USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / [Sprzedam] Komiksy TOS/ STXI

Autor Wiadomość
knypcio
Użytkownik
#1 - Wysłana: 25 Gru 2012 22:52:20
Odpowiedz 
W związku z przeprowadzką odchudzam zawartość półek (których na nowym miejscu po prostu nie mam).

Mam na sprzedaż kilka komiksów Star Trekowych:

1.Spock - Reflections Star Trek (IDW)) [Paperback]
2.Star Trek: Countdown (Movie Prequel) [Paperback]
3.Star Trek ongoing tom 1[Paperback]
4.Star Trek: Nero [Paperback]

na allegro - http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9900048 Wszystkie praktycznie nowe, przeczytane raz.
crees10
Użytkownik
#2 - Wysłana: 27 Gru 2012 12:28:18 - Edytowany przez: crees10
Odpowiedz 
Witam, korzystając z tego tematu czy ktoś na Phoenix'ie wie że firma IDW i członek ekipy Abramsa wzięła się za odświeżanie starych odcinków TOS'a w formie komiksów ??
mozg_kl2
Użytkownik
#3 - Wysłana: 27 Gru 2012 15:32:40
Odpowiedz 
crees10:
ktoś na Phoenix'ie wie że firma IDW i członek ekipy Abramsa wzięła się za odświeżanie starych odcinków TOS'a w formie komiksów ??

wie. Pisałem o tym dawno dawno temu.

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / [Sprzedam] Komiksy TOS/ STXI

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!