USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Wizja Jeden- Star Trek

Autor Wiadomość
Dezerter
Użytkownik
#1 - Wysłana: 3 Lut 2006 21:08:47
Odpowiedz 
Zwracam się do was z prośbą a raczej ofertą, otóż od pewnego czasu poszukuję seriali, filmów z nieistniejącego już kanału Wizja Jeden. Jak pewnie wiecie stacja nie istnieje od 31 Marca 2001 roku. Puszczała wiele bardzo dobrych seriali w tym Star Treka. Poszukuję osoby która posiada jakiekolwiek nagrania z tego kanału. Mam możliwość przegrania ich z kaset na płytki(dosyć dobra jakość, zajmuje ok. 200 MB). Jeśli chodzi o Star Treka to powstało(z tego co się orientuję) ok. 80 odcinków(mogę się mylić) wszystkie zostały wemitowane przez ten kanał, dlatego jest prawdopodobne, że ktoś sobie to zgrywał. Zwracam sie do was z prośbą, jeśli posiadacie coś to napiszcie do mnie maila: dezerter_poczta@op.pl .
Jeszcze nurtuje mnie jedna rzecz, dlaczego nie mogę ściągnąć zapowiedzi tego serialu z kanału Wizja Jeden. Skoro nie ma tam tego plinku to po co jest umieszczony?
Kai
Admin
#2 - Wysłana: 4 Lut 2006 12:19:41
Odpowiedz 
pliczek wyparował
januszek
Użytkownik
#3 - Wysłana: 4 Lut 2006 12:32:11
Odpowiedz 
rotfl
cezary
Użytkownik
#4 - Wysłana: 4 Lut 2006 14:04:17
Odpowiedz 
chochliki ukradly wlasnosci magnetyczne z tego obszaru dysku?
Pah Wraith
Użytkownik
#5 - Wysłana: 4 Lut 2006 15:21:19
Odpowiedz 
Może tylko zera albo jedynki?

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Wizja Jeden- Star Trek

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!