USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Teknoman, inne serie animowane SF.
 Strona:  ««  1  2  3  ...  9  10  11  12  13  14  15  »» 
Autor Wiadomość
MarcinK
Użytkownik
#391 - Wysłana: 21 Mar 2017 07:23:24
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#392 - Wysłana: 21 Mar 2017 11:58:17
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
/la tino-review-hollywood-yamato-star-blazers-film-hir es-writer

Latino Review nie słynie ze szczególnej rzetelności informacji (wiem co mówi, parę razy się nadziałem), więc jestem sceptyczny, choć... może tak prostej wiadomości jak nazwisko scenarzysty nie przekłamali.
MarcinK
Użytkownik
#393 - Wysłana: 23 Mar 2017 19:21:48
Odpowiedz 
Q__:
Cóż, ja jednak za najpraktyczniejszą dla użytkownika uważam transformację Green Lanterna:

A Kosmiczni Szeryfowie?
https://www.youtube.com/watch?v=cdhMv5UgcdI
Ich transformacja jest tak szybka że (jak podkreśla narrator) zobaczmy ją jeszcze raz w zwolnionym tempie.
Q__
Moderator
#394 - Wysłana: 23 Mar 2017 19:25:18
Odpowiedz 
MarcinK

Transformacja może i szybka, ale potem zamiast ruszać do akcji wolą stać i robić wrażenie.
MarcinK
Użytkownik
#395 - Wysłana: 23 Mar 2017 19:30:36 - Edytowany przez: MarcinK
Odpowiedz 
Q__:
Transformacja może i szybka, ale potem zamiast ruszać do akcji wolą stać i robić wrażenie.

Gdzie tam Zaraz po transformacji wyprowadził kopa przeciwnikowi.
Q__
Moderator
#396 - Wysłana: 23 Mar 2017 22:14:21 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
MarcinK

Niech Ci będzie, zwł., że jak na japońskich herosów w istocie rekordowo szybko się transformują. Chyba nawet szybciej niż Spidey w wersji Unlimited:
http://www.youtube.com/watch?v=hIqZDfrcXEg
(Swoją drogą: morpher to on tam miał iście japoński w stylu.)
MarcinK
Użytkownik
#397 - Wysłana: 24 Mar 2017 06:43:25
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#398 - Wysłana: 24 Mar 2017 12:34:59
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
Wybaczamy?

Jestem za tym, żeby tak. W końcu pierwszy hollywoodzki chałturnik, który przeprosił. Swoją drogą ciekawe jakiej to franczyzy jest fanem?

BTW. dopiero teraz do mnie dotarło, że reżyserem DB:E był James Wong od TXF i SAAB.... :]
MarcinK
Użytkownik
#399 - Wysłana: 28 Mar 2017 08:08:25
Odpowiedz 
Q__:
inf ini-t-force-anime-series

Nowy trailer
https://www.youtube.com/watch?v=YjAxGk-9PGc
Q__
Moderator
#400 - Wysłana: 28 Mar 2017 16:51:36 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
Nowy trailer

Ten współczesny rodzaj anime - miejscami hiperrealistycznie, miejscami trójwymiarowo, z tym, że to nie jest zarzut, bo wygląda to wszystko b. przyzwoicie, b. efektownie (zwł. dynamiczna scena lotu Kena), chwilami prawie jak panoramy z oryginalnego "GITS-a", i robi apetyt na serię.

Szkoda tylko, że do zespołu trafił oryginalny Tekkaman, nie Blade*. Po przemianie wygląda chyba najgorzej z całej grupy. Przyciężkawy taki.

* Tak, wiem, że musiał, bo był pierwszy.
MarcinK
Użytkownik
#401 - Wysłana: 29 Mar 2017 16:34:31
Odpowiedz 
Q__:
Szkoda tylko, że do zespołu trafił oryginalny Tekkaman, nie Blade*. Po przemianie wygląda chyba najgorzej z całej grupy. Przyciężkawy taki.

* Tak, wiem, że musiał, bo był pierwszy.

Zawsze jest szansa że Blade przybędzie z innego wymiaru albo zrobią z niego drugą formę Tekkamana

Przypomniało mi się
https://www.youtube.com/watch?v=rg3wSwXc_bI

W tej serii mieliśmy ciekawy koncept potworów. Otóż tysiące lat temu grupa Nieumarłych walczyła o to czyi potomkowie będą władać Ziemią, wygrał oczywiście Nieumarły Człowiek. Jak sama nazwa wskazuje nie można ich zabić, co najwyżej zmienić w karty. Podczas pierwszej wojny transformacja w karty następowała za pośrednictwem monolitu, w czasach współczesnych tylko Riderzy posiadali odpowiednią moc.
Q__
Moderator
#402 - Wysłana: 29 Mar 2017 16:47:11
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
Zawsze jest szansa że Blade przybędzie z innego wymiaru albo zrobią z niego drugą formę Tekkamana

Zwł. jeśli fani będą naciskać.

MarcinK:
W tej serii mieliśmy ciekawy koncept potworów. Otóż tysiące lat temu grupa Nieumarłych walczyła o to czyi potomkowie będą władać Ziemią, wygrał oczywiście Nieumarły Człowiek

Link a propos:
http://kamenrider.wikia.com/wiki/Category:Undeads
MarcinK
Użytkownik
#403 - Wysłana: 29 Mar 2017 17:57:01
Odpowiedz 
Q__:
Zwł. jeśli fani będą naciskać.

Masz już wstępną wersję petycji?
MarcinK
Użytkownik
#404 - Wysłana: 31 Mar 2017 07:39:19 - Edytowany przez: MarcinK
Odpowiedz 
Seybr
Użytkownik
#405 - Wysłana: 31 Mar 2017 19:11:53
Odpowiedz 
MarcinK
Użytkownik
#406 - Wysłana: 25 Kwi 2017 11:55:49
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#407 - Wysłana: 25 Kwi 2017 17:42:16
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
20-anime-you-obsessed-over-15- years-ago/

Jak mam być szczery to z całej listy kojarzy mi się (i to b. pozytywnie) tylko "Voices of a Different Star". No i Gundam SEED, GITS: Stand Alone Complex oraz Tenchi Muyo! GXP, ale raczej jako kolejne części większych projektów (czyt. dokrętki), niż tytuły istotne same w sobie...
MarcinK
Użytkownik
#408 - Wysłana: 25 Kwi 2017 18:09:07
Odpowiedz 
Q__
Coś dla nas
https://www.facebook.com/GameSpot/videos/101586633 62650436/

Q__:
Jak mam być szczery to z całej listy kojarzy mi się (i to b. pozytywnie) tylko "Voices of a Different Star"

O następcy Dragon Balla czyli Naruto nie słyszałeś?
MarcinK
Użytkownik
#409 - Wysłana: 22 Maj 2017 16:00:56
Odpowiedz 
MarcinK
Użytkownik
#410 - Wysłana: 27 Maj 2017 18:25:05
Odpowiedz 
http://www.imdb.com/title/tt0437086/
Coś ruszyło. Cameron producentem, Rodrigez reżyserem. Znawcy, nada się do tej roboty?
Q__
Moderator
#411 - Wysłana: 27 Maj 2017 20:43:26 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
nada się do tej roboty?

Cameron pewnie nada, zadba o godną oprawę. Szczególnym fanem Rodrigueza, natomiast, nigdy nie byłem (choć niektóre jego filmy mają spory urok, więc jeśli tym razem będzie w dobrej dyspozycji, to i ten może być udany).
MarcinK
Użytkownik
#412 - Wysłana: 29 Maj 2017 20:37:35
Odpowiedz 
MarcinK
Użytkownik
#413 - Wysłana: 8 Cze 2017 11:20:33
Odpowiedz 
MarcinK
Użytkownik
#414 - Wysłana: 12 Cze 2017 07:15:45 - Edytowany przez: MarcinK
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#415 - Wysłana: 13 Cze 2017 11:32:46
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
Główna?

Aktorskiego Bebopa robią? Jasne, że się to - gdzie trzeba - da (a raczej - dało). (I niech faktycznie zatrudnią tego Cumberbatcha.) Choć IMHO ta adaptacja przychodzi trochę za późno, po Firefly...

MarcinK:
infi ni-t-force-cg-anime-unveils-new-character-visuals

Zdaje mi się, czy herosi rurki noszą? Biedny Seybr .
MarcinK
Użytkownik
#416 - Wysłana: 13 Cze 2017 18:40:36 - Edytowany przez: MarcinK
Odpowiedz 
Q__
Mam nadzieję że osiągną poziom nowego GiTS najmniej. I będą się starać kontynuować stylistykę nowego zachodniego tokusatsu* stawiające na duże wykorzystanie efektów praktycznych.
*że tak pozwolę sobie nazwać GiTS

Q__:
I niech faktycznie zatrudnią tego Cumberbatcha

Zaraz zaczną się hejty że jest biały

Q__:
Zdaje mi się, czy herosi rurki noszą? Biedny Seybr .

W 80s wiele zespołów się tak nosiło
Q__
Moderator
#417 - Wysłana: 14 Cze 2017 00:39:27 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
Mam nadzieję że osiągną poziom nowego GiTS najmniej

TV to jednak zwykle niższy budżet. Nie wiem jak nadrobią wizualiami zatem. A nawet jeśli, to przez ile odcinków tak się da?

MarcinK:
Zaraz zaczną się hejty że jest biały

To norma. Teraz cokolwiek się dzieje - ktoś hejtuje. I zwykle się przy tym ze światopoglądem obnosi...
MarcinK
Użytkownik
#418 - Wysłana: 19 Cze 2017 19:19:48
Odpowiedz 
Christof
Użytkownik
#419 - Wysłana: 19 Cze 2017 20:36:12
Odpowiedz 
Jestem po jedenastu odcinkach "Boruto". Na razie jest nieźle, akcja posuwa się do przodu, no i jest tajemnica do rozwikłania. Fillerów póki co nie było, ale w sumie to nie było jeszcze na nie czasu. W sumie to nie mogę pozbyć się wrażenia, że ta seria ma pokazać, jak mogłoby wyglądać dzieciństwo Naruto, gdyby miał rodziców. Nawet dzieci bohaterów pierwszej serii są chyba zbyt podobne do swoich rodziców - zwłaszcza Shikadai, syn Shikamaru. Można chyba jednak przymknąć oko na takie drobiazgi.
MarcinK
Użytkownik
#420 - Wysłana: 22 Cze 2017 06:52:56 - Edytowany przez: MarcinK
Odpowiedz 
http://tokusatsunetwork.com/2017/06/additional-cha racters-revealed-upcoming-infini-t-force-anime/

Riker?

Ciekawe jakie backstory dostanie Bella? Chybaa ma protezy wszystkich kończyn
 Strona:  ««  1  2  3  ...  9  10  11  12  13  14  15  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Teknoman, inne serie animowane SF.

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!