USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Warszawskie spotkania???
 Strona:  ««  1  2  3 
Autor Wiadomość
Barusz
Użytkownik
#61 - Wysłana: 18 Sier 2005 17:41:29
Odpowiedz 
Nie. To były pytania na które z jakiegoś powodu nie chciałeś odpowiedzieć.
waterhouse
Moderator
#62 - Wysłana: 18 Sier 2005 18:20:49
Odpowiedz 
wciskając mi taki "kit" po raz kolejny mnie obrażasz..

Daruj sobie takie pytania i wszelkie uwagi na moj temat. Tyle.
Barusz
Użytkownik
#63 - Wysłana: 18 Sier 2005 18:33:00
Odpowiedz 
Jaki "kit". Po prostu nie wiem dlaczego nie chcesz odpowiedzieć.
waterhouse
Moderator
#64 - Wysłana: 18 Sier 2005 18:37:12
Odpowiedz 
lmao....naprawdę nie potrafisz tego wydedukować? odrobinę powagi..
Barusz
Użytkownik
#65 - Wysłana: 18 Sier 2005 18:39:11
Odpowiedz 
Wydedukować. Na jakiej podstawie? W każdym razie ja nie znajduje tu cienia danych.
waterhouse
Moderator
#66 - Wysłana: 18 Sier 2005 18:44:03
Odpowiedz 
nie mam dalej zamiaru uczestniczyć w tej tragikomicznej rozmowie

jednak uważam za wyjątkowo żenujące że najpierw próbujesz obrazić mnie pytaniami "ile on ma lat" a później dziwisz się że nie chcę odpowiadać, ba! nie uważasz tego pytania za oblegę. Typowe.

Ręce opadają po raz n-ty (i zapewne nie ostatni, niestety)
Barusz
Użytkownik
#67 - Wysłana: 18 Sier 2005 18:47:05 - Edytowany przez: Barusz
Odpowiedz 
Pisałem "ile ty masz lat", nie "ile on ma lat", gdyż nie mam w zwyczaju zwracać się do nikogo w trzeciej osobie w jego obecności (chćby w Internecie) - więc nie wolno Ci mi tego przypisywać. I można wiedzieć jak miałbym to "wydedukować"?
waterhouse
Moderator
#68 - Wysłana: 18 Sier 2005 18:51:54
Odpowiedz 
Pisałem "ile ty masz lat", nie "ile on ma lat", gdyż nie mam w zwyczaju zwracać się do nikogo w trzeciej osobie w jego obecności (chćby w Internecie) - więc nie wolno Ci mi tego przypisywać

Hmmm...chyba mijasz się z prawdą, eufemistycznie rzecz ujmując. Ktoś inny mógłby powiedzieć że kłamiesz, ale ja wolę eufemizmy.

Wysłano: 28 Lip 2005 18:25:15 Galaxy czy Defiant

Barusz

Ile on ma lat?

http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthread&forum=2&topic=14 0&page=36#17
Barusz
Użytkownik
#69 - Wysłana: 18 Sier 2005 18:55:24
Odpowiedz 
Tak, ponieważ wcześniej nie chciałeś odpowiedzieć na pytanie - myślałem, że może jest tu ktoś inny kto to wie. Celem nie była więc obraza. Może przynajmniej powiedz, dlaczego nie chcesz odpowiedzieć?
waterhouse
Moderator
#70 - Wysłana: 18 Sier 2005 19:05:58
Odpowiedz 
Może przynajmniej powiedz, dlaczego nie chcesz odpowiedzieć?

nie reaguję w ten sposób na oblegi

Tak, ponieważ wcześniej nie chciałeś odpowiedzieć na pytanie

czyli napierw nie, a po chwili - jednak tak. Zdecyduj się wreszcie.

Celem nie była więc obraza.

chyba kpisz w żywe oczy w tym momencie (notabene Sparrow potwierdza Twój cel tamtej wypowiedzi, podobnie jak zrobiłby to każdy inny zapytany o to człowiek).
Barusz
Użytkownik
#71 - Wysłana: 18 Sier 2005 20:51:57
Odpowiedz 
Sorki, zapomniałem o tamtym. Na czym ma polegać obraźliwość tego pytania?
waterhouse
Moderator
#72 - Wysłana: 19 Sier 2005 11:00:09
Odpowiedz 
ciekawe jakie Ty byś ciskał gromy gdybym ja "zapomniał"

Tyle - szkoda mi czasu na odpowiadania na tego typu pytania (jakbym miał tłumaczyć dziecku).
Barusz
Użytkownik
#73 - Wysłana: 19 Sier 2005 11:04:49
Odpowiedz 
Żadnych. Przydarzyło mi się kiedyś coś takiego?

I dlaczego nie chcesz powiedzieć, uważasz, że ot obraza i twierdzisz, że świadczy o moim zdenerwowaniu?
Gosiek
Anonimowy
#74 - Wysłana: 22 Wrz 2005 20:28:21
Odpowiedz 
A ja wrócę na chwilę do tematu - nie bardzo rozumiem czemu piszący na tym forum chcą od zera organizować nowe spotkania w Warszawie, skoro co tydzień odbywają się w stolicy spotkania trekowe organizowane wspólnie przez mazowiecki oddział POGF i osoby związane z TSS (Trekową Stroną Startową).

Dokładne informacje można znaleźć na forum TSS - tutaj a także na stronie oddziału mazowieckiego - link. Warto też zapisać się na lokalną listę mailową - informacje o tym jak to zrobić są na forum TSS oraz na stronie POGF.

Moim zdaniem łatwiej jest przyłączyć się do zorganizowanej grupy, która już coś robi niż zaczynać samemu od nowa, chyba, że kogoś bawią podziały na "osoby z tego forum" i innych. W każdym razie zapraszam - każdy jest mile widziany na naszych spotkaniach.
Pah Wraith
Użytkownik
#75 - Wysłana: 22 Wrz 2005 20:34:18
Odpowiedz 
Podjęłaś straszne ryzyko, bo o tym już pisałem w drugim poście na tym forum i strasznie oberwałem

która już coś robi

A co robicie?
Gosiek
Anonimowy
#76 - Wysłana: 23 Wrz 2005 09:48:55
Odpowiedz 
> Podjęłaś straszne ryzyko, bo o tym już pisałem w drugim poście na tym forum i strasznie oberwałem

Może po prostu jako wrrredny romulak wzbudzasz agresję?

Wiesz, my na tym nie stracimy że zaprosimy kogoś nowego na spotkania, tym bardziej że wg mnie organizowanie osobnych spotkań dla grup z róznych forów jest bez sensu.

Niemal wszyscy narzekają, że trekekrów jest mało, że nie ma zbyt wielu osób o podobnych zainteresowaniach, więc jeżeli pojawia się okazja poznania kogoś o podobnych zainteresowaniach czy też dołączenia do grupy, zamiast robienia wszystkiego samemu od zera, a ktoś nie chce jej wykorzystać i nawet sprawdzić czy warto, to chyba mu jednak na tym zbytnio nie zależy i woli się bawić w swoim małym zamkniętym kółku.

Dlatego ponawiam zaproszenie, gdyż uważam, że osobne spotkania dla osób "z tego forum" i reszty warszawskich trekerów to dziecinada. Jeżeli nasze skromne towarzystwo się komuś na spotkaniu nie spodoba i nie będzie chciał więcej przychodzić - to mogę zrozumieć, ale żeby dzielić się od początku na grupy "stąd" i "stamtąd'? Imo bezsens.

> A co robicie?

Przeważnie spotkania, dyskusje trekowo-serialowe, wymiana płytek, wspólne wypady do kina, na koncerty czy też na rowery, maratony filmowe i serialowe, wyjścia na imprezy typu Piknik Naukowy itp. Część z nas pracuje też przy tworzeniu Pathfindera, więc i ten temat pojawia się na spotkaniach. Czyli nic nadzwyczajnego, ale zawsze coś się dzieje, w razie czego na forum trek.pl w dziale mazowieckim można przejrzeć raporty ze spotkań.
Pah Wraith
Użytkownik
#77 - Wysłana: 23 Wrz 2005 11:21:50 - Edytowany przez: Pah Wraith
Odpowiedz 
Jako głos z Prowincji czuję się usatysfakcjonowany odpowiedzią

Może po prostu jako wrrredny romulak wzbudzasz agresję?

Ku chwale Imperium!
Gosiek
Anonimowy
#78 - Wysłana: 23 Wrz 2005 15:08:13
Odpowiedz 
> Jako głos z Prowincji czuję się usatysfakcjonowany odpowiedzią
Bardzo mnie to cieszy. W sumie to jeszcze zajmujemy się typowo fantastyczną rozrywką taką jak granie w rpg (sporo osób jest zaangażowanych w sesję Młotka czyli Warhammera) i (o zgrozo!) karcianki, nawet te trekowe, choć ostatnio przeważał Magic the Gathering. Także dla każdego coś miłego.
waterhouse
Moderator
#79 - Wysłana: 26 Wrz 2005 02:36:06
Odpowiedz 
Gosiek:witam na pokładzie
Gosiek
Użytkownik
#80 - Wysłana: 26 Wrz 2005 13:19:43
Odpowiedz 
witam na pokładzie
Dzięki, ale zamiast witać, to lepiej poagituj. W końcu byłeś na kilku warszawskich spotkaniach, więc możesz opowiedzieć jak było i zachęcić innych żeby też spróbowali.
Gosiek
Użytkownik
#81 - Wysłana: 21 Lip 2006 22:42:45
Odpowiedz 
Tak dla przypomnienia - w Warszawie cały czas odbywają się spotkania trekowe, a że okres wakacyjny to więcej wolnego czasu, przypominamy, że Klingoński Mazowiecki Okręg Autonomuczny (czyli KMOA) jest otwarty dla nowych ludzi - i zapraszamy w najbliższą niedzielę o godz. 16 do Marhaby - na rogu Wawelskiej i al. Niepodległości. Szczegóły, wraz z mapką okolic i opisem dojazdu są tutaj.

pozdr.
Gosiek
Q__
Moderator
#82 - Wysłana: 21 Lip 2006 22:54:28
Odpowiedz 
Gosiek

Bardzo się cieszę.. Kiedyś wpadnę... (A'propos waterhouse pracuje teraz w Warszawie, może Was odwiedzi...)
Gosiek
Użytkownik
#83 - Wysłana: 23 Lip 2006 01:14:09
Odpowiedz 
waterhouse pracuje teraz w Warszawie, może Was odwiedzi...

Już się zapowiedział na odwiedziny, więc teraz tylko czekamy kiedy. Zresztą, to nie pierwszy raz, kiedy waterhouse będzie na warszawskim spotkaniu. Może kiedyś w końcu sam opowie jak było.
Q__
Moderator
#84 - Wysłana: 23 Lip 2006 01:27:11
Odpowiedz 
waterhouse

Może kiedyś w końcu sam opowie jak było.

Zatem opowiedz nam.
waterhouse
Moderator
#85 - Wysłana: 23 Lip 2006 01:51:14
Odpowiedz 
więc teraz tylko czekamy kiedy

będe dziś

co do opowiadania...to trzeba przeżyć samemu
 Strona:  ««  1  2  3 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Warszawskie spotkania???

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!