USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Horizon - Dziesiąty Dziobowy
 Strona:  ««  1  2  ...  9  10  11  12  13  ...  45  46  »» 
Autor Wiadomość
Hazral
Użytkownik
#301 - Wysłana: 25 Gru 2006 19:30:50
Odpowiedz 
Nic to, zrobiłem fazerów na conajmniej jeden sezon he he... no przynajmniej na 3 odcinki .
Hmm a można wiedzieć jaka to liczba? Podzielę tę liczbę przez długość odcinka, zestawie z profilem psychologicznym grupy twórców (współczynnikiem agresji scenarzystów), a następnie z średnią długością trwania scen z wykorzystaniem broni w DS9, i tak oto uzyskam liczbę i średnia długość scen z strzelaniną w pilocie Horizon'a :-]
Domko
Użytkownik
#302 - Wysłana: 25 Gru 2006 20:48:41
Odpowiedz 
Najbardziej mnie interesuje jaką liczbą wyrazisz współczynnik agresji scenarzystów.
Hazral
Użytkownik
#303 - Wysłana: 25 Gru 2006 22:07:30 - Edytowany przez: Hazral
Odpowiedz 
Najbardziej mnie interesuje jaką liczbą wyrazisz współczynnik agresji scenarzystów
Maksymalną Fani treka z reguły mają obniżony poziom agresji powiedzmy tak z 80-90% normy. To oczywiście zależy od wielu czynników, ale skoro siedzimy w podobnych klimatach (a ja nie jestem agresywny) to mogę pokusić się o takie założenie. Dalej: raczej zakładam że ulubiony trek scenarzystów to DS9 (nie mylę się ?), co średnio dobrze im wróży Zatem reprezentują jedną z najbardziej agresywnych grup (ale do niektórych ENT-kowych fanów jeszcze daleko ). Czyli pokuszą sie o dużo wstawek mmm... "bojowych" z tym że takie jest trudniej nakręcić, czyli będzie to rozsądny kompromis akcji i scenariusza ze wskazaniem na pierwsze Ciekawe jak to wróżenie z fusów mi wyjdzie

PS: Domko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
(powinien osobny topic zaistnieć poświęcony składaniem życzeń urodzinowych, szkoda że na tym forum się daty nie wyświetlają )
Domko
Użytkownik
#304 - Wysłana: 25 Gru 2006 22:17:39
Odpowiedz 
Jestem jednym ze scenarzystów i lubię TNG bardziej od DS9. I jak teraz wpłynęło to na Twoje wróżenie z fusów?
Psyker
Użytkownik
#305 - Wysłana: 25 Gru 2006 22:19:53
Odpowiedz 
Najbardziej mnie interesuje jaką liczbą wyrazisz współczynnik agresji scenarzystów. - pssst, Domko, skoro tak się rozwija dyskusja to chyba o karabinie mam niewspominać ? Swoją drogą, piękny kolor aluminium ...
Hazral
Użytkownik
#306 - Wysłana: 25 Gru 2006 22:25:16
Odpowiedz 
Psyker pochwal się swoją pracą, bo mam braki w formule matematyczno- fusowej
Jestem jednym ze scenarzystów i lubię TNG bardziej od DS9.
He he, podaj liczbę scenarzystów i ich ulubione seriale, to wywróżę wszystko z dokładnością 80%
Domko
Użytkownik
#307 - Wysłana: 25 Gru 2006 22:34:55
Odpowiedz 
Nie mam dokładnych danych co do preferencji wszystkich.
Cóż, musisz polegać na fusach niż na matematyce.
Hazral
Użytkownik
#308 - Wysłana: 25 Gru 2006 22:59:14 - Edytowany przez: Hazral
Odpowiedz 
Nie mam dokładnych danych co do preferencji wszystkich.
Szkoda.
Cóż, musisz polegać na fusach niż na matematyce.
Po wypiciu drugiej rozpuszczalnej błyskotliwie stwierdzam że marna to sprawa.
Wróżę dużą bitwę komiczną ( w pilocie retrospekcja) z 3 stronami konfliktu :] Wypisać jakie to strony?
A TNG przesuwa suwak w kierunku scenariusza
Domko
Użytkownik
#309 - Wysłana: 26 Gru 2006 10:53:35
Odpowiedz 
Interesująca teoria z tą bitwą. A jakie to mogą być 3 strony konfliktu?
Psyker
Użytkownik
#310 - Wysłana: 26 Gru 2006 11:24:22
Odpowiedz 
A ja widzę pięknego Bolianina... znaczy się piękną charakteryzację oczywiście, żeby nie było .
Hazral
Użytkownik
#311 - Wysłana: 26 Gru 2006 12:03:04 - Edytowany przez: Hazral
Odpowiedz 
Interesująca teoria z tą bitwą. A jakie to mogą być 3 strony konfliktu?
Federacja ( w tym USS Horizon, wyjaśnienie historii okrętu, kapitana) sprzymierzeni z fedkami Romulanie (być może wprowadzenie jakiejś romulańskiej persony), a Dominium jako przeciwnik. Możliwe że będzie to retrospekcja jednej z większych bitew przedstawionych w DS9 ( Bo takie rozpoczęcie było by fajne efektowne i logiczne nawet :-] ) Możliwe że okręt ulegnie uszkodzeniu, i będzie w dokach, stąd straty w załodze, i młoda obsada. Później akcja może przerzucić się na fabułę i relacje załogi ( będą nowi na pokładzie, i trzeba będzie się poznać, przy okazji przybliżając postacie widzowi), oraz wypełnienie pierwszej misji, podczas której załoga się scementuje I jak to sobie obmyśliłem? Jestem bliżej czy dalej scenariusza (PS. Gdybym był bardzo blisko, to spoko nikt się nie wygadał, po prostu kojarzę fakty :-] )
A ja widzę pięknego Bolianina... znaczy się piękną charakteryzację oczywiście, żeby nie było .

A poprawiłeś to o czym wspominaliśmy na forum Horizona
Domko
Użytkownik
#312 - Wysłana: 26 Gru 2006 13:06:04
Odpowiedz 
Czy masz, czy nie masz racji, będę odpowiadał jak nasi politycy: nie potwierdzam ani nie zaprzeczam.
A dla siebie zachowam to, czy trafiłeś czy nie.
Psyker
Użytkownik
#313 - Wysłana: 26 Gru 2006 15:44:32
Odpowiedz 

A co to było bo nie pamiętam ?
Hazral
Użytkownik
#314 - Wysłana: 30 Gru 2006 19:38:27
Odpowiedz 
nie potwierdzam ani nie zaprzeczam.
A dla siebie zachowam to, czy trafiłeś czy nie.

O muszę być blisko Ale cii, może nikt tego nie czyta

A co to było bo nie pamiętam ?

No ładnie, widze że zmotywowałem Cię do odwiedzenia forum publicznego
Pah Wraith
Użytkownik
#315 - Wysłana: 30 Gru 2006 19:39:15
Odpowiedz 
W imieniu całej załogi USS Horizon składam Wam najszczersze życzenia radości, miłości i ciepła w 2007 roku. Życzymy także szerokopasmowego łącza, byście mogli wszyscy w nadchodzącym roku ściągnąć wreszcie pierwszą część pilota "Wojna rzuca długie cienie"

Pozdrawiamy!
Psyker
Użytkownik
#316 - Wysłana: 30 Gru 2006 20:03:15
Odpowiedz 
No ładnie, widze że zmotywowałem Cię do odwiedzenia forum publicznego

Jakoś nie mam ochoty szukać na oślep, nawet nie wiem czego mam szukać .
Hazral
Użytkownik
#317 - Wysłana: 30 Gru 2006 21:13:58
Odpowiedz 
Jakoś nie mam ochoty szukać na oślep, nawet nie wiem czego mam szukać .

Ależ już znalazłeś mój temat na forum HOR Może popularność zbyt mała i mało osób się wypowiedziało. Ludzie oglądać galerie tu i opisywać uwagi w tym temacie Post w wersji "dla leniwych"
Psyker
Użytkownik
#318 - Wysłana: 30 Gru 2006 22:45:03
Odpowiedz 
Ludzie oglądać galerie tu i opisywać uwagi w tym temacie Post w wersji "dla leniwych"

No i nadal nie czaję o co biega .
Hazral
Użytkownik
#319 - Wysłana: 30 Gru 2006 22:51:19
Odpowiedz 
No i nadal nie czaję o co biega
Hm a to nie ty jesteś odpowiedzialny za charakteryzacje? Sorki, Waterhouse obiecał poprawę, a Ty często wspominałeś o charakteryzacji klingonina, wydawało mi się, że jesteś obok rekwizytów w spół odpowiedzialny za charakteryzacje
Psyker
Użytkownik
#320 - Wysłana: 30 Gru 2006 22:55:20
Odpowiedz 
Ja się bawię tylko z częścią charakteryzacji Klingona (dokładnie czoło + fryzura), bo jeżeli w którymś odcinku się miałby się pojawić, to wiadomo będzie, czy damy radę go zrobić. Ale tak to nie jestem od charakteryzacji .
Pah Wraith
Użytkownik
#321 - Wysłana: 30 Gru 2006 22:55:37
Odpowiedz 
Nie. (Przynajmniej jak dotąd)
Psyker
Użytkownik
#322 - Wysłana: 30 Gru 2006 22:58:17
Odpowiedz 
A Rysiu jak zwykle krótką ripostą .
Q__
Moderator
#323 - Wysłana: 30 Gru 2006 23:02:34
Odpowiedz 
A Rysiu jak zwykle krótką ripostą

I za to Go cenimy...
Pah Wraith
Użytkownik
#324 - Wysłana: 31 Gru 2006 13:15:08
Odpowiedz 
; ] right
Domko
Użytkownik
#325 - Wysłana: 31 Gru 2006 13:16:30
Odpowiedz 
Hazral
O muszę być blisko Ale cii, może nikt tego nie czyta

Gdybyś powiedział, że w Horizonie pojawią się bohaterowie Mody Na Sukces i kapitan Archer, odpowiedziałbym Ci dokładnie to samo. Dowiesz się wszystkiego, gdy będzie już pilot.
Hazral
Użytkownik
#326 - Wysłana: 31 Gru 2006 13:31:16 - Edytowany przez: Hazral
Odpowiedz 
odpowiedziałbym Ci dokładnie to samo
A masz jakiś wybór
Dowiesz się wszystkiego, gdy będzie już pilot.
Wiem, co nie przeszkadza mi trochę po spekulować, uwielbiam takie wróżenie Obiektywnie uważam że moja wersja jest wysoce prawdopodobna, jeżeli będzie całkowicie inaczej, naprawdę się zdziwię
Pah Wraith
Użytkownik
#327 - Wysłana: 31 Gru 2006 13:40:18
Odpowiedz 
kapitan Archer

Domkooooooo!!!! Nie zdradzaj tajemnic!!!
Q__
Moderator
#328 - Wysłana: 31 Gru 2006 13:55:38 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Domko

w Horizonie pojawią się bohaterowie Mody Na Sukces i kapitan Archer

A co z Kaśką naszą kochaną i Alexis z "Dynastii"? Czy pojawią się i stoczą walkę w kisielu?
Domko
Użytkownik
#329 - Wysłana: 31 Gru 2006 14:06:33
Odpowiedz 
Pewnie że tak.
waterhouse
Moderator
#330 - Wysłana: 31 Gru 2006 14:31:21
Odpowiedz 
Hazrall

Sorki, Waterhouse obiecał poprawę,

ja? poprawę?
 Strona:  ««  1  2  ...  9  10  11  12  13  ...  45  46  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Horizon - Dziesiąty Dziobowy

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!