USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Oryginalne płyty dvd Star trek DS9 i Stargate Atlantis do sprzedania

Autor Wiadomość
sevenofnine
Użytkownik
#1 - Wysłana: 3 Wrz 2016 20:25:46
Odpowiedz 
Do sprzedania posiadam seriale:
Stargate Atlantis - sezon 1
Stargate Atlantis - sezon 2
Star Trek : Deep Space 9 -sezon 5 ( 2 razy)
Star Trek : Deep Space 9 - sezon7

Płyty kupione w UK, oglądane raz. Brak napisów polskich, pudełko sezonu 5 i 7 Star Treka troszkę poniszczone. Płyty w stanie na ocenę 6.

Każdy serial - 50 zl + 10 zl przesyłka

PS

Wiem, że może nie w ten sposób powinnam się ,, przedstawiać'' na początku na forum, ale może któreś z was byłby zainteresowany. Dlaczego nie pomóc?
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 3 Wrz 2016 21:19:10
Odpowiedz 
sevenofnine

sevenofnine:
Wiem, że może nie w ten sposób powinnam się ,, przedstawiać'' na początku na forum

Przeżyjemy to jakoś. Witamy na pokładzie
sevenofnine
Użytkownik
#3 - Wysłana: 3 Wrz 2016 21:21:40
Odpowiedz 
Miło mi, witam wszystkich

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Oryginalne płyty dvd Star trek DS9 i Stargate Atlantis do sprzedania

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!