USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / A Ty - czy już się zgłosiłeś na TrekSferę?
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  51  52  53  54  55  »» 
Autor Wiadomość
kanna
Użytkownik
#61 - Wysłana: 21 Maj 2008 16:47:18
Odpowiedz 
Domko
integracji w realu,

To sie chyba samo przez się rozumie, nie? Już jak się do tego Krakowa dotłuczemy to jakies korzyści byc muszą
Domko
Użytkownik
#62 - Wysłana: 21 Maj 2008 16:54:23
Odpowiedz 
Halbard
Już za samą inicjatywę należy Ci się piwo

Jestem jedną z, nieliczych pewnie, osób, która nie toleruje piwa. Inne trunki mogą być.

kanna
To sie chyba samo przez się rozumie, nie? Już jak się do tego Krakowa dotłuczemy to jakies korzyści byc muszą

Tylko się "dotłuczcie" do tego Krakowa.
kanna
Użytkownik
#63 - Wysłana: 21 Maj 2008 16:56:21
Odpowiedz 
Domko

wszystko na dobrej drodze jest

btw - ja tez nie toleruję piwa. Ale mój mąż tak, więc dobra wola Halbarda się nie zmarnuje
Delta
Użytkownik
#64 - Wysłana: 21 Maj 2008 18:36:56
Odpowiedz 
Jaaadę.... (to jest o ile nikt nie ma nic przeciwko).
Czy konto na którym robimy "ściepę" jest aktualne?
Madame Picard
Moderator
#65 - Wysłana: 21 Maj 2008 19:28:45 - Edytowany przez: Madame Picard
Odpowiedz 
Halbard
Już za samą inicjatywę należy Ci się piwo
Ta inicjatywa była przewidziana nawet w oficjalnym, układanym przeze mnie programie .

Domko
Jestem jedną z, nieliczych pewnie, osób, która nie toleruje piwa. Inne trunki mogą być.
To tak jak ze mną. Przyznam, że najbardziej lubię czystą wódkę. A mój mąż - o zgrozo - nie pije alkoholu w ogóle.

Delta
Jaaadę....
Super .

Czy konto na którym robimy "ściepę" jest aktualne?
Tak.
Delta
Użytkownik
#66 - Wysłana: 21 Maj 2008 20:17:52
Odpowiedz 
Madame Picard
nie pije alkoholu w ogóle.

O, to tak jak ja.

Super.

A nie planujesz czasem jakiegoś brutalnego spisku na moją skromną osobę, za ostatnią naszą dyskusję o UE (romulańska podejrzliwość )?
Madame Picard
Moderator
#67 - Wysłana: 21 Maj 2008 22:57:53 - Edytowany przez: Madame Picard
Odpowiedz 
Delta
A nie planujesz czasem jakiegoś brutalnego spisku na moją skromną osobę, za ostatnią naszą dyskusję o UE
No co Ty . A jak sobie trochę wypiję, to może uda mi się nawet te 3 tomy Castellsa naraz streścić .

Poza tym - nie żebym wypominała - ale ktoś mnie tu swego czasu stosem straszył .
Delta
Użytkownik
#68 - Wysłana: 21 Maj 2008 23:41:24 - Edytowany przez: Delta
Odpowiedz 
Madame Picard
No co Ty . A jak sobie trochę wypiję, to może uda mi się nawet te 3 tomy Castellsa naraz streścić .

A, czyli szykujesz zamach na mój światopogląd?

Ale może to i dobrze, w końcu brak zewnętrznych bodźców, kształtujących sposób myślenia jest niekorzystny, bo cofa człowieka w rozwoju (kto nie maszeruje, ten ginie).
Tylko czy ja, na trzeźwo, zdołam strawić te trzy tomy?

Poza tym - nie żebym wypominała - ale ktoś mnie tu swego

A to inna inszość. To było związane z fanatyzmem opartym na dogmacie, że kanon i "dzieła go tworzące", to świętość.
Dragon
Użytkownik
#69 - Wysłana: 22 Maj 2008 00:57:47
Odpowiedz 
A wrzucicie gdzieś zdjęcia z TrekSfery? Jeśli będą.
Psyker
Użytkownik
#70 - Wysłana: 22 Maj 2008 22:02:58
Odpowiedz 
Dragon, ty się już o "sprawozdanie" nie martw .
Psyker
Użytkownik
#71 - Wysłana: 24 Maj 2008 15:42:56
Odpowiedz 
http://treksfera.pl/2008/05/24/podrecznik-trekkera -czyli-jak-dotrzec-na-treksfere/ - tajny agent Romulański podesłał równie tajne plany tajnej placówki w Krakowie .
Pah Wraith
Użytkownik
#72 - Wysłana: 24 Maj 2008 16:18:57
Odpowiedz 
Hmm, osobiście to wzywam do poprawienia rozdzielczości tego .pdfa bo przestał być czytelny...
Psyker
Użytkownik
#73 - Wysłana: 24 Maj 2008 18:32:23
Odpowiedz 
Że jak? Mi wyświetla wszystko normalnie (a zwracam uwagę, że moje oczy już nie te).
kanna
Użytkownik
#74 - Wysłana: 24 Maj 2008 19:02:37
Odpowiedz 
Moje oczy jeszcze bardziej nie te, niż przedmowcy, a sobie wydrukowałam i czytac sie da
Eviva
Użytkownik
#75 - Wysłana: 24 Maj 2008 19:45:00
Odpowiedz 
kanna
Psyker

Mnie nie zaimponujecie. Mam - 14 dioptrii i poważny astygmatyzm, a i tak sobie radzę.
kanna
Użytkownik
#76 - Wysłana: 24 Maj 2008 19:47:23
Odpowiedz 
teraz czas, żeby sie na to kto starszy zacząć licytować
Eviva
Użytkownik
#77 - Wysłana: 24 Maj 2008 19:57:32
Odpowiedz 
Wogóle zacznijmy opisywać, komu czego brakuje, zaraz zrobi się ciekawiej. Mnie na przykład głównie piątej klepki - a właściwie, to czwartej i trzeciej też nie moge się doliczyć. Co dwóch pierwszych, zdania wśród specjalistów są podzielone.
kanna
Użytkownik
#78 - Wysłana: 24 Maj 2008 20:40:18
Odpowiedz 
Mi osobiscie najbardziej brakuje wolnego czasu i swiętego spokoju... ale nie wiem, czy o to chodziło
Psyker
Użytkownik
#79 - Wysłana: 24 Maj 2008 22:10:49
Odpowiedz 
Jak nadal będziecie kontynuować ten offtop, to się z wami rozliczę na wejściu (hmm... dosłownie )
kanna
Użytkownik
#80 - Wysłana: 24 Maj 2008 22:13:36
Odpowiedz 
Psyker

Jakie szczęście, że męża zabieram...
Pah Wraith
Użytkownik
#81 - Wysłana: 24 Maj 2008 22:25:05
Odpowiedz 
A może i dobrze jest... Sorki, w pracy mam g...ny sprzęt i jakoś mi zmasakrował tego pdfa.

PS Żeby nie było, że się czepiam, to ja jestem autorem mapki i opisu
Psyker
Użytkownik
#82 - Wysłana: 24 Maj 2008 22:25:57
Odpowiedz 
You are underestimating the power of the Dark Side, young one... Ee, zaraaaaa - jakiego męża ?! Dlaczego ja nic o tym nie wiem? Przez takie zagrywki mój biurokratyczny umysł ma burd... bałagan w papierach
Domko
Użytkownik
#83 - Wysłana: 24 Maj 2008 22:34:15
Odpowiedz 
Chyba za rzadko odwiedzasz to forum.
kanna
Użytkownik
#84 - Wysłana: 24 Maj 2008 22:36:41
Odpowiedz 
Psyker

Nie wiesz, że mam męża?! Cóż za niedopatrzenie... a wszyscy wiedza
Psyker
Użytkownik
#85 - Wysłana: 24 Maj 2008 22:41:25
Odpowiedz 
Nie chodzi o to, że masz męża, tylko chodzi o to, że planujesz go wziąć ze sobą na TrekSferę i nikt nie raczył mnie o tym poinformować - efektem będzie brak identyfikatora, kłótnia o opłatę na wejściu, a być może nawet braknie miejsca w sali... Co ja, jasnowidz jestem? Ee... wróóóć, nie było tego ostatniego...
kanna
Użytkownik
#86 - Wysłana: 24 Maj 2008 22:54:04
Odpowiedz 
a być może nawet braknie miejsca w sali...

To by się dopiero ucieszył cały dzień dla niego w pieknym mieście Krakowie

Nie jest zgłoszony, bo nie do konca wiadomo, czy sie dzieci nie pochorują (tfu, tfu) albo cos i nie bedę jechała sama.
Psyker
Użytkownik
#87 - Wysłana: 25 Maj 2008 11:37:49
Odpowiedz 
Gwoli ścisłości - prościej odwołać rezerwację, niż próbować się wepchać bez niej .
kanna
Użytkownik
#88 - Wysłana: 25 Maj 2008 11:41:20
Odpowiedz 
Psyker

To ze niby takie obłożenie jest? zwsze się podejrzliwa robię, jak ktoś mnie w taki sposób naciska....
Madame Picard
Moderator
#89 - Wysłana: 25 Maj 2008 12:15:05
Odpowiedz 
Miejsca na sali na pewno nie zabraknie, identyfikator dostanie na wejściu, a opłata jest dobrowolna. Więc nie kombinujcie, komandorze Psyker .
Psyker
Użytkownik
#90 - Wysłana: 25 Maj 2008 15:19:40
Odpowiedz 
Ja kombinuję? Studenci się na głowę zwalą to miejsca zabraknie, wyrównania po imprezie nie będzie, to mnie kapitan dopadnie, a bez imienia dostanie takiego ID z napisem "obcy"... lol
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  51  52  53  54  55  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / A Ty - czy już się zgłosiłeś na TrekSferę?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!