USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Szukam odcinków voyagera i deep space nine.

Autor Wiadomość
Pliman
Użytkownik
#1 - Wysłana: 7 Gru 2011 15:17:22
Jak w temacie. Chciałbym sobie to kiedyś obejrzeć. Nie wie ktoś gdzie można je znaleźć (domyślam się, że nie wszystko jest z lektorem więc może z napisami). Stronę http://iitv.info/ znam, tutaj są jakieś początki ale się potem urywa. Będę wdzięczny za jakieś informacje.
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 7 Gru 2011 15:28:15
Pliman

Poszukaj linków na forum .
reyden
Użytkownik
#3 - Wysłana: 7 Gru 2011 15:46:45
I nie tylko na forum .

Na P2P jest cały TNG z lektorem , gdzieś mniej więcej połowa DS9 , TOS i ENT chyba też z lektorem .

VOY z dubbingiem jest ciężki do zdobycia .

Najłatwiej w wersji ENG , jest wszystko + filmy , także dodatki i napisy do nich .
Elaan
Użytkownik
#4 - Wysłana: 7 Gru 2011 16:06:25
Pliman

Tu znajdziesz wszystkie seriale za wyjątkiem TOS-u, większość z lektorem, DS 9 z napisami.

http://chomikuj.pl/exequtor_/FILMY+-+SERIALE/STAR+ TREK
/Star+Trek+Voyager+lektor+i+napisy

A tutaj masz TOS z lektorem, wystarczy się zarejestrować.

http://precyl.pl/seriale-tv-ripy/311202-rapidshare -star-trek-the-original-series-sezon-1-3-a.html

Miłego oglądania !
Enterprise D
Użytkownik
#5 - Wysłana: 7 Gru 2011 16:23:18
Pliman
Użytkownik
#6 - Wysłana: 7 Gru 2011 16:57:40
Na chomiku mi wyskakuje, że trzeba płacić, a w mojej obecnej sytuacji bezrobotnego to wykluczone. Ja na forach nigdy nic nie mogę znaleźć dlatego będę bardzo wdzięczny za linki, jeśli takowe są. TGN już kończę oglądać 7 serię, wiem gdzie jest, to z http://iitv.info/ też wiem. Mam tylko problem w VOY i DS9. Najlepiej chciałbym coś do oglądania online bo te ściąganie to ciągle wyskakuje, że mam coś płacić, a to mnie nie interesuje. Dzięki za wskazówki, proszę o jeszcze.
Alucard87
Użytkownik
#7 - Wysłana: 7 Gru 2011 18:02:18
A torrenty? ja całego Treka mam z różnych torrentów. Z jakością bywa różnie, ale są zazwyczaj takie wersje że napiprojekt ściąga b. dobre napisy.
reyden
Użytkownik
#8 - Wysłana: 7 Gru 2011 19:16:02
Torrenty , Emule , DC++ , Warez .

Wystarczy chwila szukania i znajdziesz w dobrej jakości ( HDTV czy DVDRiP ) .

Na warezach można trafić na wersję z lektorem .
Elaan
Użytkownik
#9 - Wysłana: 7 Gru 2011 19:38:42
reyden:
Emule

E-mule to chyba nie najlepszy pomysł, radziłabym tego unikać.
Seybr
Użytkownik
#10 - Wysłana: 7 Gru 2011 19:46:47
www.xvidasd.com.

Na tym forum masz linki do wszystkich odcinków z napisami. Odcinki warzą średnio po 130 mb. Nie wiem na jakim serwerze są, musiał bym sprawdzić ;].
Pliman
Użytkownik
#11 - Wysłana: 7 Gru 2011 21:44:03
Ja się na tym nie znam... Piszcie jak do głąba. Co to są warezy? Jak je znaleźć? Jak ich użyć?
Toudi
Użytkownik
#12 - Wysłana: 7 Gru 2011 23:06:56
Elaan:
E-mule to chyba nie najlepszy pomysł, radziłabym tego unikać.

Wszystko jest tak dobre, jak źródła z których się korzysta. Osiołek może być równie dobrym źródłem, jak każde inne.

Seybr:
Odcinki warzą średnio po 130 mb

Osobiście odradzam taką wersję (często opisaną jak RMVB), jest to bardzo słaba jakość obrazu.
reyden
Użytkownik
#13 - Wysłana: 8 Gru 2011 00:41:03
Jak ktoś ma słabe łącze to może ściągać odcinki 130 mb czy ~ 170 mb ( Niteshdw ) .

Co do ripów ASD - jakość jest w miarę OK , to normalne aviki a nie RMVB .

Warezy - fora zawierające linki do seriali , filmów , gier itp. umieszczone na serwerach typu RapidShare , Hotfile , Fileserve lub Filesonic itp.

Działa to inaczej niż P2P i w zasadzie nie trzeba do tego żadnego dodatkowego programu , choć polecam instalację JDownloadera - bardzo ułatwia ściąganie z takich serwerów .

Przy opcji Free JS ściąga z różną prędkością ( zależy jaki hosting ) , przy Premium ( koszt różny - od kilku zł za dostęp 24h do 9 $ za opcję miesięczną , są też inne opcje - kwartał , pół roku , rok , niektóre mają opcję dostępu lifetime ) z prędkością łącza .
Seybr
Użytkownik
#14 - Wysłana: 8 Gru 2011 09:25:23 - Edytowany przez: Seybr
Toudi:
Osobiście odradzam taką wersję (często opisaną jak RMVB), jest to bardzo słaba jakość obrazu.

To są filmy kodowane do xvid`a. Popularne tanie DVD, które mają wbudowane kodeki xvid, divx radzą sobie dobrze z filmami z tego portalu. Mój Korr łyka niczym młody rekin. Inne polskie marki (Manta, Belwood Wiwa), też odtwarzają.

reyden:
Co do ripów ASD - jakość jest w miarę OK , to normalne aviki a nie RMVB .

Jak ktoś chce pobierać cały serial. Np. 24 odcinków po 350 mb daje 8.4 GB, a razy 130 daje 3.12 GB. Różnica jest spora a jak ktoś ogląda filmy na monitorze to raczej wszystko mu jedno.

reyden:
Przy opcji Free JS ściąga z różną prędkością ( zależy jaki hosting ) , przy Premium ( koszt różny - od kilku zł za dostęp 24h do 9 $ za opcję miesięczną , są też inne opcje - kwartał , pół roku , rok , niektóre mają opcję dostępu lifetime ) z prędkością łącza .

Zawsze można kupić konto na allegro. Kosztuje taniej, sam kupiłem. Z racji mojej pracy muszę korzystać z opcji nie darmowej a płatnej. Ostatnio kupiłem konto na filesonic. Trzy miesiące kosztowało mnie chyba 12 zł. Mam też konto na twojlimit.pl. Łyka wszystkie popularne serwery. Jak to bywa z ludźmi każdy woli inny serwer.
citrix
Użytkownik
#15 - Wysłana: 12 Maj 2016 20:42:22
Witam. Pozwolę sobie odgrzać stary temat i zapytać forumowiczów czy da się skądś pobrać Voyagera z dubbingiem? Zdążyłem pobrać część odcinków z 5fantastic ale strona padła i chyba na dobre. Na chomikuj jest tylko w oryginale. Pozdrawiam.
Eviva
Użytkownik
#16 - Wysłana: 12 Maj 2016 21:13:22
citrix

Ja mam chyba wszystkie, które wyemitowano w Polsce
Q__
Moderator
#17 - Wysłana: 12 Maj 2016 21:34:16 - Edytowany przez: Q__
citrix

Witamy na pokładzie.

citrix:
czy da się skądś pobrać Voyagera z dubbingiem?

Do niedawna Voyager z polskim dubbingiem był b. łatwy do znalezienia i streamowania (mam dobre łącze, to się w pirackie pobierania nie bawiłem). Ostatnio jak sprawdzałem był z tym jakiś kłopot. Znaczy: jeśli nie ma, to zazwyczaj znaczy, że trzeba trochę odczekać, a znów się pojawi tu czy ówdzie... (Ostatnio np. widziałem sporo epizodów DS9 na YouTube w dobrej jakości.)
Evelin Siv
Użytkownik
#18 - Wysłana: 12 Maj 2016 22:48:38
citrix:
pobrać Voyagera z dubbingiem?

Dubbingu nie polecam, lepiej z napisami lub lektorem (ale chyba z lektorem nie było nigdy). Traci się cały urok przez dubbing w filmach.
Q__
Moderator
#19 - Wysłana: 13 Maj 2016 00:17:39 - Edytowany przez: Q__
Evelin Siv

Evelin Siv:
Traci się cały urok przez dubbing w filmach.

Zwł. w wypadku VOY, gdzie głosy dubbingujących są b. odmienne od oryginalnych. Co to za Kaśka Janeway bez swojej charakterystycznej chrypki*? Toż to prawie jak Picard bez łysiny...

* przykłady:
http://www.youtube.com/watch?v=-K-fCl_IdEc
http://www.youtube.com/watch?v=JII4zq_3Utw
http://www.youtube.com/watch?v=jQOtnOa3H8Q
http://www.youtube.com/watch?v=ghSq2qlwrs0
http://www.youtube.com/watch?v=tEL9I7QreuY

No, ale co kto lubi...

ps. citrix, nie uznaj jednak, że Cię zniechęcamy... Wyraziliśmy swoją opinię o dubbingu, ale - w ostatecznym rachunku - będzie nam miło, jeśli podzielisz się swoimi wrażeniami z oglądania Treka, których byś jego odsłon (i w jakiej formie oglądanych) nie przedkładał nad inne... Głos nowego entuzjasty ST zawsze mile na Phoenixie widziany. I nie przejmuj się, że pewnie o każdym z epizodów każdej serii (no, może poza TAS) choć jedno zdanie już tu padło (a o tych najbardziej znanych pewnie i zdań setki). Sam przekonuję się raz za razem ile nowych rzeczy można w Treku dostrzec z każdym kolejnym oglądaniem, ilu faktów z jego półwiecznej historii jeszcze nie znam... Znaczy: Twoje świeże spojrzenie zawsze ma szansę coś cennego wnieść.
citrix
Użytkownik
#20 - Wysłana: 13 Maj 2016 19:34:01
Dzięki za powitanie. Co do wyboru między dubbingiem, lektorem i oryginalną ścieżką to preferuję lektora. Dubbingu ogólnie bardzo nie lubię a z angielskim radzę sobie o tyle, że w większości rozumiem co mówią, ale skupiając się na słuchaniu i tłumaczeniu nie jestem w stanie odbierać filmu w pełni. Tym bardziej z napisami. Ale że VOY nie ma z lektorem to muszę oglądać z dubbingiem. A jak nie znajdę pozostałych odcinków po polsku to będę musiał przejść na angielski.
Co do moich preferencji dotyczących ST to w skrócie. TOS obejrzałem tylko kilkanaście odcinków i jakoś nie przypadł mi do gustu. Mam wrażenie, że serial kręci się w okół nie do końca zrównoważonego kapitana (szczególnie w porównaniu z Picardem). TNG jest dla mnie ideałem. Od muzyki, przez scenariusz po grę aktorską. Kocham ten serial. VOY z większym lub mniejszym sukcesem próbuje go skopiować. Da się obejrzeć z pewną przyjemnością (choć Janeway to jednak zdecydowanie nie Picard). W DS9 wg mnie niewiele się dzieje (pewnie ze względu na koncepcję stacji a nie statku). Obejrzałem też tylko kilka odcinków. Kolejne odsłony ST już sobie darowałem.
Kiedy skończę oglądać VOY to zacznę z powrotem TNG (ale tylko jeden odcinek tygodniowo, przyjemności trzeba sobie dozować). W międzyczasie znalazłem go w bardzo dobrej jakości.
@Eviva Skoro masz wszystkie odcinki to może byś je udostępniła (chociażby odpłatnie na chomikuj).
Q__
Moderator
#21 - Wysłana: 13 Maj 2016 22:14:58 - Edytowany przez: Q__
citrix

citrix:
Mam wrażenie, że serial kręci się w okół nie do końca zrównoważonego kapitana (szczególnie w porównaniu z Picardem).

Ha! Zaciekawi Cię pewnie, że sam Roddenberry Kirka nie trawił (czemu dał zresztą wyraz prowadząc go jako postać prawie negatywną w początkach TMP). James T. został mu zresztą wmuszony przez władze Desilu, bo pierwotną roddenberry'owską propozycją TOSowego kapitana był Pike z "The Cage".

(Picard to jakby taka udoskonalona wersja Pike'a, nawiasem mówiąc.)

citrix:
TNG jest dla mnie ideałem. Od muzyki, przez scenariusz po grę aktorską. Kocham ten serial.

Tym milej Cię powitać.

citrix:
Janeway to jednak zdecydowanie nie Picard

Oj nie. Choć z czasem i ją polubiłem. Choćby z braku laku.

citrix:
W DS9 wg mnie niewiele się dzieje (pewnie ze względu na koncepcję stacji a nie statku). Obejrzałem też tylko kilka odcinków.

Potem DS9 się b. rozkręca jeśli chodzi o ilość akcji, acz niekoniecznie w kierunku odpowiadającym miłośnikom TNG - wielka wojna, komiksowa walka Dobra ze Złem. Odbieram to jako zagubienie istoty Treka. Niemniej... parę spośród - moim zdaniem - najlepszych epizodów ST pochodzi właśnie z DS9...

citrix:
Kolejne odsłony ST już sobie darowałem.

Ortodoks.

(Nie mówię, że to źle...)

citrix:
Kiedy skończę oglądać VOY to zacznę z powrotem TNG

Słusznie. Do wielu odcinków TNG można wracać bez końca. Ten klimat...

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Szukam odcinków voyagera i deep space nine.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!