USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / DS9 na AXN SciFi od 1 marca
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  13  14  15  16  17  »» 
Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#1 - Wysłana: 22 Lut 2011 18:30:22
Odpowiedz 
Oto jaka niespodzianką uraczy nas telewizja AXN. Od 1 marca tego roku - czyli de facto od dziś za tydzień - o godzinie 22.00 będzie iść, prawdopodobnie na razie dwa razy w tygodniu, "Star Trek: stacja Kosmiczna", czyli poczciwe DeepSpace 9. Nawet ja, choć nie jestem fanką tego akurat serialu i wolałabym Voyagera, bardzo się z tego cieszę.
Picard
Użytkownik
#2 - Wysłana: 22 Lut 2011 18:36:14
Odpowiedz 
Eviva

WOW, wreszcie się doczekałem! Ciekawe jakie będzie tłumaczenie i czy puszczą całość?
biter
Użytkownik
#3 - Wysłana: 22 Lut 2011 18:41:15
Odpowiedz 
A ja na to...

No nareszcie porządny trek w Telewizji. Będę wiernym fanem, mam nadzieję że tłumaczenie będzie godziwe.
MarcinK
Użytkownik
#4 - Wysłana: 22 Lut 2011 18:47:15
Odpowiedz 
biter:
No nareszcie porządny trek w Telewizji

Jakis czas temu na AXN Sci-fi leciał TOS, nie był porządny. A na Sci-Fi Universal chyba wciąż puszczają TNG (chyba bo już nie mam tego kanału)
Eviva
Użytkownik
#5 - Wysłana: 22 Lut 2011 19:09:27
Odpowiedz 
MarcinK:
Jakis czas temu na AXN Sci-fi leciał TOS, nie był porządny.

Watch Your langauge, young man!
TOS dla niego nie porządny!
biter
Użytkownik
#6 - Wysłana: 22 Lut 2011 19:15:48
Odpowiedz 
MarcinK:
Jakis czas temu na AXN Sci-fi leciał TOS, nie był porządny.

TOS to protoplasta wszystkiego, on jest początkiem i końcem alfą i omegą. Lubię oglądać TOS dla zabawy, żeby się pośmiać, chyba najdowcipniejszy Trek jaki nakręcono, ale nie lubię wersji Remasterowanej a to ta leciała.

TNg nie trawie, owszem miał dobre scenariusze nawet bardzo dobre ale był dla mnie zbyt cukierkowy, oglądając go zazwyczaj się męczę.
DS9 natomiast to mój ulubiony Trek, jest mroczniejszy, poważniejszy od TNG, ma ciekawe postacie i zupełnie inny sposób narracji. Moge go oglądac bez końca, dialogi znając niemal na pamięć.
Seybr
Użytkownik
#7 - Wysłana: 22 Lut 2011 19:21:38
Odpowiedz 
Picard:
WOW, wreszcie się doczekałem! Ciekawe jakie będzie tłumaczenie i czy puszczą całość?

Wiesz znam ich praktyki. Mam gdzieś AXN po wielokrotnych powtórkach drugiego i trzeciego sezony nBSG. O dziwo dali czwarty sezon. Hit miks zrobili ze Smolvil. Paro krotnie powtarzali 3 i 4 sezon. Myślałem ze dadzą kolejny a tu szklanka mleka rozlana i koniec. Podobnie może być z DS 9.

MarcinK:
A na Sci-Fi Universal chyba wciąż puszczają TNG (chyba bo już nie mam tego kanału)

Trzeci raz powtarzają ostatnio jak patrzyłem byli na pierwszym sezonie.

biter:
DS9 natomiast to mój ulubiony Trek, jest mroczniejszy, poważniejszy od TNG, ma ciekawe postacie i zupełnie inny sposób narracji. Moge go oglądac bez końca, dialogi znając niemal na pamięć.

Dać temu pana browara, Quark gdzie jesteś ?
MarcinK
Użytkownik
#8 - Wysłana: 22 Lut 2011 19:23:10
Odpowiedz 
biter:
chyba najdowcipniejszy Trek jaki nakręcono

Nie rozumiem co jest w nim śmiesznego?
biter
Użytkownik
#9 - Wysłana: 22 Lut 2011 19:24:24 - Edytowany przez: biter
Odpowiedz 
Seybr:
Trzeci raz powtarzają ostatnio jak patrzyłem byli na pierwszym sezonie.

Dzisiaj odkrywali Ikonian.

Seybr:
Dać temu pana browara, Quark gdzie jesteś ?

Osobiście to skoczył bym do knajpy Klingońskiej, Quark za bardzo chrzci trunki.

MarcinK

Poważnie nie wiesz co jest w nim zabawnego?

Eviva

wyjaśnisz mu? To ty jesteś specjalistką.
Eviva
Użytkownik
#10 - Wysłana: 22 Lut 2011 19:25:26
Odpowiedz 
MarcinK:
Nie rozumiem co jest w nim śmiesznego?

Dowcipnego, nie śmiesznego. Niestety, nie wiem, jak Ci napisać, czemu tego nie rozumiesz, by nie wypadło to niegrzecznie, więc nie napiszę.
Picard
Użytkownik
#11 - Wysłana: 22 Lut 2011 19:41:17
Odpowiedz 
Seybr:
Wiesz znam ich praktyki. Mam gdzieś AXN po wielokrotnych powtórkach drugiego i trzeciego sezony nBSG. O dziwo dali czwarty sezon. Hit miks zrobili ze Smolvil. Paro krotnie powtarzali 3 i 4 sezon. Myślałem ze dadzą kolejny a tu szklanka mleka rozlana i koniec. Podobnie może być z DS 9.

No, tak ale dali cały TNG... Co do Smolvil nawet nie wiedziałem, że to puszczają - zdecydowanie nie moje klimaty.

biter:
TNg nie trawie, owszem miał dobre scenariusze nawet bardzo dobre ale był dla mnie zbyt cukierkowy, oglądając go zazwyczaj się męczę.

Ja lubię oba, chodź to całkiem różne serie. Wole TNG właśnie dlatego, że jest bardziej idealistyczny, natomiast DS9 cenię za portret psychologiczny postaci i za kilka odcinków poświęconych wyłącznie obcym.
kanna
Użytkownik
#12 - Wysłana: 22 Lut 2011 19:41:30
Odpowiedz 
Wygląda na to, ze będzie trzeba w koncu obejrzec ;)
biter
Użytkownik
#13 - Wysłana: 22 Lut 2011 19:47:09
Odpowiedz 
Picard:
Co do Smolvil nawet nie wiedziałem, że to puszczają - zdecydowanie nie moje klimaty.

Smallville leci chyba sezony 7 czy 9 już nie pamietam ale leci ale ja oglądam streaming z CWTV bezpośrednio premierowe odcinki.

Picard:
Ja lubię oba, chodź to całkiem różne serie. Wole TNG właśnie dlatego, że jest bardziej idealistyczny, natomiast DS9 cenię za portret psychologiczny postaci i za kilka odcinków poświęconych wyłącznie obcym.

Mnie idealizm jakoś nie kręci, był dla mnie zbyt oderwany od rzeczywistości natomiast DS9 to było coś co mogło by się wydarzyć naprawdę.
Analiza postaci jest w DS9 przeprowadzona świetnie, mają wiele świetnych postaci. Chyba własciwie wszystkie prócz Sisko którego nie trawię i w życiu nie dał bym mu dowództwa szczególnie w chwili gdy placówka staje się niemal centrum kwadrantu.
Bashir
Moderator
#14 - Wysłana: 22 Lut 2011 19:49:44
Odpowiedz 
Hmmm... Nie mam telewizji

A jak dobrze wiecie, DS9 to też mój ulubiony Trek.
ortkaj
Użytkownik
#15 - Wysłana: 22 Lut 2011 19:56:03 - Edytowany przez: ortkaj
Odpowiedz 
Szkoda, że nie zaczną od końcówki drugiego sezonu
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#16 - Wysłana: 22 Lut 2011 19:57:44 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
ortkaj

ortkaj:
Szkoda, że nie zaczną od końcówki drugiego sezonu

Cieszmy się i radujmy, że wogóle będzie wyświetlane...

Seybr:
zeci raz powtarzają ostatnio jak patrzyłem byli na pierwszym sezonie. biter: DS9 natomiast to mój ulubiony Trek, jest mroczniejszy, poważniejszy od TNG, ma ciekawe postacie i zupełnie inny sposób narracji. Moge go oglądac bez końca, dialogi znając niemal na pamięć.

i Kardasjanie, moja ulubiona rasa..
Eviva
Użytkownik
#17 - Wysłana: 22 Lut 2011 19:58:00
Odpowiedz 
biter:
Picard:
Co do Smolvil nawet nie wiedziałem, że to puszczają - zdecydowanie nie moje klimaty.

Smallville leci chyba sezony 7 czy 9 już nie pamietam ale leci ale ja oglądam streaming z CWTV bezpośrednio premierowe odcinki.

Oglądałam trochę, ale szybko się zraziłam. Drażnił mnie młodociany Lex Luthor i plastikowa Lana Lang. Nie mogłam ich znieść.
biter
Użytkownik
#18 - Wysłana: 22 Lut 2011 20:04:21
Odpowiedz 
Eviva:
Drażnił mnie młodociany Lex Luthor i plastikowa Lana Lang. Nie mogłam ich znieść.

Spoko, już ich nie ma, jego wysadzili w powietrze, ona się niepromieniowała Zielonym i musiała się wyprowadzić. 10 Sezon jest mroczniejszy Wzięli masę postaci czarnych charakterów z komiksów o Supermanie oraz Marwelowski pomysł z obowiązkiem rejestracji superbohaterów i wyszło całkiem nieźle, aż szkoda ze to ostatni sezon. Ale może zrobią jakiś serial o innym superbohaterze
Eviva
Użytkownik
#19 - Wysłana: 22 Lut 2011 20:15:30
Odpowiedz 
biter

Strasznie wszystko pomieszali, niech ich chudy bocian. Znacznie lepszy był serial "Nowe przygode Lois i Clarka" z Deanem Cainem i Teri Heatcher. No ale teraz wszystko zmierza w stronę jak największego zinfantylizowania znanych postaci. Już się boję, ze jeśli powstanie nowy serial spod znaku treka, to zobaczymy w nim Kirka i Spocka, jak naparzają się grzechotkami w kosmicznym żłobku, a w najlepszym razie podglądają panią od historii w podstawówce.
biter
Użytkownik
#20 - Wysłana: 22 Lut 2011 20:19:28
Odpowiedz 
Eviva

Znaczy wiesz, gdyby wziąć niezłych scenarzystów to zrobienie serialu Star Trek: Academy. było by chyba najciekawszym rozwiązaniem. Bo widzisz Robienie kolejnych seriali w starej rzeczywistości nie ma sensu skoro jest nowa. Robienie w nowej nie ma sensu bo to będzie odkrywanie poraz drugi tego co już znamy (znaczy no nowi widzowie nie) Zostaje nam okres od Archera do Startu 1701, Wojna Romulańska oraz Akademia.
Picard
Użytkownik
#21 - Wysłana: 22 Lut 2011 20:21:38
Odpowiedz 
biter:
Mnie idealizm jakoś nie kręci, był dla mnie zbyt oderwany od rzeczywistości natomiast DS9 to było coś co mogło by się wydarzyć naprawdę.
Analiza postaci jest w DS9 przeprowadzona świetnie, mają wiele świetnych postaci. Chyba własciwie wszystkie prócz Sisko którego nie trawię i w życiu nie dał bym mu dowództwa szczególnie w chwili gdy placówka staje się niemal centrum kwadrantu

Sisco fakt, faktem był zbyt impulsywny, za bardzo nie doskonały. A co do idealizmu - toż, to jest serce Treka! A czy jest on realistyczny, to już inna kwestia... Gdyby ktoś z epoki Imperium Rzymskiego - kiedy to lubowano się w walkach gladiatorów i innym okrucieństwie - uzyskał by przekazy o naszej, bądź co bądź bardziej oświeconej rzeczywistości, też powiedział by, że to bajka. Trudno, jednoznacznie wyrokować o obyczajowości ludzi, przyszłości.

Eviva:
Oglądałam trochę, ale szybko się zraziłam. Drażnił mnie młodociany Lex Luthor i plastikowa Lana Lang. Nie mogłam ich znieść.

Jak na ironie, to ta inkarnacja Luthora jest jedyną jaką lubię - nie wiem wogóle jak taka słaba postać uchowała, się jako wróg jednego z najbardziej znanych komiksowych herosów? Mnie, natomiast w serialu drażni właśnie jego konwencja: nastoletni niby bohater, który zamiast działać, ,,miauczy" jak on ma źle, że ma super moce. to, że serial jakoś nie może się skończyć - to miał być orygin Supermana, do który niemiłosiernie się ciągnie i, do którego wrzucono już chyba połowę uniwersum DC. Inna sprawa, że Supermena jako takiego, nigdy nie lubiłem, ale to już temat na inną dyskusje. A Lana rzeczywiście jest plastykowa...
Elaan
Użytkownik
#22 - Wysłana: 22 Lut 2011 20:25:54
Odpowiedz 
Eviva
Picard
biter

Jak ja wam zazdroszczę !
Pah Wraith
Użytkownik
#23 - Wysłana: 22 Lut 2011 20:26:10
Odpowiedz 
Picard:
Sisco fakt, faktem był zbyt impulsywny, za bardzo nie doskonały.

Za bardzo gangsta ;)

A tak na boku - pamietam jak wiele wiele lat temu Polsat zapodawał DS9. Mój pierwszy kontakt z tą serią... Dzięki potraktowaniu go po macoszemu (przerwanie serialu zanim się rozkręcił na dobre) uznawałem go przez długi czas za najsłabszy :] Oczywiście póki nie obejrzałem całości.
biter
Użytkownik
#24 - Wysłana: 22 Lut 2011 20:31:15
Odpowiedz 
Elaan:
Jak ja wam zazdroszczę !

Rozumiem że nie masz AXN Sci-Fi? No to ja współczuję, naprawdę.

Pah Wraith:
A tak na boku - pamietam jak wiele wiele lat temu Polsat zapodawał DS9. Mój pierwszy kontakt z tą serią... Dzięki potraktowaniu go po macoszemu (przerwanie serialu zanim się rozkręcił na dobre) uznawałem go przez długi czas za najsłabszy :] Oczywiście póki nie obejrzałem całości.

Dla mnie od samego początku był najlepszy, może oczywiście nie od pierwszego odcinka ale juz po kilku mnie zachwycił i jak go urwali wyłem jak pies, zwłaszcza że to czasy kiedy nie miałem internetu przez jeszcze dłuuuugi czas.
kanna
Użytkownik
#25 - Wysłana: 22 Lut 2011 20:34:52 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
biter:
i jak go urwali wyłem jak pies, zwłaszcza że to czasy kiedy nie miałem internetu przez jeszcze dłuuuugi czas.

To zdanie w 100 % odzwieciedla moje uczucia po przerwaniu tng w SKY ONE ...
Seybr
Użytkownik
#26 - Wysłana: 22 Lut 2011 20:43:35
Odpowiedz 
Picard:
No, tak ale dali cały TNG... Co do Smolvil nawet nie wiedziałem, że to puszczają - zdecydowanie nie moje klimaty.

Wiesz mój też nie był to klimat, ale moja to ogląda i jakoś tak wyszło. Polubiłem dzielnego supermana. Tylko ta Lana mnie z deka wkurza. Taka bez wyrazu i jeszcze jej pełno. W tym czasie jak Smolvil leciało to ja przesiadywałem i coś robiłem z pokoju gdzie jest tv. Lepiej obejrzeć to niż nasze dupowate seriale.

biter:
Chyba własciwie wszystkie prócz Sisko którego nie trawię i w życiu nie dał bym mu dowództwa szczególnie w chwili gdy placówka staje się niemal centrum kwadrantu.

A ja bardzo Sisko lubię, szczególnie kiedy ma ten swój zarost. Też takowy nosze ;].

Eviva:

Lex niby taki dobry, niby taki gangster a co do czego to jedna wielka pupa wołowa.
Eviva
Użytkownik
#27 - Wysłana: 22 Lut 2011 20:45:09
Odpowiedz 
Elaan:
Jak ja wam zazdroszczę !

Nie zazdrość, kochana, zaraz coś się wymyśli
Seybr
Użytkownik
#28 - Wysłana: 22 Lut 2011 20:46:26
Odpowiedz 
Eviva:
Nie zazdrość, kochana, zaraz coś się wymyśli

AXN nadaje odcinki w necie :P.
Picard
Użytkownik
#29 - Wysłana: 22 Lut 2011 21:15:27
Odpowiedz 
Seybr:
Wiesz mój też nie był to klimat, ale moja to ogląda i jakoś tak wyszło. Polubiłem dzielnego supermana. Tylko ta Lana mnie z deka wkurza. Taka bez wyrazu i jeszcze jej pełno. W tym czasie jak Smolvil leciało to ja przesiadywałem i coś robiłem z pokoju gdzie jest tv. Lepiej obejrzeć to niż nasze dupowate seriale.

No co do naszych seriali, to racja, już lepszy Superman.

Eviva:
Znacznie lepszy był serial "Nowe przygode Lois i Clarka" z Deanem Cainem i Teri Heatcher.

Oj, to dopiero był kicz. Chodź aktorka grająca Lois całkiem mi się podobała.
Eviva
Użytkownik
#30 - Wysłana: 22 Lut 2011 21:24:16
Odpowiedz 
Picard:
Oj, to dopiero był kicz.

Lepsze niż Smallville, zdecydowanie, i aktorzy z większym fajerem. Nie taki znowu kicz.
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  13  14  15  16  17  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / DS9 na AXN SciFi od 1 marca

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!