USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Spotkania w Warszawie
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  8  9  10  11  12  »» 
Autor Wiadomość
fluor
Użytkownik
#91 - Wysłana: 17 Sier 2010 08:55:02
Odpowiedz 
chyba tylko Madame może mieć porównanie w tej sprawie ;)
Madame Picard
Moderator
#92 - Wysłana: 17 Sier 2010 09:49:39
Odpowiedz 
Byłam w sumie na niewielu spotkaniach i tu, i tu, to zbyt mała próbka do porównań. Poza tym na tych słynnych, bardziej intensywnych spotkaniach empiru nie bywałam, bo to już nie te czasy i nie to zdrowie, moje dzieci .
Scully
Użytkownik
#93 - Wysłana: 17 Sier 2010 16:15:09
Odpowiedz 
no przyznam, że intensywne spotkania eMPIRu potrafią zdrowie nadszarpnąć...
TSan
Użytkownik
#94 - Wysłana: 18 Sier 2010 18:21:12
Odpowiedz 
A z mojego miasta do Warszawy cztery godziny drogi...
fluor
Użytkownik
#95 - Wysłana: 19 Sier 2010 13:51:15
Odpowiedz 
Mimo to zapraszamy serdecznie
Eviva
Użytkownik
#96 - Wysłana: 2 Paź 2010 17:39:49 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
W dniu dzisiejszym, 2 października, odbyło się spotkanie w Cafe Paradox. Było ono poświęcone planom na rok przyszły i nie tylko.Uczestnikami byli: Fluor, Dzikowy, Nureczka i Eviva. Nasz ukochany wódz Q_ jak zwykle nie dojechał. Ponieważ lokal był zajęty z powodu turnieju karcianek, zebrani przenieśli się do tajsko-chińskiej garkuchni.
Zebranie miało początek, miało i zakończenie. Pewnym zaskoczeniem był fakt, że wymieniony punkt drugi miał miejsce zaraz po wymienionym punkcie pierwszym, ponieważ przewodniczący dostał pilne wezwanie z domowych pieleszy. Skutkiem tego, póki co, nic oficjalnie nie ustalono i niczego się nie dowiedziano poza tym, że przyszłoroczna Avangarda będzie miała podtytuł "007" - czyli będzie w konwencji szpiegowskiej, coś dla fanów DS9.
Zza kuluarów: Pan Worf ma się dobrze i zdrowo. Zaproszenie do zorganizowania zebrania u Nureczki wciąż aktualne. Trwają starania Dzikowego o zorganizowanie imprezy w Piszu. Podobno wszystko jest na jak najlepszej drodze, a zatem, trekkerzy, szykujcie pieniążki na bileciki!
Q__
Moderator
#97 - Wysłana: 2 Paź 2010 19:53:53
Odpowiedz 
Eviva

Eviva:
Nasz ukochany wódz Q_ jak zwykle nie dojechał.

Spałem do 16 po całonocnym odbieraniu kolejnego kociego porodu :].
kanna
Użytkownik
#98 - Wysłana: 2 Paź 2010 20:13:34
Odpowiedz 
Jaka szkoda, że zaniechano miłego zwyczaj zapraszania na warszawskie spotkania w tym topiku
Eviva
Użytkownik
#99 - Wysłana: 2 Paź 2010 20:32:25 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
kanna

Na tym i tak nic się nie działo, jak chcesz, możesz być na następnym

Q_

A czy ja coś mówię?
Q__
Moderator
#100 - Wysłana: 2 Paź 2010 20:39:59
Odpowiedz 
kanna

kanna:
Jaka szkoda, że zaniechano miłego zwyczaj zapraszania na warszawskie spotkania w tym topiku

Trza bedzie uchwała zobowiazać do tego Xaleina, chce być p.o. sekretarza, niech się wykazuje .
Eviva
Użytkownik
#101 - Wysłana: 2 Paź 2010 20:41:56
Odpowiedz 
Q__

Xalein nie jest z Warszawy Ja będę tego pilnować, na ochotnika. Dobrze wiesz, że ja jestem jak Frank Burns: zgłosiłabym się na ochotnika nawet do plutonu egzekucyjnego, albo żeby przed nim stanąć
Q__
Moderator
#102 - Wysłana: 26 Lis 2010 02:07:01
Odpowiedz 
A'propos warszawskich spotkań (które - jak wiadomo - odbywają się w Paradoxie). Jutro będzie okazja dostać w w/w knajpce darmowe numery archiwalne "Nowej Fantastyki":
http://esensja.pl/varia/wiesci/tekst.html?id=10795
Może ktoś ze stołecznych Trekerów się skusi?
fluor
Użytkownik
#103 - Wysłana: 7 Gru 2010 00:43:17
Odpowiedz 
Zapraszam serdecznie wszystkich na spotkanie fanów Star Trek w Warszawie, które odbędzie się w niedzielę, 19 grudnia o godz. 13 w Cafe Paradoks.
Eviva
Użytkownik
#104 - Wysłana: 19 Gru 2010 11:06:30
Odpowiedz 
PRZYPOMINAM!
Dzisiaj, Paradox Cafe na Jezierskiego, godzina 13.00!
Eviva
Użytkownik
#105 - Wysłana: 19 Gru 2010 18:19:03
Odpowiedz 
Raport ze spotkania, które miało miejsce 19 XII 2010 w Paradox Cafe.

Zebranie liczyło cztery osoby, co jak na nasze standardy jest całkiem sporo. Lista obecności wg kolejności przyjścia: Eviva, Fluor, kanna, Dzikowy. Na zebraniu skonsumowano dwie porcje tostów z szynką i żółtym serem oraz muffinkę (nieświeżą), wypito jedną herbatę, jedno cappuchino, jedno piwo i jedną colę. Oprócz konsumpcji dyskutowano ile wlezie

Omawiano kwestie żywotne dla stowarzyszenia, jako to:
1. Składki członkowskie
2. Strona stowarzyszenia
3. Potrzeby stowarzyszenia
4. Akademia Star Trek
5. Listy dziękczynne do stacji telewizyjnych, które odważają się emitować Treka, zwłaszcza w większych ilościach
6. Potrzebę bądź zbędność pieczątki stowarzyszenia
7. Wyjazd na Pyrkon i związane z tym atrakcje, na ogół wątpliwe

I sprawy związane z przyszłoroczną Treksferą:
1. Kwestię plakatów
2. Kwestię grafiku prelekcji i odpowiedniej długości przerw między takowymi
3. Sprawę sponsorów
4. Ewentualna obecność gościa z USA
5. Problem klimatyzacji sali
6. Sprawę Parku Naukowego i jego niepewną przyszłość
7. Potrzebę sporządzenia szczegółowego programu na potrzeby gości Avangardy
8. Projekt własnych identyfikatorów
9. Niektóre punkty programu

Potem omówiliśmy jeszcze sprawę właściwego traktowania świnek morskich, podporucznik kanna pochwaliła się psem, problem do kogo adresowana jest oferta producentów zabawek, a na samo zakończenie porucznik Dzikowy zaproponował, by następne zebranie odbyło się u niego.

Ogólnie było bardzo fajnie. Niefajne było tylko sterczenie na przystanku, gdyż mimo pewnego ocieplenia temperatura jest jednak nadal kilka stopni niżej zera i z przeproszeniem zmarzł mi tyłeczek oraz ta reszta.

Koniec raportu.
fluor
Użytkownik
#106 - Wysłana: 19 Gru 2010 23:18:21
Odpowiedz 
Eviva, świetny raport. Zauważyłem, że zgrabnie wycięto wstawki o narzekaniu na rządzących (w tym przypadku nie tylko Polską ale i światem ;) ).

Oby więcej takich spotkań.
Kowal155
Użytkownik
#107 - Wysłana: 24 Gru 2010 13:34:45
Odpowiedz 
Hej mam takie pytanie do trekkerów warszawskich - przydałby mi się mundur GF na seminarium nawiązujący do rasizmu i myślałem o wykonaniu konfrontacji oficera GF, który jak wiadomo rasistą na pewno nie jest i między kolegą, który będzie przedstawiał stronę rasistowską (tamten wpadł na pomysł przebrania się za hitlerowca :P) w oparciu o argumentację Jarreda Diamonda (to akurat narzucana rama przez profesora - żeby było śmieszniej z biofizyki :P) i pomyślałem, że fajnie by było w mundurze wystąpić jako, że ma to być atrakcyjne również wizualnie (w pewien sposób) teatrum.
TSan
Użytkownik
#108 - Wysłana: 24 Gru 2010 13:59:58
Odpowiedz 
Eviva

Z przyjemością stwierdzam, że mój brat zdaje w styczniu prawo jazdy. Dzięki temu nasz przyjazd na następną TrekSfere zostanie (bardzo prawdobodobnie) urzeczywistniony. Trzymajcie za niego kciuki
Eviva
Użytkownik
#109 - Wysłana: 24 Gru 2010 17:33:44
Odpowiedz 
TSan

Będę trzymać kciuki i halluxy.
The_D
Użytkownik
#110 - Wysłana: 26 Gru 2010 22:46:11
Odpowiedz 
TSan
Do lipca zdąży na pewno 3 podejścia zrobić (albo i więcej w zależności od kolejek). Nie żebym nie życzył zdania za pierwszym razem ;) Ale zawsze warto mieć plan B i C
Evelin Siv
Użytkownik
#111 - Wysłana: 26 Gru 2010 23:24:07
Odpowiedz 
A kiedy i gdzie jest następna Treksfera?
fluor
Użytkownik
#112 - Wysłana: 27 Gru 2010 00:52:57
Odpowiedz 
Evelin Siv
Na kolejnej Avangardzie, prawdopodobnie 21-24 lipca 2011 (w Warszawie).
Evelin Siv
Użytkownik
#113 - Wysłana: 27 Gru 2010 11:15:39
Odpowiedz 
hm...może udałoby mi się wpaść wreszcie ;)

dzięki za info
TSan
Użytkownik
#114 - Wysłana: 27 Gru 2010 15:17:13
Odpowiedz 
The_D

Aż taki ... nie jest, żeby nie zdać za pierwszym razem (puste pole wypełnić według własnego uznania). Co do TrekSfery, to może wszystko szlag trafić. BO MAM WIZĘ!! I chrzestny, którego nie widziałam od 7 lat, zgodził się zasponsorować bilety. TAK!
Eviva
Użytkownik
#115 - Wysłana: 27 Gru 2010 18:40:47
Odpowiedz 
TSan

Korzystaj zatem z życia, póki masz czas i okazję. Moja kumpelka mawiała "Zabawię się, póki jeszcze nie spróchniałam." i lepiej brać z niej przykład, niż potem żałować.
Logan
Użytkownik
#116 - Wysłana: 27 Gru 2010 19:13:02
Odpowiedz 
TSan
Twój brat TAKI nie jest. Ja bym się jednak martwił o egzaminatora. Ale trzymamy kciuki.
TSan
Użytkownik
#117 - Wysłana: 27 Gru 2010 20:48:33
Odpowiedz 
Eviva

Czekałam na wizy od roku. Ale na moim miejscu nawet Spock by się ucieszył

Logan:
egzaminatora.

Egzaminator? Kumpel Mamy ze studiów...
Logan
Użytkownik
#118 - Wysłana: 27 Gru 2010 21:23:54
Odpowiedz 
TSan
No to faktycznie możesz spać spokojnie
biter
Użytkownik
#119 - Wysłana: 23 Lut 2011 17:42:45 - Edytowany przez: biter
Odpowiedz 
Może małe spotkanie w przyszłym tygodniu w Paradoxie? Na 95% będę w w naszej Stolnicy. Tak po 17? Jeszcze nie znam Dnia ale powiem przed niedzielą.
Eviva
Użytkownik
#120 - Wysłana: 23 Lut 2011 18:41:13
Odpowiedz 
biter

Po 17 to ja nie mogę.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  8  9  10  11  12  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Spotkania w Warszawie

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!