USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / USS Kata Strofa- wydanie pierwsze

Autor Wiadomość
Vanja
Użytkownik
#1 - Wysłana: 22 Paź 2014 22:58:14
Odpowiedz 
Jak wiecie, jakiś czas temu pojawił się pomysł na akcję "Piszemy opowiadanie ze świata ST w 30 dni"

Napisałam wtedy opowieść o dzielnej lecz nieco nieszablonowej załodze USS Kata Strofa. Okazało się, że jest ona dłuższa i lepsza niż początkowo sądziłam zapytałam więc siebie: A czemu by jej nie wydać?

Tak oto powstało pierwsze wydanie książkowe opowieści o Kata Strofie. Dumne 33 strony w miękkiej oprawie, formatu A5.

Kata Strofa

Wydanie własnej książki jest fajne
mozg_kl2
Użytkownik
#2 - Wysłana: 22 Paź 2014 23:01:01
Odpowiedz 
ja proszę jedno z autografem.
Vanja
Użytkownik
#3 - Wysłana: 22 Paź 2014 23:08:45
Odpowiedz 
mozg_kl2

Jak tylko się wydrukuje
fluor
Użytkownik
#4 - Wysłana: 23 Paź 2014 09:59:14
Odpowiedz 
Gdzie je można dostać/kupić?
Vanja
Użytkownik
#5 - Wysłana: 23 Paź 2014 10:14:08
Odpowiedz 
fluor

Kupić się nie da bo cały projekt ma charakter niekomercyjny. Nie zarabiam na nim.

Książki zasadniczo rozdaję, choć mile widziany jest zwrot kosztów wydruku (całe 2,5 zł za egzemplarz ale drukarka na wodę nie pracuje) i oczywiście ewentualnej wysyłki. Jeśli będziesz na falkonie to możemy się dogadać że wezmę kilka egzemplarzy. Tylko uprzedź mnie wcześniej ile potrzebujesz bo więcej jak 2-3 sztuki dziennie nie wydrukuję i oprawię.

Sam tekst można przeczytać w tym wątku: piszemy opowiadanie ze Star Treka w 30 dni
fluor
Użytkownik
#6 - Wysłana: 23 Paź 2014 10:33:37
Odpowiedz 
Chciałbym dwa egzemplarze dołączyć do naszej kolekcji książek i komiksów, które prezentujemy na TrekSferze. Na Falkonie będę, więc możemy się tam umówić na przekazanie.
The_D
Użytkownik
#7 - Wysłana: 23 Paź 2014 14:00:35
Odpowiedz 
Przywieź też sztukę dla mnie.
Vanja
Użytkownik
#8 - Wysłana: 23 Paź 2014 19:50:04
Odpowiedz 
Ok, macie zaklepane egzemplarze dla siebie. Nie wiem jeszcze czy przyjadę w piątek czy w sobotę, ale do poniedziałku zostanę na pewno. Jakoś się zgadamy
fluor
Użytkownik
#9 - Wysłana: 23 Paź 2014 23:41:44
Odpowiedz 
Ja na pewno będę i w piątek i w sobotę, i w niedzielę, ale pewnie sporą część czasu spędzimy na zwiedzaniu miasta (no dobra, takie są plany, ale zwykle niewiele z tego wychodzi). Na pewno się jakoś znajdziemy ;)

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / USS Kata Strofa- wydanie pierwsze

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!