USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Widziałem Cochrane'a

Autor Wiadomość
Pah Wraith
Użytkownik
#1 - Wysłana: 21 Lip 2005 14:21:58
Odpowiedz 
Kilka dni temu w autobusie stałem obok człowieka który do złudzenia przypominał Jamesa Cromwella czyli odtwórcę nowego Cochrane'a. (może zagości na Horizonie ? )

A czy Wy widzieliście jakichś sobowtórów postaci ze ST? Czy odważylibyście się podejść do kogś takiego i poprosić o wspólne zdjęcie?
Domko
Użytkownik
#2 - Wysłana: 21 Lip 2005 15:32:51
Odpowiedz 
Jakby się go namówiło do Horizona to można by zrobić wycieczkę w czasie na spotkanie Cochrane w serialu.
Nash
Użytkownik
#3 - Wysłana: 21 Lip 2005 18:30:59
Odpowiedz 
A ja jak ide na zakupy to wszedzie widze podstepne Ferengi;P
Pah Wraith
Użytkownik
#4 - Wysłana: 21 Lip 2005 18:37:24
Odpowiedz 
ja mam to samo za każdym razem jak sięgam po portfel...

A co do Horizona, to mam trochę inny pomysł. W końcu Kirk odnalazł Cochrane'a - odmłodzonego na jakiejś planecie pod opieką obcego. Kiedyś może jednak zechcieć opuścić tą bezludną planetę... :P
Alek Roj
Użytkownik
#5 - Wysłana: 21 Lip 2005 21:54:05 - Edytowany przez: Alek Roj
Odpowiedz 
Może to głupie, ale ja dziś w autobusie widziałem kogoś podobnego do Doohana (ale takiego już starego). Albo... to była zwykła autosugestia.
Picard
Użytkownik
#6 - Wysłana: 21 Lip 2005 22:20:21
Odpowiedz 
zechcieć opuścić tą bezludną planetę

Dobry pomysł ! No , to teraz pozostaje tylko porozumieć się z tym gościem coś go w autobusie widział i odcinek przygód załogii USS. Horizon gotowy... :]
Pah Wraith
Użytkownik
#7 - Wysłana: 21 Lip 2005 22:37:43
Odpowiedz 
To chyba jakiś pracownik etatowy (moje Holmesowskie wykształcenie mi to podpowiada) mniej więcej wiem którym autobusem i o której jechał. Zapewne pokonuje codziennie tą samą trasę.
TSan
Użytkownik
#8 - Wysłana: 25 Maj 2010 15:51:10
Odpowiedz 
A ja raz widziałam facetkę co wyglądała jak Janeway

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Widziałem Cochrane'a

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!