USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / [S] Star Trek CCG Second Edition Starter Pack+ Booster Pack

Autor Wiadomość
Nicki678
Użytkownik
#1 - Wysłana: 28 Wrz 2014 17:03:21
Odpowiedz 
Cześć, mam nadzieję, że to dobre miejsce na ten temat.

Chciałbym sprzedać:

1) 2x Star Trek CCG Second Edition Romulan Preconstructed Starter Pack- NOWE, zafoliowane;
2) 2x Star Trek CCG Second Edition Klingon Preconstructed Starter Pack- NOWE, zafoliowane;
3) 1x Star Trek CCG Second Edition Federation (Benjamin Sisko) Preconstructed Starter Pack- NOWE, zafoliowane;
4) 1x Star Trek CCG Second Edition Federation Preconstructed(Jean- Luc Picard) Starter Pack- NOWE, zafoliowane;
5) 15 x Star Trek CCG Second Edition Booster Pack (11 losowych kart)- NOWE, zamknięte;
6) 1x Star Trek CCG Second Edition Federation Preconstructed(Jean- Luc Picard) Starter Pack- otwarte, ale nie używane;
7) 1x Star Trek CCG Second Edition Federation (Benjamin Sisko) Preconstructed Starter Pack- otwarte, ale nie używane;
8) 3x Star Trek CCG Second Edition Booster Pack (11 losowych kart)- otwarte, ale nie używane.

Czy jest tu jakiś fan Star Trek który zainteresowany którymś zestawem?
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 28 Wrz 2014 17:07:47
Odpowiedz 
Nicki678

Nicki678:

Dobre, tylko dział się trochę nie zgadza, ale zaraz zaradzimy.
OCampa
Użytkownik
#3 - Wysłana: 1 Paź 2014 19:38:52
Odpowiedz 
Ciekawe, zobaczymy do ilu aukcja skoczy
Mav
Użytkownik
#4 - Wysłana: 1 Paź 2014 19:49:01 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Nicki678:

W tym miejscu to ogłoszenie trafia do: Q__, Elaan, pirogronian, MarcinK, mozg_kl2, Seybr, Queerbot, czyli 7 aktywnych użytkowników tego forum. Dlatego chyba lepszym pomysłem jest Allegro\eBay
Q__
Moderator
#5 - Wysłana: 1 Paź 2014 19:53:37 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
OCampa

Kogo to moje piękne oczy...

Mav

Mav:
W tym miejscu to ogłoszenie trafia do:

Jeszcze Mav, Queerbot, trochę rzadziej Evelin Siv, Korrd, ortkaj, reyden, Christof, The_D, Joe Chip... No i Piotr z fluorem czasem po sąsiedzki wpadną, więc nie siejcie mi to defetyzmu, User.
Mav
Użytkownik
#6 - Wysłana: 1 Paź 2014 20:04:30
Odpowiedz 
Q__:
Queerbot

Miał być! Już poprawiłem

Q__:
Mav

Ten, co tylko ostatnio marudzi, że Trek się stoczył, że dosyć humanoidalnych Obcych, że całe SF gnije? I to tego jeszcze książek nie lubi - beznadziejny koleś.

Dobra, kończę ten offtop
Q__
Moderator
#7 - Wysłana: 1 Paź 2014 20:12:13
Odpowiedz 
Mav

Mav:
Ten, co tylko ostatnio marudzi, że Trek się stoczył, że dosyć humanoidalnych Obcych, że całe SF gnije? I to tego jeszcze książek nie lubi - beznadziejny koleś.

Ale jaki aktywny forumowo.
The_D
Użytkownik
#8 - Wysłana: 1 Paź 2014 22:10:30
Odpowiedz 
Takoż prawda, jak ktoś nie pisze to nie znaczy iż nie zagląda czasami. Ale mam już jeden drenator portfela, nie mam zamiaru pchać się w żadne CCG, czy to trekowe, czy inne :P
Mav
Użytkownik
#9 - Wysłana: 1 Paź 2014 22:21:12
Odpowiedz 
The_D:
Takoż prawda, jak ktoś nie pisze to nie znaczy iż nie zagląda czasami.

To może nich wszyscy, co się nie udzielają, ale śledzą forum niech się wpiszą, to się dowiemy, jaka jest tego skala
Q__
Moderator
#10 - Wysłana: 2 Paź 2014 09:12:29
Odpowiedz 
Mav

Tylko nie popadnij w tony "niech przemówią teraz lub zamilkną na wieki", bo znając życie - obrażą się i zamilkną...
Korrd
Użytkownik
#11 - Wysłana: 2 Paź 2014 14:50:15
Odpowiedz 
Kupować Star Trek CCG nie zamierzam, bo już mam talię, ale chętnie się spotkam z kimś kto gra
Mav
Użytkownik
#12 - Wysłana: 2 Paź 2014 15:06:30
Odpowiedz 
Q__:
trochę rzadziej Evelin Siv, Korrd, ortkaj, reyden, Christof, The_D, Joe Chip... No i Piotr z fluorem czasem po sąsiedzki wpadną,

The_D i Korrd się już odezwali, czyli z Twojej listy jeszcze siedmiu zostało - czekamy!
Nicki678
Użytkownik
#13 - Wysłana: 3 Paź 2014 19:44:39
Odpowiedz 
Widziałem, że nie ma tu zbyt wielu aktywnych użytkowników, ale jak już są to raczej sami prawidziw fani serii Star Trek

Wystawiłem cały zestaw na Allegro- można licytować tutaj: http://allegro.pl/karty-star-trek-ccg-second-editi on-nowe-kolekcja-i4653606782.html
Q__
Moderator
#14 - Wysłana: 3 Paź 2014 20:24:18
Odpowiedz 
Nicki678

Nicki678:
Widziałem, że nie ma tu zbyt wielu aktywnych użytkowników, ale jak już są to raczej sami prawidziw fani serii Star Trek

Jeśli się do nich zaliczasz, to zapraszamy znacznie częściej .
The_D
Użytkownik
#15 - Wysłana: 4 Paź 2014 15:15:54
Odpowiedz 
Mav:
czyli z Twojej listy jeszcze siedmiu zostało - czekamy!

Ale zdajesz sobie sprawę, że nie każdy zagląda do każdego tematu? Ja w sumie zajrzałem tylko dlatego, że akurat niedawno rozmawiałem sobie o ST:CCG w realu i zaciekawiło mnie czy ktoś w to jeszcze gra.
OCampa
Użytkownik
#16 - Wysłana: 5 Paź 2014 21:39:44
Odpowiedz 
Q__:
OCampa

Kogo to moje piękne oczy...

He, to tylko moja skromna osoba. Mam radar na hasło ST CCG
Co prawda to nowsza wersja, ale na bezrybiu i rak ryba.

Co do gry, to tęskno mi mi do miłej i pokojowej rozgrywki, ale nie ma z kim
Q__
Moderator
#17 - Wysłana: 5 Paź 2014 22:22:58
Odpowiedz 
OCampa

OCampa:
Mam radar na hasło ST CCG

Będę chyba musiał częściej używać tej frazy zatem... Choć trudno będzie, dotąd nie grywałem... Może zdarzy się okazja?
PyRek
Użytkownik
#18 - Wysłana: 18 Paź 2014 00:43:17
Odpowiedz 
FRAK! Miałem walczyć o ten zestaw i nie ogarnąłem powiadomienia !!! :D

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / [S] Star Trek CCG Second Edition Starter Pack+ Booster Pack

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!