USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Audycja o Treku w Polskim Radiu

Autor Wiadomość
The_D
Użytkownik
#1 - Wysłana: 8 Wrz 2013 08:39:45
Odpowiedz 
Pewnie większość wie, ale na wszelki wypadek napiszę i tu:

Dziś (niedziela) o 14 w Czwartym Programie Polskiego Radia w ramach audycji "Ściągawka z popkultury" będzie omawiany Star Trek. Podobno puszczą wywiad z prawdziwymi fanami ;)
Toudi
Użytkownik
#2 - Wysłana: 8 Wrz 2013 09:44:19
Odpowiedz 
nagra ktoś?
Q__
Moderator
#3 - Wysłana: 8 Wrz 2013 12:26:59
Odpowiedz 
The_D

Zdaje się z fanką Evivą (listę mailową Stowarzyszenia śledzę, wbrew pozorom). I... tu solidaryzuję się z pytaniem Toudiego.
The_D
Użytkownik
#4 - Wysłana: 8 Wrz 2013 13:03:34
Odpowiedz 
Nastawiłem nagrywanie na dekoderze kablówki, więc jeżeli czegoś nie pomyliłem to się nagra. Nie wiem tylko kiedy i jak będę mógł to zrzucić na laptopa Ponawiam więc prośbę, by ktoś jeszcze nagrywał.
Toudi
Użytkownik
#5 - Wysłana: 8 Wrz 2013 14:08:17 - Edytowany przez: Toudi
Odpowiedz 
nagrywam stream netowy, zobaczymy czy coś się nagra, bo robię to pierwszy raz i specjalnie nie chciało mi nic dodatkowego instalować, a na testy nie miałem czasu.

edit: jednak trzeba było znaleźć czas na testy... nie to wyjście wybrałem, godzinę ciszy nagrałem.
The_D
Użytkownik
#6 - Wysłana: 8 Wrz 2013 19:54:23
Odpowiedz 
Mi się nagrało, właśnie odsłuchuję, muszę jeszcze wykombinować jak to przenieść na laptopa.
biter
Użytkownik
#7 - Wysłana: 8 Wrz 2013 20:59:23
Odpowiedz 
The_D:
Mi się nagrało, właśnie odsłuchuję, muszę jeszcze wykombinować jak to przenieść na laptopa

kablem?

a na serio, jak nagrałeś?
The_D
Użytkownik
#8 - Wysłana: 8 Wrz 2013 21:18:19
Odpowiedz 
Wybrałem pilotem dekodera program, godzinę i kliknąłem ok W dekoderze mam wyjście Euro (HDMI jest kodowane) więc potrzebuję przejściówki na jacka. Dodatkowo w laptopie mam wejście kombinowane słuchawkowo/mikrofonowe więc do tego potrzebny jeszcze rozdzielacz.

Ale jest już na stronie radia, więc sobie daruję:
http://www.polskieradio.pl/10/2289/Artykul/927522, Star-Trek-ma-47-lat
Eviva
Użytkownik
#9 - Wysłana: 9 Wrz 2013 07:53:18
Odpowiedz 
Ja jestem na samym końcu Mówię tylko kawałek, ale mówię
Elaan
Użytkownik
#10 - Wysłana: 10 Wrz 2013 17:22:05
Odpowiedz 
The_D

Dziękuję, że wrzuciłeś tu tę informację, bo inaczej nie miałabym pojęcia o tej audycji.

Eviva

Szkoda, że tylko na końcu i tylko kawałek, ale miło było Cię posłuchać.

Sama audycja była, IMVHO, rozczarowująca: za krótka, z przypadkowo dobranymi wstawkami muzycznymi [czemu nie trekowymi?], a nieudolność prowadzącej, która starała się udawać, że wie cokolwiek o tym, o czym mówi, była irytująco-rozbrajająca.
Sytuację ratowali, rzecz jasna, goście w studiu i wypowiedź Evivy, którą, niestety, [mam wrażenie] sporo okrojono.
W sumie, lepszy rydz niż nic, ale czyż Trek nie zasługuje na lepszą promocję na falach eteru?

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Audycja o Treku w Polskim Radiu

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!