USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Spotkania w Warszawie
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  ...  10  11  12  »» 
Autor Wiadomość
biter
Użytkownik
#121 - Wysłana: 23 Lut 2011 18:46:39
Odpowiedz 
Eviva
A no tak, zapomniałem. A przed ja zapewne nie będe mógł.
Eviva
Użytkownik
#122 - Wysłana: 23 Lut 2011 19:03:26
Odpowiedz 
biter

No i sam widzisz, kurza twarz, co za malszansa.
fluor
Użytkownik
#123 - Wysłana: 29 Mar 2011 21:41:32 - Edytowany przez: fluor
Odpowiedz 
Serdecznie zapraszam na spotkanie trekowe w Cafe Paradoks w sobotę 2 kwietnia o godzinie 12. Tematem będzie zbliżający się konwent (już w lipcu!), ale nie tylko.
TSan
Użytkownik
#124 - Wysłana: 29 Mar 2011 21:43:47
Odpowiedz 
biter:
zbliżający się konwent

Wiadomo coś więcej? Jakaś planowna data?
fluor
Użytkownik
#125 - Wysłana: 29 Mar 2011 21:49:37
Odpowiedz 
21-24 lipca 2011, będzie odbywać się na warszawskim Ursynowie
Eviva
Użytkownik
#126 - Wysłana: 29 Mar 2011 21:51:05 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
TSan

Po spotkaniu napisze tu wszystko, co zdołam zapamiętać, będąc w progresywnym stanie wskazującym na spożycie .
kanna
Użytkownik
#127 - Wysłana: 29 Mar 2011 21:52:06
Odpowiedz 
fluor:
sobotę 2 kwietnia o godzinie 12

Pracuje w Toruniu :/
Eviva
Użytkownik
#128 - Wysłana: 29 Mar 2011 21:54:30
Odpowiedz 
kanna

Co jest ważniejsze, Toruń czy Trek ?
Kowal155
Użytkownik
#129 - Wysłana: 29 Mar 2011 22:00:03 - Edytowany przez: Kowal155
Odpowiedz 
Sorki - za późno przeczytałem odpowiedni post, stąd i ten mój bezsensowny :P bo chyba nie jestem w stanie go usunąć a nie będę produkować się teraz na siłę, żeby było mądrzej.
TSan
Użytkownik
#130 - Wysłana: 29 Mar 2011 22:00:22
Odpowiedz 
fluor
Eviva

Mamy dwie opcje: albo się spóźnię i będę 22 lipca, albo już 21 będę w drodze do Bułgarii. A tak chcę jechać
fluor
Użytkownik
#131 - Wysłana: 29 Mar 2011 23:04:57
Odpowiedz 
To na pewno nie ostatnie spotkanie przed konwentem, ale i tak zapraszam tych co mogą i chcą.
Kowal155
Użytkownik
#132 - Wysłana: 29 Mar 2011 23:38:12
Odpowiedz 
Ja chcę, ja chcę Eviva - pamiętaj o naszym deal'u
Eviva
Użytkownik
#133 - Wysłana: 30 Mar 2011 18:07:29
Odpowiedz 
Kowal155

Pamiętam, pamiętam... ostatnio zrezygnowałam z tłuszczów zwierzęcych, to i skleroza mi się cofnęła.
Eviva
Użytkownik
#134 - Wysłana: 3 Kwi 2011 09:09:01 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Spotkanie w Paradoxie, aczkolwiek tylko dwugodzinne, odbyło się, i to w stosunkowo dużym gronie osób powiązanych. Obecni byli: Fluor, Nureczka, Kowal155 i Eviva. Spożyto ciabattę na ciepło, muffinkę, paczkę chipsów oraz dwie kawy i dwie herbat. Obocznie poruszono trudności w byciu tłumaczem książek, zalety mopsów jako psów kanapowych a w ściśle damskim gronie problemy autorów (nawet znanych i uznanych) z wydawcami, problemy zaprzyjaźnionych krytyków z autorami i nową metoda trwałego manikiuru.

Dyskutowana była tegoroczna lokalizacja Avangardy, nie wiadomo jeszcze, nowa czy jedynie tymczasowa. Owa lokalizacja to SGGW na warszawskim Ursynowie, co niezmiernie zmartwiło Evivę, która nie lubi przywykać do nowych miejsc, a ponadto liczyła na lokalizację gdzieś bliżej centrum. Jednak SGGW ma duże zalety - nowoczesne aule, wyposażone w profesjonalne rzutniki oraz klimatyzację oraz możliwość spędzenia nocy w akademiku, co jest, jak wiadomo, zawsze niezapomnianym przeżyciem.

Omówiono sprawę akredytacji i identyfikatorów, które chcemy mieć własne. Poza nimi oczywiście będę też koszulki oraz loteria fantowa, na której będzie można wygrać uroczą pamiątkę w postaci przypinki, kolczyków, czy jakiegoś innego drobiazgu. Przy okazji wypłynęła sprawa dyżurów w sali, w której bądź co bądź będą nasze klamoty i bezcenne okazy, użyte do dekoracji. Uczestnicy zgodzili się co do tego, ze byłoby rzeczą nad wyraz niezręczną, gdyby w trakcie konwentu ktoś na mieście zarąbał kogoś gwizdniętym z naszej wystawy bathletem. Również dematerializacja innych eksponatów byłaby czymś nad wyraz niefortunnym, a gablotek znów może nie być.

Oprócz tego odbyła się długa dyskusja panelowa nad takim układem punktów, żeby prelegenci nie kopsali się dyskretnie po łydkach, prosząc w ten nieskomplikowany sposób poprzednika o opuszczenie pomieszczenia pracowniczego. Omawiano też tematykę niektórych prelekcji, możliwość urządzenia LARPa i ewentualne warsztaty klingońskiego. Wypłynęła też propozycja wykładu o inżynierii genetycznej w odniesieniu do Khana i Augmentów, ale już nie wiadomo, kto miałby ją przygotować. Najodpowiedniejszy byłby Kowal155, ale jest nieśmiały.

Trochę czasu zajęło roztrząsanie sprawy zniknięcia Q_, przy czym wyszło na jaw, że nikt tak naprawdę nie wie, gdzie ów osobnik mieszka, i że nawet lokalizacja jego kwatery głównej w mieście S. jest mocno niepewna. Z tej części zebrania wniosków niestety brak, choć Eviva nabrała podejrzeń, którymi z nikim się nie podzieliła i nie podzieli.

Potem musieliśmy się zabierać bo po pierwsze, każdy miał swoje sprawy do załatwienia, a po drugie w Paradoxie zaczynało się spotkanie z pewnym zagramanicznym autorem SF, a jakim Wasza Eviva w życiu nie słyszała, co nie byłoby takie dziwne, ale oprócz niej nie słyszeli tez pozostali uczestnicy zebrania. Tak więc zebranie zostało chwalebnie zakończone i wszyscy rozstali się w zgodzie i pokoju.
The_D
Użytkownik
#135 - Wysłana: 4 Kwi 2011 00:54:32
Odpowiedz 
Ehhh, nowe twarze a ja nie mogłem wpaść...
Kowal155
Użytkownik
#136 - Wysłana: 5 Kwi 2011 12:36:18
Odpowiedz 
Eviva
Nie nieśmiały, ale zobaczymy czy podołam i czy będę w stanie to sensownie przygotować i wiadomo, że oczekiwałbym w tym pomocy. Zresztą chwilowo mam na głowie zbliżające się konferencje z udziałem mojego koła, więc gdy się zluzuje to zacznę się na poważnie zastanawiać.
The_D
Użytkownik
#137 - Wysłana: 5 Kwi 2011 16:06:54
Odpowiedz 
W razie potrzeby mogę trochę pomóc - miałem do czynienia z genetyką, choć raczej od strony bioinformatyki.
Eviva
Użytkownik
#138 - Wysłana: 5 Kwi 2011 20:24:30
Odpowiedz 
Kowal155
The_D

A ja mogę pomóc w opracowaniu sprawy od strony trekowej.

The_D

Daj znać, kiedy chcesz się spotkać, Twoja forsa leży i piszczy.
Kowal155
Użytkownik
#139 - Wysłana: 5 Kwi 2011 20:40:48
Odpowiedz 
Ah ja bioinformatyki jeszcze na oczy nie widziałem choć będę to miał dopiero chyba za semestr lub dwa to na razie dumnie brzmiące hasło mi imponuje Myślałem po prostu nad jakimś tematem prelekcji, który nawiąże rzeczywistą nauką do inżynierii genetycznej nad ludźmi ukazanej w Star Treku (Khan i ewentualne powytykanie głupot po drodze z uświadamianiem co jest straszne a co nie i dlaczego nie należy się bać inżynierii genetycznej) oraz zrobieniem jakichś warsztatów z izolowaniem DNA i małym przeglądem podstawowych metod biologii molekularnej. Zobaczymy jeszcze na ile moje rozważania są realne i sensowne.
The_D
Użytkownik
#140 - Wysłana: 6 Kwi 2011 08:21:43
Odpowiedz 
Eviva
Napisałem na maila.
kanna
Użytkownik
#141 - Wysłana: 6 Kwi 2011 10:34:14
Odpowiedz 
Eviva:
The_D
Daj znać, kiedy chcesz się spotkać, Twoja forsa leży i piszczy.

The_D jak nie jestes zainteresowany, to ja się chetnię nia zaopiekuje
Eviva
Użytkownik
#142 - Wysłana: 7 Kwi 2011 20:08:58
Odpowiedz 
kanna

A dasz w zamian tribble'a? ja tam niewybredna, może być żywy
ibniblis
Użytkownik
#143 - Wysłana: 4 Sier 2011 22:32:10
Odpowiedz 
to kiedy, gdzie i kto? ;)

Pzdr
c.
Eviva
Użytkownik
#144 - Wysłana: 4 Sier 2011 22:35:52
Odpowiedz 
ibniblis

Zależy, czego dotyczy Twe pytanie.
ibniblis
Użytkownik
#145 - Wysłana: 4 Sier 2011 22:39:32
Odpowiedz 
aktualnych spotkan w wawie :P tak jak wskazuje na to nazwa watku...
Eviva
Użytkownik
#146 - Wysłana: 4 Sier 2011 22:43:24
Odpowiedz 
ibniblis

Na razie nie wiemy - kwestia jest otwarta. W każdym razie w najbliższych tygodniach będzie jakieś spotkanie, bo fluor nalega. Podamy do wiadomości publicznej, gdy będzie już coś wiadomo
Q__
Moderator
#147 - Wysłana: 4 Sier 2011 22:44:42
Odpowiedz 
ibniblis

ibniblis:
to kiedy, gdzie i kto? ;)

Nie pytasz z kim?
ibniblis
Użytkownik
#148 - Wysłana: 4 Sier 2011 22:46:53
Odpowiedz 
mysle, ze miesci sie to w ramach tego 'kto' jako skrot mylowy od 'kto bedzie' lub 'kto organizuje' ;) mhm, czyli jesli bedzie informacja w najblizszych tygodniach to bede sie orientowac ;)
Q__
Moderator
#149 - Wysłana: 4 Sier 2011 22:56:07 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
ibniblis

Proponuję kontaktować się z fluorem w tej sprawie. Choćby tą drogą:
http://treksfera.pl/index.php?option=com_content&v iew=article&id=1&Itemid=2
Masz też numer GG w jego profilu:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=user info&user=444
ibniblis
Użytkownik
#150 - Wysłana: 4 Sier 2011 23:02:31
Odpowiedz 
Znam sie z Fluorem, nie od dzis zreszta... ale wolalem zapytac tutaj od razu, zamiast pokatnie i prywatnie, a potem pojawic sie z zaskoczenia :P
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  ...  10  11  12  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Spotkania w Warszawie

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!