USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Telekonferencje (Google Hangouts) - dla spragnionych kontaktu z innymi Trekkerami?

Autor Wiadomość
Alucard87
Użytkownik
#1 - Wysłana: 14 Sier 2012 14:08:16 - Edytowany przez: Alucard87
Odpowiedz 
Google jakiś czas temu, wraz z uruchomieniem serwisu społecznościowego g+, dał użytkownikom możliwość darmowych telekonferencji (full audio i video) dla wielu osób (a np. taki skype za wideokonferencje gdzie uczestniczy więcej niż 2 osoby, każe sobie płacić).

Na trek.pl zrodził się pomysł organizowania takich spotkań, który ja ochoczo podchwyciłem

Dojście do google hangoutu jest banalnie proste (jeśli mamy konto gmail, mamy też profil g+), a wymagania sprzętowe dość niskie (mikrofon i bylejaka kamerka, choć bez obrazu też da radę). No i ofc internet :P 2mb/s dla pełnego komfortu, bez lagów.

Czy znaleźliby się tu chętni na takie (cotygodniowe?, co dwa tygodnie?) konferencje? Jeśli bedzie potrzeba, mogę naskrobać poradnik krok po kroku, dać wskazówki. IMvHO mógłby to być fajny sposób na ożywienie fandomu (nie żeby - czego dowodem Treksfera - tego jakoś szczególnie potrzebował, male niektórzy nie mają możliwości dojazdu do szerszego grona Trekkerów)
fluor
Użytkownik
#2 - Wysłana: 14 Sier 2012 14:34:18 - Edytowany przez: fluor
Odpowiedz 
Ja bym chętnie potestował, bo myślę, że to może być fajne narzędzie do organizowania konwentu za rok (zważywszy na fakt, że organizatorzy są rozsiani po całej Polsce) i nie tylko.
Alucard87
Użytkownik
#3 - Wysłana: 14 Sier 2012 15:02:46
Odpowiedz 
fluor
No to ja się bałdzo bałdzo cieszę Jak tylko wrócę do domu skrobnę jakiś szczegółowy poradnik, co i jak

W tak zwanym międzyczasie, kto już ma konto na G+, może tam sobie wyszukać: Polski Fandom Star Trek i dodać go do kręgów.

fluor
Jestes pierwszym, który tu odpisał, więc w nagrodę za szybkość, dostaniesz posadę Menedżera strony, do spółki ze mną A jeśli znajdą się kolejni chetni, proszę się zgłaszać
fluor
Użytkownik
#4 - Wysłana: 14 Sier 2012 15:13:06
Odpowiedz 
Alucard87
Nie lubię takich szumnych nazw i afiszów, ale co tam. Dobrze, że nie "Wielki Fandom" ;)

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Telekonferencje (Google Hangouts) - dla spragnionych kontaktu z innymi Trekkerami?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!