USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Quo Vadis Star Trek Polska: Biter nieautoryzowany
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
Delta
Użytkownik
#61 - Wysłana: 14 Wrz 2009 21:25:26
Odpowiedz 
A tak wracając trochę do tematu. Jak czytałem Wasze wypowiedzi, to pomyślałem sobie (tak, czasami mi się zdarza ), że to czego nam brakuje, to nie tyle tego całego propagowania ST (chociaż to nie zaszkodzi) ale po prostu weselszej atmosfery, jaka była przed tymi wszystkimi kłótniami, które przez ostatnie miesiące się u nas pojawiały. Spróbujmy wrócić do tego jak tu było plus minus ze dwa lata temu, to Forum ożyje i przestaniemy narzekać na to, że Treka mało i przydałaby się promocja przyciągająca kolejne ofia... khem, kolejnych fanów.

Pisarz
"sam nawet nie wiem co to jest".

Cóż, przyznam, że też nie mam bladego pojęcia co to jest. Pierwsze słyszę. Trudno się odnieść do czegoś jeśli się kompletnie nic o tym nie wie.
Madame Picard
Moderator
#62 - Wysłana: 14 Wrz 2009 21:28:12
Odpowiedz 
Eviva

Jamjumetley
Użytkownik
#63 - Wysłana: 14 Wrz 2009 21:34:14
Odpowiedz 
Pisarz
Wiesz - zupełnie o tym zapomniałem. Zerknąłem przed chwilą do holodecka na trek.pl i rzeczywiście, kuźwa, było. Nawet coś zacząłem kojarzyć ale pograć jakoś nie miałem okazji...
Mordah
Użytkownik
#64 - Wysłana: 15 Wrz 2009 00:21:53
Odpowiedz 
I co? Gorączka już opadła? Biter masz moje całkowite poparcie i nie daj się przekabacić, bo widzę że już zaczynasz się łamać. Nie przepraszaj za to, że masz swoje zdanie. No chyba, że będzie ono mnie obrażać
Eviva
Użytkownik
#65 - Wysłana: 15 Wrz 2009 07:02:40
Odpowiedz 
Mordah

Ty się lepiej zajmij własną stroną, bo fatalnie ją zaniedbałeś.
VooYo
Użytkownik
#66 - Wysłana: 15 Wrz 2009 13:09:33
Odpowiedz 
Cześć wszystkim

Napiszę tak, Szkoda czasu na gadanie. Czas na działanie. Nie ma sensu wylewać żalu i smutków. Trzeba coś zrobić, aby to ruszyć. Moja strona zrewolucjonizowała internetowy świat SW w Polsce. Podzieliła Fandom, ale to powoli się zmienia. Mam propozycję może zaczniemy działać na początku razem tzn. star-wars.com.pl i Wasze forum. Mam to gdzieś jak będa na nas patrzyli z fandomu SW w Polsce, ponieważ nie jesteśmy tym zainteresowani. Cel jest wspólny Star Trek wraz z Star Wars łączą się i działają razem żeby pomagać innym. Nie piszę że by tak zawsze się działo, później możemy pójść swoimi drogami. Ale uważam że możemy na początku zrobić duży bum medialny. Chociażby dlatego że o naszym serwisie trąbi się już nie tylko w mediach internetowych, ale też w telewizji. Poniżej przykład.

http://www.star-wars.com.pl/news/show/960

Ponieważ czynnie uczestniczymy we wszystkich imprezach fantastycznych, czy nas chcą, czy nie wchodzimy jak nie przez okno to przez ścianę. A to się naszym sponsorom podoba. Myślę że dla naszych sponsorów, star-wars.com.pl będzie atrakcyjniejsze gdy wystąpi wspólnie z ST.

Pokażmy światu że żeby pomagać innym łączymy się, a nie prowadzimy Wojnę zorganizujmy jakiś wspólny event. Spotkajmy się przy okazji jakiejś imprezy, żeby było o czym pisać, a moja w tym głowa żeby ta informacja poszła dalej. Mam wejście w gazetach, w dwóch telewizjach i kilkunastu ważnych serwisach internetowych. Rozdajmy trochę zabawek gadżetów, zróbmy jakiś konkurs. Przebierzmy się w stroję, a załatwię pozwolenie na paradę ulicami miasta. Zagonie do tego moich znajomych. Pojdźmy razem do jakiegoś Domu dziecka, zróbmy wystawę naszych gadżetów. I piszmy co się dzieje, gdzie się da. Raz drugi 3. i samo się zacznie kręcić. Po Polconie 2009 w Łodzi SWCP nabrało nowych kolorów, jesteśmy rozchwytywani, wszyscy o nas piszą i zapraszają na każdą imprezę. A co takiego wielkiego zrobiliśmy poniżej relacja ze strony lfsw. W sumie nic, ale właśnie tak trzeba działać. Kto ma lepszy pomysł niech rzuci we mnie kamieniem.

"Jest jeszcze ktoś, o kim należy powiedzieć kilka słów. Voo Yo. Osoba znana w fandomie jak „Star Wars”. W każdym razie po Awangardzie w Warszawie i Polconie w Łodzi z pewnością już znana. Poza tym pytano mnie o niego, więc warto wspomnieć. Co ja mówię wspomnieć, trzeba głośno wykrzyczeć. Voo Yo to star-wars.com.pl. To także członek ŁFSW. Na Polconie Voo Yo w hali MOSiRu miał swoje własne stoisku, bardzo pokaźne, gdzie… Było więcej niż kilka fanklubów w Polsce mogłoby zorganizować na raz. Voo Yo i jego żona Zuza prowadzą działalność charytatywną dla dzieci z porażeniem mózgowym, a także propagują fenomen „Star Wars”. Kto widział Marę Jade i… Darth Makaka (żart, nie grałem w KOTORa) ten wie. I już u wejścia na ich stoisko hit nad hitami. Miecz świetlny dla każdego! Za darmochę! Co z tego, że… dmuchany? Wszyscy na Polconie okładali się nimi, aż miło było patrzeć. Żadna akademia Jedi nie mogła się bez nich obyć. Widziałem nawet zmontowany z dwóch takowych miecz z dwoma ostrzami, znaczy to coś, co miał Darth Maul. Już za to można śpiewać peany, a to tylko wejście. A dalej… Grałeś w „The Force Unleashed” na wielkim ekranie? Nie? Ja też nie, ale jak wspominałem, ja nie grajek. A każdy mógł tu pograć. Powiem więcej, nasi aktorzy, ponoć pierwszy raz w życiu, grali! A to nie wszystko. Kilkanaście stanowisk dla grajków komputerowych, wystawa gadżetów Hasbro, konkursy, turnieje i wszystko co sprawia dzieciakom radość. Wiem, bo sam reklamowałem przygodnym przechodniom.

Ale to wszystko nic. Jest jeszcze akcja charytatywna. Zbiórka pomocy szkolnych i aukcja. Nasi goście także się dołożyli i przynieśli od siebie różne „drobiazgi”. Ktoś jeszcze wątpi? Wiem, wiem. Voo Yo to, to, to tamto, na początku. Ale czyż nie ten błędów nie czyni, kto nic nie robi? Błędy można naprawić. Powiem więcej „future in the motion is”. Dziś Voo Ya (i jego piękną żonę) podziwiamy. To tacy ludzie popychają świat do przodu. A reszta jest droidami. "
Mordah
Użytkownik
#67 - Wysłana: 15 Wrz 2009 14:23:04
Odpowiedz 
WTF?
A ty się Evivia nie wtrącaj, trekkie.pl ma teraz częstotliwość dodawania newsów jak st.pl za najlepszych lat.
Q__
Moderator
#68 - Wysłana: 15 Wrz 2009 15:30:05 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Mordah

Morduś, przyszedłeś wnieść coś merytoryczego, czy zwietrzyłeś szansę na flame'a i postanowiłeś nakręcić atmosferę?

Cieszę sie, że popierasz zapał bitera, ale formą swojego popracia nie pomagasz jego inicjatywie, raczej szkodzisz. Mówisz, że ma rację to pomóż mu w realizacji tego co postulował.
Madame Picard
Moderator
#69 - Wysłana: 15 Wrz 2009 16:06:49
Odpowiedz 
Uprasza się o niekarmienie trolli.
Mordah
Użytkownik
#70 - Wysłana: 15 Wrz 2009 16:57:00
Odpowiedz 
Spoko Q. Tradycyjne "weźcie i zróbcie". To my z biterem zajmiemy się promocją Star Treka w Polsce, a wy zostańcie przy tym co robicie i wam wychodzi najlepiej, czyli kiszenie się na Forum Wzajemnej Adoracji. Chciałem się też na to załapać, ale widzę że miejscówki już pozajmowane. Chociaż powinienem się cieszyć, że odwalacie najcięższą robotę a dla reszty została tylko promocja. Ale jakoś damy radę. Czuwaj!
Eviva
Użytkownik
#71 - Wysłana: 15 Wrz 2009 18:52:30 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Mordah:
A ty się Evivia nie wtrącaj, trekkie.pl ma teraz częstotliwość dodawania newsów jak st.pl za najlepszych lat.

Łżesz, bracie - zaglądałam dziś i widzę, że utknąłeś na ostatnim dniu Treksfery.

Madame Picard:
Uprasza się o niekarmienie trolli.

Rozkaz, szefowo!
VooYo
Użytkownik
#72 - Wysłana: 15 Wrz 2009 19:22:43
Odpowiedz 
Oki - widzę że mój post został troszkę olany - no cóż chyba za często inne fandomy Wam pomagają. Jeśli odrzucacie moją pomoc. W takim razie flamujcie dalej. Pozdrawiam
Eviva
Użytkownik
#73 - Wysłana: 15 Wrz 2009 19:30:46 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
VooYo

Nikt nie odrzuca, nie obrażaj się. Po prostu ludzie chwilowo skupili się na wzajemnym kopsaniu. Naprawdę doceniamy Twoją propozycję, tylko nasz szef jest chwilowo w ciężkim stanie rozstroju nerwowego, moderatorka ma swoje kłopoty, a ja jestem fatalnie przeziębiona, to kto miał gadac na tematy oficjalne?
Zresztą, napisz bezpośrednio do bitera na jego GG, on tu jest główną atrakcją.

A oto i wiadomość od Bitera, czyli o wilku mowa:

VooYo. Tu nie chodzi o Olanie twojej osoby. Zwyczajnie napisałeś pewien post w którym wstawiłeś cytat nie do końca jasny i nie do końca wiadomo z kąd wzięty, trochę nagmatwałeś i naprawdę nie wiemy czy potraktowac cię poważnie czy jedynie byłeś dowcipnym Trollem. Poprosił bym jeszcze raz powoli kim jesteś, z kąd jesteś, czym się zajmujesz. Wtedy sądze że nikt cie nie oleje.
Biter

Przy okazji - Bitera nie było na TSF, więc Cie nie zna. Napisz do niego, przedstaw się i wtedy pogadacie jak kosmita z kosmitą.
Q__
Moderator
#74 - Wysłana: 15 Wrz 2009 19:46:14
Odpowiedz 
Eviva

Eviva:
tylko nasz szef jest chwilowo w ciężkim stanie rozstroju nerwowego

"Szef" mimo rozstroju musiał dawno się włączyć do spraw organizacyjnych właśnie po to, by nie słyszał, że każe innym coś robić.

(Niby z czyjej inicjatywy VooYoo się włączył?)

Mordah

Jeśli naprawdę chcesz cos robić - czekam na propozycje wspólnych działań promocyjnych. GG znasz.
Madame Picard
Moderator
#75 - Wysłana: 15 Wrz 2009 20:09:53
Odpowiedz 
VooYo

Spokojnie. To, że przez kilka godzin nikt Ci nie odpowiedział, nie znaczy jeszcze, że nikt nie jest zainteresowany. Po prostu ludzie są w pracy, są zajęci swoimi obowiązkami albo zwyczajnie muszą przemyśleć sprawę.

Eviva:
Naprawdę doceniamy Twoją propozycję, tylko nasz szef jest chwilowo w ciężkim stanie rozstroju nerwowego, moderatorka ma swoje kłopoty

Może powinnam jeszcze swoją dokumentację medyczną przedstawić? To się robi jakiś absurd. Działania oddolne polegają na tym, że ludzie chcą i mogą coś robić, a nie na tym, że są do tego zaganiani kijem i mają się tłumaczyć z ewentualnych kłopotów...
Eviva
Użytkownik
#76 - Wysłana: 15 Wrz 2009 20:21:44
Odpowiedz 
Madame Picard:
Może powinnam jeszcze swoją dokumentację medyczną przedstawić?

A czy ja napisałam, że to medyczne kłopoty? Moga być jeszcze rodzinne, zawodowe, odzwierzece, polityczne....
Q__
Moderator
#77 - Wysłana: 15 Wrz 2009 20:56:52
Odpowiedz 
Madame Picard
Eviva

Drogie Panie, co Was użądliło?
Eviva
Użytkownik
#78 - Wysłana: 15 Wrz 2009 21:07:23
Odpowiedz 
Q__:
Drogie Panie, co Was użądliło?

Nic. Normalnie - miła atmosfera
VooYo
Użytkownik
#79 - Wysłana: 16 Wrz 2009 12:35:08
Odpowiedz 
Voo Yo - znana osobistość w fandomie Gwiezdnych Wojen pod względem przemyślanego i racjonalnego działania, a także szybkiego reagowania. Inni mówią Voo Yo robi ;) Z tego jestem znany. Może gwoli ścisłości się przedstawię. Wielu z Was już mnie poznało na Avangardzie jako współorganizatora debaty SW vs. ST i bloku SW na tymże konwencie. Jestem nie tylko Właścicielem Serwisu Informacyjnego www.star-wars.com.pl, a i Redaktorem Naczelny działu Star Wars - www.bestiariusz.pl, Koordynatorem bloku SWCP, bloku dziecięcego i bloku komputerowego na konwent fant. POLCON 2009, Koordynatorem Projektu "Mark Hamill w Polsce", Koordynatorem bloku Star Wars - Avangarda VI (2010), Szefem Działu Marketingu - AVANGARDA. A także organizatorem wielu atrakcji na imprezie która odbyła się niedawno w Toruniu - StarForce 2009. Działam charytatywnie wraz z innymi organizacjami. Opiekuje się projektem kolorowego domu. Projekt ośrodka Rehabilitacyjnego dla 50 dzieci z porażeniem mózgowym, który ma powstać w 2010 roku. Jako serwis informacyjny jesteśmy sponsorem sali SW w tymże ośrodku. Obecnie ściśle współpracujemy z największymi portalami Fantasy takimi jak Bestiariusz czy Gildia. I chciałbym ściśle współpracować z Wami, aby stworzyć coś na zasadzie wielu światów. Tak jak pisałem wcześniej chciałbym żebyśmy coś wspólnie zrobili jednocząc się i występując razem. Chętnie pomogę, ale w projekcie chciałbym ludzi, a nie spamboty ;). Ludzi z krwi i kości, którzy pokażą że chcą działać. Tak jak pisałem wcześniej. Pierwsza okazja już niedługo i warto by było wspólnie zorganizować jakieś atrakcje na Festiwalu komiksu na który nasz serwis został zaproszony przez wydawnictwo Egmont i targach Games & Toys na które też jako serwis zostaliśmy zaproszeni. Moja oferta jest jak najbardziej poważna i nie robię sobie jaj. Jestem poważnym człowiekiem.
kanna
Użytkownik
#80 - Wysłana: 16 Wrz 2009 13:09:38
Odpowiedz 
VooYo

Dla ocieplenia atmosfery i Twojego wizerunku

Sandra0
Użytkownik
#81 - Wysłana: 16 Wrz 2009 13:41:32
Odpowiedz 
VooYo
Teraz pojąłem wszystko. Bardzo interesująca z ciebie osoba. Jeśli chodzi o Imprezę związaną z komikasami, no niestety nie włączę się z prostego powodu. Nie zbieram komiksów ST. Mam nadzieję jednak że posiadacze takowych zechcą się właczyć i nie będą chowali swych "relikwi".
chętnie natomiast porozmawiał bym z tobą na temat AVANGARDY. Jeśli był bys tak miły i zechciał skontaktować się ze mną na Gg lub maila. Na gg będę dziś dopiero w okolicach 20 więc jesli będzie ci wygodniej napisz prosze na maila. Pozdrawiam Biter
VooYo
Użytkownik
#82 - Wysłana: 16 Wrz 2009 13:44:53
Odpowiedz 
Może wrzucę aktualniejsze ;)

troszkę nowsze
Bashir
Moderator
#83 - Wysłana: 16 Wrz 2009 13:52:03 - Edytowany przez: Bashir
Odpowiedz 
Sandra0:
Jeśli chodzi o Imprezę związaną z komikasami, no niestety nie włączę się z prostego powodu. Nie zbieram komiksów ST

Pragnę tylko jeszcze dodać, że jeżeli dobrze zrozumiałem chodzi o słynny MFK, który w tym roku jest przemianowany na MFKiG czyli Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier, na który wybieram się tak jak każdego roku - czyli niczym sójka za morze . Ale dopisek iG do MFK, jeszcze bardziej rozszerza tematycznie imprezę, wszakże gier trekowych trochę jest.
Scimitar
Użytkownik
#84 - Wysłana: 16 Wrz 2009 18:00:47
Odpowiedz 
Uważam, że to co oferuje Yo Yoo jest ot jedna z tych okazji, które mogą się już nie powtórzyć; mieliśmy całkiem analogiczną okazję przy projekcie "Horizon" - zgłosiła się do nas firma oferująca wykonanie grafiki (fakt że warunki jakie oferowała były mocno przesadzone, ale takie rzeczy zazwyczaj da się jakoś doprowadzić do stadium zadowalającego obie strony), cóż unieśliśmy się ambicją i oferta przepadła, a "Horizona" dalej nie ma i nie wiem czy coś z niego już będzie...
Proponuje nie odrzucać pomysłu z miejsca, a się nad tym zastanowić, przecież chyba nie będziemy musieli uczestniczyć 100 procentowo we wszystkich przedsięwzięciach.
Osobiście jestem gotów porobić trochę rekwizytów trekowych, może nawet pomóc przy jakiś kostiumach - do tego mogę się zadeklarować, bo takie rzeczy już robiłem, a nie jest ot sprawa strasznie droga.
VooYo
Użytkownik
#85 - Wysłana: 17 Wrz 2009 08:46:31 - Edytowany przez: VooYo
Odpowiedz 
Cześć wszystkim,

Macie jakiś dobrze wypozycjonowany i poczytny branżowy serwis informacyjny?

Przepraszam, że się nie odezwałem na GG? Bylem wczoraj strasznie zapracowany, a wieczorem usiadłem w końcu po 3 miesiącach żeby obejrzeć jakiś film. Co do MFKiG, to może rzeczywiście jest jeszcze za wcześnie. Mam pomysł, jak się wszyscy zbiorą do kupy, żeby zrobić jakiś event w późniejszym czasie. Mam nawet miejsce i znajomego który bardzo chetnie udostępni cały Dom Kultury na takie przedsięwzięzie. Myślę też że w listopadzie będzie kolejna okazja do zrobienia czegoś większego na Falconie.
biter
Użytkownik
#86 - Wysłana: 17 Wrz 2009 11:36:31 - Edytowany przez: biter
Odpowiedz 
VooYo
Tu nie chodzi o to czy jest za wcześnie czy w sam raz. Zwyczajnie odnośnie Polskiego Treka działo się dotąd... no niewiele - mówiąc nic bym skłamał + naraził się na ukrzyżowanie i ukamieniowanie - ludzi trzeba po prostu rozkołysać, nie wrzuca się świeżo upieczonego pływaka do niespokojnego morza. Daj mu popływać w basenie. A jeśli ma to być morze to daj mu się zanurzyć po kolana niech się przekona czy da radę. Wielu z nas ma chęci ale zwyczajnie nie mamy w większości do czynienia z tego typu imprezami. Współorganizowałem większe imprezy ale pod poważną "banderą" więc nie musiałem walczyć o media a sponsorzy zazwyczaj się zgadzali. Tutaj będzie sporo trudniej. Lubię rzucać się na głęboką wodę nawet ryzykując przegraną, ale nie każdy lubi. A co do serwisów. No wiem pytaj starszyznę ale cienko to widzę. Mogę się mylić. Co do Eventów - Uwielbiam Eventy!!
Biter.
The_D
Użytkownik
#87 - Wysłana: 17 Wrz 2009 14:32:54
Odpowiedz 
Nie jestem pewien co rozumiecie przez "branżę". Jeżeli chodzi o sam star trek, to najlepiej wypozycjonowany jest startrek.pl.
VooYo
Użytkownik
#88 - Wysłana: 17 Wrz 2009 15:36:16
Odpowiedz 
Macie jakąś stronę czysto informacyjną taką jak Star-wars.com.pl, czy bastion? Jeżeli nie to może zewrzeć szyki i reaktywować jakieś istniejące. Napewno są w Waszym gronie jacyś pisarze, można by pisać i dodawać jakieś z newsy ze świata. Kolejna rzecz to nie wierze że w Waszym gronie nie ma dobrego pozycjonera, który mógłby zabrać się za promocję serwisu informacyjnego.
biter
Użytkownik
#89 - Wysłana: 17 Wrz 2009 16:08:55 - Edytowany przez: biter
Odpowiedz 
VooYo
W poslce mamy trzy serwisy (główne) trekowe. startrek.pl, trek.pl no i jest trekkie.pl . Nie ma innego serwisu. Zdaje się ze kiedyś była strona scifi.pl (po której został nieaktualny zestaw newsów na naszej stonie głównej) i to by chyba było na tyle. Są inne strony (zapewne) ale raczej poza kręgiem oddziaływania. Naszą stronę informacyjnie ciągnie Eviva, chwała jej za to. Może by się znalazło więcej osób ale puki co ona ma uprawnienia (i Q) do umieszczania newsów. Pracuje pilnie Pomysły na promocje serwisu były różne ale skończyło się na stwierdzeniu "po co reklamować ludzie zainteresowani sami trafią"- autora tej tezy już nie pamiętam .. Odezwij się w wolnej chwili albo podaj w profilu swoje GG.
The_D
Użytkownik
#90 - Wysłana: 17 Wrz 2009 17:00:03
Odpowiedz 
Do pisania newsów ma jeszcze uprawnienia Pah Wraith (ale sam przyznał niedawno, że mam teraz mało czasu na treka), oraz oczywiście Kai. Na trek.pl jest zdaje się kilku newsopisarzy regularnych oraz możliwość dodawania newsów przez wszystkich, oczywiście po zaakceptowaniu przez moderację.
W sumie u nas też każdy może przesłać treść newsa jednemu z adminów (najlepiej Evivie)
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Quo Vadis Star Trek Polska: Biter nieautoryzowany

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!