USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Horizon - Dziesiąty Dziobowy
 Strona:  ««  1  2  ...  11  12  13  14  15  ...  45  46  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#361 - Wysłana: 26 Maj 2007 15:02:56
Odpowiedz 
Psyker

co by Pah Wraith nie wykorzystał mojego pomysłu do jednego odcinka bo wtedy nie będzie idealizmu i przesłania

Można prosić jakis spoiler?
Pah Wraith
Użytkownik
#362 - Wysłana: 26 Maj 2007 15:53:05
Odpowiedz 
Prosić można
Psyker
Użytkownik
#363 - Wysłana: 26 Maj 2007 16:51:15
Odpowiedz 
Powiem tak - jak będziecie mieli dość spokojnych badawczych odcinków to ubłagajcie Wraitha na zgodę, abym napisał scenariusz .
Domko
Użytkownik
#364 - Wysłana: 26 Maj 2007 17:31:58
Odpowiedz 
Pah Wraitha, Waterhouse'a i mnie trzeba ubłagać, aby scenariusz przeszedł - a więc trudna droga przed Twymi poplecznikami.
Q__
Moderator
#365 - Wysłana: 26 Maj 2007 19:06:02
Odpowiedz 
Psyker

jak będziecie mieli dość spokojnych badawczych odcinków

Mi tam nigdy dość...

Domko

Pah Wraitha, Waterhouse'a i mnie trzeba ubłagać, aby scenariusz przeszedł - a więc trudna droga przed Twymi poplecznikami.

Ja się do tych popleczników nie zaliczam... W końcu trekowy beton jestem...
Psyker
Użytkownik
#366 - Wysłana: 26 Maj 2007 19:21:30
Odpowiedz 
Domko, z tego co wiem to Wraitha już ubłagałem - w sumie to tylko rozwinięcie jego myśli to ciekawszego scenariusza, który mogę przedstawić w bardziej pisemnym zapisie .
waterhouse
Moderator
#367 - Wysłana: 28 Maj 2007 19:11:42
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#368 - Wysłana: 28 Maj 2007 19:23:39
Odpowiedz 
waterhouse

ważne (i radosne ogłoszenie

Oby tak dalej .
waterhouse
Moderator
#369 - Wysłana: 4 Cze 2007 14:53:53
Odpowiedz 
http://www.myspace.com/sthorizon

zapraszam do zapraszania nas :] na myspace
Paradoks
Użytkownik
#370 - Wysłana: 4 Cze 2007 15:44:59
Odpowiedz 
ważne (i radosne ogłoszenie

No i bardzo dobrze. Czekamy więc na pierwszy odcinek.
waterhouse
Moderator
#371 - Wysłana: 10 Sier 2007 17:27:04
Odpowiedz 
informuje że na konwencie POLCON odbędzie się prezentacja projektu Horizon, połączona z projekcję nowych materiałów filmowych

Konwent odbywa się w dniach 30 sierpnia - 2 września w Wawie. Prelekcja Horizona będzie miałą miejsce (prawdopodobnie) w sobote 1 września.
Q__
Moderator
#372 - Wysłana: 10 Sier 2007 17:41:37
Odpowiedz 
waterhouse

informuje że na konwencie POLCON odbędzie się prezentacja projektu Horizon, połączona z projekcję nowych materiałów filmowych

Powiedz lepiej kto Was w ten Polcon "wrobił" ;]]
Paradoks
Użytkownik
#373 - Wysłana: 10 Sier 2007 21:36:06 - Edytowany przez: Paradoks
Odpowiedz 
Powiedz lepiej kto Was w ten Polcon "wrobił" ;]]

A zauważyliście, że na MA ktoś (bez nazwisk! ) opublikował listę bohaterów Horizona. Przypadkiem zauważyłem ją w arcie o Horizonie:
http://memory-alpha.org/pl/wiki/Star_Trek:_Horizon

kapitan Thomas Fletcher - człowiek
komandor Alec Ross - człowiek
komandor Ke'Vel - Romulanin
komandor-porucznik Havek - Wolkan
komandor-porucznik Chess - Bajoranin
porucznik Albin Tucker - człowiek
porucznik Jan Krakowski - człowiek
porucznik Kero Sot - człowiek

Wygląda obiecująco, szczególnie Romulaniec. Z tego co pamiętam coś kiedyś wspominaliście o niespodziance wśród załogi... O niego chodziło? Jest też wspomniany polski akcent... Choć spodziewałem sie bardziej wielorasowej załogi, człowieki są w przewadze

Mam nadzieję, że publikując te informacje w szerszym gronie niż czytelnicy MA (są tacy?) nie wyjawiłem żadne tajemnicy/nie zepsułem niespodzianki. Jeśli tak to przepraszam. Nie mogłem się powstrzymać, by nie pochwalić się tym odkryciem. Poza tym czułem moralny obowiązek oświecić biednych, spragnionych spojlerów polskich Trekkerów.
Q__
Moderator
#374 - Wysłana: 10 Sier 2007 22:20:31
Odpowiedz 
Paradoks

A zauważyliście, że na MA ktoś (bez nazwisk! ) opublikował listę bohaterów Horizona.

Przypuszczam, że wiem o którego Ktosia chodzi...

Wygląda obiecująco, szczególnie Romulaniec. Z tego co pamiętam coś kiedyś wspominaliście o niespodziance wśród załogi...

Cóż... Jest to krok w b. dobrym kierunku. Przecież Romulanie powinni w końcu wstąpić do Federacji (byle jej za bardzo od wewnątrz nie psuli).

Choć spodziewałem sie bardziej wielorasowej załogi, człowieki są w przewadze

Zapewne kwestia budżetu i możliwości... Lepsze to niż tandetny make up w stylu TOSowym...

Nie mogłem się powstrzymać, by nie pochwalić się tym odkryciem.

No to i ja się pochwalę, że Horizon na Polconie to moja zasługa...
Paradoks
Użytkownik
#375 - Wysłana: 10 Sier 2007 22:26:11
Odpowiedz 
Cóż... Jest to krok w b. dobrym kierunku. Przecież Romulanie powinni w końcu wstąpić do Federacji (byle jej za bardzo od wewnątrz nie psuli).

Nie ukrywam. Rzeczywiście może zrobić się fajny watek ksenofobiczny po wojence z NEM.

Zapewne kwestia budżetu i możliwości... Lepsze to niż tandetny make up w stylu TOSowym...

Fakt. Ale obiecali wielorasową! Buu... Ja sie tak nie bafie! Wsystko pofiem pfani!

O, gratuluje.
Q__
Moderator
#376 - Wysłana: 10 Sier 2007 22:43:30
Odpowiedz 
Paradoks

Rzeczywiście może zrobić się fajny watek ksenofobiczny po wojence z NEM.

Ja myślałem raczej o Rumulaninie raczej harmonijnie dogadującym się z resztą załogi (jak Worf w TNG).

Fakt. Ale obiecali wielorasową! Buu...

Przecież są przedstawiciele innych gatunków...

O, gratuluje.

Wszystko dla idei...
mr homn
Użytkownik
#377 - Wysłana: 11 Sier 2007 01:56:06
Odpowiedz 
waterhouse
Super! Promocja, Promocja, Promocja! Czemu sie jeszcze nie chwalicie tym na stronie HOR?? Akurat chyba bede w Warszawie w tym czasie

Q__
W końcu Q moze wszystko, pstryk i Horizon na Polconie, pstryk i pierwszy odcinek do obejrzenia gotowy, pstryk i drugi, i trzeci... A propos, nie wiem, moze mam jakiś durny problem z przeglądarką (uzywam Firefoxa 2.0) ale nie moge pobrac z plikowni http://www.sthorizon.com teasera, ani w formacie .mov, ani .avi. Klikając na przycisk "pobierz" wyskakuje mi w pasku narzedzi nawigacyjnych info: "Próbujesz wykonać operację z nieuprawnionej domeny. Przykro nam ale zostały włączone procedury ochronne.". Czy ktoś może mnie oświecić co robię źle? Proszę.
mr homn
Użytkownik
#378 - Wysłana: 11 Sier 2007 02:00:52
Odpowiedz 
A... i jeszcze znalazlem coś takiego...

http://www.youtube.com/watch?v=dFBbSrpPgws

czy ktoś sobie jaja robi? czy podkradziono nazwę ST Horizon do celów zgoła innych niz pierwszy polski fan film ST?
Q__
Moderator
#379 - Wysłana: 11 Sier 2007 02:07:25
Odpowiedz 
mr homn

W końcu Q moze wszystko, pstryk i Horizon na Polconie, pstryk i pierwszy odcinek do obejrzenia gotowy, pstryk i drugi, i trzeci..

Nie aż tak. Po prostu załatwiłem chłopakom spotkanie autorskie i przedpremierową promocję Horizona, bo była taka możliwość... Uważam, że Ich trud zasłużył na tę formę wyróżnienia.
Domko
Użytkownik
#380 - Wysłana: 11 Sier 2007 09:23:44
Odpowiedz 
mr homm
Szczerze mówiąc nie wiem czemu masz taki problem. U mnie łądnie się ściąga. Spróbuj innymi przeglądarkami ściągnąć.
Paradoks
Użytkownik
#381 - Wysłana: 11 Sier 2007 10:40:58
Odpowiedz 
Ja myślałem raczej o Rumulaninie raczej harmonijnie dogadującym się z resztą załogi (jak Worf w TNG).

Ale po incydencie ze Schizonem sytuacja może się zmienić. Z tego co czytałem głównym wątkiem Horizona będzie właśnie ksenofobia. Przecież tytuł pierwszego odcinka: "Wojna rzuca długie cienie".

Przecież są przedstawiciele innych gatunków...
Ale tylko trzech

Nie aż tak. Po prostu załatwiłem chłopakom spotkanie autorskie i przedpremierową promocję Horizona, bo była taka możliwość... Uważam, że Ich trud zasłużył na tę formę wyróżnienia.

Cóż za skromność.

czy ktoś sobie jaja robi? czy podkradziono nazwę ST Horizon do celów zgoła innych niz pierwszy polski fan film ST

Ano, faktycznie.
mr homn
Użytkownik
#382 - Wysłana: 11 Sier 2007 12:15:12
Odpowiedz 
Domko
Szczerze mówiąc nie wiem czemu masz taki problem. U mnie łądnie się ściąga. Spróbuj innymi przeglądarkami ściągnąć.

No nie wiem IE tez próbuje i nic... moze to wina mojego kompa! Pozostaje YouTube i nakładeczka na Firefoxa i wszystko da się ściągnąc

Q__
Uważam, że Ich trud zasłużył na tę formę wyróżnienia.

Ja też tak uważam i do tego Polcon to dobra ku temu okazja
Domko
Użytkownik
#383 - Wysłana: 11 Sier 2007 12:16:38
Odpowiedz 
A może masz jakiegoś firewalla? Bo mówisz o "nieuprawnionej domenie". Sprawdź może ustawenia firewalla Windows albo innego którego masz - nawet w razie czego go wyłącz na chwilkę.
mr homn
Użytkownik
#384 - Wysłana: 11 Sier 2007 12:25:25
Odpowiedz 
ok, będę sprawdzał wszelkie mozliwości, don't bother
waterhouse
Moderator
#385 - Wysłana: 11 Sier 2007 16:33:54
Odpowiedz 
1. Załoga jest jak najbardziej wielorasowa, zgodnie z zapowiedziami
2. Co do Polconu, to pochwalimy sie tym jak bedziemy na 100% wiedziec kiedy bedziemy tj. w sobote 1 wrzesnia albo w niedziele 2-giego.

Bardzo dziekujemy Q za inicjatywe

3. We wtorek 14 sierpnai odbędzie sie kolejna sesja zdjęciowa Horizona, jedna z ostatnich na greenscreenie. Trzymajcie kciuki.
Q__
Moderator
#386 - Wysłana: 11 Sier 2007 16:40:04 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Paradoks

Ale po incydencie ze Schizonem sytuacja może się zmienić. Z tego co czytałem głównym wątkiem Horizona będzie właśnie ksenofobia. Przecież tytuł pierwszego odcinka: "Wojna rzuca długie cienie".

Zgoda, ale ksenofobia wewnątrz załogi... To by było b. mało Trekowe (IMHO)... Choć z drugiej strony... Wszystko zależy od scenariusza...

Cóż za skromność.

My, wielcy ludzie zawsze jesteśmy skromni

waterhouse

Bardzo dziekujemy Q za inicjatywe

Nie oczekuję podziękowań, bo nie dla nich to robiłem, ale zawsze są miłe .

We wtorek 14 sierpnai odbędzie sie kolejna sesja zdjęciowa Horizona, jedna z ostatnich na greenscreenie. Trzymajcie kciuki.

Trzymamy.
Pah Wraith
Użytkownik
#387 - Wysłana: 11 Sier 2007 17:32:00
Odpowiedz 
1. Załoga jest jak najbardziej wielorasowa, zgodnie z zapowiedziami

Jest nawet bardziej wielorasowa niż to co "ktoś" ujawnił A wszystko przez za dużą ilość komend "kopiuj-wklej"

Zgoda, ale ksenofobia wewnątrz załogi... To by było b. mało Trekowe (IMHO)... Choć z drugiej strony... Wszystko zależy od scenariusza...

Buahahaha! <groźny_smiech_scenarzysty>
Q__
Moderator
#388 - Wysłana: 11 Sier 2007 18:33:00
Odpowiedz 
Pah Wraith

Jest nawet bardziej wielorasowa niż to co "ktoś" ujawnił

Zawsze "Ktoś" może ujawnić wiecej...

Buahahaha! <groźny_smiech_scenarzysty>

To co: wyjdzie, że podłe Fedki będą gnoić biednego Romulańca?
Pah Wraith
Użytkownik
#389 - Wysłana: 11 Sier 2007 19:19:53
Odpowiedz 
Zawsze "Ktoś" może ujawnić wiecej..

to się zdarza tylko raz na 2 lata

hehehe, no comments
Paradoks
Użytkownik
#390 - Wysłana: 11 Sier 2007 19:23:16
Odpowiedz 
Zawsze "Ktoś" może ujawnić wiecej.

Miło by było, gdyby "ktoś" ujawnił też stanowiska w/w oficerów, oraz aktorów. Bardzo by nas to uszczęśliwiło, drogi Ktosiu.

Strona:  ««  1  2  ...  11  12  13  14  15  ...  45  46  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Horizon - Dziesiąty Dziobowy

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!