USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / A Ty - czy już się zgłosiłeś na TrekSferę?
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  ...  53  54  55  »» 
Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#121 - Wysłana: 28 Maj 2008 19:01:48
Odpowiedz 
Jak powiedziało Maleństwo do Mamy Kangurzycy:
- Ty tylko zobaczasz i zobaczasz, i nic z tego nie wychodzi...
Tak czy siak, może do przyszłego roku wymyślę coś, co pozwoli mi jechać. W tym to niemożliwe.
Psyker
Użytkownik
#122 - Wysłana: 28 Maj 2008 19:21:59
Odpowiedz 
Przyznam szczerze, że osobiście nie wyobrażam sobie konwentu trekkerów poza Unimatrycą Kraków .
Delta
Użytkownik
#123 - Wysłana: 28 Maj 2008 19:27:10
Odpowiedz 
Psyker

Dziala Twoja skrzynka pocztowa? Bo chciałem się skontaktować, ale e-maile mi wracają z powrotem.
kanna
Użytkownik
#124 - Wysłana: 28 Maj 2008 19:37:39
Odpowiedz 
nie wyobrażam sobie konwentu trekkerów poza Unimatrycą Kraków

Rozumiem już teraz, czemu Madame Picard porzuciła uroki życia w stolicy na rzecz grodu Kraka.
Delta
Użytkownik
#125 - Wysłana: 28 Maj 2008 19:58:59
Odpowiedz 
kanna
Rozumiem już teraz, czemu Madame Picard porzuciła uroki życia w stolicy na rzecz grodu Kraka.

Jakby pogrzebać tak w życiorysie, to mogłoby się okazać, że jest Wysłannikiem Proroków i to jej było pisane -w końcu pomysł z TrekSferą, na którą część z nas się zjedzie, też był jej autorstwa.

Ale osobiście sądzę, że to był jakiś romulański spisek.
kanna
Użytkownik
#126 - Wysłana: 28 Maj 2008 20:16:20
Odpowiedz 
był jej autorstwa.

Wszyscy pamietaja i doceniają Zanczy ja

A ten spisek romulański to niby czego miałby dotyczyć?
Domko
Użytkownik
#127 - Wysłana: 28 Maj 2008 20:18:17
Odpowiedz 
Wszelkie złośliwe plotki jakoby Treksfera była romulańskim spiskiem są złośliwym atakiem na pokojową egzystencję wszystkich gatunków pod rządami Imperium Romulańskiego i ich placówki - Empiru.
Eviva
Użytkownik
#128 - Wysłana: 28 Maj 2008 20:19:09 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Delta
Ale osobiście sądzę, że to był jakiś romulański spisek.

Niewątpliwie wymierzony przeciwko moi. Nie twierdzę może, że oddałabym prawe ucho, byle tam z Wami być, w końcu ja nie Van Gogh, ale naprawde bardzo bym chciała. Niestety, odkąd mama jest sparaliżowana, ja dostałam się na krótki łańcuch. A teraz jeszcze dodatkowo ojciec lezy w szpitalu i musze lawirować między nimi. Nie macie pojęcia, jak moi starzy się nienawidzą. Furda waśnie między Andorianami a Klingonami.
Domko
Użytkownik
#129 - Wysłana: 28 Maj 2008 20:26:42
Odpowiedz 
Współczuję...

Nic nie jest skierowane przeciwko Tobie. Po prostu, jak pisałem, Kraków jest teraz niejako w centrum zainteresowania fanów (i fanek ), więc stał się naturalnym wyborem.

Mam nadzieję, że sytuacja u Ciebie szybko się unormuje. Życzę Ci tego...
Delta
Użytkownik
#130 - Wysłana: 28 Maj 2008 20:29:23
Odpowiedz 
kanna
A ten spisek romulański to niby czego miałby dotyczyć?

Sprowadzenia Madame Picard do Krakowa.

Eviva
ale naprawde bardzo bym chciała.

Szkoda, że chociaż na parę godzin nie da rady. Pozostaje liczyć na to, że kiedyś podobne spotkanie będzie w Warszawie, w końcu trochę osób z Forum mieszka w tamtych okolicach.
Eviva
Użytkownik
#131 - Wysłana: 28 Maj 2008 20:31:28
Odpowiedz 
Domko

Dzięki. Ja też "mam nadzieję wbrew nadziei". Nigdy nic nie wiadomo. Wiem, że to nie przeciw mnie, tak tylko napisałam. Jasne, że jak w Krakowie jest cała wszechnica, to tam się spotykacie. Może na przyszły rok uda mi się coś załatwić, a w kazdym razie mam nadzieję, że nie powtórzy się to, co jest teraz... no i może moja praca będzie mniej nerwowa. Coś się w każdym razie na pewno wyklaruje
kanna
Użytkownik
#132 - Wysłana: 28 Maj 2008 20:43:01 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Eviva
Wyjeżdżamy po 5. O 9 rozpoczecie, o 15 wsiadasz do pociągu i o 18 jestes w warszawie
Chyba, ze pojedziemy pociagiem.. ale to też im więcej, tym weselej, nie?
Eviva
Użytkownik
#133 - Wysłana: 28 Maj 2008 21:00:33
Odpowiedz 
Dobrze by było. Mówię, na przyszły rok coś zorganizuję, ale teraz nie dam rady. Naprawdę. Sercem jednak będę z Wami, a moje dobre myśli będa fruwac nad Waszymi głowami jak aniołki.
Madame Picard
Moderator
#134 - Wysłana: 28 Maj 2008 21:15:06
Odpowiedz 
Domko
Wszelkie złośliwe plotki jakoby Treksfera była romulańskim spiskiem są złośliwym atakiem

My, Madame Picard, stanowczo zaprzeczamy jakimkolwiek związkom z Romulanami, których, jak wiadomo, w ogóle nie lubię .

Eviva
Bardzo Ci współczuję i mam nadzieję, że Twoja sytuacja niedługo zmieni się na lepsze. A może dla równowago nastęną TrekSferę zrobimy rzeczywiście w Warszawie? Co, Psyker? Ty niedawno, "TrekSferę swoją widziałeś ogromną" .
Psyker
Użytkownik
#135 - Wysłana: 28 Maj 2008 22:30:53
Odpowiedz 
Delta

Dziala Twoja skrzynka pocztowa? Bo chciałem się skontaktować, ale e-maile mi wracają z powrotem.

Da
Delta
Użytkownik
#136 - Wysłana: 28 Maj 2008 22:46:13
Odpowiedz 
Psyker
Da

Wot, choroszo. Już wysyłam.
kanna
Użytkownik
#137 - Wysłana: 28 Maj 2008 22:47:40
Odpowiedz 
Psyker
Delta

Dwa poligloty sie spotkały I na uczicwym Forum zamęt wprowadzaja...
Delta
Użytkownik
#138 - Wysłana: 28 Maj 2008 23:12:34
Odpowiedz 
kanna

I to jeszcze w języku naszych potencjalnych wrogów. Nic tylko oczekiwać ABW bladym świtem.

A e-mail znów mi wróciło. No, nic za trzy dni pogadamy.
Eviva
Użytkownik
#139 - Wysłana: 29 Maj 2008 06:45:24
Odpowiedz 
W nocy nic się nie działo, więc przysnęłam sobie. I śniło mi się, ze z całych sił próbuje dojechac do Krakowa, a tu pociąg utyka w szczerym polu, nagle zmienia trasę, potem okazuje się, że odchodzi z zupełnie innej stacji... Obudziłam się taka wymięta, że ledwo żyję, a nawet nie byłam na dworcu.
Domko
Użytkownik
#140 - Wysłana: 29 Maj 2008 08:35:33 - Edytowany przez: Domko
Odpowiedz 
Co Wy tak o tej Treksferze śnicie? Ja wczoraj śniłem o... nieważne. A dziś miałem dość mroczny sen. Ale nic związanego z Treksferą.

Widać mało o tym myślę...
kanna
Użytkownik
#141 - Wysłana: 29 Maj 2008 09:00:25
Odpowiedz 
Domko
Ja wczoraj śniłem o... nieważne.

Te wyparte i nieuświadomione, jak rozumiem One bardzo czesto w snach się pojawiają.
Domko
Użytkownik
#142 - Wysłana: 29 Maj 2008 09:08:06
Odpowiedz 
Ani wyparte ani nie nieuświadomione - było wysoce prawdopodobne, że będzie sen o tej tematyce. Ale nie będę przecież wszystkiego publicznie pisał - jeszcze ktoś przeczyta.
Psyker
Użytkownik
#143 - Wysłana: 29 Maj 2008 09:38:03
Odpowiedz 
kanna

I tak mi się przypomina, jak w ramach osobistych zajęć z języka słoweńskiego słuchałem Radio Center - Najbolsi glasbene miks za vso Slovenijo - i tam taki tekst:

- Vidim! Vidim!
- Kaj?!

ROTFL
kanna
Użytkownik
#144 - Wysłana: 29 Maj 2008 10:16:20
Odpowiedz 
Domko
Ale nie będę przecież wszystkiego publicznie pisał

I tak przeciez wiadomo
Domko
Użytkownik
#145 - Wysłana: 29 Maj 2008 10:17:52 - Edytowany przez: Domko
Odpowiedz 
Doprawdy? Zakładam, że dobrze myślisz co ja myślę.

Za to dzisiaj miałem bardzo "sympatyczny" sen, że wyciągałem sobie mózg nosem. Jak mówiłem, miewam czasem dziwaczne sny - ale nic o Treksferze (mam nadzieję, że ten sen nie ma z tym związku ).
Psyker
Użytkownik
#146 - Wysłana: 29 Maj 2008 11:01:35
Odpowiedz 
No wiecie, mi się tydzień temu śniło, że nie dotrę... najgorsze jest to, że czasem miewam prorocze sny...
Domko
Użytkownik
#147 - Wysłana: 29 Maj 2008 11:04:42 - Edytowany przez: Domko
Odpowiedz 
Ja też miewam czasem prorocze sny (tak przynajmniej je odczytuję), ale dzisiejszy odbieram jako efekt słabego spania. Od 2 dni słabo śpię - chyba za dużo myślę przed spaniem (co mi się normalnie nie zdarza) - bynajmniej nie o Treksferze (tak, wiem, kanna - wiadomo o co chodzi ).

BTW, nie mogę się doczekać, aby Was spotkać w realu w sobotę. Wprawdzie wieczorkiem miałem się zmyć i, szczerze mówiąc, nie integrować się wtedy z Wami, ponieważ byłem umówiony (a przynajmniej próbowałem się umówić ), ale skoro mi to nie wyszło, to się jednak będziemy mogli integrować w jakiejś knajpce.
kanna
Użytkownik
#148 - Wysłana: 29 Maj 2008 11:29:46
Odpowiedz 
Ja tez sie cieszę, choc obawy mam, bo mama kolegi, co miał dzieic pilnowac choruje, więc nie wiadom o do konca... dzis sie powinno wyjasnić, a samej mi sie jechac nie usmiecha
Domko
Użytkownik
#149 - Wysłana: 29 Maj 2008 11:32:25
Odpowiedz 
Uuuuu, szkoda by było. Tak czy inaczej zapraszamy do Krakowa.
Madame Picard
Moderator
#150 - Wysłana: 29 Maj 2008 12:09:46
Odpowiedz 
Domko
Doprawdy? Zakładam, że dobrze myślisz co ja myślę.
Bo z Tobą jest jak z Harrym Kimem: mówcie mi Harry "Otwarta Księga" Kim .

Psyker
No wiecie, mi się tydzień temu śniło, że nie dotrę... najgorsze jest to, że czasem miewam prorocze sny...
Ty weź wypluj to słowo i nawet o tym nie myśl!
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  ...  53  54  55  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / A Ty - czy już się zgłosiłeś na TrekSferę?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!