USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Lampa 3D LED Star trek

Autor Wiadomość
Juda92
Użytkownik
#1 - Wysłana: 7 Gru 2017 01:04:09
Odpowiedz 
Gdzie kupię lampę Star Trek? .Ma ktoś na sprzedaż?
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 7 Gru 2017 01:21:34
Odpowiedz 
Juda92

Juda92:
Gdzie kupię lampę Star Trek?

Jeśli pytasz serio, to np. TU:
https://www.amazon.com/YANGHX-illusion-Starship-ch ristmas-Changing/dp/B01M07M4U8/
Autojednostka
Użytkownik
#3 - Wysłana: 7 Gru 2017 17:23:26
Odpowiedz 
A tak na poważnie to ja produkuję lampki. Zajmuję się tym już 15 lat. Tylko nie robię tandety i produkuje tylko ze szkła metalu i drewna. Planowałem zrobić ze szkła sześcian Borga z ponad 400 elementów szkła weneckiego i wadze ponad 10kg, ale kto by chciał wydać prawie 5000zł
Elaan
Użytkownik
#4 - Wysłana: 7 Gru 2017 21:36:24
Odpowiedz 
Autojednostka:
ale kto by chciał wydać prawie 5000zł

Może poza Polską znalazłbyś tak zamożnego Trekkera, ale tu to chyba nie.
Benjamin Sisko
Użytkownik
#5 - Wysłana: 7 Gru 2017 22:17:24 - Edytowany przez: Benjamin Sisko
Odpowiedz 
Autojednostka:
ale kto by chciał wydać prawie 5000zł

Uwierz mi są światełka dużo droższe nawet więcej niż 5000 ale euro i się sprzedają w Polsce. Pracowałem w takiej firmie i są ludzie, którzy tyle zapłacą. Także to tylko kwestia targetu
Autojednostka
Użytkownik
#6 - Wysłana: 8 Gru 2017 07:52:25
Odpowiedz 
Kusi mnie zrobić taką lampkę, tylko szkoda by mi było się z nią rozstawać

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Lampa 3D LED Star trek

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!