USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Familiada Science-Fiction na Pyrkon 2013 - Ankieta dla respondentów

Autor Wiadomość
Wookie
Użytkownik
#1 - Wysłana: 20 Lut 2013 10:46:38
Odpowiedz 
Witam,
Wielkopolski Oddział Gwiezdnej Floty po raz kolejny postanowił zorganizować familiadę na Pyrkonie. Jednak ponieważ poprzednie dwie edycje star trekowe wyczerpały dość mocno pulę pytań, zatem w tym roku zdecydowaliśmy się na poszerzenie tematyki na filmy i seriale Science-Fiction.

Zapraszamy do pomocy w zorganizowaniu tego konkursu poprzez wypełnienie ankiety na naszej stronie. Będziemy naprawdę wdzięczni

Wszystkich ciekawych jak rozłożyły się głosy (a często jest to bardzo zaskakujące) w naszej ankiecie zapraszamy serdecznie na sam Pyrkon i do wzięcia udziału w Familiadzie. Oczywiście nie zabraknie żenujących żartów prowadzącego o tematyce Tribblowej.
The_D
Użytkownik
#2 - Wysłana: 20 Lut 2013 12:09:27
Odpowiedz 
Mam nadzieję, ze tym razem będzie trochę wcześniej i dam radę zostać do końca.

W niektórych pytaniach w ankiecie są domyślnie zaznaczone odpowiedzi, nie wiem czy to celowy zabieg.
Eviva
Użytkownik
#3 - Wysłana: 20 Lut 2013 12:12:16
Odpowiedz 
Wookie

Litości!
Najbardziej nieodrzałowana jednostka *

Czy Was nie stać na słownik ortograficzny?!
Wookie
Użytkownik
#4 - Wysłana: 20 Lut 2013 12:40:06 - Edytowany przez: Wookie
Odpowiedz 
The_D:
Mam nadzieję, ze tym razem będzie trochę wcześniej i dam radę zostać do końca.

Na to akurat nie mamy wpływu niestety, ale też mam nadzieję że dasz radę

Co do domyslnych wartości, to też to zauważyłem, ale przy edycji formularza się one nie wyświetlają i nie widzę gdzie mogę to wyłączyć

Eviva:
Czy Was nie stać na słownik ortograficzny?!

Mylić się jest rzeczą ludzką niezależnie czy masz słownik czy nie Dzięki za znalezienie błędu, nawet w tak mało subtelny sposób
The_D
Użytkownik
#5 - Wysłana: 20 Lut 2013 13:01:53
Odpowiedz 
W słownikach piszą, że po spółgłoskach jest rz :P
krzychu
Użytkownik
#6 - Wysłana: 20 Lut 2013 16:37:27
Odpowiedz 
rz jest po p
The_D
Użytkownik
#7 - Wysłana: 20 Lut 2013 18:19:10
Odpowiedz 
krzychu:
rz jest po p

Nie tylko:
http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629338

I tak, wiem, że odżałować jest tam podane jako jeden z wyjątków
Christof
Użytkownik
#8 - Wysłana: 20 Lut 2013 19:44:30
Odpowiedz 
Wookie
W pytaniu o najefektywniejszą broń nie uwzględniliście odpowiedzi "Bomby Nova" (Andromeda).
Wookie
Użytkownik
#9 - Wysłana: 21 Lut 2013 12:51:02
Odpowiedz 
No spodziewam się, że wielu rzeczy mogliśmy nie uwzględnić, dlatego przy kilku pytaniach dodaliśmy opcję, gdzie można uzupełnić braki
Christof
Użytkownik
#10 - Wysłana: 22 Lut 2013 00:24:59 - Edytowany przez: Christof
Odpowiedz 
Wookie
Widzę, że dodano odpowiedź, którą zasugerowałem ;)
Jeśli mogę jescze coś zasugerować - do pytania o najbardziej nieodżałowaną jednostkę dodałbym odpowiedź "Talyn" (Farscape). To chyba tyle "czepiania się" z mojej strony
Wookie
Użytkownik
#11 - Wysłana: 22 Lut 2013 08:47:20
Odpowiedz 
Kilka razy dziennie przeglądam odpowiedzi, jak coś w 'innych' się ciekawego przewija to dodaje
Christof
Użytkownik
#12 - Wysłana: 22 Lut 2013 15:29:37
Odpowiedz 
Wookie:
Kilka razy dziennie przeglądam odpowiedzi, jak coś w 'innych' się ciekawego przewija to dodaje

W takim razie mam jeszcze propozycję jednej odpowiedzi do pytania o najfajniejszy kosmiczny spodek: C-57D ("Zakazana Planeta").
Akurat przy tym pytaniu niema opcji "inne"
Wookie
Użytkownik
#13 - Wysłana: 10 Mar 2013 12:30:19
Odpowiedz 
Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w ankiecie, frekwencja bardzo mile mile nas zaskoczyła, co na pewno przełoży się na jakość i ciekawość konkursu.
Jeszcze raz wielkie dzięki oraz oczywiście Live Long and Prosper.

Przy okazji zapraszamy w sobotę wieczór (23. marca) na Pyrkon na familiadę.

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Familiada Science-Fiction na Pyrkon 2013 - Ankieta dla respondentów

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!