USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / A Ty - czy już się zgłosiłeś na TrekSferę?
 Strona:  ««  1  2  ...  45  46  47  48  49  ...  54  55  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#1381 - Wysłana: 1 Sier 2012 20:36:57 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Może

Wolałbym zaoferować Ci, złośliwcu, funkcję admina, ale to jak napiszesz w końcu parę tekstów na main site (jak się odgrażałeś), albo chociaż przetłumaczysz ze trzy newsy. Jak wspominałem - m.in. Scimitarowi i Delcie - na tegorocznej TSF właśnie, mój ideał to uprawnienia junior admina dla każdego mającego coś ciekawego do napisania Forumowicza (Kai - o ile wiem - myśli podobnie).
Eviva
Użytkownik
#1382 - Wysłana: 1 Sier 2012 21:31:26
Odpowiedz 
biter

E tam, ja wierzę w rozsądek zarówno trekkerów jak i SWowców.
fluor
Użytkownik
#1383 - Wysłana: 1 Sier 2012 21:52:55
Odpowiedz 
Właśnie ja spotkałem samych sympatycznych fanów SW, a było ich kilku, i żaden jakoś nie miał nastrojów bojowych. Kultura, szacuneczek, itp
kanna
Użytkownik
#1384 - Wysłana: 1 Sier 2012 22:05:08 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
fluor:
spotkałem samych sympatycznych fanów SW, a było ich kilku, i żaden jakoś nie miał nastrojów bojowych

Jeden nawet przyszedł do naszej sali, w SW koszulce, dokonał comingoutu (oglądam Star Trek od wielu lat) i zadawał sensowne i kulturalne pytania
biter
Użytkownik
#1385 - Wysłana: 1 Sier 2012 22:34:21
Odpowiedz 
kanna

W sobotę był i oglądał jeden odcinek NV wieczorem. Jak ktoś taki wchodzi, od razu skupia uwagę.

Z tym comingout to zabrzmiało prawie jak wyznanie o odmiennej orientacji seksualnej w mocno konserwatywnym kraju:D
mozg_kl2
Użytkownik
#1386 - Wysłana: 1 Sier 2012 22:39:37
Odpowiedz 
Q__:
złośliwcu

Kiedy ja nie złosliwie tylko szczerze uważam ze w tej wersji wyglądasz duzo korzystniej niz z broda i długimi włosami.

biter:
odcinek NV

BTW jak wygląda sytuacja z napisami do nv dla tych co nie byli na tym punkcie programu
biter
Użytkownik
#1387 - Wysłana: 1 Sier 2012 22:52:00
Odpowiedz 
mozg_kl2:
BTW jak wygląda sytuacja z napisami do nv dla tych co nie byli na tym punkcie programu

Napisy Polskie, przynajmniej na ile udało mi się zorientować, nie istnieją. Są chyba jedynie te, stworzone na potrzeby pokazu. W najbliższym czasie wstawie je na stronie NV do pobrania ewentualnie mogę ci przesłać na maila.
The_D
Użytkownik
#1388 - Wysłana: 2 Sier 2012 08:04:18
Odpowiedz 
biter
Bo mialo zabrzmieć
fluor
Użytkownik
#1389 - Wysłana: 7 Sier 2012 09:53:36 - Edytowany przez: fluor
Odpowiedz 
Odpalamy wersję beta wiki, której głównym (być może niejedynym) zadaniem będzie gromadzenie dziedzictwa kulturowego i wiedzy, jaka jest prezentowana na TrekSferach i innych konwentach.

http://pl.memory-theta.wikia.com/wiki/Memory_Theta _Wiki

Poszukiwani do pomocy przede wszystkim:
* osoby z doświadczeniem na wiki, którzy pomogą nam wystartować, stworzyć ładne i funkcjonalne szablony, zarządzać treścią
* osoby z wolnym czasem do edycji artykułów i tworzenia zalążków tematów

Szczegóły organizacyjne (czyli jakąś redakcję, podział fuch, środki komunikacji) omówimy na zebraniu stowarzyszeniowym 12 sierpnia. Jeżeli ktoś nie może się zjawić na zebranie, to indywidualnie będę się kontaktował.
biter
Użytkownik
#1390 - Wysłana: 7 Sier 2012 14:27:50
Odpowiedz 
fluor
Od razu mówię, że mnie niestety raczej na zebraniu nie będzie a szkoda bo chciałem posłuchac po TSFowego raportu czy cuś. Co do Wiki moge pisać artykuły. Juz to robiłem dla różnych Wik.
fluor
Użytkownik
#1391 - Wysłana: 7 Sier 2012 14:32:22 - Edytowany przez: fluor
Odpowiedz 
biter
Jeżeli chodzi tylko o słuchanie (czytanie) raportu, to nie ma problemu, ponieważ od jakiegoś czasu wszystkie nasze zebrania są logowane i wrzucane tutaj.

Gdybyś miał jakieś pytanie lub chciał pewne kwestie rozwinąć - wiesz jak się ze mną skontaktować. Po zebraniu dam znać co do redakcji wiki.
biter
Użytkownik
#1392 - Wysłana: 7 Sier 2012 14:34:38
Odpowiedz 
fluor
Dzięki za info. Nie wiedziałem o logowaniu.
fluor
Użytkownik
#1393 - Wysłana: 12 Sier 2012 23:46:05
Odpowiedz 
biter
log ze spotkania jest tutaj, natomiast nie udało nam się poruszyć tematu Memory Theta - dyskusja na tematy konwentowe i związane z tym emocje "pożarły" dostępny czas. Sprawy wrócą na kolejnym zebraniu.
Troi
Użytkownik
#1394 - Wysłana: 15 Sier 2012 21:55:06
Odpowiedz 
Trekerzy!
Ogromna prośba do wszystkich, którzy byli na Trek Sferze 2012 o udostępnienie kilku zdjęć do galerii TSF. Nie musi ich być wiele, wystarczy, że każdy prześle kilka. Przesyłajcie zdjęcia na kontakt.treksfera@gmail.com lub nadsyłajcie linki pod którymi znajdę zdjęcia. Jeśli chcecie opatrzcie swoje zdjęcia znakiem wodnym lub swoim podpisem. W innym przypadku zdjęcia otrzymają znak wodny treksfera.pl
fluor
Użytkownik
#1395 - Wysłana: 1 Paź 2012 13:38:53 - Edytowany przez: fluor
Odpowiedz 
Jeżeli macie ochotę posłuchać o planach treksferowych na 2013 rok, to zapraszam na spotkanie robocze na IRC-u dziś o godzinie 20.

W planach:
- info o Polconie
- info dla osób chcących pomóc w organizacji
- mile widziane pomysły na prelekcje oraz inne

Będzie czas na dyskusję i na zadawanie pytań, także zapraszam
Q__
Moderator
#1396 - Wysłana: 1 Paź 2012 18:25:27
Odpowiedz 
fluor

Będę.
fluor
Użytkownik
#1397 - Wysłana: 1 Paź 2012 23:03:56
Odpowiedz 
fluor
Użytkownik
#1398 - Wysłana: 2 Paź 2012 22:58:27
Odpowiedz 
Hej, w związku z pracami nad Pathfinderem pokonwentowym mam prośbę o przygotowanie reklamy Phoenixa, w formacie 1/2 A4 (210 x 148 mm). Termin, którego nie chcielibyśmy przekraczać to 30 października.

Jeżeli macie materiały dotyczące konwentu - czy to relacje, czy zdjęcia, czy teksty oparte na prelekcjach, to zapraszam do podsyłania do mnie.
fluor
Użytkownik
#1399 - Wysłana: 26 Sty 2013 18:28:03 - Edytowany przez: fluor
Odpowiedz 
Rozważamy zamówienie nowych gadżetów - sakiewek filcowych, w związku z tym pytanie - czy bylibyście zainteresowani takim gadżetem?

Szczegóły pod linkiem.
Elaan
Użytkownik
#1400 - Wysłana: 26 Sty 2013 22:09:32
Odpowiedz 
fluor

Zastanawiam się, bo model nr 1 jest bardzo interesujący.
Cena 10 zł też nie jest wygórowana.
Jak wyglądałaby przesyłka i płatność?
biter
Użytkownik
#1401 - Wysłana: 26 Sty 2013 23:18:51
Odpowiedz 
Elaan

Wszystkie zamówione sakiewki przyszły by pod jeden adres skąd byśmy to jakoś rozdystrybuowali. Względnie do odbioru na TrekSferze Co do płatności, to już fluor ma większe doświadczenie w kwestii zbierania środków za koszulki itp.
fluor
Użytkownik
#1402 - Wysłana: 27 Sty 2013 00:50:43
Odpowiedz 
Jeżeli pomysł spotka się z zainteresowaniem to skontaktujemy się z osobami, które podały swoje namiary i zrobimy zamówienie w przedpłacie. Jak będzie kilka osób w jednym mieście to koszty wysyłki można ładnie podzielić, poza tym odbiór na konwencie jak najbardziej.
Elaan
Użytkownik
#1403 - Wysłana: 27 Sty 2013 11:07:58
Odpowiedz 
biter
fluor

Dziękuję za wyjaśnienia.
Madame Picard
Moderator
#1404 - Wysłana: 12 Kwi 2013 14:15:24
Odpowiedz 
Witajcie,

Czy wiadomo już coś na temat tego, czy w tym roku odbędzie się TrekSfera, a jeśli tak, to gdzie i kiedy?
Q__
Moderator
#1405 - Wysłana: 12 Kwi 2013 14:19:05 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Madame Picard

Jak by Ci to powiedzieć...
http://www.polcon.waw.pl/
Madame Picard
Moderator
#1406 - Wysłana: 12 Kwi 2013 14:26:31
Odpowiedz 
Q__

Dzięki.
Wprawdzie na tej stronie nie ma nic działającego, ale jest informacja o miejscu i dacie, co mi w zupełności wystarcza .
Q__
Moderator
#1407 - Wysłana: 12 Kwi 2013 14:29:24 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Madame Picard

Nie ma za co .
Reszty jest - jak to mawiają - under construction.

(Mam nadzieję, że cieszysz się widząc jak ładnie zakiełkowała... nie... rozkwitła... Twoja rzucona kiedyś na luzie idea. W sumie, gdyby nie Ty...)
Madame Picard
Moderator
#1408 - Wysłana: 12 Kwi 2013 14:52:44
Odpowiedz 
Q__

To nie była moja idea, tylko Psykera (poszukaj w wyszukiwarce, jak nie pamiętasz).
Q__
Moderator
#1409 - Wysłana: 12 Kwi 2013 15:07:42 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Madame Picard

Zatem jestem wdzięczny Wam obojgu za ideę, że można by dla odmiany zobaczyć parę zakazanych gąb fandomowych (w tym moją) na żywo . Bez tej idei fandom pewnie by słodko spał minimum do premiery "jedenastki" (a może i dłużej).
Eviva
Użytkownik
#1410 - Wysłana: 12 Kwi 2013 17:53:37
Odpowiedz 
Madame Picard

No i nareszcie Cię tu znowu widzimy
 Strona:  ««  1  2  ...  45  46  47  48  49  ...  54  55  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / A Ty - czy już się zgłosiłeś na TrekSferę?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!