USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / A Ty - czy już się zgłosiłeś na TrekSferę?
 Strona:  ««  1  2  ...  20  21  22  23  24  ...  54  55  »» 
Autor Wiadomość
Psyker
Użytkownik
#631 - Wysłana: 21 Maj 2009 17:34:49
Odpowiedz 
Ale to był komplement - bo człowieka normalnie zatyka :]
kanna
Użytkownik
#632 - Wysłana: 22 Maj 2009 15:57:12
Odpowiedz 
Psyker

A czy Ty przypadkiem nie jestes ta osoba, co na Forum miała inny nick, a na TS inny, co by ludzi mylić?
Q__
Moderator
#633 - Wysłana: 22 Maj 2009 16:11:22
Odpowiedz 
kanna

On to był.
fluor
Użytkownik
#634 - Wysłana: 23 Maj 2009 01:54:36
Odpowiedz 
Przypomnienie - spotkanie w Warszawie, w Paradoksie - sobota, g. 15.

Spotkanie IRC - niedziela, g.21. Na oba serdecznie zapraszam.
Eviva
Użytkownik
#635 - Wysłana: 23 Maj 2009 18:29:07 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Spotkanie się odbyło - w sumie pięć osób, w tym jedna - Vader, który wrócił szczęśliwie z Nowej Zelandii - zupełnie przypadkowo znalazła się na miejscu, gdyż brała udział w karciance. Reszta, to znaczy Fluor, Una, Kanna i ja, dyskutowaliśmy sobie o Treksferze i nie Treksferze, popijając i pojadając, co popadło. Q_ ostatecznie zrezygnował z naszego towarzystwa na rzecz jakiegoś przyjemniejszego , przed spotkaniem z którym musiał się zrobić na bóstwo, a, jak powiedział Buźka w "The A-Team", perfekcja wymaga czasu. Dowiedzieliśmy się jednak, ze mamy już zabukowane 28 godzin programu, że być może uda się zorganizowac grę komputerową, ale to nie na pewno i że nie będzie wystawy, bo nie mamy gablot. Ta ostatnia wiadomość bardzo nas zasmuciła, ale potem przestało padac i humory nam się poprawiły. Jutro o 21.00 spotkanie na IRCu. Tam chyba już będą wszyscy zainteresowani.
Q__
Moderator
#636 - Wysłana: 25 Maj 2009 22:57:56 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Wygląda na to (po ostatnim IRCowym spotkaniu), że jeden z Twórców tego cudeńka będzie jednym z ważniejszych gości TrekSfery, i poprowadzi b. fajne warsztaty:
http://www.fkn.pl/4,0,1558418,1,1,artykul.html
Q__
Moderator
#637 - Wysłana: 31 Maj 2009 16:01:24 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Nowy slogan reklamowy TrekSfery, (mojego zresztą autorstwa). Tak od dziś będziemy się zachwalać:

Jesteś fanem najnowszego filmu "Star Trek"? A może którejś z wcześniejszych części tego cyklu? Zaczytujesz się hard SF? Uważasz, że nasza przyszłość jest w kosmosie? Nie?!? Nic nie szkodzi, opór jest daremny, zostaniesz zasymilowany!

TrekSfera 2009 (w ramach Avangardy V). 2-4 lipca 2009. Zespół Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej przy al. Stanów Zjednoczonych 24 w Warszawie. The wait is over!

http://forum.goblikon.org/viewtopic.php?p=7715&sid =e0dc3fc41dfd275ed26e71de2a3be856#7715

ps. za kpiny z mojej tamtejszej rangi forumowej ban bez ostrzeżenia
kanna
Użytkownik
#638 - Wysłana: 31 Maj 2009 16:05:16
Odpowiedz 
Q__
za kpiny z mojej tamtejszej rangi forumowej

Kusisz, kusisz...
Eviva
Użytkownik
#639 - Wysłana: 31 Maj 2009 17:56:24
Odpowiedz 
Q__

Rany Boskie! Dobrze, że ostrzegłeś, bo palce same człowiekowi chodzą, by napisac coś nie a propos, jak mawiał Wiech...
Domko
Użytkownik
#640 - Wysłana: 31 Maj 2009 18:01:41
Odpowiedz 
Hmmm... Rzeczywiście kuszące. Lubię ryzyko.
kanna
Użytkownik
#641 - Wysłana: 31 Maj 2009 19:03:25 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Domko
Lubię ryzyko.

Dawaj

a że znamy osobiście drugiego Moda, to nas - po starej znajomosci - odbanuje, jak wróci z wojazy, nie?
Eviva
Użytkownik
#642 - Wysłana: 31 Maj 2009 19:11:11
Odpowiedz 
kanna
Domko

Lepiej nie ryzykujcie, radzę po dobroci.
Delta
Użytkownik
#643 - Wysłana: 31 Maj 2009 19:24:19
Odpowiedz 
Q__
ps. za kpiny z mojej tamtejszej rangi forumowej ban bez ostrzeżenia

Miałem coś napisać, ale chyba ktoś w Continuum pstryknął palcami i Internet mi odciął. Więc pomny doświadczenia nic już na ten temat nie napiszę.

A tak wracając do topicu topicu. Mamy dzisiaj równą rocznicę pierwszej Treksfery.
kanna
Użytkownik
#644 - Wysłana: 31 Maj 2009 19:37:08 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Delta
Mamy dzisiaj równą rocznicę pierwszej Treksfery.

świętujmy

Eviva
Lepiej nie ryzykujcie

Kiedy ryzykowanie jest takie... trekowe

"kapitanie, niezidentyfikowana chmura energii na lewo!"
"Hmmm.. zawróćmy ostroznie i powoli, a potem chodu "
Eviva
Użytkownik
#645 - Wysłana: 31 Maj 2009 19:44:59
Odpowiedz 
kanna
"kapitanie, niezidentyfikowana chmura energii na lewo!"
"Hmmm.. zawróćmy ostroznie i powoli, a potem chodu "

Piękne! Po prostu wspaniałe! Mogę wykorzystać?
Delta
Użytkownik
#646 - Wysłana: 31 Maj 2009 19:51:02
Odpowiedz 
kanna
świętujmy

Świętujmy.

Kiedy ryzykowanie jest takie... trekowe

Celne spostrzeżenie.
Domko
Użytkownik
#647 - Wysłana: 1 Cze 2009 10:08:52
Odpowiedz 
No to kto pierwszy chętny, aby wystawić się na ryzyko gniewu Continuum.
kanna
Użytkownik
#648 - Wysłana: 1 Cze 2009 10:11:51
Odpowiedz 
Domko
kto pierwszy chętny

pytek
Domko
Użytkownik
#649 - Wysłana: 1 Cze 2009 10:18:46
Odpowiedz 
Mam dziś humor do podburzania, więc uważajcie ze mną. Wyprowadzę Was dziś na barykady.
Q__
Moderator
#650 - Wysłana: 1 Cze 2009 11:42:36
Odpowiedz 
kanna

a że znamy osobiście drugiego Moda

Drugiego, i trzeciego...

kanna
Delta

świętujmy
Świętujmy

Świętujmy
Domko
Użytkownik
#651 - Wysłana: 1 Cze 2009 11:52:37
Odpowiedz 
A co do świętowania to jestem za. Mam nastrój do świętowania. Stawiam Wam wirtualnie wszelkiego rodzaju drinki. Do dna!
kanna
Użytkownik
#652 - Wysłana: 1 Cze 2009 12:50:32
Odpowiedz 
Domko

ale dziś rozrywkowy jestes.. podburzasz, świętujesz..
Domko
Użytkownik
#653 - Wysłana: 1 Cze 2009 12:54:29
Odpowiedz 
Eeeee - czyżbym się dziś inaczej zachowywał?
Q__
Moderator
#654 - Wysłana: 1 Cze 2009 13:19:48
Odpowiedz 
Domko

Wyprowadzę Was dziś na barykady.

Tak z gołą piersią?

Domko
Użytkownik
#655 - Wysłana: 1 Cze 2009 13:21:41
Odpowiedz 
Natura mnie tak hojnie nie obdarzyła, więc pewnie nie.

Okazuję po prostu radość z rocznicy Treksfery.
kanna
Użytkownik
#656 - Wysłana: 2 Cze 2009 13:42:56 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Na Awnagardzie, oczywiście poza bezkonkurencyjną TrekSferą, odbedzie sie cały blok poświęcony Gwiezdnym Wojnom Jak macie dzieci, albo młodsze rodzeństwo, kuzynów itp - zapowiada się ciekawie

http://www.ava.waw.pl/?a=strona&form_i=1011&form_n ame=strona&graf=default
Q__
Moderator
#657 - Wysłana: 3 Cze 2009 16:26:14
Odpowiedz 
kanna

zapowiada się ciekawie

A właśnie - szykuje się debata fanów ST i SW. Kto z Was skłonny jest wziąć w niej udział? (Chodzi o osoby z maksymalnym przygotwaniem merytorycznym.)
Sh1eldeR
Użytkownik
#658 - Wysłana: 4 Cze 2009 14:42:29
Odpowiedz 
W programie Avangardy zobaczyłem wiele interesujących rzeczy, ale zauważyłem coś, co może się spodobać niektórym treksferowiczom , a co mogą przeoczyć. Chodzi mi o osoby zainteresowane lub chcące się zainteresować grami typu space-sim.

W programie widnieją następujące, dość interesujące pozycje:

Turniej "Mara run"
Freespace Battles
Uniwersum Freespace'a
Freespace Card Game

Dotyczą one gry, która w pod paroma względami jest uważana za jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy space-sim: Freespace'a oraz równie dobrego sequela Freespace 2.

Wszystko przygotowane jest przez kolegów ze Squadron 303. Gra miała dość ciekawą fabułę i fajnie zrobione uniwersum. Freespace 2 to był jeden z niewielu space-simów, w którym latało się niewielkim myśliwcem, ale w grze napotykało również parokilometrowej kolosy, które -- w przeciwieństwie do wielu innych gier -- nie istniały tylko dla ozdoby, ale były cholernie groźne tak dla siebie nawzajem, jak i dla myśliwców. Fanów cyklu Honor Harrington może to zaciekawić, bo okręty z FS przypominają odrobinę te z HH pod względem wielowarstwowego systemu obrony. Mają ogromne działa strumieniowe używane w starciach z innymi dużymi okrętami, podobne do laserów i graserów z HH, tylko -- zdaje się -- jeszcze trochę większe i silniejsze. Do tego klasyczne, wielozadaniowe wieżyczki plazmowe, mniejsze działa strumieniowe na myśliwce i szybkostrzelne działka obrony punktowej (bardzo skutecznie niszczące nadlatujące torpedy) i okazjonalnie wyrzutnie rakiet. Także nie trzeba być fanem gatunku, żeby się tym zainteresować -- wystarczy fascynacja wielkimi okrętami. Albo dobrą fabułą, bo ta z Freespace uznawana jest uznawana za dobrą. I za jedną z bardziej klimatycznych. Kampania kończy się zupełnie inaczej, niż się zaczyna, łącznie z tym, że gdy dwie cywilizacje stoją u progu zagłady, to jednoczą się nawet jeśli od dawna byli wrogami. A na końcu nie ma wcale klasycznego happy endu.

O wszystkim tym będzie można pewnie pogadać na Avangardzie. Mam tylko jedną uwagę: jeśli ktoś brałby udział w turnieju FS1/2 i nie należy do Trzysta Trzeciej lub innej eskadry, to radzę trzymać się z daleka od profesjonalistów (przypominam, że dopalacz włącza się klawiszem TAB, natomiast klawisz X domyślnie służy do odpalania wabików na zbliżające się rakiety, a żeby zwiększyć prawdopodobieństwo ich uniknięcia, należy lecieć do nich pod kątem 90 stopni zgodnie ze wskaźnikami na wyświetlaczu HUD ).
Q__
Moderator
#659 - Wysłana: 5 Cze 2009 14:23:42 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Niedziela 7 czerwca spotkanie organizacyjne TrekSfery na IRC #trek.pl o godzinie 21. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

ps. przypominam o debacie, bo nie widzę chętnych.
kanna
Użytkownik
#660 - Wysłana: 5 Cze 2009 17:18:36
Odpowiedz 
Q__

sam sie zgłoś
 Strona:  ««  1  2  ...  20  21  22  23  24  ...  54  55  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / A Ty - czy już się zgłosiłeś na TrekSferę?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!