USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / netflix.pl
 Strona:  ««  1  2  3 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#61 - Wysłana: 14 Lut 2020 10:45:27
Odpowiedz 
MarcinK

TMP kojarzę również z TVP 1 i Polsatu. ST III z Polonii 1.
The_D
Użytkownik
#62 - Wysłana: 19 Lut 2020 12:45:26 - Edytowany przez: The_D
Odpowiedz 
Seybr:
U rodziców powinienem mieć kasety z TNG, przynajmniej z pierwszym sezonem. Wiem że gdzieś te kasety powinny leżeć w piwnicy. Za gnoja nagrywałem sobie.

Panie dzieju! Jak byś to kiedy wygrzebał to bym sobie nawet magnetowid wynalazł, żeby to zgrać. Albo tego od rodziców postawił na nogi bo pewnie po tylu latach kurzenia pogniły mu paski i smary powysychały.
Seybr
Użytkownik
#63 - Wysłana: 19 Lut 2020 15:32:33
Odpowiedz 
The_D

A ja mam magnetowid.

The_D:
Albo tego od rodziców postawił na nogi bo pewnie po tylu latach kurzenia pogniły mu paski i smary powysychały.

Trzeba by zerknąć na kondensatory. Jaka marka ?

Wiesz znajdę czas w weekend to poszukam tych kaset.
The_D
Użytkownik
#64 - Wysłana: 21 Lut 2020 13:30:27
Odpowiedz 
Seybr:
Trzeba by zerknąć na kondensatory. Jaka marka ?

Już nawet nie pamiętam, ale w weekend będę u rodziców to spojrzę.
The_D
Użytkownik
#65 - Wysłana: 23 Lut 2020 20:51:12
Odpowiedz 
No i sprawdziłem. To jakaś stara Toshiba, jeszcze dwusystemowa (PAL/SECAM) Z przodu widać tylko oznaczenie B1, a nie wyciągałem całości, żeby posprawdzać numery.
Seybr
Użytkownik
#66 - Wysłana: 23 Lut 2020 21:32:28
Odpowiedz 
The_D

Ja byłem chwilę i wyleciało mi z głowy. Wiesz kawa, chwile pogadałem z ojcem do domu. Pisałem pismo łowieckie i jakoś wyszło z głowy.
 Strona:  ««  1  2  3 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / netflix.pl

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!