USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Sprzedam : Model Birds of Prey z serii Starship Legends

Autor Wiadomość
krew
Użytkownik
#1 - Wysłana: 24 Sty 2015 20:02:45 - Edytowany przez: krew
Odpowiedz 
hej,

jestem nowy na tym forum i nie wiem czy to ten dział w każdym bądź razie mam na sprzedaż :

-model klingońskiego statku Bird of Prey z serii Starship Legends wyprodukowane przez Diamond Select. Model był sprowadzany ze Stanów jako nagroda w konkursie. Nowy, nigdy nie otwierany. Po naciśnięciu guzika "try me" wypowiada kwestie z serialu. Model ma ( z tego co wyczytałem w necie) zmienane ustawienie skrzydeł, różne efekty świetlne i całkiem ładny stojaczek także myślę, że bedzię ozdobą pokoju każdego trekkera ;)
Cena jaka mnie interesuje to 100 zł + koszty wysyłki. Myślę że niedrogo tym bardziej że z tego co widziałem na ebay'u chodzą one po 150 $. Model identyczny jak na tym filmie https://www.youtube.com/watch?v=cl8frVTY8r4

Real foto:

Bird of Prey 1

Bird of Prey 2

-zestaw solniczka i pieprzniczka z motywem Tardis i Daleków z Doctora Who. Nowe nie używane, pudełko otwarte do zdjęcia. link do identycznego produktu : http://www.thinkgeek.com/product/eeea/
Cena 50 zł + koszty wysyłki.

Real foto:

Doctor Who Salt and Pepper 1

Doctor Who Salt and Pepper 2

Wysyłka zaraz po wpłacie na konto. Możliwy odbiór osobisty w Katowicach. Możliwe allegro z dodatkową prowizją.

Kontakt na forum
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 24 Sty 2015 20:07:24
Odpowiedz 
krew

krew:
jestem nowy na tym forum i nie wiem czy to ten dział

Nie ten, ale nic się nie stało, przeniosłem.
krew
Użytkownik
#3 - Wysłana: 24 Sty 2015 20:12:24
Odpowiedz 
dzięki ;)
krew
Użytkownik
#4 - Wysłana: 9 Lut 2015 22:43:59
Odpowiedz 

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Sprzedam : Model Birds of Prey z serii Starship Legends

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!