USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Star Trek na Imladrisie

Autor Wiadomość
The_D
Użytkownik
#1 - Wysłana: 14 Paź 2018 12:32:02 - Edytowany przez: The_D
Odpowiedz 
Miło mi ogłosić, że Star Trek żyje także w realu. Na tegorocznym konwencie Imladris (Kraków, 9-11 listopada) organizujemy we współpracy z krakowskimi trekkerami kącik startrekowy. Ostateczna formuła jest trakcie dopracowywania, możecie się spodziewać malej wystawy i kilku atrakcji programowych. No i oczywiście możliwość spotkania na żywo innych trekkerów. Na pewno nie zabraknie pokonwentowego wyjścia na miasto w celu kontynuacji dyskusji.

Tak więc jeżeli nie macie jeszcze planów na ten weekend rozważcie odwiedziny w stolicy Małopolski. Wszystkie informacje na temat lokalizacji, wejściówek, noclegów, a w swoim czasie również programu można znaleźć na stronie konwentu: http://imladris.in/
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 14 Paź 2018 12:57:14
Odpowiedz 
The_D

Jestem ciekaw o których krakowskich Trekerach mowa i jakie punkty programowe już macie.
The_D
Użytkownik
#3 - Wysłana: 14 Paź 2018 16:30:05 - Edytowany przez: The_D
Odpowiedz 
Generalnie chodzi o środowiska związane z Małopolskim Oddziałem Fanów Star Treka (zabrzmiało trochę jak zorganizowana grupa o charakterze przestępczym ). Co do programu, to jeszcze musi formalnie przejść przez koordynatorów programowych konwentu-matki, więc trochę asekuracyjnie nie chcę rzucać konkretami, bo "nóż widelec" coś wypadnie i będą pretensje. Wiem, że m. in. szykują coś Miłosz, Krystian, Finka i niżej podpisany.
Q__
Moderator
#4 - Wysłana: 15 Paź 2018 20:09:29
Odpowiedz 
The_D

Dziękuję za odpowiedz i czekam na dalsze szczegóły .
The_D
Użytkownik
#5 - Wysłana: 17 Paź 2018 13:24:52
Odpowiedz 
I jest oficjalny program konwentu:
http://imladris.in/tabela-programowa_2018/

Mnie najbardziej cieszą debiutanci, choć na pewno na starych i sprawdzonych też można liczyć.
Q__
Moderator
#6 - Wysłana: 17 Paź 2018 13:44:13 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
The_D

The_D:
I jest oficjalny program konwentu:

Sporo znajomych nazwisk/nicków przypisanych nie tylko do sali ST.

ps. Poprawiłem Ci literówkę w tytule.
annami
Użytkownik
#7 - Wysłana: 19 Paź 2018 23:35:25
Odpowiedz 
Właśnie zastanawiam się nad tym Imladrisem, zwłaszcza że "trekowość" w programie taka silna Z drugiej strony, nigdy nie byłam na żadnym konwencie fantastycznym, więc trochę nieswojo... No, ale jest to w moim Krakowie, to może się jeszcze zdecyduję
Q__
Moderator
#8 - Wysłana: 19 Paź 2018 23:43:41 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
annami

annami:
Z drugiej strony, nigdy nie byłam na żadnym konwencie fantastycznym, więc trochę nieswojo...

Byłem na paru (także w roli prelegenta czy organizatora), da się przeżyć .
The_D
Użytkownik
#9 - Wysłana: 20 Paź 2018 00:14:50 - Edytowany przez: The_D
Odpowiedz 
annami:
Z drugiej strony, nigdy nie byłam na żadnym konwencie fantastycznym, więc trochę nieswojo...

Przyznasz, że z takim argumentem łatwo wpaść w pętlę bez wyjścia. Warto się przełamać, zwłaszcza, że okazja pod nosem, więc jedyne czym ryzykujesz to zmarnowana wejściówka. A na konwentach bywa całkiem sympatycznie: https://youtu.be/wX5dOpSOf1Y
W każdym razie zapraszamy!

Q__:
ps. Poprawiłem Ci literówkę w tytule.

Dzięki, mam nadzieję, że nie szczególnie kompromitującą.

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Star Trek na Imladrisie

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!