USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / netflix.pl
 Strona:  ««  1  2  3  4  5 
Autor Wiadomość
Smok_Eustachy
Użytkownik
#121 - Wysłana: 13 Wrz 2020 13:59:16
Odpowiedz 
Ja nie oglądam
Rozłąka. Serial na Netflixie o locie na Marsa. Absurdalny pomysł międzylądowania na Księżycu. Statek się na orbicie buduje. Dalej: astronauty mimo 2-letniego szkolenia nie mają wypracowanych procedur przeciwpożarowych. Dalej: 5-osobowa załoga + czas misji + odległość = 100procentowa zastępowalność funkcji. Dalej: po szkoleniu astronauta jest już doświadczony. Piję do zielonego Murzyna. W połowie pierwszego odcinka się znudziłem w momencie wylewu. Dalej: dyrektor nie może byc mężem astronautki bo rodzi to problemy. Co widać, jest stronniczy. Dalej: znaczący meczyk piłki nożnej kobiet.
Sam start rakiety jest na tyle stresujący że nie muszą dodawać dramy na siłę. Dalej: gówniara miała 2 lata na oswojenie się z ryzykiem a nie dopiero teraz. Dalej: nieścisłości w nieważkości.
Tak wiem są idioci co chcą startować na Marsa z Księżyca. I pacyfistyczna agitka komunistyczna musi być
Q__
Moderator
#122 - Wysłana: 13 Wrz 2020 14:28:49
Odpowiedz 
Smok_Eustachy

Smok_Eustachy:
co chcą startować na Marsa z Księżyca

A propos Marsa i Księżyca (choć nie startu z..)... Założony m.in. przez Emersona i Longfellowa "The Atlantic" ma ciekawy artykuł na ten temat:
https://www.theatlantic.com/science/archive/2020/0 2/nasa-moon-mars-artemis/606499/
Seybr
Użytkownik
#123 - Wysłana: 14 Wrz 2020 08:48:53
Odpowiedz 
Smok_Eustachy:
Absurdalny pomysł międzylądowania na Księżycu.

Czy ja wiem. Ma to rację bytu. Mało to filmów gdzie startowali z księżyca ?

Smok_Eustachy:
Statek się na orbicie buduje.

Kto powiedział, że budowali na księżycu ?

Smok_Eustachy:
astronauty mimo 2-letniego szkolenia nie mają wypracowanych procedur przeciwpożarowych.

Dramat musi być i podważenie kompetencji. Dla mnie to słabe.

Smok_Eustachy:
Dalej: znaczący meczyk piłki nożnej kobiet.

Raczej dziewcząt. Kobiety ja tam nie widziałem.

Smok_Eustachy:
Piję do zielonego Murzyna.

Hahah a no fakt, też się czepiłem.

Smok_Eustachy:
Dalej: nieścisłości w nieważkości.

Widać twórcy naoglądali się Amargedonu. Za to picie wódki ze strzykawki, sam bym tak się napił.

Smok_Eustachy:
I pacyfistyczna agitka komunistyczna musi być

Mnie rozbawił romansik chinki, taki les aż się wzruszyłem. Z perspektywy Chin w życiu na to by nie pozwolili. Reprezentant Chin był by mocno inwigilowany.
Smok_Eustachy
Użytkownik
#124 - Wysłana: 14 Wrz 2020 11:12:35
Odpowiedz 
Powinno się statek na orbicie budować
Seybr
Użytkownik
#125 - Wysłana: 17 Wrz 2020 12:56:37
Odpowiedz 
Obejrzałem cały sezon i powiem tak. Ostatnie odcinki to dramaturgia i akcja rodem z gry szachowej. Lepszych pomysłów nie mieli. Serial oceniam 5/10.

Zmarnowany potencjał. Zakładam, że będzie drugi sezon. Wielkie problemy na Marsie, trzeci sezon - wielki powrót.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / netflix.pl

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!