USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Kiedy w koncu bedzie ten HORIZON i dlaczego .....
 Strona:  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
Emil05
Użytkownik
#1 - Wysłana: 21 Mar 2006 22:35:16
Odpowiedz 
dlaczego strona tego funserialu jest ciągle niedokonczona i nic prawie na niej nie ma?
Emil05
Użytkownik
#2 - Wysłana: 21 Mar 2006 22:40:49
Odpowiedz 
juz uruchomili galerię wow, fajnie wyglądają i fajne maja "golfiki"
Domko
Użytkownik
#3 - Wysłana: 21 Mar 2006 22:43:42
Odpowiedz 
Co rozumiesz przez "niedokończona"? Jest galeria, forum i nowości.

Zrobienie fanserialu to nie 1 dzień, nie miesiąc, nie pół roku - to dużo bardziej rozległy proces - przygotowanie scenariuszy, metody filmowania, mundurów, aktorów, kamery, sprzętu oświetleniowego, efektów specjalnych... Nie jesteśmy profesjonalną wytwórnią filmową - jesteśmy grupką zapaleńców, którzy chcą zrobić polski fanserial trekowy. Nie dysponujemy horendalnym budżetem, ale chęciami, a nowe możliwości są cały czas przez nas odkrywane i wprowadzane w życie.

Jeśli uważasz, że można szybciej, możesz się do nas zgłosić i spróbować nam pomóc. Jeśli nie, czytaj nowości (najlepiej zapisać swój mail na listę subskrybcji), które są umieszczane średnio raz na tydzień lub dwa, z których dowiesz się "co w Horizonie piszczy".
waterhouse
Moderator
#4 - Wysłana: 21 Mar 2006 22:57:33
Odpowiedz 
odpowiedź na tytułowe pytanie

"when it's done"
Domko
Użytkownik
#5 - Wysłana: 21 Mar 2006 22:57:38
Odpowiedz 
Powyższy post pisałem zanim pojawił się ten o galerii...
Domko
Użytkownik
#6 - Wysłana: 21 Mar 2006 22:58:43
Odpowiedz 
Waterhouse: prosto, zwięźle i przekazałeś więcej informacji niż ja.
Pah Wraith
Użytkownik
#7 - Wysłana: 22 Mar 2006 23:32:58
Odpowiedz 
funserialu

lol

"when it's done"

Ew. "Będzie we wtorek"
cezary
Użytkownik
#8 - Wysłana: 23 Mar 2006 23:32:34
Odpowiedz 
sobote?
Pah Wraith
Użytkownik
#9 - Wysłana: 1 Kwi 2006 14:41:54
Odpowiedz 
Z prawdziwą przyjemnością informujemy wszystkich tych, którzy z niecierpliwością oczekują na pierwszy odcinek naszego serialu, że zgodnie z ustalonym przez nas wcześniej terminarzem, zakończyliśmy postprodukcję epizodu pilotowego pod tytułem: "Wojna rzuca długie cienie". Na razie do ściągnięcia część 1.

Zapraszamy do naszej sekcji Download, skąd można ściągnąć odcinek, jak również do poszukiwań na najpopularniejszych sieciach p2p,
Emil05
Użytkownik
#10 - Wysłana: 1 Kwi 2006 15:22:14
Odpowiedz 
ale super!!! juz zaczynam sciągać!!!
Emil05
Użytkownik
#11 - Wysłana: 1 Kwi 2006 15:23:45
Odpowiedz 
ej, co jest przecierz na waszej stronie nie ma zdnego odcinak do sciągnięcia!
Picard
Użytkownik
#12 - Wysłana: 1 Kwi 2006 16:15:26
Odpowiedz 
Jaja, sobie robią!
cezary
Użytkownik
#13 - Wysłana: 2 Kwi 2006 16:33:58
Odpowiedz 
widze ze koledzy zapomnieli dopisac "Prima Aprilis"
ale Picard nie dal sie zrobic Gratki

Co wcale nie znaczy, ze nie nalezy zagladac do dzialu Download. Wkrotce (no, tak jakby) powinien sie tam pojawic pierwszy wpis
Doctor_Who
Użytkownik
#14 - Wysłana: 29 Cze 2011 19:23:42
Odpowiedz 
Nie chcę, żeby to wyszło na rozdrapywanie starych ran, ale z powodu mojej absencji na forum chyba mi umknęło...
Czy Horizon umarł? Na dawnej stronie są jakieś reklamy.
Wiadomo, że lwia część autorów projektu zmyła się z forum ale czy przynajmniej powiedzieli ''OK, sorry ale nic z tego nie wyszło'' czy po prostu nie pozostawili żadnego słowa?
kanna
Użytkownik
#15 - Wysłana: 29 Cze 2011 19:42:56
Odpowiedz 
Dwa lata temu na TS dociskałam waterhouse'a odnośnie projektu i wyglądało na to, że poległ, bo ludzi zajęli sie czyms innym.
Choć z drugiej strony padały deklaracje, że całość jest domknięta na 95 %... pewnie Kraków wie więcej.

Najczęściej na Forum (jeszcze) bywa Pah Wraith, on powinien cos wiedzieć. No i Domko, ale on na Forum już nie będzie bywalł, za to na TS pojawia się regularnie
Madame Picard
Moderator
#16 - Wysłana: 29 Cze 2011 19:48:43
Odpowiedz 
Doctor_Who:
Czy Horizon umarł?

Tak.
mozg_kl2
Użytkownik
#17 - Wysłana: 29 Cze 2011 19:55:22 - Edytowany przez: mozg_kl2
Odpowiedz 
Madame Picard:
Tak.

Szkoda, że ekipa Horizona, która tak szumnie jeżdziła po konwentach, z prelekcjami o serialu nie potrafiła powiedzieć z otwartą przyłbicą, tak daliśmy ciałą przepraszamy, tylko znikła po cichu tylnym wyjsciem.
Doctor_Who
Użytkownik
#18 - Wysłana: 29 Cze 2011 19:57:56
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
ekipa Horizona, która tak szumnie jeżdziła po konwentach, z prelekcjami o serialu nie potrafiła powiedzieć z otwartą przyłbicą, tak daliśmy ciałą przepraszamy

Obawiałem się, czy moje pytanie nie przerodzi się w takie jeżdżenie po ekipie, ale cóż, palnąłem ...
mozg_kl2
Użytkownik
#19 - Wysłana: 29 Cze 2011 21:05:02
Odpowiedz 
Doctor_Who:
Obawiałem się, czy moje pytanie nie przerodzi się w takie jeżdżenie po ekipie, ale cóż, palnąłem

Jeśli krytyka braku cywilnej odwagi w przyznaniu się do porażki, jest według Ciebie jeżdzeniem po ekipie to nie mam więcej pytań.
Doctor_Who
Użytkownik
#20 - Wysłana: 29 Cze 2011 21:08:22
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
to nie mam więcej pytań.

Ujmijmy to inaczej - chciałem po prostu się dowiedzieć co z projektem.
Zgadzam się, że wypadałoby powiadomić o śmierci projektu, nie chciałem jednak by dyskusja przemieniła się w obsztorcowywanie nieobecnych i ponowne rozwlekanie wątku dlaczego ekipa małopolska wycofała się z forum.
Eviva
Użytkownik
#21 - Wysłana: 29 Cze 2011 21:24:57
Odpowiedz 
Powiem tak : nie jest hańbą zawalenie projektu, zwłaszcza tak trudnego. Jednak rzeczywiście wypadało by oficjalnie sprawę domknąć, szczególnie że, o ile się nie mylę, niektórzy wpłacali pieniądze na ten cel, a wszyscy bardzo na niego czekali.
Psyker
Użytkownik
#22 - Wysłana: 29 Cze 2011 22:35:45
Odpowiedz 
Wy mi tu nie ostra... ostry... no ten, wiecie... ekipy, bo ja jeszcze na forum dyszę i zbrojownię fazerów jeszcze mam . Aczkowiel z ekipy zniknąłem wcześniej niż sam projekt zniknął, więc wiele nie wiem. W sumie nawet nie pamiętam, kiedy z ekipy zniknąłem .

Ale niebezpieczeństwo zatrucia podejrzanie fermentującymi fazerami pamiętam jak dziś, eh te prototypy :D.
The_D
Użytkownik
#23 - Wysłana: 30 Cze 2011 04:05:32
Odpowiedz 
mozg_kl2:
która tak szumnie jeżdziła po konwentach

Czy ja wiem, czy 3 konwenty w ciągu 3 lat to aż taki szum? Zdaje się, że Q__ ich zwiódł i namówił (przynajmniej za pierwszym razem)
Co prawda jak większość z tutaj piszących znam sprawę tylko fragmentarycznie, wydaje mi się jednak, że sprawa rozeszła się po kościach podobnie jak POGF - nikt nie ogłosił zgonu bo nie dość że nie wiadomo dokładnie kiedy nastąpił to nikt nie wie kto jeszcze został w ekipie, która miałaby cokolwiek ogłaszać.
mozg_kl2
Użytkownik
#24 - Wysłana: 30 Cze 2011 07:34:06
Odpowiedz 
Doctor_Who:
nie chciałem jednak by dyskusja przemieniła się w obsztorcowywanie nieobecnych i ponowne rozwlekanie wątku dlaczego ekipa małopolska wycofała się z forum.

To jak i ja. Nie zamierzam popalać stosów, i atawiac szubienic.

Eviva:
Jednak rzeczywiście wypadało by oficjalnie sprawę domknąć, szczególnie że, o ile się nie mylę, niektórzy wpłacali pieniądze na ten cel, a wszyscy bardzo na niego czekali.

O to to.

The_D:
Czy ja wiem, czy 3 konwenty w ciągu 3 lat to aż taki szum? Zdaje się, że Q__ ich zwiódł i namówił (przynajmniej za pierwszym razem)
Co prawda jak większość z tutaj piszących znam sprawę tylko fragmentarycznie, wydaje mi się jednak, że sprawa rozeszła się po kościach podobnie jak POGF - nikt nie ogłosił zgonu bo nie dość że nie wiadomo dokładnie kiedy nastąpił to nikt nie wie kto jeszcze został w ekipie, która miałaby cokolwiek ogłaszać.

Trochetego było Polcom, Pyrkon, Krakon, Treksfera. Teraz to wyjdzie, zę to wina Q.
Q__
Moderator
#25 - Wysłana: 29 Lis 2013 20:10:52 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Tak z innej beczki (acz i w cichej nadziei, że ktoś kiedyś TO jeszcze obrobi, zmontuje i wyemituje), to nie wiem czy wiecie, że nazwa Horizon jest kanoniczna, z tym, ze znamy poprzednika:

http://en.memory-alpha.org/wiki/USS_Horizon
i następcę:

http://sto.gamepedia.com/U.S.S._Horizon
http://sto.gamepedia.com/Federation_Science_Vessel _(Mob)#Vessels_of_the_Class
jednostki kapitana Fletchera.
Seybr
Użytkownik
#26 - Wysłana: 29 Lis 2013 20:25:29
Odpowiedz 
Q__:
Tak z innej beczki (acz i w cichej nadziei, że ktoś kiedyś TO jeszcze obrobi, zmontuje i wyemituje)

Ta nadzieja. Pamiętam jak chłopaki bodajże byli w TVN, ładny wywiad. Co wyszło wie każdy, nie ma filmu ani słuchu po nim. Niby był już prawie ukończony.
Eviva
Użytkownik
#27 - Wysłana: 30 Lis 2013 09:37:56 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Seybr

Stary, nie kop leżącego. To nieładnie. Chłopcy próbowali, nie udało się - trudno. Ile razy Tobie coś się nie udało?
Seybr
Użytkownik
#28 - Wysłana: 30 Lis 2013 09:58:46
Odpowiedz 
Eviva:
Chłopcy próbowali, nie udało się - trudno.

Mężczyźni kończą to co zaczęli.

Eviva:
Ile razy Tobie coś się nie udało?

Jeżeli robiłem duży projekt, to nie obwieszczałem całemu światu, że będzie wielki i że wydam jego bez dwóch zdań. Wiedziałem że już będzie i wyjdzie w tedy chwaliłem się. Podobnie było z ostatnim moich hitem. Pokazałem jego jak go zrobiłem. Mimo to nie sądziłem że odniosę jakiś sukces. Pomijam że będę miał ładny z tego grejt finansowy.

Tak serio, jeżeli mieli prawie ukończony projekt, to czemu nie próbowali zmontować jego i wydać w jakiś sposób. Chyba należy się chwilę wyjaśnienia dla tych co dali kasę ? Szkoda że im nie wyszło.
The_D
Użytkownik
#29 - Wysłana: 30 Lis 2013 10:04:47
Odpowiedz 
Seybr:
Mężczyźni kończą to co zaczęli.

Sprawdzić czy nie sprzątanie ;)

Seybr:
Tak serio, jeżeli mieli prawie ukończony projekt,

Z tego co się orientuję brakowało jeszcze ok 30% scen z aktorami i 90% obróbki CGI. Do dokręcenia scen nie mogli się zebrać bo ludzie pozaczynali pracę zarobkową i nie mieli czasu a na CGI się nie znali a wykruszył im się grafik.
Seybr
Użytkownik
#30 - Wysłana: 30 Lis 2013 10:16:54
Odpowiedz 
The_D:
Z tego co się orientuję brakowało jeszcze ok 30% scen z aktorami i 90% obróbki CGI.

Do pierwszego odcinka czy całości ?
 Strona:  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Kiedy w koncu bedzie ten HORIZON i dlaczego .....

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!