USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Horizon - Dziesiąty Dziobowy
 Strona:  ««  1  2  ...  5  6  7  8  9  ...  45  46  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#181 - Wysłana: 6 Sier 2006 22:50:17
Anonim

Miło mi poznac... Choć myślałem, że jesteś starym forumowiczem, który celowo pisze nie używając swego nicka...
Raptor 16
Użytkownik
#182 - Wysłana: 6 Sier 2006 22:59:42 - Edytowany przez: Raptor 16
Miło mi poznac... Choć myślałem, że jesteś starym forumowiczem, który celowo pisze nie używając swego nicka...

Czemu mialby tak robić? Nie ma sie czego wstydzić., poprostu nie jest zarejestrowany
Q__
Moderator
#183 - Wysłana: 6 Sier 2006 23:06:46
Raptor 16

Wydało się, teraz napisałeś jako Raptor....
Domko
Użytkownik
#184 - Wysłana: 7 Sier 2006 10:46:47 - Edytowany przez: Domko
Tak jak przypuszczałem. Raptor_16 - może wreszcie zacząłbyś normalnie wypowiadać się w tematach, a nie czepiać wszystkiego i wszystkich. Czepiasz się Horizona, czepiasz się Kaia za brak właściwego roku w stopce... Człowieku, trochę poluzuj. A pisanie pod Anonimem świadczy, że nie jesteś dumny z tego co robisz - nic dziwnego - jest to zachowanie zupełnie niepoważne. Zacznij wreszcie normalnie wypowiadać się na forum, albo przestań się na nim wypowiadać. Bo ja przestałem Cię uważać za forumowicza, z którym warto rozmawiać, Emil_05/Raptor_16/Anonimie (tyle nicków jak Barusz)...
Q__
Moderator
#185 - Wysłana: 7 Sier 2006 11:23:09 - Edytowany przez: Q__
Domko

Wydaje mi się, że nasz Raptor 16 zachowuje się jak "rozbrykany" nastolatek: najpierw dyskusja o Żydach poprowadzona tak, że w efekcie skoczyliśmy sobie z Pah Waraithem do oczu (dobrze, że jako ludzie inteligentni dogadaliśmy się), potem prowokacyjna dyskusja o piractwie (w międzyczasie wklejanie zdjęcia ponoć swojego), notoryczne pisanie dwóch (krótkich, jednozdaniowych) postów pod rząd i dawanie (mniej lub bardziej dowcipnych) komentarzy nic nie wnoszących do tematu, próba "zalotów" do Jo_anki na Forum, próba sprowokowania kolejnej burzliwej dyskusji (tym razem o alkoholu), a teraz TO. Co ciekawe nasz młodzian z zasady nie zabiera glosu w sprawach dotyczących ST, dziwne jak na Trekera...
W czasach Barusza na Forum nie byłem, ale z lektury postów odnoszę wrażenie, że tamten pan, choć stosujący podobne zagrania miał merytorycznie znacznie więcej do powiedzenia...

Raptor 16

Wydaje mi się, że jak na młody wiek masz ciekawe i różnorodne zainteresowania. Sądzę też, że masz wszelkie szanse wyrosnąć na wartościową jednostkę. Miło mi wreszcie, że odwiedzasz nasze (a właściwie Kai'a) Forum, ale to co tu wyprawiasz nie mieści się w standardach do jakich tu przywykliśmy. Jeśli chce się być częścią grupy (w tym wypadku: forumowiczów), należy stosować się do jej zasad...

ps. Twój nick zawiera w sobie słowo Raptor, raptor zaś to dinozaur z "Parku jurajskiego"... Czyżbyś był podrośniętym dinotrekiem?
Domko
Użytkownik
#186 - Wysłana: 7 Sier 2006 11:52:14
Q:
Moje porównanie do Bausza wynikało tylko z ilości używanych nicków - nie ze sposobu wypowiedzi. Raptor 16 pasuje mi, niestety, do wizerunku osób, o których jest mowa w akcji "dzieci Neostrady" i nic więcej...
Raptor 16
Użytkownik
#187 - Wysłana: 7 Sier 2006 11:59:23 - Edytowany przez: Raptor 16
próba "zalotów" do Jo_anki na Forum,

że co?!!!

czepiasz się Kaia za brak właściwego roku w stopce..

nie przesadzaj, tylko zwrocilem uwage, chbya od tego jest ten jego topic?

o których jest mowa w akcji "dzieci Neostrady"

co to za akcja?

w międzyczasie wklejanie zdjęcia ponoć swojego)

nigdy nie pisalem ze to moje zdjęcie, tylko ze znalazlem je w "google grafika"

Emil_05/Raptor_16/Anonimie

Emil_05 nie używam, Anonim tylko wtedy gdy chce wyrazic odwazne opinie nie psując wizerunku raptora
Q__
Moderator
#188 - Wysłana: 7 Sier 2006 12:11:07
Raptor 16

nie psując wizerunku raptora

Niestety, ten wizerunek właśnie zepsułeś... Mimo to nie zmieniaj nicka, lecz (jeśli chcesz pozostać z nami) udowodnij swoją postawą, że jesteś forumowiczem (i człowiekiem), z którym warto dyskutować i... wnieś w końcu coś konstruktywnego do dyskusji...
Domko
Użytkownik
#189 - Wysłana: 7 Sier 2006 12:13:22
Jak już pisałem, Raptor 16, dla mnie nie jesteś wartościowym rozmówcą i dla większości osób też przestałeś. Zmień swoją postawę, jeśli chcesz uczestniczyć w życiu forum.
Raptor 16
Użytkownik
#190 - Wysłana: 7 Sier 2006 12:14:37 - Edytowany przez: Raptor 16
Niestety, ten wizerunek właśnie zepsułeś... Mimo to nie zmieniaj nicka, lecz (jeśli chcesz pozostać z nami) udowodnij swoją postawą, że jesteś forumowiczem (i człowiekiem), z którym warto dyskutować i... wnieś w końcu coś konstruktywnego do dyskusji...

Strasznie mi wstyd, chyba sie ogłusze fazerem(ale nie probowalem zadnych zalotów i to nie bylo moje zdjecie)

Jak już pisałem, Raptor 16, dla mnie nie jesteś wartościowym rozmówcą

Tobą sie nie przejmuje bo popierasz alkohol
Q__
Moderator
#191 - Wysłana: 7 Sier 2006 12:17:09
Raptor 16

Materiał do przemyśleń:
http://dziecineo.prv.pl/
Domko
Użytkownik
#192 - Wysłana: 7 Sier 2006 12:25:30 - Edytowany przez: Domko
Raptor 16:
Nie przejmuj się więc większością osób na forum, bo prawie wszyscy na tym forum piją np. na imprezach. Chyba nie znajdziesz sobie wartościowego, wg Ciebie, rozmówcy tutaj, skoro uważasz nas za alkoholików.

A swoją drogą to jesteś normalnie bezczelny pisząc takie teksty.
Raptor 16
Użytkownik
#193 - Wysłana: 7 Sier 2006 12:28:59 - Edytowany przez: Raptor 16

A ty po co tak podkreslasz ze dla ciebie juz nie jestem wartosciowy?(jakbys byl jakis arcywazny) Myslisz ze z tego powodu wpadne w depresje?

Nie przejmuj się więc większością osób na forum, bo prawie wszyscy na tym forum piją np. na imprezach.

przeprowadzałes ankietę?

wg Ciebie, rozmówcy tutaj, skoro uważasz nas za alkoholików.

nigdy tego nie mowilem

Ja przynajmniej nie przypisuje komuś słow których nie powiedział.
Domko
Użytkownik
#194 - Wysłana: 7 Sier 2006 12:35:10
Raczej Ty się zachowujesz jakbyś był najważniejszą osobą na forum. Próbujesz ustawiać wszystkich - łącznie z administratorem. Jeśli potrzebujesz gdzieś przelać swoją agresję to proponuję robić to poza tym forum - po mnie to spływa - biorąc pod uwagę Twoje zachowanie jesteś dla mnie nikim, więc apeluję abyś zaprzestał kierować do mnie osobiste wycieczki.
Q__
Moderator
#195 - Wysłana: 7 Sier 2006 12:37:35 - Edytowany przez: Q__
Raptor 16

Strasznie mi wstyd, chyba sie ogłusze fazerem

Obawiam się, że tego uczucia właśnie nie znasz, bowiem od jakiegoś czasu skutecznie psujesz atmosferę na Forum prowokując ostre dyskusje na kontrowersyjne tematy... Dotąd uważałem to za objaw młodzieńczej ciekawości świata i potrzeby wyrażania swoich opinii... Teraz wygląda mi to JEDNOZNACZNIE na chęć siania zamieszania i brak kultury...

Z tego co piszesz, dopiero co wchodzisz w dorosłe życie. Otrząśnij się chłopie bo z taką postawą przyjaciół w nim nie zyskasz...

A ty po co tak podkreslasz ze dla ciebie juz nie jestem wartosciowy?(

zdanie to udowadnia, że poczucie wstydu jest Ci jak najbardziej obce...

ps. bardzo chciałbym byśmy wszyscy postrzegali Cię jako wartościowego, ale nie osiągniesaz tego takim zachowaniem...
Raptor 16
Użytkownik
#196 - Wysłana: 7 Sier 2006 12:40:54
Raczej Ty się zachowujesz jakbyś był najważniejszą osobą na forum. Próbujesz ustawiać wszystkich - łącznie z administratorem. Jeśli potrzebujesz gdzieś przelać swoją agresję to proponuję robić to poza tym forum - po mnie to spływa - biorąc pod uwagę Twoje zachowanie jesteś dla mnie nikim, więc apeluję abyś zaprzestał kierować do mnie osobiste wycieczki.

1. nie probowalem ustawiac administratora, tylko zwrocilem uwage, a chyba to TEGO jest jego topic?!!
2. Jeszcze nikogo nie probowlaem ustawiac na forum, jedynie stwierdzalem fakty i to tak sprawnie ze tobie to zaczelo nie podobać. Gdybym byl taki ja mówisz to nie przynał bym sie do błedu juz kilkakrotnie w przeciwienstwie do ciebie.
Domko
Użytkownik
#197 - Wysłana: 7 Sier 2006 12:44:10
Nieźle sobie podnosisz samoocenę - naprawdę. Ciekawe czy tylko sam jesteś do tego przekonany co piszesz. Bo jeśli tak to znaczy, że kompletnie nie rozumiesz otaczającego Cię świata.

A swoją drogą skoro twierdzisz, że nie zależy Ci na rozmowach ze mną, to czemu mi stale odpisujesz?

Dla mnie EOT, bo nie mam w zwyczaju rozmawiać z rozkapryszonymi dziećmi.
Q__
Moderator
#198 - Wysłana: 7 Sier 2006 12:51:24
Raptor 16

1. nie probowalem ustawiac administratora, tylko zwrocilem uwage, a chyba to TEGO jest jego topic?!!
2. Jeszcze nikogo nie probowlaem ustawiac na forum, jedynie stwierdzalem fakty

Jeśli zdołasz z dystansu spojrzeć na swoje zachowanie i ocenisz całokształt swoich działań zrozumiesz, że KAŻDY Twój postępek był mocno kontrowersyjny, zaś ich kumulacja, tworzy taki Twój wizerunek jaki przedstawił Domko pisząc o rozkapryszonych dzieciach... wypowiedz się z sensem na temat świata ST, wtedy podyskutujemy...
Raptor 16
Użytkownik
#199 - Wysłana: 7 Sier 2006 12:54:02
IQ
szwagier
Użytkownik
#200 - Wysłana: 7 Sier 2006 14:31:30
Tak sobie to czytam i czytam i blood mnie zalewa...
Po pierwsze każdy pisze pod swoim nickiem to co myśli, ale wcześniej się zastanawia krótko chociaż żeby nie napisać czegoś co może urazić innych i stosuje się do przyjętej tu przez nas, niepisanej kultury i zasad. Jak ktoś pisze teksty pod anonimem bo są "za ostre" to poprostu wstydzi się własnych przekonań i jest tchórzem.

Co do Horizona... koledzy poświęcają swój czas i pracę nie dla korzyści materialnych ale właśnie dla takich ludzi jak my. Doskonale rozumiem jak to jest bo sam to robię. Może nie jest idealne ale i tak dla mnie doskonałe jak na takie możliwości i warunki i czepianie się szczegółów jest nie na miejscu. Jeśli są jakieś wady, jeśli ktoś coś zauważy to niech przyjacielsko zasugeruje, porozmawiamy o tym i przyczyni się to tylko do poprawy i rozwoju projektu a nie wytyka wszystko.
Dla wytwórni serie fanowskie są tylko promocją, bo jak ktoś zobaczy co fani produkują u siebie w domu, zauważy ich oddanie i talent, zastanowi się nad tym środowiskiem i uniwersum, że coś musi jednak w tym być i sięgnie po "oryginalne" produkcje.
Zwłaszcza jak filmy fanów nie są komercyjne.
Jeśli już jest jakaś parodia, to nie używa się nazwy "star trek", wszystkie symbole są zniekształcone, zawsze się różni szczegółami, każdy to widzi ale wie do czego nawiązuje. Tak się właśnie różni kopia obrazu od falsyfikatu. To ogólnie przyjęte na świecie zasady.
Q__
Moderator
#201 - Wysłana: 7 Sier 2006 14:55:12
szwagier

Po pierwsze każdy pisze pod swoim nickiem to co myśli, ale wcześniej się zastanawia krótko chociaż żeby nie napisać czegoś co może urazić innych i stosuje się do przyjętej tu przez nas, niepisanej kultury i zasad. Jak ktoś pisze teksty pod anonimem bo są "za ostre" to poprostu wstydzi się własnych przekonań i jest tchórzem.

Racja...

Co do Horizona... koledzy poświęcają swój czas i pracę nie dla korzyści materialnych ale właśnie dla takich ludzi jak my.

Znów racja...
Q__
Moderator
#202 - Wysłana: 7 Sier 2006 16:52:58
Raptor 16

Spytałeś o dinotreka w topicu, w którym nie wolno offtopować, więc odpowiem TU (o ile naprawdę nie wiesz kim ów dinek był, w co mocno powątpiewam): była to osoba wnosząca mnóstwo zamieszania na Forum, którą zaczęto traktować na zasadzie: proponuje ignorować ,,dinuśia" , nich sobie szcyl pisze co chce a kiedy nikt nie będzie nań zwracał uwagi sam odpuści i poszuka sobie innej piaskowinicy ! Czy chciałbyś być tak samo traktowany? Grozi Ci to, niestety...
Pah Wraith
Użytkownik
#203 - Wysłana: 7 Sier 2006 18:22:29
Co do opasek na rękawach, to śmieszny to burak rzeczywiście.
Historia jest taka:
ponieważ mundury podówczas były tylko współdzielone - słownie trzy - trzeba było się nimi wymieniać. Przyszywanie i odpruwanie oznaczeń sekcji zajęłoby nazbyt dużo czasu, poza tym baliśmy się uszkodzić materiał. No i jakoś nad tym przeszliśmy do porządku dziennego. Potem kręciliśmy i jakoś przestaliśmy się tymi drobiazgami przejmować. Potem teaser już wyszedł, widzieliśmy że to widoczny brak, ale było już za późno...

Co do YouTube to ja sam go umieściłem. Zrobiliśmy mały research i wszystko co napisano na trektoday jest prawdą - póki nie zarabiamy to jest w porządku. Ale z drugiej strony nie ma co grozić Paramountowi Horizonem bo akurat ktoś może się zdenerwować, zrobią dla nas wyjątek, a nie daj Boże zwiną wszystkie fanfilmy. Wtedy to dopiero Polska by ładnie wyglądała... nie dość, że zainicjowaliśmy KillEnterprise to jeszcze rozpoczęlibyśmy drugą erę likwidacji treka w sieci
Q__
Moderator
#204 - Wysłana: 7 Sier 2006 18:26:12
Pah Wraith

Co do YouTube to ja sam go umieściłem

Czyli moje podejrzenie, że to w celach reklamowych było słuszne...

Ale z drugiej strony nie ma co grozić Paramountowi Horizonem bo akurat ktoś może się zdenerwować, zrobią dla nas wyjątek, a nie daj Boże zwiną wszystkie fanfilmy. Wtedy to dopiero Polska by ładnie wyglądała... nie dość, że zainicjowaliśmy KillEnterprise to jeszcze rozpoczęlibyśmy drugą erę likwidacji treka w sieci

No nie, tego byśmy nie chcieli.
szwagier
Użytkownik
#205 - Wysłana: 7 Sier 2006 18:27:26
nie dość, że zainicjowaliśmy KillEnterprise to jeszcze rozpoczęlibyśmy drugą erę likwidacji treka w sieci
Teraz jeszcze wyprzedzamy bezczelnie Schumachera, my som juz wszędzie
Q__
Moderator
#206 - Wysłana: 7 Sier 2006 18:29:11
szwagier

Teraz jeszcze wyprzedzamy bezczelnie Schumachera, my som juz wszędzie

Np. w Gwiezdnej Flocie mamy już swój okręt.
Domko
Użytkownik
#207 - Wysłana: 7 Sier 2006 18:33:34
I to dumnej klasy Galaxy.
szwagier
Użytkownik
#208 - Wysłana: 7 Sier 2006 18:36:38
I to dumnej klasy Galaxy.
Dlaczego nie nazwaliście go np. U.S.S. Shchebrzeshyn
Q__
Moderator
#209 - Wysłana: 7 Sier 2006 18:39:34
szwagier

Bo nazwali go po wybitnym naukowcu (zresztą to też aluzja do statku z "Perfekcyjnej niedoskonałości" Dukaja jak sądzę).
szwagier
Użytkownik
#210 - Wysłana: 7 Sier 2006 18:52:50
Ale to by było takie polskie
 Strona:  ««  1  2  ...  5  6  7  8  9  ...  45  46  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Horizon - Dziesiąty Dziobowy

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!