USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / 40 rocznica w Polsce
 Strona:  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
Pah Wraith
Użytkownik
#1 - Wysłana: 22 Wrz 2005 16:42:57
Właściwie już minęła, ale oficjalnie jeszcze przed nami. W 2006 roku obchodzić będziemy czterdziestą rocznicę powstania klasycznego, drugiego pilota Star Trek.

Pytanie w związku z tym, co my, fani, z tym fantem zrobimy? Przydałoby się, żeby ruszyć cztery litery z fotela i coś zrobić, a nie tylko narzekać, że Star Treka nie ma w telewizji. Zresztą, nie ma go niejako w TV na całym świecie, więc nie ma usprawiedliwienia.

Niewątpliwie, jeśli się uda, a wiele znaków na niebie i ziemi wskazują, że tak, premiera ST: Horizon może stać się centralną częścią obchodów, ale co jeszcze?

Rocznicę należy wykorzystać do promocji ST i to nie w formie jakiegoś TrekConu, choć ten osobno musi się odbyć, ale przede wszystkim należy zorganizować coś, co zwróci uwagę na Star Trek wszystk8ich Polaków

Oczekuję na propozycje.
Picard
Użytkownik
#2 - Wysłana: 22 Wrz 2005 16:53:16 - Edytowany przez: Picard
Może na początek: niech każdy kto kocha Treka , niech się tu wpisuje ! Będzie przynajmniej wiadomo ilu nas jest. Można teznapisać ze względu na co żywimy ową miłość... Ja się wpisuje : Picard
WarLock II
Użytkownik
#3 - Wysłana: 22 Wrz 2005 17:07:27
WarLock II - lubie treka nie za coś konkretnego lecz za wszystko czym jest. Ops... tzn nie lubie tylko kocham

Odnośnie propozycji na forme obchodów.

Wydaje mi się że nic oprócz jakiegoś większego konwentu połaczonego z premierą "Horizon" nie uda się zorganizować. Do mediów raczej się nie wbijemy... a szkoda. No chyba że zrobimy gdzieś poważną rozróbę
Dreamweb
Użytkownik
#4 - Wysłana: 22 Wrz 2005 18:22:45
Proponuję manifestację pod Sejmem.
januszek
Użytkownik
#5 - Wysłana: 22 Wrz 2005 18:30:07
> Może na początek: niech każdy kto kocha Treka ,
> niech się tu wpisuje !

O kruwa! Zaleciało prostactwem z onetu...
Picard
Użytkownik
#6 - Wysłana: 22 Wrz 2005 18:42:46 - Edytowany przez: Picard
O kruwa!

Zaleciało bluzgami z okolic rynsztoka !
Pah Wraith
Użytkownik
#7 - Wysłana: 22 Wrz 2005 19:34:29
> Może na początek: niech każdy kto kocha Treka ,
> niech się tu wpisuje !

Temat nie jest o biciu piany tylko o działaniu więc proszę bez takich nonsensów...

Januszku, jest funkcja cytowania, więc należałoby z niej może korzystać, zamiast cytować po mailowemu ?

Zaleciało bluzgami z okolic rynsztoka !

Zaleciało Bar...dzo Brzydkim Zachowaniem. Proszę się powstrzymywać od osobistych wycieczek i pisać na temat.
WarLock II
Użytkownik
#8 - Wysłana: 22 Wrz 2005 19:52:51

Takiego Cham(stw)a tutaj jeszcze nie było... chyba wolę "onetowe prostactwo" niż takie twoje texty.
Picard
Użytkownik
#9 - Wysłana: 22 Wrz 2005 20:01:01 - Edytowany przez: Picard
Temat nie jest o biciu piany tylko o działaniu więc proszę bez takich nonsensów...

OK powstrzymam się Pah Wraith ale żyje sobie w małej mieścinie i tu gdzie jestem nie wiele mogę zrobić , więc tylko ,,głupie wpisy" mi zostają... Niech działają Warszawiacy i Krakowianie , oni rzeczywiście mogą działać !
januszek
Użytkownik
#10 - Wysłana: 22 Wrz 2005 20:04:00
Kruwa - Moi Drodzy - to wyraz dzwiękonaśladowczy - wbrew pozorom umiem pisać. Rozumiem, że dla Was, ludzi z pokolenia w którym stwierdza się 40% dyslektyków - wygląda to jak źle napisane inne słowo - jednak zapewniem, że tak nie jest...

ps. Tutejsza funkcja cytowania jest kijowa... Praktycznie rzecz biorąc pochylenie tekstu to za mało aby cytat był wyraźnie zaznaczony
Picard
Użytkownik
#11 - Wysłana: 22 Wrz 2005 20:08:13
Kruwa - Moi Drodzy - to wyraz dzwiękonaśladowczy

A co ono naśladuje ? Bo mi się rzeczywiście bardziej z wulgaryzmem niż z krową kojarzy ?
januszek
Użytkownik
#12 - Wysłana: 22 Wrz 2005 20:11:21
To już jest Twój problem To nie jest moja wina, że coś Ci się z wulgarnością kojarzy Być może podświadomie jesteś wulgarny albo cuś koło tego - tylko sobie tego nie uświadamiasz... Z krową powiadasz? Hyhy, no to zalatuje jakąś fantazją seksualną...
WarLock II
Użytkownik
#13 - Wysłana: 22 Wrz 2005 20:12:56
Kruwa - Moi Drodzy - to wyraz dzwiękonaśladowczy - wbrew pozorom umiem pisać.

Uuuuu wow toś mnie oświecił!!

Rozumiem, że dla Was, ludzi z pokolenia w którym stwierdza się 40% dyslektyków - wygląda to jak źle napisane inne słowo - jednak zapewniem, że tak nie jest...

Dowcipne, błyskotliwe... brava januszek wspiołeś się na wyżyny poczucia humoru:-/

P.S. Jestem dyslektykiem.
Anonim
Anonimowy
#14 - Wysłana: 22 Wrz 2005 20:14:31
> Może na początek: niech każdy kto kocha Treka , niech się tu wpisuje !
Taa, i niech jeszcze dopisze ile zwierzat domowych nazwał trekowymi imionami, to już będzie komplet bzdur na dzisiaj.

> żyje sobie w małej mieścinie i tu gdzie jestem nie wiele mogę zrobić
Jakie to proste powiedzieć że nic nie mogę, bo nie mieszkam w stolicy - a może zamiast tego i onetowych wpisów spróbuj coś trekowego potłumaczyć , napisać ciekawy tekst i opublikować go w jakimś trekowym portalu czy zinie. Marudzić, że się nie ma możliwości jest bardzo łatwo, a tak naprawdę to chodzi o to, że razej Ci się nie chce nic zrobić. Gdyby się chciało to i możliwości by się znalazły.
januszek
Użytkownik
#15 - Wysłana: 22 Wrz 2005 20:23:24
> P.S. Jestem dyslektykiem.

Przykro mi. Mam nadzieję, że coś z tym robisz? Przynajmniej na tyle aby innym z tego powodu nie robić kłopotu?
WarLock II
Użytkownik
#16 - Wysłana: 22 Wrz 2005 20:26:43 - Edytowany przez: WarLock II
Jakie to proste powiedzieć że nic nie mogę, bo nie mieszkam w stolicy - a może zamiast tego i onetowych wpisów spróbuj coś trekowego potłumaczyć , napisać ciekawy tekst i opublikować go w jakimś trekowym portalu czy zinie. Marudzić, że się nie ma możliwości jest bardzo łatwo, a tak naprawdę to chodzi o to, że razej Ci się nie chce nic zrobić. Gdyby się chciało to i możliwości by się znalazły.

Jesteś jasnowidziem?? Nie?? to nie opowadaj takich pierdół o kimś kogo jak podejżewam na oczy nie widziałeś!! Piszesz itp. - spoko, gratulacje... ale jednak nie daje ci to prawa do takich prywatnych wycieczek i oceniania innych. Pozatym chyba cię januszku wylogowało.

P.S. Sorry miało nie być więcej kłótni na tym forum ale czasami nie mogę pozostawić czegoś bez takiego własnie komentarza.

I proźba do januszka: nie masz nic do napisania w jakimś wątku?? to nie pisz (chodzi mi o post januszka w tym wątku http://startrek.pl/forum/index.php?action=vthread&forum=2&topic=553) bo jak narazie to nie pytania Picarda są prostackie tylko twoje złośliwe posty.

EDIT:

Przykro mi. Mam nadzieję, że coś z tym robisz? Przynajmniej na tyle aby innym z tego powodu nie robić kłopotu?

Jak narazie nie zauważyłem żeby komuś moja dysleksja sprawiała duży problem.
elbereth
Moderator
#17 - Wysłana: 22 Wrz 2005 20:31:27
wracając do TEMATU
to jak najbardziej trzeba cos zrobic.
moze tak:
co juz jest w planach w związku z premierą Horizon?
bo to by trza zrobic ogólno-polsko-fanowsko :]
Pah Wraith
Użytkownik
#18 - Wysłana: 22 Wrz 2005 20:54:21 - Edytowany przez: Pah Wraith
OK powstrzymam się Pah Wraith ale żyje sobie w małej mieścinie i tu gdzie jestem nie wiele mogę zrobić , więc tylko ,,głupie wpisy" mi zostają... Niech działają Warszawiacy i Krakowianie , oni rzeczywiście mogą działać !

Przykro mi to powiedzieć, ale Januszek ma w tym momencie 100% racji, a Ty nie.
Powiem tak, rok temu Star Trek w Krakowie leżał i już nawet nie kwiczał, bo nie wydawał żadnych odgłosów. My wszystko zorganizowaliśmy i urządziliśmy od zera, bez wsparcia. Zatem nie pisz, że "wy z wielkiego Krakowa, sobie organizujcie".

W dobie Internetu, telefonów i szybkiej komunikacji organizacja czy projektowanie, branie udziału w projektach, happeningach i akcjach promujących Star Treka jest łatwe jak nigdy dotąd. Pisanie na tym forum? Do fanzinów?? A kto poza fanami czyta TrekZetę i Pathfindera??? Mama redaktora naczelnego???? I to ma być wkład w promocję Waszej ukochanej serii, do której gorące uczucie deklarujecie tak łatwo?????

moi drodzy, wniosejk jest jeden:

TRZEBA RUSZYĆ DUPĘ I DZIAŁAĆ

a nie plotkować jak przekupy.

Nie powiem, ze to jest łatwe. Wręcz przeciwnie, może to wymagać pewnych poświęceń, dużo wysiłku, czasem nieco upokorzeń (gdy przychodzisz gdzieś i czujesz to spojrzenie: "o czym on k...wa mówi? Star Trek? Ile on ma lat?")

I wreszcie... Naprawdę nie potraficie się powstrzymać? Taki temat, a Wy się kłócić będziecie? I o co? Zachowujecie się jak politycy

Zamiast budować podziały wzięlibyście się do jakiejś uczciwej roboty na rzecz Treka, bo inaczej zostanie Wam tylko pisać topiki w stylu: "niech się wpisuje ten, kto lubi ST" [czemu to ma służyć???]

www.sthorizon.prv.pl

http://www.trek.pl/forum/index.php?showforum=28

albo

RIP
Star Trek PL
WarLock II
Użytkownik
#19 - Wysłana: 22 Wrz 2005 21:02:13
Ok w 100% zgadzam się z tym że coś nalezy zrobic a nie ylko siedzieć i narzekać. Ale januszek mocno przegioł z tymi swoimi uwagami.
elbereth
Moderator
#20 - Wysłana: 22 Wrz 2005 21:06:01
więc skonczmy to juz ok?
1. trzeba ustalic termin
2. trzeba ustalic miejsce
3. trzeba ustalic "zakres" konwentu, spotkania melanżu
to absolutne minimum :]
dlatego pytam co JUŻ jest w planach w związku z premierą Horizon?
Pah Wraith
Użytkownik
#21 - Wysłana: 22 Wrz 2005 21:16:32
Następujące terminy wchodzą w grę:
- październik - powstają pierwsze mundury, zamykana jest ostateczna wersja scenariusza,

- połowa października - w ramach konwentu Imladris objęcie przewodniej roli - prezentacja wczesnych faz projektu Horizon - wychodzimy do publiczności, prawdopodobna prezentacja trailera-teasera,

- koniec października próbne zdjęcia,

jeśli wyjdzie dobrze: kręcimy dalej i potem faza postprodukcji, w takim wypadku najpóźniej w okolicach maja powinien ukazać się pilot.

jesli pojawią się problemy, czyli okaże się że potrzebujemy więcej kasy, zdwajamy wysiłki o uzyskanie sponsora i w takim razie, zależnie od szybkości jego uzyskania prace mogą się nieco przeciągnąć.
januszek
Użytkownik
#22 - Wysłana: 23 Wrz 2005 04:52:10
> bo jak narazie to nie pytania Picarda są prostackie tylko
> twoje złośliwe posty.

Nie są. Daleko mi do złośliwości. Na Twoje szczęście już dawno się przyzwyczaiłem do tego, że ludzie, którzy rozumieją mój humoru występują na tej planecie nie za często...
elbereth
Moderator
#23 - Wysłana: 25 Wrz 2005 13:18:02
i co temat zdechł znim sie nawet rozkrecil...?
to o czyms swiadczy
landauer
Anonimowy
#24 - Wysłana: 25 Wrz 2005 13:23:11
kocham startreka, kocham (chociaz to moze dziwne jak na wolkanina) wszystkich wolkan
januszek
Użytkownik
#25 - Wysłana: 25 Wrz 2005 13:24:13
Wiesz, to troszkę zalatuje takim czymś: "Weźmy się i zróbcie!"
Pah Wraith
Użytkownik
#26 - Wysłana: 25 Wrz 2005 14:40:12
Nie, zalatuje to:

"K...a, jest nas tu kilkadziesiąt osób i mielemy jęzorem po próżnicy, zamiast zrobić coś pożytecznego dla Treka. Zróbmy w te ileśtam chłopa burzę mózgów, to może coś wymyślimy, dla ratowania Treka w Polsce, zamiast pierdzieć w stołki."

Sam jak tylko wymyślę coś dobrego (a już mam pewne mgliste zarysy) to napiszę.
januszek
Użytkownik
#27 - Wysłana: 25 Wrz 2005 15:53:47
Nie pisz. Zrób to. Tego nam brakuje - ludzi, którzy coś zrobią a nie tylko napiszą, że fajnie by było jakby to zrobić
Pah Wraith
Użytkownik
#28 - Wysłana: 25 Wrz 2005 19:57:04
Zapraszam do Krakowa - zobaczysz wszystko "na własną rękę". W końcu jestem jednak w Horizonie i nie chwaląc się, jestem jednym z najaktywniejszych członków. Nie chciałem tego pisać, bo zaraz będzie, że jest mi łatwo, bo mieszkam w Krakowie, itd..

Natomiast w tym temacie chodzi o to, by wspólnie coś wymyślić, bo bez tego ani rusz, a następnie to zrealizować i o taką pracę koncepcyją chodzi. Wykorzystując to że na tym forum są ludzie z różnych zakątków Polski, moze uda się nam opracować coś ciekawego (różne punkty widzenia, realia) co będzie można wprowadzić jako element obchodów 40 rocznicy a więc promocji (i to nie tylko w naszym hermetycznym światku "mastahów").

Dlaczego poprosiłem zanim mój pomysł się ukonstytuuje? Bo wiem, że trzeba zacząć jak najszybciej, bo czasu wbrew pozorom jest mało... Ryzykując takie stwierdzenie jak Twoje, ale cóż. Nie wytłumaczyłem może dokładnie.

OK Skoro już wszystko jasne:

Zapraszam wszystkich do burzy mózgu - rzucamy pomysły, nieważne jak głupie - NIE KRYTYKUJEMY NA RAZIE!
elbereth
Moderator
#29 - Wysłana: 25 Wrz 2005 20:16:25
więc ja rzuce takie pewnie banalixy :]
1. projekcje seriali
2. projekcje filmów
3. konkursy (ew. z nagrodami )

z rewolucyjnych pomyslów :]
jakas mini fabuła spotkania: typu czesc uczestnikow "nasi" czesc "bandyci" i jakis pakiet zadan zwiazany z fabula. typu pojedynek fazerowo-paintballowy jakies wlasnie zadania grupowe (przeciaganie liny? :|) i ekipa naszych tudziesz bandytów ostatecznie wygrywa.
pomysł upgrejdowany:
dzielimy sie na grupki: federacja, romulanie, dominium itp itd zaleznie od ilosci chetnych i rywalizacja miedzy tymi zespolami.
i różniaste konkurencje zalezne od pogody terminu i miejsca melanż... yyy spotkania...
Pah Wraith
Użytkownik
#30 - Wysłana: 25 Wrz 2005 20:22:56
Masz na myśli jakieś duże spotkanie, zlot? Tak?
 Strona:  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / 40 rocznica w Polsce

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!