USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Horizon - Dziesiąty Dziobowy
 Strona:  ««  1  2  3  ...  40  41  42  43  44  45  46  »» 
Autor Wiadomość
biter
Użytkownik
#1261 - Wysłana: 3 Lis 2008 21:51:50
Odpowiedz 
spoko te filmy z plenerów macie, szczerze mówiąc wasz Volkanin jest o niebo lepszy od od pierwszych zdjęć nowego Spocka.

kiedy poskładacie to w całość?? już nie mogę się doczekać.

Jakoś nie zaglądałem nigdy na Horizona i już wiem że to był błąd kibicuję
Vanja
Użytkownik
#1262 - Wysłana: 9 Lis 2008 12:27:35
Odpowiedz 
Przypominam o spotkaniu
Domko
Użytkownik
#1263 - Wysłana: 9 Lis 2008 12:49:48
Odpowiedz 
Którego nie ogłoszono, więc komu przypominasz?

Dziś jest o 20 spotkanie w Re - trochę na szybko ustalone, ale jest.
Vanja
Użytkownik
#1264 - Wysłana: 9 Lis 2008 12:59:54
Odpowiedz 
Kiepsko jak widzę z pamięcią u Ciebie- już w poprzednią niedzielę ogłaszałam
Domko
Użytkownik
#1265 - Wysłana: 9 Lis 2008 13:16:51
Odpowiedz 
U Ciebie również, gdyż była mowa o tym, że nie wiadomo czy spotkanie w ogóle będzie. Ba, nawet Ci o tym ostatnio przypomniałam i przyznałaś rację. Oj, z pamięcią coraz gorzej.
Vanja
Użytkownik
#1266 - Wysłana: 11 Lis 2008 11:27:06
Odpowiedz 
Zemsta w kisielu czyli poziom abstrakcji rośnie

Jako że ostatnio kiepsko kontaktuję to niedzielne spotkanie w Re doszło do skutku raczej przypadkiem. Romulański punkt kontaktowy był dziwnie oblężony- trwał najazd niezidentyfikowanych istot różnych gatunków, między innymi dziwnej grupy (nie, nie mam na myśli nas) odprawiającej tajemnicze i bardzo głośne rytuały w celu zakłócenia nam spiskowania. Mimo tych trudności na spotkaniu stawili się niezawodni Domko i KOŚ, obaj podejrzanie weseli. Nasze grono szybko musiała opuścić świeczka, nie dość że nie mogła spokojnie usiedzieć na stoliku w jednym miejscu to jeszcze w dodatku nie trzymała pionu Jeżeli chodzi o mnie to po poniedziałkowym napływie geniuszu, trwającej przez tydzień walce z maszyną do szycia, ryzykując że odmrożę sobie nerki przybyłam na spotkanie w graficznej wersji mirror-TOSowej. Nie wiem czy mój mundur się spodobał, doczekałam za to konstruktywnej krytyki („Ty musisz być z mirror uniwerse- masz komunikator z prawej strony przyszyty”). Rozmowa toczyła się jakoś bardziej wartko niż zwykle, doszło też do przekazania ściśle tajnej płyty ze ściśle tajnymi materiałami i tylko ludzie przy sąsiednich stolikach spoglądali na nas z lekką trwogą (nie wiem czemu, normalne tematy były). W skrócie: KOŚ kontynuował wątek „co się kryje pod kiecką?”, Domko gęsto się tłumaczył ze swojej fascynacji panią Troi, czyli dlaczego trzyma na serwerze tyle jej zdjęć, czemu uważa ją za miss Star Treka i jak fałszował wyniki wyborów za pomocą manipulacji i mieszania ludziom w głowach. Mimo tego nadal nie rozumiem co ma z nią wspólnego kisiel Urządziliśmy wojnę ENTkową w skali mikro, KOŚ walczył dzielnie w obronie serialu ale poległ. Okazało się że jakieś złowrogie siły otaczają mnie Star Trekiem ze wszystkich stron- nawet na treningach już nie jestem bezpieczna, bo ktoś złośliwie na sprzęcie napisał PSE (żebym mogła sobie z RSE mylić), jeden z trenujących mówi żeby strzelać bez rozkazu, a Fletcher na spuście to już szczyt wszystkiego Do tego analizowaliśmy swoje trekowe sny, czyli Łysy bez głowy, Borg w różnych wersjach, trzykrotne wysadzenie Enterprise D, LARP w piwnicy i stado klonów Picarda na Zakrzówku. Uznaliśmy że jak jechać na premierę ST XI do Czech albo na Słowację to tylko na wersję z napisami żeby uniknąć tekstów w rodzaju „To je czerstwa laska” albo „Ja twój taticzek”. Wyszło na jaw, że KOŚ straszy mną kolegów tak że prawie z krzykiem uciekają na mój widok, a potem gwiazdą plotek zostaję (i niech mi ktoś powie że faceci nie plotkują). Tym razem agenci grozili mi stosem (miła odmiana po tych wszystkich kopalniach) i cyrografem który niby podpisałam własną krwią ale tego nie pamiętam, okazało się że nie powinnam klonować Domka tylko chorążego Kolca, długo czekałam na słowa „To Twoja wina” ale się doczekałam i nawet nie tylko moja była, a tradycji stało się zadość- gdy tylko Domko podszedł do baru barman rozbił kufel Objawy mojej długofalowej niekomapatybliności zostały uznane za stan normalny, a agenci są szkoleni tak dobrze że cztery razy z rzędu na zadane pytanie odpowiadali chórem udzielając tej samej odpowiedzi i znowu zaobserwowałam dziwne przesunięcie temporalne. W tym miejscu jako mocny akcent na koniec powinno nastąpić wyliczenie kompromitujących szczegółów spotkania, ale ich nie będzie (romulańscy agenci o miękkich sercach skutecznie perswadują)
Domko
Użytkownik
#1267 - Wysłana: 11 Lis 2008 11:30:07
Odpowiedz 
Dziękujemy za raport - jak zwykle.
biter
Użytkownik
#1268 - Wysłana: 11 Lis 2008 12:54:10
Odpowiedz 
Vanja

wy to chyba non stop Ale pijecie, innego tłumaczenia nie mam
Domko
Użytkownik
#1269 - Wysłana: 11 Lis 2008 12:59:50
Odpowiedz 
Romulański organizm produkuje samoistnie Ale - nie wiedziałeś?
biter
Użytkownik
#1270 - Wysłana: 11 Lis 2008 13:04:48
Odpowiedz 
Domko

Nie wiedziałem ale musze pogrzebać sobie w genetyce żeby i mój zaczą produkować
Delta
Użytkownik
#1271 - Wysłana: 11 Lis 2008 13:45:34
Odpowiedz 
Vanja
i jak fałszował wyniki wyborów za pomocą manipulacji i mieszania ludziom w głowach.

No, nareszcie się przyznał.
Domko
Użytkownik
#1272 - Wysłana: 11 Lis 2008 13:47:42 - Edytowany przez: Domko
Odpowiedz 

Do niczego się nie przyznałem - to jest nadinterpretacja autorki raportu, która również by na Troi nie głosowała.

Ja tylko zacytowałem co mi się zarzuca i dlaczego.
Vanja
Użytkownik
#1273 - Wysłana: 11 Lis 2008 17:12:17
Odpowiedz 
biter

wy to chyba non stop Ale pijecie, innego tłumaczenia nie mam

Wiesz, jesteś kolejną osobą która nam zarzuca stosowanie dużych ilości etanolu, ewentualnie cyjanopanu na spotkaniach, dziwne Ja chyba muszę przestać publikować te raporty bo nas zaczną z kaftanami w końcu ścigać

Delta

Mój pierwszy sukces w wyciąganiu zeznań

Domko

Do niczego się nie przyznałem - to jest nadinterpretacja autorki raportu, która również by na Troi nie głosowała.

Żadna nadinterpretacja ja zawsze samą prawdę w tych raportach piszę
Domko
Użytkownik
#1274 - Wysłana: 11 Lis 2008 17:17:36
Odpowiedz 
Prawda, ale nadinterpretowana.
biter
Użytkownik
#1275 - Wysłana: 11 Lis 2008 18:46:03
Odpowiedz 
chyba muszę przestać publikować te raporty

proszę nie

nas zaczną z kaftanami w końcu ścigać

ładne wdzianka , klasyczny krój

ja zawsze samą prawdę w tych raportach piszę

ale prawdy są co najmniej trzy a z doświadczenia wiem że zawsze o jedną więcej niż obecnych na spotkaniu.
Delta
Użytkownik
#1276 - Wysłana: 11 Lis 2008 21:16:37
Odpowiedz 
Vanja
Wiesz, jesteś kolejną osobą która nam zarzuca stosowanie dużych ilości etanolu, ewentualnie cyjanopanu na spotkaniach, dziwne

No właśnie, dziwne, że zarzucane jest spożycie procentów lub cyjanopanu, a nikt nie pomyśli o tak oczywistym rozwiązaniu jak wspominane tyle razy w raportach świeczki.

Mój pierwszy sukces w wyciąganiu zeznań

Widać doszedł po przesłuchaniu do siebie, bo już próbuje zaprzeczać.

biter
ładne wdzianka , klasyczny krój

Tylko rękawy jakieś nietypowe.
biter
Użytkownik
#1277 - Wysłana: 11 Lis 2008 21:35:59
Odpowiedz 
wspominane tyle razy w raportach świeczki.

jakie świeczki, tego nie łapię...

Tylko rękawy jakieś nietypowe.

oj ty się nie znasz, u Diora takie są teraz na czasie, to żebyś mógł od razu całą załogę na mostku jednym machnięciem spoliczkować
Domko
Użytkownik
#1278 - Wysłana: 12 Lis 2008 09:19:55
Odpowiedz 
Delta

Ponieważ nie zgadzam się z wnioskami z przesłuchania.
Domko
Użytkownik
#1279 - Wysłana: 13 Lis 2008 09:58:53
Odpowiedz 
Rozważam opcję spotkania w niedzielę w Re. Ale może spotkalibyśmy się wcześniej, co bym na chodzie był jeszcze.

Proponuję godzinę 19 tym razem - co Wy na to? Od razu zastrzegam, że bardzo długo nie będę i pewnie zwinę się najpóźniej o 22, ale w sumie czemu nie zrobić spotkania.
Pah Wraith
Użytkownik
#1280 - Wysłana: 13 Lis 2008 11:33:54
Odpowiedz 
biter
szczerze mówiąc wasz Volkanin jest o niebo lepszy od od pierwszych zdjęć nowego Spocka.

Dzięki, jestem:
a) autorem charakteryzacji w większości wypadków,
b) aktorem.
Więc czuję się tak czy siak doceniony
Domko
Użytkownik
#1281 - Wysłana: 13 Lis 2008 11:43:00
Odpowiedz 
Do tego aktorem grającym owego Wolkanina. Doceniono Twoją pracę.
Vanja
Użytkownik
#1282 - Wysłana: 13 Lis 2008 22:46:01
Odpowiedz 
Delta

Szybko doszedł bo ja go mało agresywnie przesłuchuję Na razie

nikt nie pomyśli o tak oczywistym rozwiązaniu jak wspominane tyle razy w raportach świeczki

Ciiiicho, nie zdradzaj tajemnic

biter

jakie świeczki, tego nie łapię...

Tylko tego nie łapiesz po lekturze moich raportów? spore osiągnięcie

Domko

Może być 19 A jak nie będziesz na chodzie to tym lepiej dla mnie
biter
Użytkownik
#1283 - Wysłana: 14 Lis 2008 00:04:11
Odpowiedz 
Vanja

Tylko tego nie łapiesz po lekturze moich raportów? spore osiągnięcie

staram się,

Pah Wraith

jestem pełen uznania. świetna robota, tylko powiedz mi jeśli możesz, jaki gatunek reprezentuje waterhouse mimo szczerych chęci nic mi nie przychodzi pewnego do głowy
Pah Wraith
Użytkownik
#1284 - Wysłana: 14 Lis 2008 00:48:58
Odpowiedz 
biter
jestem pełen uznania. świetna robota, tylko powiedz mi jeśli możesz, jaki gatunek reprezentuje waterhouse mimo szczerych chęci nic mi nie przychodzi pewnego do głowy

uuu, no to nadęte ego rozpadło się jak domek z kart No więc jest to romulanin
Delta
Użytkownik
#1285 - Wysłana: 14 Lis 2008 03:23:54
Odpowiedz 
Vanja
Ciiiicho, nie zdradzaj tajemnic

Ups. Wymsknęło mi się.

Pah Wraith
uuu, no to nadęte ego rozpadło się jak domek z kart

Ciężkie jest życie Twórcy...
Na pocieszenie, liczyć się będzie też "romulańskość charakteru" postaci, czyli ile jest Romulanina w Romulaninie.
Domko
Użytkownik
#1286 - Wysłana: 14 Lis 2008 09:11:24
Odpowiedz 
Vanja
Może być 19 A jak nie będziesz na chodzie to tym lepiej dla mnie

Spokojnie - gdy jestem po nieprzespanej nocy to mam chwilowe przerwy w funkcjonowaniu, ale myślę na najwyższych obrotach.
biter
Użytkownik
#1287 - Wysłana: 14 Lis 2008 17:46:54
Odpowiedz 
uuu, no to nadęte ego rozpadło się jak domek z kart

a nie pękło jak przekłuty balon??

No więc jest to romulanin

te zdjęcia takie małe to przez to nie rozpoznałem

układaj domek z kart z powrotem
biter
Użytkownik
#1288 - Wysłana: 16 Lis 2008 02:19:03 - Edytowany przez: biter
Odpowiedz 
Żeby oderwać forum na sekundę od komentowania Trailera. Jakiego programu używacie do nakładania obrazu na green box przy Horizonie?
Domko
Użytkownik
#1289 - Wysłana: 16 Lis 2008 06:44:19
Odpowiedz 
Uch, trzeba by grafików dokładniej o to popytać. Jak odeśpię nieprzespaną noc i będę jako tako na chodzie, to napiszę.
Scimitar
Użytkownik
#1290 - Wysłana: 16 Lis 2008 14:27:09
Odpowiedz 
Jestem w Krakowie więc wpadnę na spotkanie (19 jak rozumiem...)
 Strona:  ««  1  2  3  ...  40  41  42  43  44  45  46  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Horizon - Dziesiąty Dziobowy

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!