USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Kolekcja Komiksów star treka

Autor Wiadomość
mozg_kl2
Użytkownik
#1 - Wysłana: 9 Lis 2017 13:02:22
Odpowiedz 
http://www.kawerna.pl/aktualnosci/komiks/item/1779 8-kolekcja-komiksow-star-trek-w-ofercie-eaglemoss- collections.html

Wydawnictwo zapowiedziało nowość w swojej ofercie, która skierowana jest do wszystkich fanów Star Treka od Genego Roddenberry'ego. Już teraz możecie zamawiać pierwsze 10 tomów z anglojęzycznej kolekcji komiksów ze świata Zjednoczonej Federacji Planet.

Oficjalny opis kolekcji „Star Trek Graphic Novels”:

Po raz pierwszy 50 lat komiksowego Star Treka spotyka się w jednej serii książkowej! Ta niezwykła kolekcja zawiera wszystkie najważniejsze momenty historii komików Star Trek. Od kultowych postaci, do bohaterów nieco zapomnianych - ta kolekcja zawiera wszystkie historie jakie zostały wydrukowane przez dziesięciolecia istnienia Star Treka! Poznaj je wszystkie dzięki tej genialnej kolekcji najlepszych komików z serii Star Trek! UWAGA! Cała kolekcja w języku angielskim.

Pierwsze 10 tomów jest już dostępne w sprzedaży. Cena każdego tytułu to 49,90 zł, a objętość to 368 stron.
Toudi
Użytkownik
#2 - Wysłana: 9 Lis 2017 13:13:14
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Cena każdego tytułu to 49,90 zł

Niestety, sumaryczna cena jest granicą, której nie przejdę.

Ale kto wiem, może na kilka tomów zdecyduję. Widzę tam np. Hive.
mozg_kl2
Użytkownik
#3 - Wysłana: 9 Lis 2017 14:27:47
Odpowiedz 
Toudi

Ja sie podpalilem strasznie ale brak wersji pl zgasil moj zapal i pasuje.
Q__
Moderator
#4 - Wysłana: 9 Lis 2017 15:16:52
Odpowiedz 
To ja może zwrócę Waszą uwagę na recenzje tomów w/w Kolekcji z bloga SKoST (które swego czasu pojedynczo linkowałem):
http://trekclivos79.blogspot.com/search/label/The Graphic Novel Collection

Łatwiej będzie coś wybrać, i ew. entuzjazm odzyskać.
mozg_kl2
Użytkownik
#5 - Wysłana: 9 Lis 2017 20:33:31
Odpowiedz 
Q__:
entuzjazm odzyskać

gdyby było po polsku to biorę 10 ale tak to żaden fun. Boli bo komiksy DC tłumaczyli.

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Kolekcja Komiksów star treka

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!