USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Kalendarz Treksfera

Autor Wiadomość
Arek
Użytkownik
#1 - Wysłana: 17 Lis 2013 17:48:10 - Edytowany przez: Arek
Odpowiedz 
Szukamy chętnych na kalendarz Star Trek ze zdjęciami z tegorocznej Treksfery.
Do wyboru jest kalendarz biurkowy [13x14,5 cm] oraz wiszący w formacie A3 [a najlepiej oba ].

Kalendarz biurkowy

Kalendarz ścienny

Projekty są tylko do lekkiego doszlifowania [np widoczność liczb w kalendarzu ściennym], i diametralnych zmian raczej się nie spodziewamy [mimo to czekamy na wszelkie uwagi względem projektu
Cena:
Biurkowy wyniesie ok 30zl, przy większej liczbie zamówień bardzo możliwe że uda się zejść z ceną.
Ścienny liczymy na około 45zł [przy 10 sztukach], przy większej ilości powinno być taniej.

Koszty są orientacyjne, dokładne podamy po konkretniejszej rozmowie z ewentualnymi wykonawcami oraz po poznaniu szacunkowej wielkości zamówienia.

W celu dopisania się do listy proszę wejść tutaj i kliknąć "edytuj w przeglądarce". Pierwszy wpis jest moim przykładem
Arek
Użytkownik
#2 - Wysłana: 25 Lis 2013 14:28:55
Odpowiedz 
Tutaj link do wykorzystanych zdjęć [fotki będą te same w ściennym i biurkowym].
https://www.dropbox.com/sh/wyi40ev6xa7h4ic/SyaK3sT 5Y_
Seybr
Użytkownik
#3 - Wysłana: 25 Lis 2013 15:56:06 - Edytowany przez: Seybr
Odpowiedz 
Przyznam się ze wszystkich fotek, dwie mają jakość. Reszta to taki typ. Jestem na imprezie, porobię sobie swoim kompaktem, telefonem aby mieć pamiątkę.
To nie jest narzekanie, ale zboczenie zawodowe. Tak mi się wydaje, jeżeli ma być to kalendarz pamiątkowy. Kupią go ludzie na którzy są na kalendarzu. Jeżeli zamiar tego kalendarza był nastawiony na szersze grono, nie licz na wiele.
To tylko moje zdanie.
Eviva
Użytkownik
#4 - Wysłana: 25 Lis 2013 20:55:37
Odpowiedz 
Ja jestem na jednym zdjęciu, więc się wpisuję. A co mi tam.
Arek
Użytkownik
#5 - Wysłana: 27 Lis 2013 16:03:43 - Edytowany przez: Arek
Odpowiedz 
Seybr

Seybr:
Przyznam się ze wszystkich fotek, dwie mają jakość. Reszta to taki typ. Jestem na imprezie, porobię sobie swoim kompaktem, telefonem aby mieć pamiątkę.
To nie jest narzekanie, ale zboczenie zawodowe. Tak mi się wydaje, jeżeli ma być to kalendarz pamiątkowy. Kupią go ludzie na którzy są na kalendarzu. Jeżeli zamiar tego kalendarza był nastawiony na szersze grono, nie licz na wiele.
To tylko moje zdanie.

Niestety, ilość nadających się zdjęć nie powalała [do tego stopnia, że musieliśmy się posiłkować zdjęciami z sesji w kukurydzy oraz użyć tych samych zdjęć w obu kalendarzach mimo, że w planie było użycie różnych zestawów]. Dodatkowo żaden z nas nie jest grafikiem, i prawdę mówiąc nawet nie pomyślałem w ten sposób
Na dotarcie do szerszego grona od początku nie liczyłem [miałem nadzieję że uzbieramy po 8 sztuk, więc jest lepiej niż myślałem].

Na pocieszenie dodam, że w przyszłym roku powinno być o wiele lepiej [po obecnych doświadczeniach :D ], bo zmienimy podejście i zaczniemy się przygotowywać dużo wcześniej.
Seybr
Użytkownik
#6 - Wysłana: 27 Lis 2013 16:40:56
Odpowiedz 
Arek:
Dodatkowo żaden z nas nie jest grafikiem, i prawdę mówiąc nawet nie pomyślałem w ten sposób

Z tego co wiem to w gronie trekerów mamy grafików. Szkoda że nie masz konkretnych fot. Jak bym był na zlocie, za pewno nacykał bym fotek. Tym bardziej jak bym miał widzę że coś pójdzie na kalendarz. No ale TF wypada gdy mam dużo pracy. Nie sądziłem że polubię fotografię. Wiesz fotoshop nie jest potrzebny. Wystarczy dobre zdjęcie.

Arek:
Na pocieszenie dodam, że w przyszłym roku powinno być o wiele lepiej [po obecnych doświadczeniach :D ], bo zmienimy podejście i zaczniemy się przygotowywać dużo wcześniej.

To jest kwestia tematu. Ja bez problemu mógł bym zrobić kalendarz myśliwski. Mam dużo ciekawych fotek z plenerami czy zwierzętami.
Eviva
Użytkownik
#7 - Wysłana: 27 Lis 2013 20:18:52
Odpowiedz 
Seybr:
Ja bez problemu mógł bym zrobić kalendarz myśliwski. Mam dużo ciekawych fotek z plenerami czy zwierzętami.

Wiszącymi za nogi na kijku?
Seybr
Użytkownik
#8 - Wysłana: 27 Lis 2013 21:00:28
Odpowiedz 
Eviva:
Wiszącymi za nogi na kijku?

No bez przesady. Takie żywe np. zajadające trawkę :P. Wiesz łowiectwo łowiectwem, nie pozbawiaj mnie estetyki. Czasem trafi się też łania na dwóch nogach ;].
Elaan
Użytkownik
#9 - Wysłana: 27 Lis 2013 21:36:24 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Seybr

Łania na dwóch nogach zajadająca trawkę...
A, już wiem, chodzi pewnie o coś podobnego:

a
Seybr
Użytkownik
#10 - Wysłana: 28 Lis 2013 05:44:34
Odpowiedz 
Elaan:
Łania na dwóch nogach zajadająca trawkę...

To jest koza, tak mi się wydaje. Nie mylić z kozą hodowlaną. Nazwa samicy.

Elaan:
A, już wiem, chodzi pewnie o coś podobnego:

Takie w moraczach ;]. Np. fotka moich znajomych ;].

fota
Arek
Użytkownik
#11 - Wysłana: 10 Gru 2013 21:48:32
Odpowiedz 
Po kontakcie z CEWE uzyskaliśmy ceny kalendarzy które wynoszą odpowiednio: Ścienny: 18.50 zł Biurkowy: 16 zł

Do tego należy jeszcze doliczyć koszt wysyłki do was wg. cen poczty polskiej lub paczkomatów.

Polecamy dogadać się jeśli jest kilka osób w jednym mieście, aby kalendarze poszły tylko w jednej paczce.

Termin zgłoszeń: 13.12.2013 do godziny 13:00
Seybr
Użytkownik
#12 - Wysłana: 2 Kwi 2015 16:33:03
Odpowiedz 
Z tego co wyczytałem TrekSfera odbędzie się 6-9 sierpnia w Warszawie. Miłego zlotu życzę.
Q__
Moderator
#13 - Wysłana: 11 Paź 2015 08:42:58 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Kalendarze - może nie TSF, ale ST- na przyszły rok:
http://www.startrek.com/article/available-now-star -trek-2016-calendars

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Kalendarz Treksfera

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!