USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Horizon - Dziesiąty Dziobowy
 Strona:  ««  1  2  ...  4  5  6  7  8  ...  45  46  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#151 - Wysłana: 5 Sier 2006 14:48:21
Anonim

"reklamowac sie- przez co wystawiac sie Paramountowi, ktory moze oskarzyc ich za wykorzystywanie znaku towarowego"

A wiesz ile taki proces przyspożył by Horizonowi rozgłosu?

Domko

A tak w ogóle to kolejny przykład bardzo polskiego podejścia - nic nie robić i krytykować tych, którzy coś próbują zrobić. Czemu nie jestem zdziwiony...

Pisałem o tym...
Raptor 16
Użytkownik
#152 - Wysłana: 5 Sier 2006 14:51:12
A poza tym jaki przycisk? Ja nic nie naciskam - pomyliłeś mnie z kimś innym.

to byla przenosnia
Q__
Moderator
#153 - Wysłana: 5 Sier 2006 14:54:07
Raptor 16

Przywitaliśmy Cię (prawie wszyscy) z otwartymi ramionami na Forum, a Ty ostatnio same złośliwości prawisz, po co? Chyba lepiej spokojnie merytorycznie podyskutować (wiem, czasem każdy ma z tym kłopot...).
Domko
Użytkownik
#154 - Wysłana: 5 Sier 2006 14:54:08 - Edytowany przez: Domko
Raptor_16: Zmienianie wcześniejszych postów jest, delikatnie mówiąc, ignorowaniem współrozmówców. Odpowiedziałem Ci na innego posta, a Ty zmieniłeś go przed chwilą na zupełnie innego. Nie do tego służy przycisk edycji. Z tego co pamiętam już kiedyś ktoś Ci to zarzucił. Ja na pewno nie będę z Tobą w ten sposób prowadził rozmów. Dla mnie to jest zwykłe chamstwo.
Raptor 16
Użytkownik
#155 - Wysłana: 5 Sier 2006 14:56:57
Raptor_16: Zmienianie wcześniejszych postów jest, delikatnie mówiąc, ignorowaniem współrozmówców. Odpowiedziałem Ci na innego posta, a Ty zmieniłeś go przed chwilą na zupełnie innego. Nie do tego służy przycisk edycji. Z tego co pamiętam już kiedyś ktoś Ci to zarzucił. Ja na pewno nie będę z Tobą w ten sposób prowadził rozmów. Dla mnie to jest zwykłe chamstwo.

nie wiedzilem ze mi odpowidziales, bo zaraz po wyslaniu postanowilem ze jednak zmienie- caly czas siedzialem "tworząc" poprawke
Domko
Użytkownik
#156 - Wysłana: 5 Sier 2006 14:59:06 - Edytowany przez: Domko
Trzeba myśleć przed wysłaniem posta. Po wysłaniu edycja służy do zupełnie czegoś innego...
Swoją drogą od wysłania Twojego posta do napisania mojego minęły ponad 2 minuty - przez ten czas chyba logiczne, że ktoś może coś napisać.

Jak już się coś wysyła, trzeba liczyć się z tym, że ktoś zdąży to przeczytać...
Q__
Moderator
#157 - Wysłana: 5 Sier 2006 15:00:18
Domko

Zmienianie wcześniejszych postów jest, delikatnie mówiąc, ignorowaniem współrozmówców

Nawet nie tyle ignorowaniem, ile nie dawanie mim szansy na odpowiedź...
Domko
Użytkownik
#158 - Wysłana: 5 Sier 2006 15:00:31
Swoją drogą, jak już pisałem, dla mnie EOT jeśli chodzi o Horizona, bo nie zamierzam brać udziału w zwykłej pyskówce typowego znudzonego Polaka.
Q__
Moderator
#159 - Wysłana: 5 Sier 2006 15:03:58
Raptor 16

nie wiedzilem ze mi odpowidziales, bo zaraz po wyslaniu postanowilem ze jednak zmienie- caly czas siedzialem "tworząc" poprawke

Myślenie nie boli...
Raptor 16
Użytkownik
#160 - Wysłana: 5 Sier 2006 16:33:31
Myślenie nie boli

myslałem, ze zdaze poprawic
Q__
Moderator
#161 - Wysłana: 5 Sier 2006 16:39:28
Raptor 16

myslałem, ze zdaze poprawic

Hehe...
The_D
Użytkownik
#162 - Wysłana: 5 Sier 2006 17:35:07
swietne zagranie: "reklamowac sie- przez co wystawiac sie Paramountowi, ktory moze oskarzyc ich za wykorzystywanie znaku towarowego

Praktyka pokazuje, że Paramount nie czepia się fanowskich produkcji. W końcu popularyzowanie treka jest im na rękę dopóki ktoś nie próbuje zarabiać na nim zarabiać.
Anonim
Anonimowy
#163 - Wysłana: 5 Sier 2006 17:47:52
Praktyka pokazuje, że Paramount nie czepia się fanowskich produkcji. W końcu popularyzowanie treka jest im na rękę dopóki ktoś nie próbuje zarabiać na nim zarabiać.

niedawno na tym forum tworcy Horizona prosili zeby nie wspominac o nich Paramountowi w liscie ktory byl tworzony do tej wytworni
waterhouse
Moderator
#164 - Wysłana: 5 Sier 2006 17:51:15
niedawno na tym forum tworcy Horizona prosili zeby nie wspominac o nich Paramountowi w liscie ktory byl tworzony do tej wytworni

no i? Jakie to ma znaczenie?
Q__
Moderator
#165 - Wysłana: 5 Sier 2006 18:01:06
The_D

Indeed

Anonim

Nie masz lepszych zajęć od czepiania się?
Anonim
Anonimowy
#166 - Wysłana: 5 Sier 2006 18:40:21
Nie masz lepszych zajęć od czepiania się?

stwierdzam fakty, sami tworcy to przyznali a ktos wyzje mowili przeciwnie - ze Paramount sie cieszy jeszcze. to chyba towrcy maja rację?
Picard
Użytkownik
#167 - Wysłana: 6 Sier 2006 18:33:48
The_D

Praktyka pokazuje, że Paramount nie czepia się fanowskich produkcji

Internet pelen jest fanowskich filmow, nie wspominajac juz o grach czy tez opowiadaniach powstalych na podstawie jakiegos serialu badź tez filmu i robionych przez fanow. Tak jak pan D. laskaw byl zauwazyc tego typu proceder jedynie popularyzuje dany temat wsrod szerszego grona zainteresowych. Wszytko co trzeba zrobic przy okazji umieszczania takiego filmu w sieci jest zaznaczenie, iz nie robi sie tego dla pieniedzy.
Q__
Moderator
#168 - Wysłana: 6 Sier 2006 18:38:31 - Edytowany przez: Q__
Anonim

Twórców Horizona (póki co) nie znam osobiście, wiele razy też się z nimi ostro spierałem w różnych sprawach (dowody w rónych topicach), ale cholernie mi się nie podoba, że czepiasz się ludzi, którzy usiłują zrobić coś dobrego dla Treka w Polsce...

Picard

Internet pelen jest fanowskich filmow, nie wspominajac juz o grach czy tez opowiadaniach powstalych na podstawie jakiegos serialu badź tez filmu i robionych przez fanow. Tak jak pan D. laskaw byl zauwazyc tego typu proceder jedynie popularyzuje dany temat wsrod szerszego grona zainteresowych. Wszytko co trzeba zrobic przy okazji umieszczania takiego filmu w sieci jest zaznaczenie, iz nie robi sie tego dla pieniedzy.

Prawda...
Jo_anka
Użytkownik
#169 - Wysłana: 6 Sier 2006 18:51:25
swietne zagranie: "reklamowac sie- przez co wystawiac sie Paramountowi, ktory moze oskarzyc ich za wykorzystywanie znaku towarowego"

Dopoki sa to dzialania 'non profit' sa bezpieczni! Na Treknation 3.08.2006 pojawil sie artykul poswiecony fanowskim produkcjom: http://www.trektoday.com/news/030806_02.shtml

Producers, Paramount Talk Fan Films
By Michelle
August 3, 2006 - 10:11 PM

Fans and professionals discussed the value and limitations of Star Trek fan films - the not-for-profit sequels and spin-offs of the television shows such as Star Trek: Hidden Frontier and Star Trek: New Voyages - a genre whose creativity is restricted only by issues of finance and concern about studio lawsuits.

"There's never been a gay character on 'Star Trek,'" pointed out Rob Caves, who produces Hidden Frontier, which features a same-sex relationship between two Next Generation-era characters. "'Star Trek' has always been about pushing social boundaries and portraying things that might be a touchy subject now, but in the future, it's no big deal," Caves told Variety.

According to Caves, Sprint PCS has held talks with Paramount about licensing Hidden Frontier - currently filming its seventh and final season - as content for their phones. Having spent about $500 per episode, Caves is planning to move on to producing original science fiction.

Elvis impersonator James Cawley, who created New Voyages, called his fan series "a very expensive hobby" and estimated that it costs $70,000 per episode, the most recent of which was downloaded more than 30 million times. The ambitious series has convinced several original series stars and writers to participate and has special effects by Doug Drexler, who worked on Star Trek at Paramount.

"From show to show, you can see the quantum leap in the quality of work. I see this evolving into a production company that will do other stuff," said Drexler, who recommended New Voyages director Jack Marshall for a job on former Star Trek writer Ron Moore's Battlestar Galactica. Gabriel Koerner, who created CG spaceship models as a fan, went to earn an Emmy nomination for digital artwork on Enterprise.

Paramount, however, warned that fans cannot attempt to produce for-profit works. "CBS Paramount's trademark rights and the intellectual properties related to 'Star Trek' must always be protected from unauthorized use," said CBS Paramount TV executive John Wentworth. "Our policy is to pursue our legal options when those rights are determined to be violated by anyone." The Finnish team that produced the parody Star Wreck: In the Pirkinning allowed free downloading but sold memorabilia to finance their next film, an original sci-fi feature.

The original Variety article is here.
Q__
Moderator
#170 - Wysłana: 6 Sier 2006 18:57:23
Jo_anka

Piękny argument przeciwko Anonimowemu Malkontentowi...
Anonim
Anonimowy
#171 - Wysłana: 6 Sier 2006 20:48:36
Twórców Horizona (póki co) nie znam osobiście, wiele razy też się z nimi ostro spierałem w różnych sprawach (dowody w rónych topicach), ale cholernie mi się nie podoba, że czepiasz się ludzi, którzy usiłują zrobić coś dobrego dla Treka w Polsce...

boze, nie czepiam sie tworcow, tylko Q, twierdzacego cos przeciwnego od tworcow
Anonim
Anonimowy
#172 - Wysłana: 6 Sier 2006 20:50:24
Piękny argument przeciwko Anonimowemu Malkontentowi...

SAMI TWORCy powiedzieli ze nie chą "wapsc w oko" Paramountowi
The_D
Użytkownik
#173 - Wysłana: 6 Sier 2006 21:08:55
Co innego umieścić teaser na nieznanej na świecie stronie i w egzotycznym języku, a co innego machać nim jak szabelką przed wytwórnią.
Q__
Moderator
#174 - Wysłana: 6 Sier 2006 21:30:12
The_D

Co innego umieścić teaser na nieznanej na świecie stronie i w egzotycznym języku, a co innego machać nim jak szabelką przed wytwórnią.

Dokładnie...
Anonim
Anonimowy
#175 - Wysłana: 6 Sier 2006 21:31:34

no wlasnie, a youtube jest znane
The_D
Użytkownik
#176 - Wysłana: 6 Sier 2006 21:41:18
Na YouTube są tysiące filmów, może nawet dziesiątki tysięcy, z czego sporo narusza prawa autorskie, akurat tym bym się nie przejmował. Z resztą nie chodzi o samą popularność (tą skandynawską parodię nawet w kinach puszczali), chodzi o to, zeby nie pchać się Paramountowi przed nos.
Q__
Moderator
#177 - Wysłana: 6 Sier 2006 21:44:55
The_D

Na YouTube są tysiące filmów, może nawet dziesiątki tysięcy, z czego sporo narusza prawa autorskie, akurat tym bym się nie przejmował.

Znowu masz rację.

ps. zakończmy tef offtop o Horizonie na YouTube
Domko
Użytkownik
#178 - Wysłana: 6 Sier 2006 21:56:06
Anonim nie ma co robić, to się rzuca o rzeczy, których nie rozumie...
Q__
Moderator
#179 - Wysłana: 6 Sier 2006 22:31:56
Domko

Przede wszystkim Anonim powinien się nam w końcu przedstawić...
Anonim
Anonimowy
#180 - Wysłana: 6 Sier 2006 22:34:25
Przede wszystkim Anonim powinien się nam w końcu przedstawić...

Krystian Wójcik
 Strona:  ««  1  2  ...  4  5  6  7  8  ...  45  46  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Horizon - Dziesiąty Dziobowy

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!