USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Pathfinder 5

Autor Wiadomość
Piotr
Użytkownik
#1 - Wysłana: 28 Maj 2008 11:43:27 - Edytowany przez: Piotr
Odpowiedz 
Co prawda dzieki Pah Wraithow news sie pojawil w serwisie, ale mysle ze ze nic zlego sie nie stanie, jesli napisze tez na forum.

Oddajemy w Wasze rece piaty numer Pathfindera. Znajdziecie w nim wiele ciekawych artykulow na temat Voyagera, ale nie tylko. Mamy nadzieje, ze uznacie ten numer za przynajmniej tak dobry jak czwarty. Zapraszamy do sciagania i lektury - link

Bedziemy bardzo wdzieczni za wszelkie opinie i krytyke.
Paradoks
Użytkownik
#2 - Wysłana: 28 Maj 2008 16:31:26
Odpowiedz 
W sumie lepiej byłby, gdybym się nie odzywał, bo komuś jeszcze przypomni się o artykułach z poprzedniego numeru, które miałem prze-tentegować do Wikipedii i Memory Alpha przed końcem zeszłego roku i dostane ochrzan. Ale... zaryzykuje, ciężko nie pochwalić inicjatywy, wygląda to bardzo ciekawie, w wolnej chwili zabiorę się do czytania.
Hazral
Użytkownik
#3 - Wysłana: 29 Maj 2008 00:19:17 - Edytowany przez: Hazral
Odpowiedz 
Bedziemy bardzo wdzieczni za wszelkie opinie i krytyke.
E, jak tu mogę krytykować, jak przywracacie mi zainteresowanie trekiem Niestety czytam Pathfindera zamiast ryć do egzaminów xP
Q__
Moderator
#4 - Wysłana: 30 Maj 2008 01:29:44 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Piotr

No całkiem fajny ten Pathfinder... Gratuluję. Good work.
Benjamin Sisko
Użytkownik
#5 - Wysłana: 30 Maj 2008 09:01:25
Odpowiedz 
Z ciekawością przeczytałem i chcę więcej! I bardzo się cieszę, że będzie coś "nie z Treka". Czekam z niecierpliwością na kolejne wydanie.

Takie maluśkie P.S. Popracujcie jeszcze nad łamaniem teksu i będzie good ;] Czasem literki wam się strasznieee rozjeżdzają.
Piotr
Użytkownik
#6 - Wysłana: 3 Cze 2008 12:32:44
Odpowiedz 
No nareszcie jakas krytyka. Dzieki, Benjamin Sisko, jestes pierwszy. Masz racje, z rozjezdzaniem sie literek jest czasem problem przez to ze kolumny sa dosc waskie. Ale Postaram sie, zeby bylo lepiej.
Pah Wraith
Użytkownik
#7 - Wysłana: 3 Cze 2008 12:38:14
Odpowiedz 
Wyjściem z tego jest chyba nie poszerzanie kolumn, ale rezygnacja z usilnego obustronnego justowania tekstu...
Benjamin Sisko
Użytkownik
#8 - Wysłana: 3 Cze 2008 14:28:15
Odpowiedz 
Cóż nad tekstem to jednak trzeba trochę czasu poświęcić, nie ma lekko. Napewno znajdziecie złoty środek.
twi
Użytkownik
#9 - Wysłana: 3 Cze 2008 17:47:00 - Edytowany przez: twi
Odpowiedz 
moze nastepnym razem zobaczymy ds9 :<

mimo voy'a gratuluje dobrej roboty : P

//edit
krytyka.. prawie bym zapomnial
wyglad i uklad graficzny jest dosyc czytelny i ogolnie daje rade ale za bardzo sie nie zmienia juz na przestrzeni lat moze juz pora nieco go odswiezyc
Piotr
Użytkownik
#10 - Wysłana: 5 Cze 2008 22:35:37
Odpowiedz 
twi
Uklad byl taki sam tylko w poprzednim numerze, wczesniej sie zmienialo co numer. Na pewno dobrze patrzyles?

USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Pathfinder 5

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!