USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / STAR TREK TNG znów w Polsce!

Autor Wiadomość
sequlatin
Anonimowy
#1 - Wysłana: 16 Mar 2006 12:43:59
Odpowiedz 
Jak informuje portal SKYsunSAT już wiosną tego roku startuje stacja AXN Sci-fi. Jak zapowiada rzecznik prasowy HBO Polska w ofercie nowego kanału znajdzie się między innymi serial Star Trek The Next Generation! A więc jednak być może znów zobaczymy ten fantastyczny serial w Polsce.
Anonim
Anonimowy
#2 - Wysłana: 16 Mar 2006 12:47:54
Odpowiedz 
Swietnie! Szkoda tylko, ze nie mam AXN, ale w tej sytuacji chyba sie bede musial o to postarac...

/Sh1eldeR
Anonim
Anonimowy
#3 - Wysłana: 16 Mar 2006 13:57:42
Odpowiedz 
Ja mam AXN, ale to nie oznacza, że automatycznie będę miał też AXN Sci-Fi, bo ta stacja dopiero powstaje i wtedy będzie można zacząć się o cokolwiek starać....
reyden
Użytkownik
#4 - Wysłana: 16 Mar 2006 18:38:08
Odpowiedz 
@Sequlatin

Nie był bym taki pewny co do TNG ,

Wg. Portalu Satkurier na początku na AXN SciFi/AXN Crime będą lecieć powtórki ze zwykłego AXN - a TNG jak narazie tam nie było , z Treków był tylko ENT ( s1 i s2 ) , wiec chyba to bedzie lecieć .

Poczekamy , zobaczymy
sequlatin
Anonimowy
#5 - Wysłana: 17 Mar 2006 11:04:58
Odpowiedz 
@Sequlatin

Nie był bym taki pewny co do TNG ,

reyden, rzecznik HBO mówi jasno, cytuje go nawet Satkurier: W AXN Sci–Fi pokażemy między innymi seriale ”Charlie Jade”,”Star Trek Next Generation”, a w AXN Crime wszystkie serie ”CSI: Kryminalne zagadki”, ”Zabójcze umysły”, ”Tajne akcje CIA”

Wątpię, czy to pomyłka.
Domko
Użytkownik
#6 - Wysłana: 17 Mar 2006 11:43:09
Odpowiedz 
Tytuł tematu mylący - myślałem, że będzie TNG w telewizji ogólnodostępnej, a tu nowy kanał w kablówce. Niestety, nie każy ma kablówkę, więc ta wiadomość, jak dla mnie, jest nic nie warta...

Zresztą TNG w TV ogólnodostępnej to tylko marzenie...
Data
Użytkownik
#7 - Wysłana: 13 Cze 2008 12:47:03
Odpowiedz 
Po przerwie na antenę AXN Sci-fi znów powraca Star Trek: Następne pokolenie , dziś o 19.00 odc. 1.
Paradoks
Użytkownik
#8 - Wysłana: 13 Cze 2008 13:25:40
Odpowiedz 
Data

<okrzyk_radości> Co prawda, muszę przyznać, że nie przepadam za sezonami 1-4, ale chętnie odświeżę sobie parę odcinków.

BTW zdałem sobie sprawę "jak ten czas szybko leci", pamiętam ten wątek i ciężko mi uwierzyć, że to już ponad 2 lata.
Domko
Użytkownik
#9 - Wysłana: 13 Cze 2008 14:37:12
Odpowiedz 
A mi ciężko uwierzyć, że nadal o TNG myśli tylko AXN, a ogólnodostępna telewizja nawet nie spróbuje zakupić 1-szego sezonu...
Biter1
Użytkownik
#10 - Wysłana: 13 Cze 2008 16:16:37
Odpowiedz 
A ja myślę że AXN popełnia błąd ciągle puszczając TNG i ENTka na zmianę, powinni zrobić serię TNG-DS9-VOY(mogą sie nawet na siebie nakładać tak jak w kolejności produkcji było) bo od oglądania w kółko tego samego to się słabo robi-ENTek, i człowiek recytuje dialogi-TNG.
Paradoks
Użytkownik
#11 - Wysłana: 13 Cze 2008 17:41:27
Odpowiedz 
Biter1

A ja myślę że AXN popełnia błąd ciągle puszczając TNG i ENTka na zmianę, powinni zrobić serię TNG-DS9-VOY(mogą sie nawet na siebie nakładać tak jak w kolejności produkcji było) bo od oglądania w kółko tego samego to się słabo robi-ENTek, i człowiek recytuje dialogi-TNG.

TNG, DS9 i VOY emitowane z współgrających z chronologią fabuły odstępach - to byłoby genialne. Ale to tylko Polska. A AXN Sci-Fi nie stać na kupno większej ilości licencji.
Dragon
Użytkownik
#12 - Wysłana: 13 Cze 2008 18:12:10
Odpowiedz 
A ja się wypiąłem na wszystkie telewizję i działam na własną rękę.
Skandalem jest w jaki sposób AXN puszcza Enterprise, bez ładu i składu miesza sezonami często powtarzając np 4. Nie puszczą jak trzeba od 1 do 4, dlatego nie wykupiłem AXN sf, bo szczerze oprócz treka większość seriali nie nadaje sie do niczego.
Picard
Użytkownik
#13 - Wysłana: 14 Cze 2008 11:04:17
Odpowiedz 
Na AXN SF znow leca odcinki pierwszego sezonu - ta sama pora premiera odcinka o godzinie pierwszej w nocy, powtorka o 19.00 dnia nastepnego. Jaka porwa bardziej Wam pasuje?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#14 - Wysłana: 14 Cze 2008 18:59:36
Odpowiedz 
Picard

Jaka porwa bardziej Wam pasuje?

zdecydowanie porwa nocna fajnie że śa takie kanały tv, a jutro ostatani eczęsć ENT, mam nadzieje że powtórze 1 i 2 serie bo nie miałem przyjemności jej obejrzeć
Data
Użytkownik
#15 - Wysłana: 14 Cze 2008 19:07:01
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

a jutro ostatani eczęsć ENT, mam nadzieje że powtórza 1 i 2 serie bo nie miałem przyjemności jej obejrzeć

i nie ma czego za bardzo żałować...
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#16 - Wysłana: 14 Cze 2008 19:10:25
Odpowiedz 
tez słyszałem ze gdybym obejrzał wyżej wymienione serie miał bym inne zdanie na temat ENT
twi
Użytkownik
#17 - Wysłana: 15 Cze 2008 13:20:52
Odpowiedz 
nawet w 1 i 2 serii bylo kilka odcinkow wartych uwagi : >

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / STAR TREK TNG znów w Polsce!

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!