USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Enterprise na Sci-Fi

Autor Wiadomość
patryk089x
Użytkownik
#1 - Wysłana: 30 Kwi 2011 16:21:55
Odpowiedz 
Ostatnimi czasy Star Trek jest serialem bardzo elitarnym, aczkolwiek coraz więcej widać go w mediach.

Mianowicie, aktualnie na Sci-Fi leci po raz enty TNG, a na AXN Sci-Fi DS9.

Chyba Sci-Fi postanowiło zrobić nam miłą niespodziankę. Mianowicie rozpoczyna emisję ENTka w porze: Piątek 12:40 - 13:30 i 13:30 do 14:20 (dwa odcinki). Czy będzie emitowany częściej - nie wiem, gdyż nie ma jeszcze dalszego programu TV.

Na stronie sci-fi też nie ma żadnej informacji, jednak w programie TV (n) pojawił się już zapis: "Enterprise".

Ciekawe jakie będzie tłumaczenie
TSan
Użytkownik
#2 - Wysłana: 30 Kwi 2011 16:55:09
Odpowiedz 
patryk089x

Może dubbing
patryk089x
Użytkownik
#3 - Wysłana: 30 Kwi 2011 17:01:38
Odpowiedz 
TSan

Byłoby fajnie
Eviva
Użytkownik
#4 - Wysłana: 30 Kwi 2011 17:23:45
Odpowiedz 
Chętnie znów popatrzę na tę prezałogę
TSan
Użytkownik
#5 - Wysłana: 30 Kwi 2011 18:28:55
Odpowiedz 
patryk089x

Tia, Adamczyk w roli Archera?

Eviva

A ja nie, kanau nie ma w pakiecie... Ale mam wsyzstkie sezony, wiele nie stracę ;).
Slovaak
Użytkownik
#6 - Wysłana: 30 Kwi 2011 18:57:55
Odpowiedz 
Ha Ha! W piątki akurat mogę oglądać i to dość regularnie.
Eviva
Użytkownik
#7 - Wysłana: 30 Kwi 2011 19:02:26
Odpowiedz 
Eee, właśnie zobaczyłam, że pokażą tylko czwarty sezon. Ciekawe, czemu to tak?
patryk089x
Użytkownik
#8 - Wysłana: 30 Kwi 2011 19:08:19 - Edytowany przez: patryk089x
Odpowiedz 
Eviva

Faktycznie... Wcześniej nie zauważyłem. No nic - liczmy, że pokażą też inne, ale może np. w innej kolejności

U Amerykańców w SyFy leci właśnie sezon 3.
patryk089x
Użytkownik
#9 - Wysłana: 3 Maj 2011 22:44:58
Odpowiedz 
Nadmieniając, Sci-Fi zaczyna powoli tracić w moich oczach, (uznawałem ten kanał za dość dobre źródło TNG, w którym ciągle mam braki) gdyż w ogóle wszystko pozmieniali... Np. TNG puścili tylko raz w tygodniu i to w ogóle w dziwnych godzinach (już się pogubiłem), a ENT, coś, co mogłoby sprawić, że Fani Treka trochę podnieśliby im pewnie i tak nie za wysoką oglądalność puszczają tylko 4 sezon i to jeszcze raz w tygodniu o nieciekawej porze. Cóż, muszę się dostosować do zmian w ramówce
Seybr
Użytkownik
#10 - Wysłana: 4 Maj 2011 07:01:30
Odpowiedz 
patryk089x

Mi TNG zbrzydło, ja naliczyłem min. trzy powtórki całej serii. Dawali odcinki o różnych porach a w sobotę i niedzielę były powtórki z tygodnia.
Jednak ile razy można oglądać to samo ?
patryk089x
Użytkownik
#11 - Wysłana: 10 Maj 2011 07:46:45
Odpowiedz 
Powiem tak... W sobotę oglądnąłem Storm Front 1 i 2. I, szczerze całkiem mi się spodobało. Ale niestety - pomysł był bardzo fajny, aczkolwiek pojawiło się parę bzdurnych nieścisłości, których już sam nie mogę przytoczyć. O, jednak.

Był tam jakiś czarny charakter, który cofnął się na Ziemię podczas II WŚ i pomagał Niemcom, bla bla bla. W końcu umiera i tu: absolutne zaskoczenie, "prostuje się linia czasu". Co za bzdura, gdyby umarli wszyscy, którzy namieszali w czasie, to jeszcze jestem to skłonny zrozumieć. Ale przecież nie tylko on mieszał.

Choć to też możemy obejść, twierdząc, że skoro tu umarł, to tam się nie narodził, więc się nie cofnął, więc nie umarł, więc jednak się urodził, jednak się cofnął i tam znowu umarł, więc się nie narodził, więc się nie cofnął i tak w kółko. Ogólnie to to jest paradoks, więc wolę twierdzić, że prostowanie linii czasu jest kiepską bzdurą.

Poza tym - odcinek wcale niekiepski...
TSan
Użytkownik
#12 - Wysłana: 10 Maj 2011 13:30:22
Odpowiedz 
patryk089x
patryk089x:
Choć to też możemy obejść, twierdząc, że skoro tu umarł, to tam się nie narodził, więc się nie cofnął, więc nie umarł, więc jednak się urodził, jednak się cofnął i tam znowu umarł, więc się nie narodził, więc się nie cofnął i tak w kółko. Ogólnie to to jest paradoks, więc wolę twierdzić, że prostowanie linii czasu jest kiepską bzdurą.

Aha...

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Enterprise na Sci-Fi

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!