USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Poznań 7 czerwca

Autor Wiadomość
Jinn
Użytkownik
#1 - Wysłana: 31 Maj 2008 12:14:42 - Edytowany przez: Jinn
Odpowiedz 
Serdecznie zapraszam na spotkanie Wielkopolskiego Oddziału Gwiezdnej Floty, które odbędzie się 7 czerwca o godzinie 17.
Miejscem spotkania jest lokal KFC w budynku Starego Browaru (ul. Półwiejska).

Jinn
Bashir
Moderator
#2 - Wysłana: 31 Maj 2008 21:01:51
Odpowiedz 
a czemu się tak uparliście na to KFC ? mało to uroczych kawiarni i lokali w Poznaniu ?
Jinn
Użytkownik
#3 - Wysłana: 1 Cze 2008 01:59:46
Odpowiedz 
To już tradycja
Bashir jeśli jesteś z Poznania lub okolic to wpadnij zobaczysz czy jest aż tak źle
OCampa
Użytkownik
#4 - Wysłana: 3 Cze 2008 18:13:31
Odpowiedz 
Z KFC nas jeszcze nie wyrzucili i to jest atut tego lokalu. Poza tym lubię pikantne jedzenie
Seybr
Użytkownik
#5 - Wysłana: 4 Cze 2008 17:45:10
Odpowiedz 
Ja bym wolał się spotkać przy piwie, na starym rynku. Szkoda że spotkanie odbędzie się teraz, a nie w ostatni weekend, Kurde byłem w Poznaniu.
Jinn
Użytkownik
#6 - Wysłana: 5 Cze 2008 00:35:45
Odpowiedz 
Możliwe że drugie spotkanie odbędzie się 28 czerwca ale to nic pewnego więc na razie nic więcej nie pisze.

A co do KFC:
a) część osób i tak nie pije czegoś mocniejszego
b) kiedy zaczeliśmy się spotykać nie wszyscy mogli pić coś mocniejszego
c) obecnie czasem pojawia się nasz najmłodszy załogant więc wszelkie puby odpadają
d) większość lokali ma problem ze swobodnym pomieszczeniem ponad 10 osób
Bashir
Moderator
#7 - Wysłana: 6 Cze 2008 11:09:08 - Edytowany przez: Bashir
Odpowiedz 
Jinn

d) większość lokali ma problem ze swobodnym pomieszczeniem ponad 10 osób

Wow ja myślałem że to 4, no maks 5 osób chyba że to takie ogólne stwierdzenie powszechnie znanych prawd w stylu - woda wrze w temperaturze 100 stopni C.
OCampa
Użytkownik
#8 - Wysłana: 7 Cze 2008 22:45:15
Odpowiedz 
No dzisiaj było 7 osób na spotkaniu Pewnych osób nie było z pewnych (stałych) względów, z lenistwa, studia (zaliczenia), niektórzy są chyba na urlopie, a niektórzy oglądali mecze Euro2008...szok!

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Poznań 7 czerwca

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!