USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / TrekSfera 2010: Propozycje/Pomysły/Sugestie.

Autor Wiadomość
biter
Użytkownik
#1 - Wysłana: 9 Paź 2009 18:48:45
Odpowiedz 
Jako że TSF ma być rozrywką dla ludu, wychodzimy z pytaniem. Co chcieli byście zobaczyć na następnej Treksferze?

Wasze pomysły na gości, gry, panele dyskusyjne i inne formy spędzenia czasu.

a druga sprawa. Zaprosiliśmy ludzi z INFRA, to jest stowarzyszenie zajmujące się zjawiskami paranormalnymi (nie tylko UFO), oczekują od nas propozycji o czym chcieli byśmy porozmawiać więc może macie jakieś propozycje?

Chętnie wysłuchamy wszelkich sugestii
The_D
Użytkownik
#2 - Wysłana: 9 Paź 2009 21:28:46
Odpowiedz 
Ja bym chciał przede wszystkim, żeby PTA postarało się bardziej, niż na jedna prelekcję Vela Hermaszewski to marzenie, ale gdyby ściągnąć choćby tych ludzi od lądownika z Poznania...
A propos INFRA, to można by zrobić taki ciekawy crossover. Oni opowiedzieli by o najbardziej znanych "pozaziemskich" fenomenach, a ktoś inny mógłby przygotować prelekcję z fantastyki na ten temat. Wiadomo, że motywy ufologiczne napędzają wiele fantastycznych scenariuszy kinowych i telewizyjnych ("Little green men" w DS9, daenikenowska paleoastronautyka w Gwiezdnych Wrotach, Dzień Niepodległości itp.)
biter
Użytkownik
#3 - Wysłana: 9 Paź 2009 22:15:10
Odpowiedz 
The_D:
Hermaszewski to marzenie

Marzenie, marzeniem ale własnie szukam dojścia i przynajmniej się przekonam na własnej skórze czy mówi tak czy nie.

The_D:
ale gdyby ściągnąć choćby tych ludzi od lądownika z Poznania...

Jakiego lądownika? Tak konkretniej poproszę

The_D:
można by zrobić taki ciekawy crossover

Można pomyśleć.
The_D
Użytkownik
#4 - Wysłana: 9 Paź 2009 22:47:05
Odpowiedz 
biter:
Jakiego lądownika? Tak konkretniej poproszę

Teraz sprawdziłem i to satelita był jednak. Tu jest zajawka (linkt dostępny tylko dla wybranych ):
http://www.trek.pl/forum/index.php?s=&showtopic=50 91&view=findpost&p=82096 (wtedy jeszcze w kategorii niepewne). Fluor będzie znał szczegóły, bo on jeden wtedy ogarniał całość.
fluor
Użytkownik
#5 - Wysłana: 9 Paź 2009 23:08:46
Odpowiedz 
Był, był... ludzie od satelity mieli akurat napięty kalendarz, choć zarzekali się, że chcą przyjechać, więc myślę, że i w tym roku się z nimi jakoś zgadamy.
biter
Użytkownik
#6 - Wysłana: 9 Paź 2009 23:17:52
Odpowiedz 
fluor

To by był jeszcze jeden ciekawy punkt programu Poluj na nich poluj, albo daj namiary to zapoluję
fluor
Użytkownik
#7 - Wysłana: 9 Paź 2009 23:19:23
Odpowiedz 
Dam Ci namiary oczywiście, ale jutro ok? Dziś jeszcze się wyciszam do pracy, tylko relaks... jutro druga praca
biter
Użytkownik
#8 - Wysłana: 9 Paź 2009 23:23:19
Odpowiedz 
fluor

Nie ma problemu.
fluor
Użytkownik
#9 - Wysłana: 9 Paź 2009 23:26:35
Odpowiedz 
Aha pomysły... żeby nie było że tylko narzekam: klingońskie sudoku
biter
Użytkownik
#10 - Wysłana: 9 Paź 2009 23:31:59
Odpowiedz 
fluor

Telepata - Federacyjny mi to wspominał. Zarzekał się też że napisze do producenta "Monopoly" że wszystkie fandomy mają swoją a nas się olewa

A ja miałem coś na końcu języka i mi wyleciało jak o Monopoly pisałem.

A! Wiem. Skoro SciFi Channel sie bawi w sponsoring to mogli by może dac nam namiary na tłumacza ENTka albo TNG który dla nich pracuje to by się mogło zaprosić. Jak nie to AXNa się przyciśnie kto dla nich tłumaczył.
fluor
Użytkownik
#11 - Wysłana: 9 Paź 2009 23:36:44
Odpowiedz 
Nie musimy do nikogo pisać, po prostu wydrukujemy zestawy gier.

Kołacze mi się też jakaś mała gra terenowa z językiem klingońskim w tle, ale... szczegóły chciałbym objaśnić jak będziesz w Warszawie, możemy też zrobić małą wizję lokalną okolic szkoły.
biter
Użytkownik
#12 - Wysłana: 9 Paź 2009 23:42:48
Odpowiedz 
fluor:
Nie musimy do nikogo pisać,

Napisać i ich ochrzanić że zapomnieli wydać wersję Treka

fluor:
Kołacze mi się też jakaś mała gra terenowa z językiem klingońskim

Się pomyśli. Mamy czas na stworzenie zasad.

fluor:
szczegóły chciałbym objaśnić jak będziesz w Warszawie, możemy też zrobić małą wizję lokalną okolic szkoły.

Pożyjemy zobaczymy.
fluor
Użytkownik
#13 - Wysłana: 10 Paź 2009 23:25:17
Odpowiedz 
Wrzucajcie kolejne pomysły, nie muszą być super realne, niech to będzie burza mózgów Co byście chcieli zobaczyć/przygotować/poczuć na TSF?

Ja wspomnę jeszcze o styropianowej skale i masce Gorna, rozmawiałem już o tym ze scimitarem i ów twierdził, że sprawa nie jest aż tak beznadziejna jakby się mogło wydawać
biter
Użytkownik
#14 - Wysłana: 19 Sty 2010 10:17:36
Odpowiedz 
Jak zapewne się zorientowaliście (a jeśli nie to i was wkrótce dopadnę), zająłem się promowaniem TrekSfery na tzw Portalach społecznościowych i mikroblogach, jako, że w kwestii treksfery dzieje się fajerwerków mało raczę ludzi na śledziku i twitterze newsami ze świata trek oraz informacjami o treku. Ale ja nie o tym.
Facebook i StartrekOnline oferują ciekawe narzędzie chodzi o zakładkę Trek Me w której swoje zdjęcie można przerobić na jedna z trekowych ras, efekt końcowy jest zazwyczaj opłakany ze wskazaniem na tragikomizm ale mogło by to wzbogacić naszą n-kową galerię więc jeśli macie konto na facebooku to bardzo bym prosił:
http://www.facebook.com/StarTrekOnlineGame
gotowe zdjęcia prześlijcie mi na maila biter@onet.eu zapewniam całkowita anonimowość umieszczonego zdjęcia.
The_D
Użytkownik
#15 - Wysłana: 19 Sty 2010 12:02:09
Odpowiedz 
biter:
Jak zapewne się zorientowaliście (a jeśli nie to i was wkrótce dopadnę), zająłem się promowaniem TrekSfery na tzw Portalach społecznościowych i mikroblogach,

Zauważyliśmy, treksfera zaspamowała całkowicie moją stronę główną na naszej-klasie
biter
Użytkownik
#16 - Wysłana: 19 Sty 2010 13:15:26
Odpowiedz 
The_D

Wybacz, w zasadzie możesz wyłączyć śledzenie.
Ale to że udało się ciebie zaspamować świadczy ni mniej ni więcej a o tym że jak każdy porządny człowiek masz na koncie prawdziwych znajomych a nie 300, 400, czy 900.
A ja i tam staram się nie pisać głupot tylko uświadamiać tych co to znają tylko miecze świetlne i czarodziejki z księżyca.
TSan
Użytkownik
#17 - Wysłana: 31 Maj 2010 20:36:13
Odpowiedz 
A ja nie pojadę, wyjazd rodzinny!
Q__
Moderator
#18 - Wysłana: 31 Maj 2010 21:24:57 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Ok, Najmilsi. Ogłoszenie parafialne. My (znaczy konwent TrekSfera) poszukujemy prelegentów, zrówno z grona stałych Forumowiczów jak i (ale ze mnie optymista) przypadkowych Czytelników forum . (Z tym, że w tym drugim wypadku musimy przeprowadziać solidną weryfikację talentów prelegenckich.)

Kandydatów (na samobójców) zapraszamy do wypełnieina poniższego formularza
:
https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=d DhEeENlcWtVZGo2VG9BOFJzbnUzNEE6MQ

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / TrekSfera 2010: Propozycje/Pomysły/Sugestie.

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!