USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Empir- reaktywacja
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  »» 
Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#61 - Wysłana: 31 Lip 2010 17:46:00
Odpowiedz 
Aeth:
Obecnie nadrabiam TOSa, przed którym z dziwnych powodów skutecznie się wcześniej broniłam.

Wszyscy popełniamy błędy, grunt, żeby się do nich przyznać i je naprawić.
Pomysł uszycia munduru popieram.
I serdecznie pozdrawiam, bo chociażem warszawianka, nie mam uprzedzeń rasowych
Scully
Użytkownik
#62 - Wysłana: 31 Lip 2010 18:26:17
Odpowiedz 
Aeth:
Mam jednak nadzieję, że przy okazji reaktywacji eMPIR-u znów coś zacznie się kręcić, co w zasadzie już powoli widać ;).

Fajnie, że dołączyłaś Widzę realną szansę postawienia krakowskiego fandomu na nogi, a nawet zorganizowania czegoś trekowego w naszym pięknym mieście

Aeth:
A żeby nie być w tyle, uszyję sobie mundur :P

A z której serii, jeśli mogę spytać? Czy to niespodzianka?

Aeth:
Pozdrawiam wszystkich, szczególnie członków eMPIR-u i grupę wypadową, która dzielnie siedziała wczoraj nad Magią i Miecz ;)

MiM się wprawdzie rozjeżdżało, ale było fantastycznie
Aeth
Użytkownik
#63 - Wysłana: 31 Lip 2010 19:31:38
Odpowiedz 
Scully:
A z której serii, jeśli mogę spytać? Czy to niespodzianka?

Prawdopodobnie z TOS. Generalnie ma to być uniform Uhury, ale jeszcze nie zdecydowałam się, czy wolę ten z serialu, czy ten z nowego filmu ;)

Scully:
Widzę realną szansę postawienia krakowskiego fandomu na nogi, a nawet zorganizowania czegoś trekowego w naszym pięknym mieście

Hm, to ja może powtórzę to, o czym mówiłam wczoraj Vanji (i komuś jeszcze, ale rany, nie pamiętam...): sesje RPG i LARPy. Widzę, że na trek.pl rozgrywa się jakiś PBF, ale ze swojej strony chętnie bym zagrała z podręcznikiem i kostkami przy stole. Nie mogę się niestety pisać na MG, bo słaba w tym jestem maksymalnie, ale bardzo, bardzo chętnie bym zagrała. W razie czego popytam swoich RPGowych znajomych, czy nie mieliby ochoty wziąć w tym udziału.

Zaś po LARPie avanardowym jestem maksymalnie nastawiona na ten typ rozgrywki, dlatego super byłoby się nad tym głębiej zastanowić ;)
symbolt
Użytkownik
#64 - Wysłana: 1 Sier 2010 23:00:48
Odpowiedz 
Vanja:
Jak pisałam wcześniej, wersja empirowy/Empir jest akceptowalna, w przeciwieństwie do "EMPIR". Tylko na Facebooku będzie trzeba poprawić

Na FB nie ma możliwości poprawienia. Wszelkie reklamacje prosimy składać u progu naszego warszawiaka.
Vanja
Użytkownik
#65 - Wysłana: 23 Gru 2010 22:29:42
Odpowiedz 
Koleje spotkanie fanów ST w Krakowie odbędzie się 06.01.11 (czwartek) najprawdopodobniej o 18 w Re (ul. Św. Krzyża 4). Zapraszamy wszystkich chętnych
Scully
Użytkownik
#66 - Wysłana: 29 Gru 2010 21:58:50
Odpowiedz 
Uprzejmie informuję, że projekt kalendarza 2011 umarł śmiercią mało spektakularną i w nadchodzącym roku niestety nie będzie czym ozdobić ścian...
Q__
Moderator
#67 - Wysłana: 29 Gru 2010 22:10:30 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Scully

Scully:
Uprzejmie informuję, że projekt kalendarza 2011 umarł śmiercią mało spektakularną i w nadchodzącym roku niestety nie będzie czym ozdobić ścian...

Ech... A tyle atrakcyjnych Trillek macie , w sam raz do kalendarza .
Scully
Użytkownik
#68 - Wysłana: 29 Gru 2010 22:15:12
Odpowiedz 
Trillki by się mogły przejeść, zwłaszcza po zmasowanym ataku pod szyldem 'Pathfinder'
Scimitar
Użytkownik
#69 - Wysłana: 29 Gru 2010 23:08:01
Odpowiedz 
Projekt kalendarza umarł, ale trochę zdjęć i nie obrobionego materiału zostało. najprawdopodobniej w następnej edycji wykorzystamy je, jeśli jakoś bardziej sensownie pozbieramy się do roboty.
fluor
Użytkownik
#70 - Wysłana: 30 Gru 2010 00:22:10
Odpowiedz 
Szkoda, wielka szkoda.
Scimitar
Użytkownik
#71 - Wysłana: 6 Sty 2011 13:38:32
Odpowiedz 
Dzisiaj o 20 w "Re" odbędzie się spotkanie Empiru.
mozg_kl2
Użytkownik
#72 - Wysłana: 7 Sty 2011 17:27:47
Odpowiedz 
Scully:

Scimitar:
Projekt kalendarza umarł

Szkoda. Liczyłem, że załapie się na tego roczna wersję i przyozdobi ona ścianę w mojej piwnicy. Czemu projekt upardl?
Q__
Moderator
#73 - Wysłana: 7 Sty 2011 18:01:05
Odpowiedz 
Scimitar

Scimitar:
Dzisiaj o 20 w "Re" odbędzie się spotkanie Empiru.

Czekamy na raport .
Pah Wraith
Użytkownik
#74 - Wysłana: 7 Sty 2011 19:15:54
Odpowiedz 
mozg_kl2
mozg_kl2:
Czemu projekt upardl?

Hmm, osobiście nie brałem udziału w przygotowaniach, ale znam historię od podszewki, więc się wypowiem: nie było komu robić, bo się załoga trochę wykruszyła temporalnie ;)
Madame Picard
Moderator
#75 - Wysłana: 7 Sty 2011 19:26:03 - Edytowany przez: Madame Picard
Odpowiedz 
Bo w tym roku nie wzięła się za to Vanja, która nie miała na to ni czasu ni ochoty .

Ale na pociechę zostały mi fotki z czułkami oraz miłe wspomnienia z sesji oriońsko-andoriańsko-ludzkiej .
Pah Wraith
Użytkownik
#76 - Wysłana: 7 Sty 2011 19:51:17
Odpowiedz 
A no tak, zapomnieliśmy wspomnieć na samym początku, że eMPIR to partia wodzowska...

znaczy się zgrupowanie autorytarne...

no, teges ;)
Q__
Moderator
#77 - Wysłana: 7 Sty 2011 20:02:57
Odpowiedz 
Znaczy, jak to u Romulan .
mozg_kl2
Użytkownik
#78 - Wysłana: 7 Sty 2011 20:39:54
Odpowiedz 
Q__:
Czekamy na raport .

I My czekamy;)

Pah Wraith:
Hmm, osobiście nie brałem udziału w przygotowaniach, ale znam historię od podszewki, więc się wypowiem: nie było komu robić, bo się załoga trochę wykruszyła temporalnie ;)

To szkoda. Szczególnie, że obecne wydanie było dość szumnie zapowiadane jako najlepsze. Ostrzyłem sobie ząbki na niego.

Pah Wraith:
eMPIR to partia wodzowska...

Już wiem dlaczego boje się wszelkiego rodzaju organizacji fanowskich.
Vanja
Użytkownik
#79 - Wysłana: 8 Sty 2011 12:22:32
Odpowiedz 
mozg_kl2:
I My czekamy;)

Raporty ze spotkań są od pewnego czasu ściśle tajne. Tak tajne, że nawet ich nie piszemy w obawie że wpadną w niepowołane ręce

mozg_kl2:
Szczególnie, że obecne wydanie było dość szumnie zapowiadane jako najlepsze. Ostrzyłem sobie ząbki na niego.

W takim razie zadaj lepiej to pytanie osobom które składały takie deklaracje. Może i jesteśmy przerażającą partią wodzowską ale do Kolektywu mam daleko i każdy z nas jest w stanie wziąć odpowiedzialność za własne słowa.

Madame Picard:
Bo w tym roku nie wzięła się za to Vanja, która nie miała na to ni czasu ni ochoty

Wbrew pogłoskom i niektórym zdjęciom Vanja jest tylko człowiekiem Zbyt często porywać się z motyką na Słońce nie da rady.
mozg_kl2
Użytkownik
#80 - Wysłana: 9 Sty 2011 11:22:29
Odpowiedz 
Vanja:
Raporty ze spotkań są od pewnego czasu ściśle tajne. Tak tajne, że nawet ich nie piszemy w obawie że wpadną w niepowołane ręce

Strach się bać zatem. Tak wracam do mojego punktu, unikanie wszelkich organizacji fanowskich.

Vanja:
W takim razie zadaj lepiej to pytanie osobom które składały takie deklaracje. Może i jesteśmy przerażającą partią wodzowską ale do Kolektywu mam daleko i każdy z nas jest w stanie wziąć odpowiedzialność za własne słowa.

Zadałem owe pytanie, w temacie, w którym poruszane jest zagadnienie dotyczące kalendarza. Nie znam Was, liczyłem na odpowiedz stosownej osoby. Zatem kieruje to pytanie do tej osoby.
waterhouse
Moderator
#81 - Wysłana: 5 Lip 2011 15:41:25 - Edytowany przez: waterhouse
Odpowiedz 
Zapraszam na spotkanie eMPIRu o 20.00, 14 lipca 2011 roku w klubie "Re" w Krakowie. św. Krzyża 4

http://www.klubre.pl/kontakt.html

PS

Link do eventu na FB http://www.facebook.com/event.php?eid=106961469398 992 Empir na FB: http://www.facebook.com/group.php?gid=126685304020 135

PS 2

"The King is back"
Doctor_Who
Użytkownik
#82 - Wysłana: 5 Lip 2011 15:42:57
Odpowiedz 
waterhouse

Witamy z powrotem
Q__
Moderator
#83 - Wysłana: 5 Lip 2011 15:52:52
Odpowiedz 
waterhouse

Hoho, co za radość .
mozg_kl2
Użytkownik
#84 - Wysłana: 5 Lip 2011 16:02:08
Odpowiedz 
waterhouse:
PS 2

"The King is back"

Zatem pojawia się pytanie, czy uzyskamy odpowiedź co dalej z Horizonem?
waterhouse
Moderator
#85 - Wysłana: 5 Lip 2011 16:06:36
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Zatem pojawia się pytanie, czy uzyskamy odpowiedź co dalej z Horizonem?

To możliwe. Horizon w tym momencie jest jak okret-muzeum. Zakonserwowany ale gotowy do reaktywacji
Doctor_Who
Użytkownik
#86 - Wysłana: 5 Lip 2011 16:19:00
Odpowiedz 
waterhouse

Wszyscy na to liczymy. Może jak nie pełny serial, to chociaż do solidnej długości pojedynczego filmu dałoby się go przykrócić? Szkoda by było gdyby tyle lat prace poszło całkowicie na marne.
Psyker
Użytkownik
#87 - Wysłana: 5 Lip 2011 20:13:45
Odpowiedz 
waterhouse:
Horizon w tym momencie jest jak okret-muzeum. Zakonserwowany ale gotowy do reaktywacji

Na Klingona, trzeba będzie sklejać fazery...
biter
Użytkownik
#88 - Wysłana: 5 Lip 2011 20:32:27
Odpowiedz 
waterhouse:
Horizon w tym momencie jest jak okret-muzeum. Zakonserwowany ale gotowy do reaktywacji

Jak NCC 1701-A, silniki i uzbrojenie usunięte ale dumnie prezentuje deflektor w muzeum będąc wiekopomnym pomnikiem zrywu pewnej grupy fanów i ich wkładu w rozwój polskiego Fandomu Star Trek? <mówię całkiem serio i bez ironii>
Doctor_Who
Użytkownik
#89 - Wysłana: 5 Lip 2011 20:34:36
Odpowiedz 
Psyker
waterhouse

Nie wiem czy wiecie, ale zostaliście nawet uwiecznieni tutaj:

http://stexpanded.wikia.com/wiki/Star_Trek:_Horizo n
waterhouse
Moderator
#90 - Wysłana: 5 Lip 2011 22:31:40
Odpowiedz 
Doctor_Who:
Wszyscy na to liczymy. Może jak nie pełny serial, to chociaż do solidnej długości pojedynczego filmu dałoby się go przykrócić? Szkoda by było gdyby tyle lat prace poszło całkowicie na marne

jest nagranych wiele godzin. Na greenscreenie i w plenerach. Pewnie z dokrętkami dałoby się dokonczyc 1 odcinek.

Ale problemem jest odtworzenie całego "procesu produkcyjnego".

W planach jest na pewno reaktywacja strony Horizona jako sekcji nowej strony eMPIRU. Co dalej- to zależy...
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Empir- reaktywacja

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!