USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / DS9 na AXN SciFi od 1 marca
 Strona:  ««  1  2  ...  8  9  10  11  12  ...  16  17  »» 
Autor Wiadomość
patryk089x
Użytkownik
#271 - Wysłana: 15 Maj 2011 15:00:11
Odpowiedz 
Nawiasem mówiąc, AXN zaczyna wyświetlać DS9 także na AXN HD i zwykłym AXN... Może to znaczy, że mają dobrą oglądalność ..?
MarcinK
Użytkownik
#272 - Wysłana: 15 Maj 2011 15:01:26
Odpowiedz 
patryk089x:
Może to znaczy, że mają dobrą oglądalność ..?

Może to znaczy że chcą trzepać kasę w HD?
patryk089x
Użytkownik
#273 - Wysłana: 15 Maj 2011 15:25:25
Odpowiedz 
MarcinK

Po 1. To AXN i AXN HD mają tę samą ramówkę.
Po 2. Bez powodu nie przerzucili DS9 z kanału dla pewnej (wciąż nie ogromnej) grupy ludzi, którzy gustują głównie w sci-fi na kanał dla "normalnych ludzi"
Eviva
Użytkownik
#274 - Wysłana: 20 Maj 2011 22:45:25
Odpowiedz 
Odcinek "Raj"
Powiem krótko: Sisko mi cholernie zaimponował. To, co zrobił, było w stylu Kirka.
ortkaj
Użytkownik
#275 - Wysłana: 20 Maj 2011 22:54:28
Odpowiedz 
Eviva
Ale mógł się przebrać jak go pani grzecznie prosiła, żeby pokazać klatę...
Scimitar
Użytkownik
#276 - Wysłana: 21 Maj 2011 01:41:20
Odpowiedz 
No nie to już by było kopiowanie Kirka ;)
Toudi
Użytkownik
#277 - Wysłana: 21 Maj 2011 02:01:34
Odpowiedz 
Kirka, to chyba Riker kopiował, co nie?
TSan
Użytkownik
#278 - Wysłana: 21 Maj 2011 09:16:44
Odpowiedz 
Toudi:
Kirka, to chyba Riker kopiował, co nie?

Kiedy Riker pokazywał klatę?
Eviva
Użytkownik
#279 - Wysłana: 21 Maj 2011 09:22:52
Odpowiedz 
TSan

Riker nie pokazywał, on tylko się migdalił, z kim popadło. Dopóki nie zarósł jak niedźwiedź, było to nawet do przyjęcia.

ortkaj:
Ale mógł się przebrać jak go pani grzecznie prosiła, żeby pokazać klatę...

Nie mógł. Szło o zasady. Gdy zobaczyłam, jak włazi ledwie żywy z powrotem do "gorącego pudełka", miałam ochotę go ucałować. Kirk postąpiłby tak samo, robiąc przy tym minę na smutno szlachetną...
TSan
Użytkownik
#280 - Wysłana: 21 Maj 2011 09:32:51
Odpowiedz 
Eviva:
Riker nie pokazywał, on tylko się migdalił, z kim popadło

Bashir zresztą też podrywał wszystko co miało nogi i nie uciekało...
Eviva
Użytkownik
#281 - Wysłana: 21 Maj 2011 09:38:11
Odpowiedz 
TSan

Bashir to taki smarkaty doktorek - w tym wieku i w tym zawodzie rwie się każdą spotkaną samiczkę. Jest strasznie milusi, ale za szczeniacki jak dla mnie. Nie ma to jak Bones - co za facet.
TSan
Użytkownik
#282 - Wysłana: 21 Maj 2011 10:22:18
Odpowiedz 
Eviva

Chociaż w gruncie rzeczy... Co ma do tego zawód...?
Eviva
Użytkownik
#283 - Wysłana: 21 Maj 2011 10:28:10
Odpowiedz 
TSan:
Co ma do tego zawód...?

Cóż... lekarze to takie Kirki jeden w drugiego, tylko rzadko równie przystojni
TSan
Użytkownik
#284 - Wysłana: 21 Maj 2011 10:29:49
Odpowiedz 
Eviva

Kurcze, chyba wiem dlaczego mój najbliższy kumpel chce zostać chirugiem .
Eviva
Użytkownik
#285 - Wysłana: 21 Maj 2011 10:39:37 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
TSan

Łebski cwaniaczek Instrumentariuszki są zazwyczaj młode i ładne
Madame Picard
Moderator
#286 - Wysłana: 21 Maj 2011 10:42:28
Odpowiedz 
Kolejny odcinek sam w sobie nieszczególny, ale prowokujący do pewnych przemyśleń, inna sprawa, że niezbyt odkrywczych.
Poza tym jednak strasznie naciągany. Cała ta ekipa nie mająca zapewne bladego pojęcia o rolnictwie nie miałaby prawa przeżyć pierwszego roku. Rolnictwo, które miałoby zapewnić przeżycie, to nie grzebanie motyką w ziemi, jak się może twórcom Star Treka wydaje.
A druga sprawa: znów mam wrażenie, że większość istot w galaktyce dotknięta jest jakąś osobliwą katatonią. Jak im się każe, tak stoją. Jak się powie, że mają zostać, to zostają. Nikt nie protestuje, nawet się nie odzywa. To mają być istoty rozumne? To jakieś bezwolne owieczki!
Eviva
Użytkownik
#287 - Wysłana: 21 Maj 2011 11:13:33
Odpowiedz 
Madame Picard

Miałam takie same odczucia. Czarno na białym wykazane, że dziesięć lat byli manipulowani przez sadystyczną wariatkę i nic, głupi uśmiech. Trochę to naciągane, jakby nie patrzeć.
Jamjumetley
Użytkownik
#288 - Wysłana: 21 Maj 2011 12:56:04 - Edytowany przez: Jamjumetley
Odpowiedz 
Eviva:
Czarno na białym wykazane, że dziesięć lat byli manipulowani przez sadystyczną wariatkę i nic, głupi uśmiech.

Może wyjdę na barbarzyńcę, ale dziwię się, że nikt jej w zęby nie dał. Okłamywała resztę przez 10 lat, zamykała ludzi za kradzież świeczki, w imię swoich przekonań pozwalała na bezsensowną śmierć.

Madame Picard:
Rolnictwo, które miałoby zapewnić przeżycie, to nie grzebanie motyką w ziemi, jak się może twórcom Star Treka wydaje.

Co by o tej cholerze nie mówić, była botaniczką. Mogła co nieco o uprawie wiedzieć.

Eviva:
Powiem krótko: Sisko mi cholernie zaimponował. To, co zrobił, było w stylu Kirka.

Doceniam jego upór, ale od razu zajechało mi to nieskazitelną i idealną Gwiezdną Flotą :P
Madame Picard
Moderator
#289 - Wysłana: 21 Maj 2011 13:06:53
Odpowiedz 
Jamjumetley:
Może wyjdę na barbarzyńcę, ale dziwię się, że nikt jej w zęby nie dał.

Ja też byłam zadziwiona. Spodziewałabym sie raczej, że trzeba by ją bylo chronić przed linczem.

Jamjumetley:
Mogła co nieco o uprawie wiedzieć.

Tu nie chodzi tylko o wiedzę. Chociaż w sumie też: trzeba by znać metody sadzenia, siania, nawożenia (mieli oni tam w ogóle jakieś zwierzęta hodowlane?), płodozmianu, magazynowania itd. z czasów króla Ćwieczka. Ale przede wszystkim chodzi o umiejętność robienia tego wszystkiego i o - niestety - maszyny. Czy ktokolwiek tam miał pojęcie, jak z roślin zrobić ubrania? Skonstruować kołowrotek, utkać coś? Wyprawić skóry, żeby nie pogniły? I tak dalej...
Bashir
Moderator
#290 - Wysłana: 21 Maj 2011 13:12:50
Odpowiedz 
Madame Picard

A tak chciałem Cię zapytać, odgrzebując starszy wątek: bo troszkę marudziłaś że DS9 upraszcza sprawy kwestii społecznych, z ciekawości więc pytam, czy jest jakiś serial, który by to Twoim zdaniem dobrze oddawał?
Madame Picard
Moderator
#291 - Wysłana: 21 Maj 2011 13:28:01
Odpowiedz 
Bashir

Trudno mi sobie w tym momencie przypomnieć wszystkie seriale, jakie w życiu widziałam . Tak na szybko, to przychodzą mi do głowy komedie obyczajowe, które posługują się satyrą, umownością, biorą sprawy społeczne w humorystyczny nawias, przerysowują pewne rzeczy, ale w ten sposób mogą dużo ciekawych rzeczy powiedzieć, choć nie wprost i nie metodą "kawa na ławę". Chodzi mi o taką metodę, jaką stosował choćby Bareja czy Gruza. Ta sama metoda jest też np. obecna w "Gotowych na wszystko". W tej chwili nic innego nie przychodzi mi do głowy, ale jak coś mi się przypomni, to dam znać .
Eviva
Użytkownik
#292 - Wysłana: 21 Maj 2011 13:36:03
Odpowiedz 
Madame Picard:
Jamjumetley:
Mogła co nieco o uprawie wiedzieć.

Tu nie chodzi tylko o wiedzę. Chociaż w sumie też: trzeba by znać metody sadzenia, siania, nawożenia (mieli oni tam w ogóle jakieś zwierzęta hodowlane?), płodozmianu, magazynowania itd. z czasów króla Ćwieczka. Ale przede wszystkim chodzi o umiejętność robienia tego wszystkiego i o - niestety - maszyny. Czy ktokolwiek tam miał pojęcie, jak z roślin zrobić ubrania? Skonstruować kołowrotek, utkać coś? Wyprawić skóry, żeby nie pogniły? I tak dalej...

Chciałabym jeszcze dodać, że skoro nic tam nie działało, to jak orientowali się we właściwościach roślin? Na kim robili doświadczenia, by wiedzieć, co pomaga, a co zabija, i co w ogóle jest jadalne? Takich wątpliwości jest diabelnie dużo.
Madame Picard
Moderator
#293 - Wysłana: 24 Maj 2011 10:23:34
Odpowiedz 
Kolejny odcinek nawet fajny, ale rzuciło mi się w oczy co innego: dokładnie ten sam pomysł wykorzystano potem w ENT, a żeby było zabawniej, to twórcę hologramowego świata grał tam ten sam aktor, który tu wciela się w Odo .
Bareil mi się podoba. Taki sam drewniany jak i reszta, ale przynajmniej jest w końcu na czym oko zawiesić .
A w środę będą vole .
Eviva
Użytkownik
#294 - Wysłana: 24 Maj 2011 18:42:30
Odpowiedz 
Madame Picard:
A w środę będą vole

Świetnie! Lubię zwierzątka! Nawet ptaszniki
ortkaj
Użytkownik
#295 - Wysłana: 26 Maj 2011 21:46:18
Odpowiedz 
Eviva

Kardazjańskie norniki nie są tak sympatyczne jak ptaszniki
http://images4.wikia.nocookie.net/__cb200409131616 14/memoryalpha/en/images/9/9d/Cardassianvole.jpg

A tak w ogóle to trochę przesadzili z tym początkiem wszechświata przyczepionym do gondoli.
Eviva
Użytkownik
#296 - Wysłana: 26 Maj 2011 22:00:09
Odpowiedz 
ortkaj:
A tak w ogóle to trochę przesadzili z tym początkiem wszechświata przyczepionym do gondoli

Żeby tylko z tym. Dość paranoiczne to było, no i szkoda mi kardassjańskich norników, takie fajne
Madame Picard
Moderator
#297 - Wysłana: 26 Maj 2011 22:53:29
Odpowiedz 
Jak w ogóle można myśleć o niszczeniu takich sympatycznych stworzonek . Na szczęście moja bohaterka w sesji dzielnie stawała w ich obronie .
Jurgen
Moderator
#298 - Wysłana: 27 Maj 2011 08:20:05
Odpowiedz 
ortkaj
Eviva
Madame Picard

Chciałem zauważyć, że vole mają u nas wielu fanów.
Eviva
Użytkownik
#299 - Wysłana: 27 Maj 2011 16:58:20
Odpowiedz 
Jurgen

Na pewno mają więcej fanów niż taki doktor Bashir
Choć ja go nawet lubię, miłe szczeniątko.
Madame Picard
Moderator
#300 - Wysłana: 27 Maj 2011 17:09:50
Odpowiedz 
Jurgen

Miałeś świetny pomysł z wprowadzeniem ich do sesji
 Strona:  ««  1  2  ...  8  9  10  11  12  ...  16  17  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / DS9 na AXN SciFi od 1 marca

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!