USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Undiscovered Country 2DVD Special Edition poszukiwany

Autor Wiadomość
Gieferg
Użytkownik
#1 - Wysłana: 5 Cze 2009 00:35:35
Odpowiedz 
No tak, raczej jak ktoś ma, to pewnie sprzedać nie będzie chciał, ale warto spróbować - może ktoś wie gdzie można to dostać, bo po przeszukaniu netu straciłem już nadzieję...

A tak w ogóle to witam forumowiczów, mój pierwszy post
Jamjumetley
Użytkownik
#2 - Wysłana: 5 Cze 2009 14:26:52
Odpowiedz 
Pozostają Ci chyba tylko sklepy zagraniczne, albo polowanie na Allegro (z tego co widzę, ktoś wystawił III i X, VI nie widzę), ale w tym drugim przypadku okropnie się przepłaca...
Gieferg
Użytkownik
#3 - Wysłana: 5 Cze 2009 17:18:06 - Edytowany przez: Gieferg
Odpowiedz 
Sklepy zagraniczne niestety nie mają - DVD.CO.UK miało tylko Wrath of Khan 2dvd (ok. 30 zeta) - nie omieszkałem zamówić, innych częsci raczej nie ma, a jesli są to tylko używane i za jakieś chore pieniądze (ok 90 zeta). Sprawdzałem je zanim założyłem ten temat. Na Allegro też krucho.

No nic, chyba bede sie musiał zadowolić jednopłytówką. Czy w takim razie ktoś kto posiada to wydanie może mi powiedzieć, czy polskie wydanie jednopłytówe, ma anamorficzny obraz?

Sklepy niby podają że ma, ale specyfikacje starych wydań tego filmu podane na dvd compare.net wskazują na non-anamorphic (a polskie wydania jednopłytówe wyglądają na zwykłą kopię z wydań UK), a nie chciałbym żeby sie okazało po zakupie że po odpaleniu filmu na panoramicznym TV będzie w typowej dla non-anamorphic ramce z czarnych pasów po wszystkich czterech stronach obrazu.
Hicek
Użytkownik
#4 - Wysłana: 5 Cze 2009 22:06:09
Odpowiedz 
Siema, poszukaj na allegro kolesia o nazwie użytkownika farookhbulsara . Ja od niego zamawialem TNG i DS9, moze bedzie mogl ci sprowadzić, ceny ma przyzwoite, a przy wiekszych zamowieniach popytaj o rabaciki.
Jamjumetley
Użytkownik
#5 - Wysłana: 5 Cze 2009 22:32:44
Odpowiedz 
Na Amazon masz TWoK 2DVD nówki od 5,85Ł (Click). Pozostałe filmy w wersji 2DVD, ale sprzedawane bezpośrednio przez Amazon poskoczyły mocno. Np. TVH - (Click) - 24,99Ł!!!

Miałem szczęście jak poprosiłem znajomego żeby kupił mi 2 Fan Collective'y po 10Ł sztuka, bo teraz stoją po prawie 18Ł!!! Ceny poszły w górę tuż przed premierą nowego filmu. Popyt się zwiększył, to pojechali po bandzie
Gieferg
Użytkownik
#6 - Wysłana: 5 Cze 2009 22:50:01 - Edytowany przez: Gieferg
Odpowiedz 
Akurat Wrath of Khan już kupiłem i to taniej (na Amazonie się zwykle przepłaca):

KLIK

4,95 funta + 1 funt za przesyłkę.

Natomiast 15 czy 20 funtów za żadnego Treka nie dam.

Co do sprowadzania i ludzi z Allegro - jesli taki moze sprowadzić, to mogę sobie również sprowadzić sam (co zwykle robię) prędzej czy później znajdę źródło o ile jest dostępne, problem w tym, że wygląda na to , że tego sprowadzić nie ma jak. Pozostaje polowanie na eBayu.

Ponawiam pytanie o obraz w wydaniu 1DVD. Anamorphic czy non-anamorphic?
Gieferg
Użytkownik
#7 - Wysłana: 10 Cze 2009 00:10:42
Odpowiedz 
Udało mi się zakupić to wydanie z UK, teraz szukam takiego samego wydania Final Frontier - nie chce ktoś sprzedać?

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Undiscovered Country 2DVD Special Edition poszukiwany

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!