USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Horizon - Dziesiąty Dziobowy
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  42  43  44  45  46  »» 
Autor Wiadomość
WarLock II
Użytkownik
#91 - Wysłana: 5 Maj 2006 21:44:23
Odpowiedz 
Trailer bardzo obiecujący - zwłaszcza efekty (zwłaszcza scena włączenia reflektora oświetlającego nazwę i nr. okrętu zapała mi w pamięć). Gratulacje i... czekam na ciąg dalszy!!
waterhouse
Moderator
#92 - Wysłana: 5 Maj 2006 23:15:40 - Edytowany przez: waterhouse
Odpowiedz 
Cieszę się że teaser się podoba

elbereth----> mnie niestety teraz nie ma, ale bede w full wersjii
Pah Wraith
Użytkownik
#93 - Wysłana: 5 Maj 2006 23:16:48
Odpowiedz 
Ale jak już będzie, to na całego - kapcie Wam z nóg pospadają, uwierzcie
waterhouse
Moderator
#94 - Wysłana: 5 Maj 2006 23:21:11
Odpowiedz 
taak...może to i lepiej - zaskoczenie będze całkowite
elbereth
Moderator
#95 - Wysłana: 6 Maj 2006 12:30:31
Odpowiedz 
ale bede w full wersjii

jako...? ;]
Pah Wraith
Użytkownik
#96 - Wysłana: 6 Maj 2006 13:50:58
Odpowiedz 
No, to jest właśnie ten element ze spadającymi kapciami
Ale o tym na razie sza...
waterhouse
Moderator
#97 - Wysłana: 15 Maj 2006 21:42:57 - Edytowany przez: waterhouse
Odpowiedz 
jeśli ktoś chce sie przyłączyć do ekipy ST:Horizon, niech napisze maila na adres rekrutacja@sthorizon.com
elbereth
Moderator
#98 - Wysłana: 15 Maj 2006 23:20:23
Odpowiedz 
ja chce, ale do krakowa mi niezbyt po drodze ;] po za tym żadna ze mnie następczyni Jeri Ryan
szwagier
Użytkownik
#99 - Wysłana: 16 Maj 2006 00:04:44
Odpowiedz 
Ja jestem podobny do Jeri Ryan, wystarczy że sobie coś pod kombinezon włoże
Karo
Użytkownik
#100 - Wysłana: 16 Maj 2006 00:41:20
Odpowiedz 
się dziwią, że mają mało aktorek jak tu wymagania żeby jak 7 o 9 albo inna Topolka wyglądać
szwagier
Użytkownik
#101 - Wysłana: 16 Maj 2006 10:48:35
Odpowiedz 
się dziwią, że mają mało aktorek jak tu wymagania żeby jak 7 o 9 albo inna Topolka wyglądać

To niemożliwe... polskie dziewczyny są ładniejsze
Pah Wraith
Użytkownik
#102 - Wysłana: 16 Maj 2006 18:15:05
Odpowiedz 
NAJładniejsze...
Pah Wraith
Użytkownik
#103 - Wysłana: 26 Cze 2006 11:39:12
Odpowiedz 
Nasza ekipa rozpoczęła właśnie rozmowy z molwaniańskim gwiazdorem muzyki pop - Zladko "Zladem" Zladcikiem, którego utwór i teledysk"Elektronik supersonik", pierwsza z cyklu ballad techno, miała stać się molwaniańskim hitem na Eurowizję 2004.
Historię zdyskwalifikowania Zlada możecie przeczytać na stronie:
http://www.jetlagtravel.c...ision_2004.html
Znajdziecie tam też pierwszą wersję teledysku do "Elektronik..."

Piosenka Zlada ma promować naszą produkcję na rynkach zachodnich. Liczymy na to, że niekwestionowana popularność tego młodego performera przyciągnie uwagę całej Europy.

Wiecej informacji na temat Molwanii znajdziecie pod adresem:
www.molvania.com

Czekamy na Wasze opinie.

Pozdrawiam
szwagier
Użytkownik
#104 - Wysłana: 26 Cze 2006 17:31:04
Odpowiedz 
Proponuję zaprosić znaną już gwiazdę europejską jak np. "elektricni orgazam" (chyba dobrze napisałem), co by miało podtekst do tematu " a jednak nie taki sztywny ten Borg"
Q__
Moderator
#105 - Wysłana: 29 Cze 2006 01:02:29 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Pah Wraith

Trailer bardzo obiecujący

Ano (czy jak to tam jest po molvańsku) bardzo obiecujący...

Czekamy na Wasze opinie

Najlepszy jest molvański "Hamlet" w kick-boxingowym wydaniu ...
Q__
Moderator
#106 - Wysłana: 3 Lip 2006 11:00:46 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Założyłem niedawno topic "Wampiry" i naszła mnie taka "pobożna fantazja seksualna" jak mawia jedna moja znajoma: kusi mnie pomysł, by jeden z załogi Horizona okazał się wampirem (oczywiście potraktowanym jako mutacja homo sap. bo ST to porządana SF), wampirem "udomowionym". pijącym krew z torebek z krwią wytwarzanych w replikatorze (ale chwilami mającym kłopot ze swą wewnętrzną Bestią...)

No ale to Ty, Pah Wraith jesteś tam szeryfem, ja mały żuczek mogę tylko snuć fantazje... Choć pociesza mnie, zę obaj lubimy ST, wampiry i... Kirę.
Domko
Użytkownik
#107 - Wysłana: 3 Lip 2006 11:45:53
Odpowiedz 
Szeryfami są Pah Wraith, ja i Waterhouse, więc napisz petycję.

Ciekawe, że o wampirach wspominasz teraz - akurat ostatnio stwierdziliśmy, że charakteryzacja niektórych z nas do nich upodobniła.
Q__
Moderator
#108 - Wysłana: 3 Lip 2006 11:57:24
Odpowiedz 
Pah Wraith
waterhouse
Domko

Zatem, Panowie Szeryfowie, treaktujcie mój powyższy tekst jako petycję...
Domko
Użytkownik
#109 - Wysłana: 3 Lip 2006 11:58:50
Odpowiedz 
Szczerze mówiąc żartowałem z tą petycją.
Ale skoro traktujesz to poważnie... No nie wiem. Czy nie zostalibyśmy posądzeni o dosyć dziwne pomysły, ewentualnie skrzyżowanie sf z fantasy.
Q__
Moderator
#110 - Wysłana: 3 Lip 2006 12:03:16
Odpowiedz 
skrzyżowanie sf z fantasy

By tego uniknąć proponuję wampir jw:okazał się wampirem (oczywiście potraktowanym jako mutacja homo sap. bo ST to porządana SF). I tak unikamy zarzutu "fantasy", a wampir-kosmonauta był też w "IACTE" Dukaja i krytykom nawet się podobało...
Christof
Użytkownik
#111 - Wysłana: 3 Lip 2006 13:56:24
Odpowiedz 
Q - po prostu umieść swój pomysł w temacie "pomysły na odcinki".
Q__
Moderator
#112 - Wysłana: 3 Lip 2006 14:08:40
Odpowiedz 
Christof

Chdzi mi raczej o postać ze stałej obsady, nie "gwiazdę odcinka"...
szwagier
Użytkownik
#113 - Wysłana: 3 Lip 2006 14:39:39
Odpowiedz 
Proponuję wyewoluowane (jaki trudne słowo...) stadium pijawki inteligentnej
Q__
Moderator
#114 - Wysłana: 3 Lip 2006 15:44:57
Odpowiedz 
szwagier

To ni ma być Obcy, to ma być klasyczny wampir a'la "Więzy krwi" ino w realiach ST...
Anonim
Anonimowy
#115 - Wysłana: 3 Lip 2006 16:24:12
Odpowiedz 
kiedy 1 odcinek?
waterhouse
Moderator
#116 - Wysłana: 22 Lip 2006 20:01:46
Odpowiedz 

kiedy 1 odcinek?

Jesienią tego roku, o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem
Raptor 16
Użytkownik
#117 - Wysłana: 22 Lip 2006 20:14:08
Odpowiedz 
a ile bedzie mniej wiecej trwal (45min-tng? ) i ile bedzie mniej wiecej zajmowal mb
Picard
Użytkownik
#118 - Wysłana: 22 Lip 2006 20:21:52
Odpowiedz 
Q__

Założyłem niedawno topic "Wampiry" i naszła mnie taka "pobożna fantazja seksualna" jak mawia jedna moja znajoma: kusi mnie pomysł, by jeden z załogi Horizona okazał się wampirem (oczywiście potraktowanym jako mutacja homo sap. bo ST to porządana SF), wampirem "udomowionym".

Szczeże powiem,ze wobec wampirow majacych inne pochodzenie niz mistyczny roodwod wywodzacy je od nieszczesnych potepiencow blakajacych sie po swiecie w poszukiwaniu krwi smiertelnikow mam mieszane odczucia. Wszelkie anukowe wytlumaczenia tego fanomenu- oczywiscie w kontekscie fikcyjnej historii- jest dla mnie zabijamnie magii i nastroju pierwowzoru- to tak jakby zrealizowac ,,władce pierściceni" jako film zgola relistyczny gdzie np. krasnoludy byly zwyczajnie karzelkami a orkowie morderczymi ludzkimi kanibalami. Poza tym wszelkie dotychczasaowe produkcje tlumaczace wampiryzm jako mutacje genetyczna czy tez wynik dzialania wirusa byly niezbyt udane- wystarczy chyba ,ze wspomne ,,Blade'a" czy ,,Underworld". Poza tym gdyby XXIV wieku tos cierpial na taka wampiryczna chorobe z pewnoscia zostal by wyleczony. Ale pomysł z cała obcą rasą, wampirów, pijącą krew swych pobratymców w ccelach rytualnych nie był by juz taki zly...
Raptor 16
Użytkownik
#119 - Wysłana: 22 Lip 2006 20:39:58
Odpowiedz 
Założyłem niedawno topic "Wampiry" i naszła mnie taka "pobożna fantazja seksualna" jak mawia jedna moja znajoma: kusi mnie pomysł, by jeden z załogi Horizona okazał się wampirem (oczywiście potraktowanym jako mutacja homo sap. bo ST to porządana SF), wampirem "udomowionym".

w horizonie jest nawet gosc ktory by sie nadawal na wampirka- ten brunet- robi chyba to co data
waterhouse
Moderator
#120 - Wysłana: 22 Lip 2006 20:41:02
Odpowiedz 
a ile bedzie mniej wiecej trwal (45min-tng? ) i ile bedzie mniej wiecej zajmowal mb

45 min, jeszcze nie wiemy

Picard, błagam o nie-offtopicowanie
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  42  43  44  45  46  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Horizon - Dziesiąty Dziobowy

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!