USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Wyprzedaż kolekcji STAR TREK - okazja

Autor Wiadomość
landauer
Użytkownik
#1 - Wysłana: 28 Kwi 2019 19:56:54
Odpowiedz 
Witam moi drodzy po bardzo długiej nieobecności,

różne okoliczności życiowe zmusiły mnie do zrobienia wyprzedaży kolekcji star trekowej.

Kiedyś tu działałem, dlatego chciałem dać znać najpierw naszej małej społeczności.

Aukcję umieściłem na OLX, jest dostępna pod poniższym linkiem

https://www.olx.pl/oferta/star-trek-kolekcja-wyprz edaz-calosci-gry-ksiazki-inne-CID767-IDzGK3N.html

Cena początkowa to 150 zł, ale jestem skłonny do negocjacji. Proszę zainteresowanych o kontakt przez OLX. Możecie dopisać mi, że jesteście z tego forum to dorzucę coś jeszcze od siebie. Szkoda byłoby mi to rozdać komuś, kto nie zna wartości tych przedmiotów.

Pozdrawiam,
landauer (vel Tuvoc)
landauer
Użytkownik
#2 - Wysłana: 29 Kwi 2019 20:50:15
Odpowiedz 
Obniżam cenę do 130 zł i dorzucam TNG Technical Manual.
landauer
Użytkownik
#3 - Wysłana: 6 Maj 2019 09:07:09
Odpowiedz 
Obniżam cenę całości do 90 zł. Chętnych proszę o info na OLX (link powyżej).
The_D
Użytkownik
#4 - Wysłana: 6 Maj 2019 11:33:17
Odpowiedz 
O rany, toż to prawie darmo, tylko kiedy ja to będę czytał? Skąd jesteś i czy wysyłka wchodzi w grę?
landauer
Użytkownik
#5 - Wysłana: 6 Maj 2019 21:49:40
Odpowiedz 
Witam,

wysłałem wszystkie informacje przez OLX. Cieszę się, że chce to wziąć ktoś "swój" przykro by mi było to oddać komuś kto nie doceni tych skarbów :D

Pozdrawiam,
M.

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Wyprzedaż kolekcji STAR TREK - okazja

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!