USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Niemiecki dubbing z angielskimi napisami

Autor Wiadomość
Sparks
Użytkownik
#1 - Wysłana: 23 Lis 2014 16:44:24 - Edytowany przez: Sparks
Odpowiedz 
Witam, nie wiem czy to dobry dział. Chcę się nauczyć niemieckiego, angielskiego nauczyłem się z oglądania Star Treka, to i niemieckiego się nauczę, potrzebuję ściągnąć wersje do których są napisy po angielsku(bo po polsku pewnie nie ma).

Chętnie bym kupił Zestaw DVD, ale TNG 7 sezonów z niemieckim dubbingiem kosztuje na Amazon.de 109 euro, to dla mnie trochę za dużo, nie potrzebuję drugiego zestawu.

Wiecie możne gdzie można ściągnąć serial po niemiecku?(z dopasowanymi angielskimi napisami?) Ewentualnie kupić DVD w niższej cenie?

A może jest jakiś odtwarzacz, który wyświetla dwa zestawy napisów na raz?

EDIT:DAŁEM DO ZŁEGO DZIAŁU, proszę przenieść do różności(czy gdzie pasuje)
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 24 Lis 2014 17:08:49 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Sparks

Sparks:
nie wiem czy to dobry dział

Wydaje mi się, ze przeniosłem do właściwszego. (A piszę o tym tak późno, by UPnąć temat.)
Seybr
Użytkownik
#3 - Wysłana: 24 Lis 2014 17:21:34
Odpowiedz 
Sparks

Masochista jesteś ? Będąc w Niemczech widziałem treka w tym języku. Picard brzmiał tragicznie.

Pozostaje:
http://thepiratebay.se
filestube.to
google i tam szukaj.

Myślę że ciężko będzie tobie pobrać takie combo. Audio DE, napisy EN.
The_D
Użytkownik
#4 - Wysłana: 24 Lis 2014 21:48:53
Odpowiedz 
Nie wiem jak jest z trekiem, bo bardziej kupuję niż pobieram, ale czasem trafiają się mkv ze zripowanymi wszystkimi ścieżkami dźwiękowymi i napisów do wyboru.
Sparks
Użytkownik
#5 - Wysłana: 25 Lis 2014 10:01:31 - Edytowany przez: Sparks
Odpowiedz 
Na YT ktoś wrzuca trochę dubbingowanych odcinków. Ale angielskie napisy z subtitles.org nie pasują, inna wersja, przesunięcie też nie działa, inna prędkość. Niemieckie pasują, ale jest inne tłumaczenie.
Patrzyłem na pirate bay, nie ma albo nie mogę znaleźć, głupio mi pytać na niemieckim forum, oni nie zrozumieją że dla polaka robiącego po 6zł/h 500zł to majątek.
Seybr:
Są na filestube.to, ale nie mogę ściągnąć, mimo wszystko dzięki, będę oglądał.

śni mi się torrent z wszystkimi seriami, ścieżkami i napisami Albo obrazy płyt DVD ale nie mogę znaleźć

Tak, niemiecki ma to do siebie, jest drażniący. Nie wiem czemu Niemcy wszystko dubbingują. Może nie znoszą języka okupanta;)

Jak nie znajdę to będę jadł ryż ale kupię jedną serię, odbiję sobie na miejscu w kilka dni.

aha, nie chcecie wiedzieć jak po niemiecku brzmią Borg a Quark? hehe

https://www.youtube.com/watch?v=JIkU_4F-OO0
Guauld
Użytkownik
#6 - Wysłana: 25 Lis 2014 17:21:25
Odpowiedz 
Sparks:
Nie wiem czemu Niemcy wszystko dubbingują.

Robią to samo co Francuzi, wszystko przez różne ustawy ochrony języka itd. Nie chcą doprowadzić do zaniku mowy ojczystej, ale w efekcie znacznie trudniej się z nimi porozumieć po angielsku.
Bez dubbingu są chyba tylko filmy dokumentalne, bo tam po prostu mówi lektor...

Seybr:
Masochista jesteś ?

Ogólnie to strasznie dziwna mieszanka, z jednej strony pacyfistyczna atmosfera, z drugiej postaci mówią po Niemiecku...
Q__
Moderator
#7 - Wysłana: 25 Lis 2014 19:15:43
Odpowiedz 
Sparks
Guauld

Sparks:
Tak, niemiecki ma to do siebie, jest drażniący.

Guauld:
Ogólnie to strasznie dziwna mieszanka, z jednej strony pacyfistyczna atmosfera, z drugiej postaci mówią po Niemiecku...

Z drugiej strony przyznajcie, że to jednak pięknie brzmi:

"Wir sind die Borg. Deaktivieren Sie Ihre Schutzschilde und ergeben Sie sich. Wir werden ihre biologischen und technologischen Charakteristika den unseren hinzufügen. Ihre Kultur wird sich anpassen und uns dienen. Widerstand ist zwecklos!"

Albo nawet skromniejsze:

"Klingonische Raumpatrouille Pagh"

(Ten drugi tekst, z "A Matter of Honor" vel "Der Austauschoffizier", pamiętam do dziś.)

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Niemiecki dubbing z angielskimi napisami

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!