USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Pod którym dowódcą z seriali SF chciałbyś służyć...
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
Autor Wiadomość
theczarek
Użytkownik
#31 - Wysłana: 14 Cze 2006 18:14:03
Odpowiedz 
1) Picard - i nie będę uzasadniał bo inni już zrobili to wyczerpująco.

2) Malcolm Reynolds - ten to dba o swoich ludzi. Poza tym podoba mi się jego bezkompromisowość - najpierw strzelaj potem zadawaj pytania. Tylko poproszę kajutę z dala od Jane'a Corbena .

3)Kirk - Pomysłowość, niekonwencjonalne podejście do regulaminu i instynkt przetwania tak - moim zdaniem - ważny w trudnych czsasch TOS.
Q__
Moderator
#32 - Wysłana: 26 Lip 2006 15:18:50
Odpowiedz 
theczarek

Malcolm Reynolds
)Kirk

Jednym słowem kowboje kina SF
Jo_anka
Użytkownik
#33 - Wysłana: 26 Lip 2006 18:31:18 - Edytowany przez: Jo_anka
Odpowiedz 
W okresie Federacji - pod Picardem
Przed Federacja - pod Archerem [ale nie w pierwszym roku dowodzenia, kiedy uczyl sie na bledach ], albowiem mial tendencje do wyciagania ludzi z opalow za wszelka cene i raczej ryzykowal wlasne zycie, a nie cudze. Mialo sie, wiec wieksze szanse przezycia z takim dowodzca.
Q__
Moderator
#34 - Wysłana: 26 Lip 2006 18:45:51
Odpowiedz 
Jo_anka

Kto by pomyślał, że i w Archerze można się zalet doszukać.
Anonim
Anonimowy
#35 - Wysłana: 27 Lip 2006 13:09:09
Odpowiedz 
moze aktor go grający zwykł robić nieco dziwaczne miny przywodzące niekiedy na myśl nie wyżytego aktora-amatora grającego w jakims teatralnym przedstawieniu drugiej klasy, ale samej postaci nie mozna odmówi charyzmy i hartu ducha. na plus za;liczyć mu też mozna relacje jakie nawiązywał ze swymi podwładnymi oraz to, iż zawsze przedkładał ich życie nad własne.

wlasnie moecie opisac te miny? co jest w shatnerze glupiego?
Q__
Moderator
#36 - Wysłana: 27 Lip 2006 13:16:59
Odpowiedz 
Anonim

te miny?

A choćby taka mina:

Zresztą dotyczyło to Shatnera z czasów TOS na etapie TMPów już się wyrobił...
Q__
Moderator
#37 - Wysłana: 18 Sier 2008 12:45:54
Odpowiedz 
Lista nejlepszych kapitanów z SF. Dwa pierwsze miejsca cieszą (trzecie w sumie też):
http://blogs.techrepublic.com.com/geekend/?p=937&t ag=rbxccnbtr1
Delta
Użytkownik
#38 - Wysłana: 18 Sier 2008 13:26:05
Odpowiedz 
Q__
Lista nejlepszych kapitanów z SF. Dwa pierwsze miejsca cieszą (trzecie w sumie też):

Dobra, dobra, lepiej powiedz co sądzisz o czwartym?
Q__
Moderator
#39 - Wysłana: 18 Sier 2008 13:34:00
Odpowiedz 
Delta

Dobra, dobra, lepiej powiedz co sądzisz o czwartym?

Że zasłużenie nie trafił(as) na podium.
Biter1
Użytkownik
#40 - Wysłana: 18 Sier 2008 13:34:51 - Edytowany przez: Biter1
Odpowiedz 
Tylko z tym kapitaństwem Hana Solo to bym dyskutował. A co do Kaśki to porównując ją do innych kapitanów z VOY to wypada całkiem tylko ja akurat bym Doktora dał troche wyżej i Reynoldsa na 3 miejsce. reszta bez większych zastrzeżeń
Q__
Moderator
#41 - Wysłana: 18 Sier 2008 13:36:50
Odpowiedz 
Biter1

Tylko z tym kapitaństwem Hana Solo to bym dyskutował.

Hmmm... Vader tytułował go "kapitanem", wiemy też (z EU), że był prymusem akademii Imperial Navy.
Biter1
Użytkownik
#42 - Wysłana: 18 Sier 2008 13:38:57
Odpowiedz 
Hmmm... Vader tytułował go "kapitanem", wiemy też (z EU), że był prymusem akademii Imperial Navy.

Ja nie mówie o jego stopniach wojskowych tylko przebiegu służby przynajmniej jej przebiegu na Sokole Milenium, a co do Vadera to lubił patetyczność.
Q__
Moderator
#43 - Wysłana: 18 Sier 2008 13:51:14
Odpowiedz 
Biter1

Ja nie mówie o jego stopniach wojskowych tylko przebiegu służby

A ten by ł interesujący:
http://starwars.wikia.com/wiki/Han_Solo
Eviva
Użytkownik
#44 - Wysłana: 18 Sier 2008 13:57:53
Odpowiedz 
Anonim
wlasnie moecie opisac te miny? co jest w shatnerze glupiego?

Kto chce psa uderzyć, kij zawsze znajdzie. Ja tam nic głupiego w minach Shatnera vel Kirka nie widzę, natomiast zawsze mnie złości nadęta mina Picarda.
Q__
Moderator
#45 - Wysłana: 18 Sier 2008 14:05:26
Odpowiedz 
Eviva

. Ja tam nic głupiego w minach Shatnera vel Kirka nie widzę

Na tle min Archera faktycznie są znośnie.
Eviva
Użytkownik
#46 - Wysłana: 18 Sier 2008 14:10:17
Odpowiedz 
Q__
Na tle min Archera faktycznie są znośnie

Bez tła również. Lubię minki Kirka, dodają mu uroku. A już uśmiech to on ma - daj Boże kazdemu facetowi. Nawet Spock nie ma piękniejszego.
Q__
Moderator
#47 - Wysłana: 18 Sier 2008 14:15:07
Odpowiedz 
Eviva

Lubię minki Kirka, dodają mu uroku. A już uśmiech to on ma - daj Boże kazdemu facetowi. Nawet Spock nie ma piękniejszego.

Ja też lubię Kirka, acz jako facet (i hetero) pewnie mniej intensywnie, ale wolę Picarda. Jego powaga wcale mi nie przeszkadza... Przeciwnie...
Korrd
Użytkownik
#48 - Wysłana: 18 Sier 2008 14:17:34
Odpowiedz 
Ja chciałbym służyć pod Kirkiem lub Janeway. Tego pierwszego już chwalono, najtrafniejszą uwagę poczynił theczarek
"Pomysłowość, niekonwencjonalne podejście do regulaminu i instynkt przetwania tak - moim zdaniem - ważny w trudnych czsasch TOS.".
Janeway lubię za jej relację z załogą, oddanie oraz atmosferę jaka panowała u niej na mostku.
Q__
Moderator
#49 - Wysłana: 18 Sier 2008 14:21:28
Odpowiedz 
Korrd

Ja chciałbym służyć pod Kirkiem lub Janeway

To drugie sabrzmiało trochę perwersyjnie.
Eviva
Użytkownik
#50 - Wysłana: 18 Sier 2008 14:26:13
Odpowiedz 
Q__
Korrd

Ja chciałbym służyć pod Kirkiem lub Janeway

To drugie sabrzmiało trochę perwersyjnie

Mnie tez najbardziej odpowiadają właśnie oni. Z braku laku zgodziłabym się i na Picarda, ale byłabym niezbyt szczęśliwa. Jego powaga to dla mnie nie powaga, ale odpychająca mina nadętego bufona - choć uczciwie przyznam, że potrafi się czasem zachować. Na pewno jest skutecznym kapitanem, pod którego opieka załoga jest bezpieczna.
Korrd
Użytkownik
#51 - Wysłana: 18 Sier 2008 14:28:25
Odpowiedz 
LOL , takiej odpowiedzi się nie spodziewałem
Q__
Moderator
#52 - Wysłana: 18 Sier 2008 14:29:16
Odpowiedz 
Eviva

Jego powaga to dla mnie nie powaga, ale odpychająca mina nadętego bufona - choć uczciwie przyznam, że potrafi się czasem zachować. Na pewno jest skutecznym kapitanem, pod którego opieka załoga jest bezpieczna.

Rozumiem, że wolalabyś kapitana-blazna, ktory rozbawial by załogę do łez zamiast dowodzić.
Korrd
Użytkownik
#53 - Wysłana: 18 Sier 2008 14:29:43
Odpowiedz 
LOL , takiej odpowiedzi się nie spodziewałem

dotyczyło posta Q
Eviva
Użytkownik
#54 - Wysłana: 18 Sier 2008 14:30:54
Odpowiedz 
Q__
Rozumiem, że wolalabyś kapitana-blazna, ktory rozbawial by załogę do łez zamiast dowodzić

A figę, kochany Q_! Po prostu mam to do siebie, że wolałabym kapitana, który jest ciepły, otwarty i w miarę wesoły. Kirk taki właśnie jest. Nie jest błaznem, przeciwnie, gdy trzeba, umie się zachować śmiertelnie poważnie.
Q__
Moderator
#55 - Wysłana: 18 Sier 2008 14:33:24
Odpowiedz 
Eviva

Po prostu mam to do siebie, że wolałabym kapitana, który jest ciepły, otwarty i w miarę wesoły.

Picard jest ciepły i otwarty. Tylko ma trochę wynikającego z wieku i doświadczeń dystansu. W końcu załoga traktuje go jak ojca, jak by to uzyskał bez ciepła i otwartości, hę?
Domko
Użytkownik
#56 - Wysłana: 18 Sier 2008 14:33:41
Odpowiedz 
Jego powaga to dla mnie nie powaga, ale odpychająca mina nadętego bufona

Jak kto na to patrzy. Jak dla mnie Picard jest po prostu poważnym człowiekiem, który jest po prostu myślicielem i dyplomatą. I Picard świetnie to pokazuje.

Minę nadętego bufona w Star Trekach ma, jak dla mnie, T'Pol.
Korrd
Użytkownik
#57 - Wysłana: 18 Sier 2008 14:34:00
Odpowiedz 
Eviva

Z braku laku zgodziłabym się i na Picarda

Tak, ale w tej sytuacji wolałbym służyć pod Sisko. Niby surowy, ale w gruncie rzeczy bardziej tolerancyjny. Picard tolerował tylko super-zdyscyplinowanych i elitarnych członków załogi.
Q__
Moderator
#58 - Wysłana: 18 Sier 2008 14:36:12
Odpowiedz 
Domko

dla mnie Picard jest po prostu poważnym człowiekiem, który jest po prostu myślicielem i dyplomatą.

Ale i żartować potrafi. I fajne hobby mieć...

Korrd

, ale w tej sytuacji wolałbym służyć pod Sisko. Niby surowy, ale w gruncie rzeczy bardziej tolerancyjny.

I swoich ludzi na śmierć pośle, bo mu etyka nie pozwala szybciej wojny zakończyć. I konflikt z sąsiadami brakami w dyplomacji rozpęta.
Eviva
Użytkownik
#59 - Wysłana: 18 Sier 2008 14:36:46
Odpowiedz 
Domko
Q__

Czy ja wiem? Załoga wychodziła pewnie z założenia "Szanuj szefa swego, możesz mieć gorszego" i "Kto ma przekonania szefa, ten robi karierę". Nie przekonaliście mnie.

Korrd

Sisco jeszcze nie znam.
Q__
Moderator
#60 - Wysłana: 18 Sier 2008 14:40:37
Odpowiedz 
Eviva

Sisco jeszcze nie znam.

Miomo wszystko obejżyj. Mogę narzekać, ale to najlepszy z epigońskich Treków.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Pod którym dowódcą z seriali SF chciałbyś służyć...

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!