USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Utożsamienia
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
landauer
Anonimowy
#31 - Wysłana: 9 Wrz 2005 11:20:18
Odpowiedz 
witam, przyznam sie wam że i ja utożsamiam się z wolkanami. Byc moze nie dlatego ze taki chcialbym byc, ale może raczej dlatego ze charaktarestyka tej rasy po czesci jest zbiezna z moim charakterem. Na nikim sie nie wzoruje (choc lubię np, Tuvoca) ale wydaje mi sie ze z tą rasą czulbym sie na codzien najlepiej
Q__
Moderator
#32 - Wysłana: 5 Lip 2006 13:50:54
Odpowiedz 
Ja tam się utożsamiam z tym co mam w nicku , choć Wolkańską logikę też uwielbiam...
Emil05
Użytkownik
#33 - Wysłana: 5 Lip 2006 15:31:43
Odpowiedz 
Ja myślę, że to niedobrze. Każdy z nas powinniem być sobą. Wchodzenie w różne postacie czy gatunki świadczy w najlepszym razie o początkach dezintegracji emocjonalnej danej osoby.

tak tak tylko po co masz nick z imieniem ?Picarda? nie mzoan wymyslec jakies innego nicka?
Emil05
Użytkownik
#34 - Wysłana: 5 Lip 2006 15:37:30 - Edytowany przez: Emil05
Odpowiedz 
Hm, no zaczeło sie od pana Spocka jak w 2001 oglądałem STII. Spodobał mi sie spokój jaki zawsze sobą prezentował i jego poważna mina z lekko zmarszczonym czołem, wiec zaczołem go zdeczko naśladować z mniejszym lub wiekszym skutkiem. A teraz już raczej nie utożsamiam się z wolkanami a do nicka sie przyzwyczaiłem. Choć chyba osiągnołem pewien poziom wyzbywania się emocji. Oczywiście nigdy nie uważałem sie za 100% wolkana. Byłem pół człowiekiem i pół wolkanem.

A tak swoją drogą to czuję sie zaszczycony że moim wzorem był
akurat Spock.

A potem beda cie uwazac za sztywniaka bez poczuca humoru tak jak mnie, tylko ja nie nasladowalem vulkanina lecz najpierw nasladowalem powaznego inteligenta a potem sie nim stalem naprawde i teraz sytuacje z ktorych kiedys pękal bym ze smiechu choc bym sie staral nie moga mnie rozsmieszyc
Picard
Użytkownik
#35 - Wysłana: 5 Lip 2006 15:58:42 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Zgadnicje z kim ja sie utożsamiam...
Jo_anka
Użytkownik
#36 - Wysłana: 5 Lip 2006 16:04:04
Odpowiedz 
Z wlascicielem winnicy w XXIV wieku?...
Q__
Moderator
#37 - Wysłana: 5 Lip 2006 16:14:54 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Picard

Pewnie z Kirkiem

Natomiast mi zdarzało się jeszcze utożsamiać ze Spockiem, Datą, Kimem i "cholernym" Wesleyem...
Seybr
Użytkownik
#38 - Wysłana: 5 Lip 2006 17:43:31 - Edytowany przez: Seybr
Odpowiedz 
Zawsze mamy jakies wzorce. Ja np. z wygladu nosze brutke jak sisko, pozostalo tez mi cos po przodkach z afryki nos ;[. Podnosze glos podobnie do nie go, kiedy sie wkurzam. Zle cechy a zarazem dobre w interesach, posiadam takie jak Quark. Interes to interes, ma byc czysty, zero litosci. Mam pewne prawa i sie ich trzymam
Jurgen
Moderator
#39 - Wysłana: 5 Lip 2006 17:47:12
Odpowiedz 
"cholernym" Wesleyem...

Ja bym się do tego nie przyznał. Gratuluję odwagi.
theczarek
Użytkownik
#40 - Wysłana: 5 Lip 2006 17:50:58 - Edytowany przez: theczarek
Odpowiedz 
Z wlascicielem winnicy w XXIV wieku?...

Brat Jean Luca ???
Q__
Moderator
#41 - Wysłana: 10 Sier 2006 22:43:51
Odpowiedz 
theczarek

Brat Jean Luca ???

W rzeczy samej...
Q__
Moderator
#42 - Wysłana: 17 Wrz 2017 19:38:48
Odpowiedz 
Z kim z bohaterów najczęściej utożsamiają się fani?

Which Star Trek character are YOU?

Spock (25%)
Data (17%)
Trip Tucker (15%)
Worf (10%)
Jadzia Dax (8%)
Seven of Nine (7%)
Neelix (6%)
Quark (5%)
Uhura (4%)
T'Pol (3%)

http://www.startrek.com/article/poll-says-you-are- this-trek-character

(Głosowanie było ustawione przez tendencyjny wybór postaci .)
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Utożsamienia

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!