USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / HORIZON - WĄTEK GŁÓWNY
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Scimitar
Użytkownik
#31 - Wysłana: 10 Maj 2009 11:28:36
Odpowiedz 
6 minut -
waterhouse
Moderator
#32 - Wysłana: 10 Maj 2009 13:57:29 - Edytowany przez: waterhouse
Odpowiedz 
jak to mówią

EPIC AMOUNT OF WIN

moje wrażanie później jak cos zjem i ochłonę
Q__
Moderator
#33 - Wysłana: 10 Maj 2009 14:03:50
Odpowiedz 
waterhouse

Welcome back. Półroczny urlop już minął.
Pah Wraith
Użytkownik
#34 - Wysłana: 10 Maj 2009 14:14:29
Odpowiedz 
Domko
Od którego momentu do którego? Teasera, nie trailera z Treksfery, rozumiem?

Tak, teasera. Od przelotu kamery nad nazwą okrętu wymalowaną na spodku (z zapalajacym się światełkiem).
Domko
Użytkownik
#35 - Wysłana: 10 Maj 2009 15:07:15
Odpowiedz 
Tak, wiem. Dzięki, już widziałem.
Q__
Moderator
#36 - Wysłana: 10 Maj 2009 16:04:23 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
waterhouse
fluor

Obejrzałem sobie teraz na YouTube (za pierwszym razem, rano byłem półprzytomny i odnotowałem tylko fakt, że oglądam, i kogo widzę.)

Dobra promocja dla Was i dla polskiego światka trekowego. Choć na krótko Was - niestety - poprosili i nieco protekcjonalnie potraktowali (te "gumowe uszy"), ale bardzo ładnie wypadliście, naturalnie, sensownie (ba, bardziej wiedzieliscie o czym mówicie, niż przeprowadzajacy wywiad) i nie daliscie zrobić z siebie niszowych dziwaków.

Gratulacje, chłopaki.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#37 - Wysłana: 10 Maj 2009 17:23:47
Odpowiedz 
Q__

Gratulacje, chłopaki

dołączam się

fluor

Następnym razem to zaprosimy Ciebie ok?

nie nie, myślałem ze TVN zrobi lepszą promocję.. A ja tam po co?? Ja tu tylko sprzątam...
biter
Użytkownik
#38 - Wysłana: 10 Maj 2009 17:41:59
Odpowiedz 
Doctor_Who
Użytkownik
#39 - Wysłana: 1 Cze 2009 17:02:35 - Edytowany przez: Doctor_Who
Odpowiedz 
Jak być może rzesza Adminów zauważyła, wikia (a więc i MA) wprowadziłą możliwość bezpośredniego wstawiania video z serwisów typu You Tube
(ale nie tylko, więcej na

http://help.wikia.com/wiki/Help:Video_Embed_Tool )

bezpośrednio za pomocą nowej przestrzeni nazw ''video''.

Dotychczas można było dodawać filmy za pomocą tagu <youtube>. Teraz ładujemy filmy na Wikię.

Przetestowałem tę funkcję na przykładzie teasera Horizona. Teraz artykuł wygląda tak:

http://memory-alpha.org/pl/wiki/Star_Trek:_Horizon

Video można dodać podczas edycji strony klikając na symbol tasmy filmowej [ale dla wygody dodałem tez taka opcje do edittoolsów].

Co na to Pah Wraith i reszta??
Domko
Użytkownik
#40 - Wysłana: 1 Cze 2009 17:04:12
Odpowiedz 
Jak dla mnie rewelacja.

Świetna robota.
Doctor_Who
Użytkownik
#41 - Wysłana: 1 Cze 2009 17:06:34 - Edytowany przez: Doctor_Who
Odpowiedz 
Domko

Dzięki .
Tutaj załadowany film - filmy automatycznie ładują się do kategorii ''wideo''.

http://memory-alpha.org/pl/wiki/Video:STHorizonTra iler
Pisarz
Użytkownik
#42 - Wysłana: 1 Cze 2009 17:15:44
Odpowiedz 
Wie ktoś może coś na temat tego co się dzieje z Horizonem? Poza Waszym występem w DzieńDobry TVN nie ma żadnych nowych informacji (albo szukam ich nie tam gdzie trzeba).
Pah Wraith
Użytkownik
#43 - Wysłana: 9 Paź 2009 15:20:36
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#44 - Wysłana: 9 Paź 2009 15:46:35
Odpowiedz 
Pah Wraith

To mi się podoba
Madame Picard
Moderator
#45 - Wysłana: 9 Paź 2009 17:45:19
Odpowiedz 
Pah Wraith

Super!
Tym bardziej, że właśnie staliście się sławni w świecie. Kolega, z którym przygotowywałam referat na temat twórczości fanowskiej, wygłaszał go właśnie dzisiaj w Milwaukee, i nadaje, że temat wzbudził wśród słuchaczy spore zainteresowanie .
Scimitar
Użytkownik
#46 - Wysłana: 11 Paź 2009 14:31:15
Odpowiedz 
Wreszcie ruszyło
Evelin Siv
Użytkownik
#47 - Wysłana: 12 Lut 2010 12:54:40
Odpowiedz 
mam pytanie: Czy Horizon nadal jest kontynuowany? bo na stronie Horizona żadnych nowości
Scimitar
Użytkownik
#48 - Wysłana: 13 Lut 2010 02:20:21
Odpowiedz 
Cóż, nie będzie to zdradzeniem wielkiej tajemnicy jak powiem, ze projekt jest na razie zamrożony.
Przez ostatnie parę lat udało się przebrnąć przez kilka sporych kryzysów - na początek nie mieliśmy do dyspozycji dobrej kamery (co zresztą było widać po teaserze), rekwizytów, kostiumów itp. Jedyne czym dysponowaliśmy wtedy to dużą dozą zapału i pierwszym, przerośniętym pod względem ilości efektów specjalnych, scenariuszem.
Z czasem udało się pokonać większość z tych trudności; zrobiliśmy od podstaw mundury, rekwizyty, przekonstruowaliśmy scenariusz do bardziej wymagającej i mniej efekciarskiej formy (sekwencji CGI starczyło na jakieś 5 minut z 45 - nie licząc udziału przelotów), zdobyliśmy kamerę i wreszcie mamy nakręcone kilkaset GB surowego materiału - jakieś 80 do 90% scen z aktorami w plenerach i na green boxie. Niestety obecnie nie posiadamy nikogo kto by się podjął stworzenia teł, oraz wykonania i wyanimowania paru scen dziejących się w przestrzeni kosmicznej.
Ponadto pewne osoby kluczowe dla realizacji tego projektu, przestały naciskać na jego dalszy rozwój więc na razie wszystko stoi w miejscu i nie zanosi się żeby szybko ruszyło.
Poza tym projekt ten kosztował nas dużo zapału, czasu i funduszy, ale bez grafików dużo w tym momencie nie zdziałamy...
Evelin Siv
Użytkownik
#49 - Wysłana: 13 Lut 2010 09:24:42
Odpowiedz 
czyli jesteś jednym z uczestników tego projektu?
szkoda że jest jak jest, gdy weszłam na strone horizona pierwszy raz ucieszyłam się, że coś takiego powstaje, bo pomysł świetny i będę dopingowąc by jednak prace powróciły
Scimitar
Użytkownik
#50 - Wysłana: 13 Lut 2010 16:50:25 - Edytowany przez: Scimitar
Odpowiedz 
Tak, robiłem razem z Psykerem rekwizyty...
Szczerze powiedziawszy też mam nadzieję, że coś ruszy, ale obawiam się, że projekt będzie wymagał już w tym momencie jakiś nakładów finansowych na opłacenie grafików, a na razie nie zanosi się na to żeby jakieś środki się znalazły.
Jeszcze jest szansa, że Pah Wraith obrobi przynajmniej tła i wykona post produkcję, ale cóż odkąd pisał o tym w październiku, to do teraz o tym nic nie wiadomo. Zresztą nawet jeśli to się uda to i tak pozostaje kwestia CGI...
Evelin Siv
Użytkownik
#51 - Wysłana: 13 Lut 2010 18:55:08
Odpowiedz 
Cóż, szkoda, że tak to wygląda, ale mam nadzieję, że coś się zmieni będę czekać aż ruszy i może dadzą jakąś info na stronie horizona
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / HORIZON - WĄTEK GŁÓWNY

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!