USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / HORIZON - WĄTEK GŁÓWNY
 Strona:  1  2  »» 
Autor Wiadomość
Pah Wraith
Użytkownik
#1 - Wysłana: 13 Wrz 2008 14:33:22 - Edytowany przez: Pah Wraith
Odpowiedz 
Temat związany z nowościami w projekcie Horizon - tu możecie poczytać o tym co, gdzie i kiedy w związku z Horizonem
Doctor_Who
Użytkownik
#2 - Wysłana: 13 Wrz 2008 15:50:57
Odpowiedz 
A ja mam pytanie - skoro temat jest "wątek główny'', to czy będą też jakieś wątki poboczne - osobiste historie członków załogi i relacje między nimi, jak w oficjalnych trekach ?
Pah Wraith
Użytkownik
#3 - Wysłana: 13 Wrz 2008 16:26:16
Odpowiedz 
Doctor_Who
czy będą też jakieś wątki poboczne - osobiste historie członków załogi i relacje między nimi, jak w oficjalnych trekach

Każdy z bohaterów ma swoje życie, inaczej postaci są puste, papierowe. Nie liczcie na razie na zgłębianie psychiki i wzajemnych relacji, bo nie robimy ani BSG ani typowej space opery ale staramy sie nadać postaciom konkretny, wyrazisty wizerunek Jak w każdym dobrym Treku scenariusz obraca się wokół dwóch wątków - głównego oraz obocznego.
Domko
Użytkownik
#4 - Wysłana: 14 Wrz 2008 20:59:21
Odpowiedz 
Staramy się też, aby istniały pewne relacje w załodze. Czasem będą one poważne, czasem nawet humorystyczne - a to wszystko jak w prawdziwych Star Trekach, które są dla nas wzorcem (w końcu też robimy Star Treka ).
Q__
Moderator
#5 - Wysłana: 15 Wrz 2008 20:44:19
Odpowiedz 
Domko

Staramy się też, aby istniały pewne relacje w załodze. Czasem będą one poważne, czasem nawet humorystyczne - a to wszystko jak w prawdziwych Star Trekach, które są dla nas wzorcem

A może jakieś spoilery?
Pah Wraith
Użytkownik
#6 - Wysłana: 22 Wrz 2008 11:46:11
Odpowiedz 
UWAGA

strona internetowa Horizona oraz e-maile ponownie nie będą działać przez kilka dni!

Niestety jest to niezależne od nas.
Q__
Moderator
#7 - Wysłana: 23 Wrz 2008 10:11:23
Odpowiedz 
My na Phoenixie do tego przywykliśmy, prawda?
Pah Wraith
Użytkownik
#8 - Wysłana: 25 Wrz 2008 09:39:25
Odpowiedz 
Horizon znów w warp
www.sthorizon.com
Q__
Moderator
#9 - Wysłana: 26 Wrz 2008 13:21:01
Odpowiedz 
Pah Wraith

Horizon znów w warp

No to teraz do szczęścia tylko premiery mi trza.
Pah Wraith
Użytkownik
#10 - Wysłana: 26 Wrz 2008 17:04:15
Odpowiedz 
mi też, BARDZO
Q__
Moderator
#11 - Wysłana: 26 Wrz 2008 22:38:11
Odpowiedz 
W ramach nudzenia a'la Katon (i Lepper) przypomnę, że uszczęśliwiła by mnie premiera na przyszłorocznej TrekSferze.
Domko
Użytkownik
#12 - Wysłana: 27 Wrz 2008 19:28:42
Odpowiedz 
Z przyjemnością informujemy, iż w sobotę, 27.09, odbyły się ostatnie zdjęcia plenerowe. Już wkrótce udostępnimy materiały z planu.
Q__
Moderator
#13 - Wysłana: 29 Wrz 2008 02:17:16
Odpowiedz 
Jestem ich b. ciekaw.
Domko
Użytkownik
#14 - Wysłana: 2 Lis 2008 10:58:43
Odpowiedz 
Informujemy, iż na stronie Horizona pojawiły się materiały z ostatniego dnia zdjęciowego w plenerach. Zapraszamy do oglądania.

http://sthorizon.com/index.php/2008/11/02/filmiki- ze-zdjec-w-plenerach/
Domko
Użytkownik
#15 - Wysłana: 7 Maj 2009 13:21:08
Odpowiedz 
09.05.2009, sobota, 8:30-11:00, "Dzień dobry, TVN". Program będzie związany z premierą nowego Star Trek. W programie wystąpi też przedstawiciel ekipy Horizon.

Zapraszamy.
biter
Użytkownik
#16 - Wysłana: 7 Maj 2009 15:12:50
Odpowiedz 
Domko

A materiał jakiś pokażecie?
Domko
Użytkownik
#17 - Wysłana: 7 Maj 2009 15:57:43
Odpowiedz 
Coś tam jest przygotowane, ale nie wiem co będzie użyte. Tak więc trzeba oglądać.
Domko
Użytkownik
#18 - Wysłana: 7 Maj 2009 17:35:18
Odpowiedz 
UWAGA: Emisja programu o Star Trek została przesunięta na niedzielę, 10.05.2009, 8:30-11:00 w TVN.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#19 - Wysłana: 10 Maj 2009 09:37:44
Odpowiedz 
Panowie super wyszliście, widać że redaktorzy przesiąknięci Gwiezdnymi Wojnami. Cóż, gdyby byli to fani Hvezdnych Valk byłoby więcej szumu... Taki program na odwal się....

Czy fani Treka maja życie prywatne, ?? tak na mostku....

PS.. Następnym razem przebierzcie się za Klingonów, i opanujcie kuchnie, gdzie zrobicie tamtejsze przysmaki... i dajcie je redaktorom.
Scimitar
Użytkownik
#20 - Wysłana: 10 Maj 2009 09:46:22
Odpowiedz 
Cóż, a czego się można było spodziewać po rozmowie w porannym programie dla gospodyń domowych...
Co nie zmienia faktu, że na tyle na ile się dało nieźle wypadli
Domko
Użytkownik
#21 - Wysłana: 10 Maj 2009 09:49:34
Odpowiedz 
Cholera, a ja zaspałem. Ktoś mógłby mi pokrótce streścić co było - o czym rozmawiali, czy coś pokazali?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#22 - Wysłana: 10 Maj 2009 09:50:02 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
Scimitar

Co nie zmienia faktu, że na tyle na ile się dało nieźle wypadli

Na tak proLucosowsko nastawionych redaktorów, wypadli świetnie, a pani redaktor chciała sobie szpiczaste uszki pomacać

Brakowała mi tylko podpisu pod naszymi bohaterami UWAGA ZARAŻENI TREKIEM

Domko

Jesteście zdrowi??

- Tak

- A czemu trek a nie Gwiezdne wojny

- ( tu rzeczowa odpowiedz)

- Czemu nie macie szpiczastych uszy

- Bo to na specjalne okazje.

Cóz.....nie dali sie wykazać..
Pah Wraith
Użytkownik
#23 - Wysłana: 10 Maj 2009 09:53:08
Odpowiedz 
Trzeba powiedzieć, że Waterhouse "stole the show"

Na manekinach grzecznie wisiały nasze mundurki A na kanapce Fluor (w bojowej koszulce ze Spockiem z napisem: "czy oglądałeś już dzisiaj Star Treka?" ) oraz Waterhouse (jak najbardziej po cywilnemu). Na początek puścili połowę naszego teasera, a potem była gadka szmatka. Pytali o wrażenia z filmu, o to co będzie się działo na TrekSferze, czy w światku osób (cytuję) "hołubiących" Treka są kobiety (na co padła jedyna słuszna odpowiedź: "oczywiście" ) A na koniec Sołtysik stwierdził, że jest kapitanem Picardem, jest łysy i powiedział "Make it so"...
Borlog
Użytkownik
#24 - Wysłana: 10 Maj 2009 09:54:55
Odpowiedz 
Odniosłem wrażenie ze tvn narzucił typowy schemat przedstawiania fanów Sci Fi czyli : pokazujemy ich jako dziwaków przerabiających swoje mieszkania w mostki, oderwanych od zycia bajdurzących o laserach w kosmosie. Gdy trekkies zaczynają mówic o pwaznych tematach w stylu tolerancja wzgledem innych kultur, samodoskonalenie człowieka - tvnowski redaktorek szybko przeskoczył na temat czy nie zabrardzo nie uciekaja od rzeczywistosci it.
No ale kjarzył jeszcze Picarda czyli cos tam o trekusłyszał czego nie mozna powiedzieć o Mołek ktora myslala ze to kolesie z star wars bo tam tez jest star......
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#25 - Wysłana: 10 Maj 2009 09:59:02
Odpowiedz 
Borlog

Mołek ktora myslala ze to kolesie z star wars bo tam tez jest star......

nie było szpiczastych uszek i nie było rozmowy, jednak te uszy to symbol
biter
Użytkownik
#26 - Wysłana: 10 Maj 2009 10:01:53
Odpowiedz 
Nie chcę przesądzać ale na 99.9% jutro pojawicie się na stronie oficjalnej DD TVN a wtedy należało by wsadzić tu link do materiału. DDTVN daje każdy wywiad na stronę. Niestety zaspałem
Domko
Użytkownik
#27 - Wysłana: 10 Maj 2009 10:06:41
Odpowiedz 
Pah Wraith
Na początek puścili połowę naszego teasera

Od którego momentu do którego? Teasera, nie trailera z Treksfery, rozumiem?
Madame Picard
Moderator
#28 - Wysłana: 10 Maj 2009 10:45:37
Odpowiedz 
Pah Wraith

czy w światku osób (cytuję) "hołubiących" Treka są kobiety (na co padła jedyna słuszna odpowiedź: "oczywiście" )
... a dokładniej mówiąc, to 4... .
Paradoks
Użytkownik
#29 - Wysłana: 10 Maj 2009 11:02:49
Odpowiedz 
biter

Nie chcę przesądzać ale na 99.9% jutro pojawicie się na stronie oficjalnej DD TVN a wtedy należało by wsadzić tu link do materiału. DDTVN daje każdy wywiad na stronę.

Byłoby super, ja też zaspałem , a obejrzałbym z wielką chęcią.
fluor
Użytkownik
#30 - Wysłana: 10 Maj 2009 11:19:11 - Edytowany przez: fluor
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ
PS.. Następnym razem przebierzcie się za Klingonów, i opanujcie kuchnie, gdzie zrobicie tamtejsze przysmaki... i dajcie je redaktorom.

Następnym razem to zaprosimy Ciebie ok? Ja mogę zrobić mały coaching w klingońskim

A propos ważnych kwestii moralnych itp - nasz performance był skalkulowany na 6 minut, w tym czasie mieliśmy poruszyć masę tematów, więc bez przesady Panie i Panowie
 Strona:  1  2  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / HORIZON - WĄTEK GŁÓWNY

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!