USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / netflix.pl
 Strona:  1  2  »» 
Autor Wiadomość
whome
Użytkownik
#1 - Wysłana: 10 Kwi 2016 20:16:02 - Edytowany przez: whome
Odpowiedz 
Na netflixie są trzy filmy z ukochanej sagi. Poniżej podaję linka, gdzie znajduje sie "ankieta", w której można głosować na seriale jakie chcielibysmy aby w pierwszej kolejności zawitały do netflixa:

http://www.nflix.pl/jakich-filmow-seriali-brakuje- netflix-polska/

Moim mażeniem jest seria Voyager z napisami... może w końcu to mażenie się ziści. Ja już zagłosowałem.
reyden
Użytkownik
#2 - Wysłana: 11 Kwi 2016 11:20:18
Odpowiedz 
Też bym głosował na Voyagera .

W drugiej kolejności TNG/DS9 , dalej TOS/TAS .

Inna kwestia to chyba o VGR było by najłatwiej - dawno nie leciał w TV , ostatni raz to lata temu na TV4 .

TNG i DS9 leciały na AXN i pokrewnych , TOS RE leciał na TV Puls .

Ww. stacje mogą mieć nadal mieć licencje .

Najłatwiej z ww. seriali to chyba by miał TAS , nie wiem czy gdzieś w polskiej TV leciał .

Albo coś z fanseriali .

Wersje seriali to już co innego - zarówno czy będzie to dubbing/lektor czy tylko napisy , może TNG HD jest w zasięgu , tak samo jak klasyczna wersja TOS .
The_D
Użytkownik
#3 - Wysłana: 11 Kwi 2016 11:23:21
Odpowiedz 
Z tego co widziałem serialowe Treki są dostępne tylko w USA i chyba UK, więc pewnie o licencje ciężko, zwłaszcza na mniejsze kraje, ale spróbować zawsze można.

A korzystającym, bądź zamierzającym przetestować podpowiadam, że na netfliksie są jeszcze 2 filmy dokumentalne:
Chaos on the bridge - o tym jak powstawało TNG, od planów po pierwsze sezony (a za razem ostatnie lata Rodenberry'ego)
The Captains - świetny dokument zbudowany na bazie wywiadów Shatnera z pozostałymi aktorami grającymi kapitanów. Shatner, w swoim stylu trochę gwiazdorzy, ale same rozmowy są bardzo osobiste i momentami bardzo wzruszające. Przyznam się, że odkąd obejrzałem inaczej patrzę np. na osobę Mulgrew i granej przez nią Janeway.
Q__
Moderator
#4 - Wysłana: 11 Kwi 2016 11:57:14 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Co tam, też zagłosowałem na VOYagera. I na TAS.

ps. whome, witamy na pokładzie!
MarcinK
Użytkownik
#5 - Wysłana: 11 Kwi 2016 18:09:16
Odpowiedz 
Mi tam wystarcza Crunchyroll.
The_D
Użytkownik
#6 - Wysłana: 12 Kwi 2016 17:31:00
Odpowiedz 
MarcinK:
Mi tam wystarcza Crunchyroll.

A zdjęli już blokadę regionalną?
MarcinK
Użytkownik
#7 - Wysłana: 12 Kwi 2016 17:31:26
Odpowiedz 
The_D
Do części na pewno.
Seybr
Użytkownik
#8 - Wysłana: 12 Kwi 2016 19:11:23
Odpowiedz 
The_D

Do części filmów. W porównaniu z USA, usługa na nasz region wygląda biednie.
whome
Użytkownik
#9 - Wysłana: 18 Kwi 2016 19:23:51 - Edytowany przez: whome
Odpowiedz 
Hmmm ja tam nie narzekam. Pokażcie mi inny działający seris vod w Polsce z taką bibloteką w porównywalnej cenie. Dziękuję za polecenie trekowych dokumentów.

Trochę osób za serialami sagi Star Trek zagłosowało, w ankiecie z lika z pierwszego mojego posta. Myślałem jednak, że będzie nas odrobinę więcej .
The_D
Użytkownik
#10 - Wysłana: 19 Kwi 2016 12:33:16
Odpowiedz 
whome:
Pokażcie mi inny działający seris vod w Polsce z taką bibloteką w porównywalnej cenie.

Zależy czego kto szuka. Mi akurat oferta netfliksa odpowiada najbardziej, ale znam ludzi dla których barierą jest np. język, albo szukają polskich produckji itp.
whome
Użytkownik
#11 - Wysłana: 14 Maj 2016 13:50:04 - Edytowany przez: whome
Odpowiedz 
Na nerflixie dodano napisy do dokumntu: The Captains. Generalnie trochę przyspieszyli z dodawaniem napisów, co się chwali. Teraz zacząłęm oglądać serial Black Mirror. Mi oferta netflixa też odpowiada. Zaliczam się pewnie do wąskigo grona które nie oglądało Dextera czy Breaking Bad. Jak miło obejrzeć ten drugi w UHD. Aż oczy bolą. Jestem abnonentem Vectry. Ichniejsze HD a jakość z netflixa dzieli OGROMNA róźnica. Oczywiście na korzyść tego drugiego. Oj żeby tak się tam Voyager pojawił ech...
whome
Użytkownik
#12 - Wysłana: 30 Cze 2016 12:32:53
Odpowiedz 
Dzisiaj mamy co świętować. Na netflixie dodano seriale Star Trek. Na razie bez napisów ale to pewnie kwestia czasu. Oh jeahhh!
The_D
Użytkownik
#13 - Wysłana: 30 Cze 2016 17:09:10
Odpowiedz 
Jupi!
Q__
Moderator
#14 - Wysłana: 30 Cze 2016 23:17:23
Odpowiedz 
whome
The_D

Jednym słowem sami sobie możemy fundnąć maraton jeszcze lepszy, niż ten, na który Amerykanie muszą czekać do 24 lipca:
http://1701news.com/node/1261/channel-offers-all-t rek-all-one-place.html
Q__
Moderator
#15 - Wysłana: 8 Lip 2016 13:37:01
Odpowiedz 
Netfix i Sky 1 walczą o prawa do emisji St 2017 w UK:
http://1701news.com/node/1270/netflix-sky-1-compet e-uk-trek-rights.html
Ciekawe jak z tym będzie u nasz?
whome
Użytkownik
#16 - Wysłana: 18 Lip 2016 21:42:14
Odpowiedz 
Ta da dam!!!!!!!!!!!!!!!!!!
https://www.nflix.pl/nowy-serial-star-trek-bedzie- dostepny-na-netflixie/
Aż sobie browca otworzyłem ze szczęścia
Q__
Moderator
#17 - Wysłana: 18 Lip 2016 23:17:56 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#18 - Wysłana: 19 Lip 2016 21:26:03
Odpowiedz 
Netflix zapewni do końca 2016 r. globalnie dostęp do wszystkich 727 telewizyjnych odcinków wcześniejszych serii „Star Trek”, czyli Star Trek: The Original Series, Star Trek: The Next Generation, Star Trek: Deep Space Nine, Star Trek: Voyager i Star Trek: Enterprise. W Netflix Polska serie te są już dostępne od 01.07.2016.

No no:D
Q__
Moderator
#19 - Wysłana: 20 Lip 2016 22:41:14
Odpowiedz 
SKoST głównie w sprawie Netfixu, ale nie tylko...
http://trekclivos79.blogspot.com/2016/07/2017-and- netflix-deal.html
whome
Użytkownik
#20 - Wysłana: 27 Lip 2016 18:01:29
Odpowiedz 
I kolejne dobre newsy. Sa juz napisy do pierwszego sezonu Star Trek Yupi!
whome
Użytkownik
#21 - Wysłana: 9 Sier 2016 21:46:50
Odpowiedz 
I całego drugiego sezonu również. Chociaż wydaje mi się, że napisy tłumaczone były przez kogoś kto dostał tekst do przetłumaczenia bez zerkania (oglądania) na poszczególne odcinki. Nie narzekam ot tylko taka mała uwaga.
Peterski
Użytkownik
#22 - Wysłana: 10 Sier 2016 10:16:14
Odpowiedz 
A jak to wyglada merytorycznie?
Probowalem uderzyc do netflixa odnosnie konsultacji (robilem kiedys dla nich co innego), ale treki robi jakas zewnetrzna firma, wiec nie potrzebuja ;)
Q__
Moderator
#23 - Wysłana: 10 Sier 2016 10:29:15
Odpowiedz 
Peterski

Peterski:
A jak to wyglada merytorycznie?

Tak, że - zdaje się - ichni tłumacz pojawił się u nas na forum:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=2&topic=4029
The_D
Użytkownik
#24 - Wysłana: 24 Sier 2016 12:09:39
Odpowiedz 
A napisy do DS9 abonenci mogą już ocenić samemu
The_D
Użytkownik
#25 - Wysłana: 9 Wrz 2016 11:08:05
Odpowiedz 
Właśnie pojawiły się też napisy do TNG. Jeszcze nie sprawdziłem czy wszystkie sezony.
Inuki
Użytkownik
#26 - Wysłana: 17 Wrz 2016 17:00:30 - Edytowany przez: Inuki
Odpowiedz 
Dzisiaj pojawił się też lektor do kilku pierwszych odcinków TNG; jest inny niż na AXN, więc chyba nagrywali od nowa.
Inuki
Użytkownik
#27 - Wysłana: 30 Lis 2016 22:27:26
Odpowiedz 
Voyager dostaje napisy, a DS9 lektora. Pięknie
Q__
Moderator
#28 - Wysłana: 1 Gru 2016 08:24:16 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Inuki

Inuki:
Pięknie

W istocie.

ps. Jeszcze a propos Treka na Netfixie:
http://trekcore.com/blog/2016/11/netflix-offline-v iewing-includes-all-star-trek-television/
The_D
Użytkownik
#29 - Wysłana: 2 Gru 2016 08:40:32
Odpowiedz 
A dziś doszedł jeszcze "For the love of Spock", czyli dokument Adama Nimoya.
mozg_kl2
Użytkownik
#30 - Wysłana: 29 Gru 2016 07:14:54
Odpowiedz 
 Strona:  1  2  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / netflix.pl

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!